PDA

View Full Version : Какво означават за вас никовете ви?

Страници : [1] 2

4ere6ka
20th May 2006, 16:45
Чудили ли сте се дали ...
Just a Girl е фенка No Doubt?
А Velikiq MAO- на Mao Tse Tung?
За русеНка важен ли е града в който живее?
А Gavr1 какво значи??????

Ако желаете, споделете с форума!
:)

Chujdata
20th May 2006, 16:55
Моят ник си е такъв откакто съществува интернет и е измислен от мъжа ми, защото съм била чужда за всички останали. Тогава ми беше интересно да си чатя, да си пиша в кю-то и т.н. с други мъже, та така си и остана. Свикнала съм с него и не ми се сменя, въпреки, че ми е докарвал много неприятни плювни от ревниви мацки в разни форуми по темата за изневярата, ревността и т.н.

Рендето
20th May 2006, 16:57
Ника ми означава,че съм нацепен като ренде Вьорнер(демек мноооо здраво парче съм) :lol:

BoXko
20th May 2006, 17:31
Моя пък нали се казвам Борислав и маика ми вика "Борко" обаче един приател като доиде до нас чу Бохко и от там BoXko

bimbi
20th May 2006, 17:40
един приятел ме нарече веднъж бимби и оттам идва. май е от някво детско филмче, ама не съм сигурна :roll:

Angel4eto
20th May 2006, 18:45
Аз пък моя го бях измислила за една приятелка,но в последствие ми хареса и си го присвоих! :)

leidi_77
20th May 2006, 18:59
на мен ми викат sexy leidi :oops: , за това реших във форума да оставя leidi, а _77 e год. на раждане.

Velikiq MAO
20th May 2006, 19:45
Чери правилно се е ориентирала. Гледах веднъж некаква комедия и китайците си викаха на шефа "ОООО Велики Мао" много ме изкефи и от тогава та чак до сега.

Atlantida
20th May 2006, 20:08
Моят е измиклен след като гледах анимацията на Дисни-Аtlantis и от там на български стана Атлантида.Много ми хареса филмчето,а и легендата е интересна Иначе имам и никове ABIGEIL{} I LadyOfTears в чата.

pyceHka
20th May 2006, 20:24
ами честно казано това не е ника, с който се подвизавам главно
навсякъде съм ЛЕА, което няма да обеснявам откъде иде ;) даже вече ми се случва приятели да ми кажат "лейче" :lol:

а русеНка - не знам как ми дойде, просто исках малка смяна на ника, а и съм горда с града си :D

p.s. много сполучлива тема, Черешке!
p.p.s. и на мен ми е интересно да разбера какво значи Gavr1, аз го интерпретирам като "гаври" ама муцунката да каже ;)

чичо
20th May 2006, 21:22
Сигурно никой не се сеща защо съм с ник yavor? :D

bimbi
20th May 2006, 21:55
Сигурно никой не се сеща защо съм с ник yavor? :Dа де? :? :lol:

JuSt`a`GiRL
20th May 2006, 22:11
4ere6ka позна фенка съм им :P ,но ника не идва от песента в случая...всъщност даже не помня как ми хрумна,но ми хареса и се регнах така :)

_root
20th May 2006, 22:18
моя идва от едно време...когато се занимавах с програмиране.....означава "внедряване" :wink:

_root
20th May 2006, 22:18

щото ми е адаш и иска да се фука ;)

чичо
20th May 2006, 22:27

Сигурно требваше да се регна Др.ОхБоли и немаше да разговаряте с мене :? :lol:

bimbi
20th May 2006, 22:33

Сигурно требваше да се регна Др.ОхБоли и немаше да разговаряте с мене :? :lol:що бе, ний си падаме по доктори :oops: :lol:

Atlantida
20th May 2006, 23:08
Пак на любофффф го обърнахте :) Хайде,казвайте и другите от къде са ви никовете :)

pyceHka
20th May 2006, 23:31
когато се занимавах с програмиране.....означава "внедряване" :wink:

ха! на мен това ми е първата асоциация, когато го видя, 'щото имахме един много луд даскал по информатика :P

tina
20th May 2006, 23:36
ОООО изобщо при мен дългата история на ТИНА липсва :) Просто си казах:"Нещо лесно,хубаво и някак секси" и така се почна.Не съдържа някакъв определен дълбок замисъл или нещо такова :? :)

Lady1357
21st May 2006, 10:02
И аз така просто ми хрумна

Velikiq MAO
21st May 2006, 10:20
И аз така просто ми хрумна1357 Какво е??? Година на раждане :lol: :lol: :lol: ???

