PDA

View Full Version : А какво е чувството ....


inna
19th May 2006, 10:27
...след като вече сте с импланти?Искам да кажа чувствате ли че има чуждо тяло във вас?Усещате ли по някакъв начин протезите?като стиснете например гърдите,има ли неприятно усещане?

bimbi
19th May 2006, 11:00
категорично НЕ на всички въпроси :)

milena127
19th May 2006, 11:14
Противно на очакванията ми изобщо не се чувства никакво чуждо тяло, не тежи и не се усеща имплантанта. Все едно винаги съм била така. Разбира се имплантанта може да се напипа отстрани.
Колкото до усещанията в началото е кофти, но сега близо 3 месеца след операцията ми изобщо не ми е неприятен допира там, даже напротив - гърдите ми станаха много по-ерогенна зона от преди.

mayayo
19th May 2006, 12:16
Все съм си мислела, че ако имах импланти (в бюста), щях постоянно да се притеснявам да не ги притискам :roll: ; да не спя по корем (а много обичам); да не ми ги стискат силно :wink: ; да не тичам... скачам.. и т.н.
И все пак може би ще трябва да се внимава с тях, нали??? :roll:

mayayo
19th May 2006, 12:26
Предварителни извинения за въпроса :oops:
Усеща ли се отвътре местенето на имплантите (напр. при някакво движение на тялото) ??? :roll: :?

milena127
19th May 2006, 12:35
Местене не се усеща. А иначе спането по корем ми е притеснително все още, макар че минаха 3 месеца:) Казват, че няма как да се спукат ама...

Chujdata
19th May 2006, 12:51
Не се местят , а се подрусват като естествен бюст. Спането по корем го започнах към 6 мес. без никакво притеснения, преди това и мен ме беше шубе.