PDA

View Full Version : Моля разкажете за впе4атления от направен лифтинг при Сердев


mmm
11th May 2006, 18:21
Здравеите,днес се регистрирах вьв форума,но сьм много неспокоина,щото това дето про4етох за доктор Сердев ме притести.Аз на 30.05 ще си правя лифтинг при Сердев по неговия нов щадящ метод на безкрьвна операция за опьване на лицето.Разреза е сьвсем мальк и вьзстановяването било бьрзо.Молбата ми е ако някои ве4е е минал по тоя пьт да сподели дали няма да сбьркам ако отида там и как е минала операцията при него?4акам мнения и сьвети.

Aset
11th May 2006, 18:54
Мислиш ли, че като те клъцне малко, захване кожицата с шев и готово ефектът ще е траен? :evil:

Natasha
12th May 2006, 07:44
Тук има още една тема по повод фейс-лифтинг,дамата се казва Емилия Димитрова.Тя е избрала друг хирург.Би могла да поговориш с нея за това,mmm.

кити
12th May 2006, 15:33
Виж, ако не те затруднява, измисли си кожен проблем, иди в Кожна клиника в Александровска болница на консултация, търси шефа им, нещо с Б беше, ко султирай се с него и разпитай и за Сердев. Имат богат собствен опит, знаят и колегите им как работят. Мисля, че за информация можеш от тях да набавиш много.