4ere6ka
21st May 2006, 12:01
И аз така просто ми хрумна1357 Какво е??? Година на раждане :lol: :lol: :lol: ???
Или някякъв размер или бройка... :roll: :D Неее, очевидно това са първите 4 нечетни числа... Може би Lady1357 е преподавател по Висша Математика... :)

Много интересна тема се получи... 10х :)

А за yavor винаги съм си мислела, че така си се казваш, Док! :wink:

А verita все се чудя дали има нещо общо с In Vino Veritas или се казваш Вяра... :roll:

чичо
21st May 2006, 12:19
Или някякъв размер или бройка... :roll: :D Неее, очевидно това са първите 4 нечетни числа... Може би Lady1357 е преподавател по Висша Математика... :)

Много интересна тема се получи... 10х :)

А за yavor винаги съм си мислела, че така си се казваш, Док! :wink:

А verita все се чудя дали има нещо общо с In Vino Veritas или се казваш Вяра... :roll:
Нали!? :P

Rude_girl
21st May 2006, 13:00
той моя ник е дълга история....и всъщност има много истории и зад историята....
ама на кратко ще ре4е 4е не ебавам нищо и от нищо не ми пука,малко съм груба и лоша понякога.....движех се с 4ерни като живях в лондон и те ми го измислиха....

кити
21st May 2006, 13:08
Кити е никът, който си бях регистрирала в кюто преди време (сега го промених), за да пиша на едно гадже, за да не ме разпознае :) Много го харесвах, но май все не смеех да започна да го свалям :))
Изобщо, нека да добавим към темата, на вас мъжете харесва ли ви да ви свалят, и как? Аз специално тогава умрях от страх, и още ме е яд.
За да не става вече така, споделете нещо, а? ;)
Какво е неустоимо според вас у една жена. Ама не ми казвайте дупето или циците, ние това си го знаем, всяка си има.
Е? Идеи? :)

pyceHka
21st May 2006, 13:13
Кити е никът, който си бях регистрирала в кюто преди време (сега го промених), за да пиша на едно гадже, за да не ме разпознае :) Много го харесвах, но май все не смеех да започна да го свалям :))
Изобщо, нека да добавим към темата, на вас мъжете харесва ли ви да ви свалят, и как? Аз специално тогава умрях от страх, и още ме е яд.
За да не става вече така, споделете нещо, а? ;)
Какво е неустоимо според вас у една жена. Ама не ми казвайте дупето или циците, ние това си го знаем, всяка си има.
Е? Идеи? :)

е това си е чист офтопик, ако искаш да знаеш повече за това, направи нова тема ;)

tina
21st May 2006, 13:49
Ооо,кити,пусни си нова тема,че има какво да отговарям :wink: :lol:

Evi4ka
21st May 2006, 13:56
Аз обичам да се разкривам пред хората.Евичка си Евичка,т.е.-аз!

кити
21st May 2006, 14:18
Кити е никът, който си бях регистрирала в кюто преди време (сега го промених), за да пиша на едно гадже, за да не ме разпознае :)

valeto
21st May 2006, 14:29
Аз обичам да се разкривам пред хората.Евичка си Евичка,т.е.-аз!

То и аз така....донякъде..... :wink:
Но valeto съм си аз. Даже и на аватара си приличам :lol: :lol: :lol:

Gavr1
21st May 2006, 17:55
Ами значи много отдавна съм голяма фенка на волейбола.Много харесвам и Казийски и Евгени Иванов, обаче от старата гвардия много се кефя на Ивайло Gavr1лов и от там! :lol: [/b]

mairo
21st May 2006, 18:13
ми моят един приярел ми го измисли докато бях още в средното, това иначе не ми е прякор, но пък го използвам навсякъде в НЕТа, всичките ми никове са такива, пощи, и сайт исках да си правя(www.mairo.com) ама докато се наyча как някакви китайци ме изпревариха :( , даже номерът на колата ми е също 'mairo' :)

интересна история: бях си направил p6ti в yahoo и hotmail: mairo@yahoo.com и mairo@hotmail.com и им забравих паролите, направо ми идва да се застрелям.....

а 4ere6ke защо твоят ник е такъв?

Aset
21st May 2006, 18:34
Аз съм фен на египетската митология и дълго време се подвизавах като Izes , смятайки че така се пише името на Изида. Един ден ми отвориха очите за грешката, всъщност се пише Izis или Isis. Не можех да остана с правописна грешка в ника, нали се сещате, но пък нещо не ми харесваха новите начини на изписване... нови за мен, де :oops: така се разрових и установих, че преди Изида е имало подобна на нея богиня - Асет. Те са със сходни истории /асет и изида/ и в един момент и двете имена отъждествяват една и съща богиня. така пак си останах Изида, ама вече Асет.
Малко или много се преобразих и аз със смяната на ника... Вече не зная от кога съм с този, ако ми кажат така на улицата ще се обърна :D

Преди бях обвинена, че съм сложила ника си заради силиконовите гърди, на англ. asset било "ценно качество, ценна придобивка". Ама не, това тогава го разбрах.

4ere6ka
21st May 2006, 19:06
а 4ere6ke защо твоят ник е такъв?
Защото въпреки, че повечето хора ще ме квалифицират с епитети вариращи от прекалено откровенна, вманиачена перфекционистка (сигурно някои от вас са забелязали колко избеснявам от правописни грешки, проява на дискриминация, стереотипно и други "стадни" типове мислене...) до самоуверена кучка... всъщност аз съм сладка, непринудена и естествена... нещо като Evi4ka само дето през годините съм си патила доста от наивността си и вече съм доста по-предпазлива... :roll: 8) :D

mairo
21st May 2006, 19:32
аххх аз съм си патил от теб, заради правописните грешки :lol:

"нещо като Евичка": само дето аз като отговарям на Евичка сum си напълно спокоен, а на теб:'под високо напрежение и с речник пред мен :) ' ама то lo60 няма да се у4а :D :D :D

4ere6ka
21st May 2006, 19:50
аххх аз съм си патил от теб, заради правописните грешки :lol:

"нещо като Евичка": само дето аз като отговарям на Евичка сum си напълно спокоен, а на теб:'под високо напрежение и с речник пред мен :) ' ама то lo60 няма да се у4а :D :D :D
Така е, и аз смятам, че човек може и трябва да се усъвършенства... Когато разбрах, че пишеш глупости, защото искаш "да се направиш постовете до 100" и спрях да те тормозя... :wink: А когато разбрах, че не пишеш на кирилица, ами транскрибираш автоматично и спрях да те дразня за правописа... :D

Evi4ka
21st May 2006, 20:33
Е и аз си патих от откровенността си и себеоткриването си ама така и не ми дойде акъла в главата!!А за правописните грешки и аз имам доста от бързане а странното е че дори не забелязвам тези на другите,чета по инерция (навик от 7ми клас тогава е единственото време когато се скъсах от учене и се научих да се сещам за думата от първата и сричка иначе се губи много време ако я чета цялата :wink: )

verita
22nd May 2006, 09:53
А на мен така ми казваха още в средното, после в университета, а после и други приятели...защото съм им приличала на латиноамериканка или италианка :D

invisible
22nd May 2006, 10:12
invisible е ника с който съм абсолютно навсякъде и го използвам от както започнах да работя с интеренет, идва от желанието ми понякога да стана невидима и да имам спокойствието за което мечтая.

P.S Gavr1 щом си такава фенка на Матей да те запозная/ако не го познаваш де/ той беше в моя клас. :wink:

Gavr1
22nd May 2006, 14:17
invisible е ника с който съм абсолютно навсякъде и го използвам от както започнах да работя с интеренет, идва от желанието ми понякога да стана невидима и да имам спокойствието за което мечтая.

P.S Gavr1 щом си такава фенка на Матей да те запозная/ако не го познаваш де/ той беше в моя клас. :wink:
Много яко звучи.В един друг форум /в който също съм Gavr1/ има една мацка, която се подвизава, като Невидимата, което също е яко!

bimbi
22nd May 2006, 14:23
invisible е ника с който съм абсолютно навсякъде и го използвам от както започнах да работя с интеренет, идва от желанието ми понякога да стана невидима и да имам спокойствието за което мечтая.в data.bg също има invisible, ама мисля че не си ти...или греша?

invisible
22nd May 2006, 14:26
Не не съм аз някоя съмишленичка е :)

verita
22nd May 2006, 14:31
Хаха, сега видях това :lol:
Всъщност позна, и двете са верни :lol: :lol: :lol:
Мислех да пиша и това за винцето по-горе, но реших, че не е добре да си мислим за такива неща през деня.. Някои са на работа, други на училище :wink:

crazed_insanity
22nd May 2006, 14:42
много яка темичка :D х10 :wink:
моя ник идва от това, 4евсичкити ми приятели и познати ми мислят за мнг луда - страшно обичам риска, новостите и промените и не мога да търпя инертни хора! :twisted: :D :lol: та така :D

invisible
22nd May 2006, 14:44
много яка темичка :D х10 :wink:
моя ник идва от това, 4евсичкити ми приятели и познати ми мислят за мнг луда - страшно обичам риска, новостите и промените и не мога да търпя инертни хора! :twisted: :D :lol: та така :D

май сме от една кръвна група :wink:

Rude_girl
24th May 2006, 12:15
...е и аз се присъединявам към ващта партия:)

Filister
26th May 2006, 06:29
Verita - означава истина
Филистер - простак, еснаф... един вид самоирония :P

Vlaho
2nd June 2006, 22:06
Аз също като invisible, навсякъде в нета съм с vlaho. А него го измисли един мой приятел, който се бъзикаше един ден с разговори на ххххх: хавтобус, хавтомобил, а имената: Владо - Влахо, Мишо - Михо и т.н. и аз понеже се казвам Владимир от там, че даже и няколко седмици ме наричаше така защото му хареса. А след време когато си правих e-mail всичко кратко което се сетих беше заето и се сетих за Влахо - и така. :wink:

freely
2nd June 2006, 23:32
интересна история: бях си направил p6ti в yahoo и hotmail: mairo@yahoo.com и mairo@hotmail.com и им забравих паролите, направо ми идва да се застрелям.....

:) :) :) Мairo, щом ти е толкова любимо това име /ник/ , за да не те е яд другия път когато си правиш поща с това име , що не вземеш да си сложиш парола "Мairo" . Така няма да имаш грижи , че ще осъмнеш някоя сутрин с забравена парола.

freely
2nd June 2006, 23:39
Freely идва от Free, но ми звучеше някак празно и реших да сложа едно окончание " ly " и така мисля , че е Freely изразява по - добре личността ми. И аз като mairo го използвам на всякъде.

puhito
2nd June 2006, 23:56
Аз съм с този ник от както се помня.В училище ми викаха Пухче и на мен взе да ми харесва и така си и остана :P .Сега и котката ми се казва Пух и на мен всеки ми вика puhito :D

milger
3rd June 2006, 00:53
Аз съм си съкратил имената. Навсякъде съм milger

freely
3rd June 2006, 00:56
Предполагам , че milger се чете Мълдър а не Милдер . Имам ли нещо вярно в разсъжденията ми ? :lol:

Ol`Dirty`Bitch
3rd June 2006, 02:08
ще се накефя ако някой знае моя ник откъде идва(фенка съм :twisted: )

Рендето
3rd June 2006, 09:17
Идва оттам че си някаква мръсница(като Briana Banks) :lol:

milger
3rd June 2006, 10:38
Предполагам , че milger се чете Мълдър а не Милдер . Имам ли нещо вярно в разсъжденията ми ? :lol:
Ами - не! Казвам се Милен Геров.

4ere6ka
3rd June 2006, 20:17

Още като се появи в форума си помислих, че е от Ol' Dirty Bastard ... но с Bitch защото си от женски пол... :roll: Така ли е?

pyceHka
3rd June 2006, 21:45

Още като се появи в форума си помислих, че е от Ol' Dirty Bastard ... но с Bitch защото си от женски пол... :roll: Така ли е?

айде ще правим залагания :lol: :P

verita
2nd August 2006, 11:14
Скоро се сетих, че доста от съфорумниците не са се представили, по-точно, не са казали защо имат такива никове. Хайде :lol:

stoianbs
2nd August 2006, 11:22
Почти навсякъде съм с ник Олимп но тук като се регистрирах с него и не получих мейл за активиране и затова сега съм с името ми и града където живея

invisible
2nd August 2006, 11:24
Почти навсякъде съм с ник Олимп но тук като се регистрирах с него и не получих мейл за активиране и затова сега съм с името ми и града където живея

защо не пуснеш пикс в "Да се видим" :wink:

stoianbs
2nd August 2006, 11:30

защо не пуснеш пикс в "Да се видим" :wink:Защото тук в офиса нямам снимки в компа а като се прибера в нас не се сещам. Тези дни трябва да пусна дано да не забравя пак :lol: :idea:

invisible
2nd August 2006, 11:35
айде ще те подсетя :wink: :P

stoianbs
2nd August 2006, 11:40
Е значи ще стане скоро :lol:

jito7
2nd August 2006, 12:25
о,как не съм фиксирала по-рано тази интересна тема :shock:
дълга е историята на жито7..но ако ви се чете, започвам
ЖИТО ИСТОРИЯТА
1999-та..знаменита година,но да не се отклонявам..в моята прекрасна езикова гимназия има едно такова чудо - занималня - след/преди часовете се изучава усилено (до скапване и пълна побърквация) първият език (френски в случая)..караме занималня втора смяна, което ще рече ...вече сме в 10-ти час френски за деня..или с други думи - ЛУДНАЛИ СМЕ!!! и сме на последен чин, средна редица - аз и моята приятелка (тук е регистрирана като puppito, но сега си смени работното място и не може да влиза във форума:( )..такава лигавщина ни е хванала,че само си говорим глупости и се смеем..но вече се смеем за всичко - датата е 4-ти октомври, горещо е, мозъците ни са се скапали..само простотии и смях..аз не издържам на жегата и казвам:"ще умра", а тя отговаря:"ще ти изям житото"..аз не зацепих в първия момент за акво жито говори, защото рядко ям такова нещо, не съм му голям фен..и я питам за какво говори - "нали като почине някой, се раздава жито"..глупаво,ама като сме толкова разлигавени...айде пак смях..попрекалихме, учителката вече не ни изтърпя и премести нея на съседен чин - пак последния, но редицата към прозореца (казвам го, защото трябва да е ясно -там беше най-големият пек..тоест мозъкът й още повече изфиряса и тя съвсем се разлигави)..след малко ни връщат диктовки, ставам да си взема моята,минавам край приятелката..и тя ми хваща погледа и казва само:"жииитооо,жииитооо"..за да ме разсмее..и на връщане аз и отговорих подобаващо:"жииитооо"..та от този момент нататък това стана обръщение...години наред не съм й казвала по никакъв друг начин - за мен тя е житото и за нея аз съм житото,няма други обръщения (само модификации, идващи от "жито")..но това далеч не е всичко - тази дата (4-ти октомври) е житеният рожден ден - всяка година на този ден се прави житената торта (тя не е от жито ;), торта с маслен крем е,страхотна), носи се в училище (когато още бяхме в гимназията), черпи се целият клас..затова много хора от гимназията ни знаят като жита..аз станах жито7,а тя жито5, защото откакто се помним, това са любимите ни числа,а трябваше по нещо да ни се различават имената..освен рожден ден, имаме и нерожден ден, ден на алеята на житата (едно специално място), ден на пикника,житенски подпис, празник на цвета зелен, празник на истински зелените неща...и един милион други наши си празници :) много съученици ни казват така, много хора ме знят като жито..хич не ми пука по улиците или където и да било пред хората да се развикам :"житоооо",а те гледат и се чудят правилно ли са чули :)
използвам го като ник на много места, само в icq съм Tony, а и на служебния skype..защото icq регистрацията ми я прави баща ми, а skype-а..служебен е все пак, реших да запазя благоприличие :)

uspeh
2nd August 2006, 13:39
Откачали такива житени :lol:

jito7
2nd August 2006, 13:52
Откачали такива житени :lol:
абсолютни 8)

invisible
2nd August 2006, 14:06
леле jito7 ти можеш да напишеш книга покрай ника ти :)

jito7
2nd August 2006, 14:17
ооо, без съмнение, житенските истории са толкова много, че някой ден като нищо ще издадем книга да се посмее народът...а сега си спомням, че скоро житото ми подари една книжка..."Житената питка" :lol:

stoianbs
2nd August 2006, 14:30
Трябва да е история с продължение :lol: :P

jito7
2nd August 2006, 14:46
ее,щом има такъв интерес към житните преживявания, ще ви пиша от време на време по някоя житенска история..има доста смешни :lol:

леля мичИ
2nd August 2006, 14:50
Чак ми е неудобно да обяснявам моя очеваден ник, ама Верита ни подканя. Милена- щото съм Милена , нулата незнам защо, а 77 е набора ми.

stoianbs
2nd August 2006, 14:51
ее,щом има такъв интерес към житните преживявания, ще ви пиша от време на време по някоя житенска история..има доста смешни :lol: Само някой да не ги издаде че как ще се разбирате за авторските права не знам :twisted:

AJ_vErsUs
2nd August 2006, 15:36
AJ - идва от безразмерната ми любов към Анджелина Жоли, а vErsUs е една от любимите ми марки дрехи която един
(ден надявам се да мога да си позволя да си купувам без да пестя от закуски) :lol: -> младежката линия на Версаче! 8)

jito7
2nd August 2006, 15:43
:) няма бе, шегувам се, щом ви разказах жито историята, значи ви имам доверие, като се сетя за някоя наша случка (не много нецензурна), ще пиша :)

stoianbs
2nd August 2006, 15:46
Е ние ще се зарадваме и на нецензурните :lol: :shock:

verita
2nd August 2006, 15:54
Е ние ще се зарадваме и на нецензурните :lol: :shock: :twisted: :lol: :twisted:Даже на тях повече ще се зарадваме :twisted:

stoianbs
2nd August 2006, 15:59
Е ние ще се зарадваме и на нецензурните :lol: :shock: :twisted: :lol: :twisted:Даже на тях повече ще се зарадваме :twisted:Ама какви сме хиени само :twisted:

jito7
2nd August 2006, 16:36
е,не може...срам мъ е :oops: :oops:

HATE
2nd August 2006, 21:41
Омраза. Не че нещо мразим или нещо такова, просто това ми дойде на главата като юзърнейм.

anew
2nd August 2006, 22:01
винаги ползвам anew или replay и двете са с едно значение.. Отново и поторение!!!
Често ме бъркат с крем за лице на AVON затова прибягвам до REPLAY но тогава ме бъркат с марка Дънкови облекла! Бе шашава история!

Excel
2nd August 2006, 22:02
Свързвам с дивата природа , нещо дивно красиво и нежно , но диво . Див , непокорен характер . Хареса ми , че е двузначно .

uspeh
3rd August 2006, 14:48
Подсещам те, да го подсетиш :wink:

stoianbs
3rd August 2006, 15:01
Подсещам те, да го подсетиш :wink: май за мен става въпрос а? :P

estrella
3rd August 2006, 15:02
Да, ама го подсете пак към 6 без малко, точно преди да си тръгне от работа, че току виж- пак забравил;)

stoianbs
3rd August 2006, 15:05
Да, ама го подсете пак към 6 без малко, точно преди да си тръгне от работа, че току виж- пак забравил;) На работа съм до 4.30 ама до нас имам половин час път и все забравям какво да направя :roll: :oops:

verita
3rd August 2006, 15:06
Напиши си го на ръката с химикал :girl_haha:

stoianbs
3rd August 2006, 15:07
Обещавам тази вечер да не забравя!! Само да не забравя какво съм обещал :lol:

lori
3rd August 2006, 15:50
жито направо изби рибата с тази история за ника :lol: :lol: моето е съвсем банално - просто име на галено :D

veselana
3rd August 2006, 15:54
Всички ми казват Веси,Весе...а видях че тук има няколко адашки и така се роди нов ник.Иначе навсякъде съм joly (просто защото съм и фенка)

invisible
3rd August 2006, 15:54

Ти хубаво ме подсещаш ама той нещо се прави на ущипан :P :)

stoianbs
3rd August 2006, 15:56

Ти хубаво ме подсещаш ама той нещо се прави на ущипан :P :) Чесно забравям !! Амам и ти не си дала снимка или пони не сам виждал :twisted:

verita
3rd August 2006, 15:57
Стоянчо, това на аватар нали не си ти :roll:

stoianbs
3rd August 2006, 15:58
Стоянчо, това на аватар нали не си ти :roll: Още не :lol:

verita
3rd August 2006, 15:59
Стоянчо, това на аватар нали не си ти :roll: Още не :lol:БЛАГОДАРЯ ТИ! :)

invisible
3rd August 2006, 15:59
Чесно забравям !! Амам и ти не си дала снимка или пони не сам виждал :twisted:

Аз съм пускала, но ще ти пратя на лс.....разбира се като пуснеш твоите :twisted: :wink:

stoianbs
3rd August 2006, 16:00
Чесно забравям !! Амам и ти не си дала снимка или пони не сам виждал :twisted:

Аз съм пускала, но ще ти пратя на лс.....разбира се като пуснеш твоите :twisted: :wink: Аха ясно няма да забравя :twisted:

jito7
3rd August 2006, 16:03
жито направо изби рибата с тази история за ника :lol: :lol: моето е съвсем банално - просто име на галено :D
хо-хоооо...ако с тази история съм избила рибата..не знам какво ще избия с другите житенски истории :D :D :D

jito7
3rd August 2006, 16:27
..
PS. jito ,разкажи за житцето
о, още утре...май няма да имам шефове наоколо и ще ви засипя с пикантни житни историйки...май трябва да пусна ЖИТО тема, колкото и да е нескромно...щото те са мноооогоооо :roll: :roll:

Allure
3rd August 2006, 21:26
не съм се кръстила на парфюма,ако това сте си помислили случайно :) ,дори въобще не харесвам този парфюм.исках да е някоя хубава думичка на английски,която да звучи добре и се сетих за тази.имала съм и други никове,но те са по-сложни за обясняване така че ще се въздържа :)

alexis_amore
3rd August 2006, 21:52
не съм се кръстила на парфюма,ако това сте си помислили случайно :) ,дори въобще не харесвам този парфюм.исках да е някоя хубава думичка на английски,която да звучи добре и се сетих за тази.имала съм и други никове,но те са по-сложни за обясняване така че ще се въздържа :)

A пък аз си помислих, че или на парфюма или на групата си се кръстила......а групата е жестока :1258:

leonessa
4th August 2006, 16:12
а моят ник означава лъвица както се досещате, а защо съм се кръстила така е много лична история. иначе изобщо не се олицетворявам с лъвиците

SsS
9th August 2006, 20:32
моя...нямам си на идея просто исках да се регистрирам и чудих се какво да е...и накрая написах само sss после си викам абе я да го напрая по интересно и написах SsS и така
много тъпо :) :) :)

jito7
26th October 2006, 19:52
ееее,една от любимите ми теми,а да тъне в забвение..айде разказвайте, толкова никове "със съмнителен произход" се мъдрят тук :)

blondi
26th October 2006, 20:35
Моят ник показва цвета на косата ми. Нищо пикантно. Даже по-късно видях, че без да искам съм копирала друга мацка от форума, която е blonde :girl_in_love:

beladona
26th October 2006, 22:31
Моят го свързвам с , бяла искренна напомня за женственост, апък Дона ми е любимото име 8)
Беладона е и отровна билка, обаче няма нищо общо с главния замисъл на ника ми.

suzan
26th October 2006, 22:46
аз се казвам Suzan и от там идва ника ми :)

Emmalfy
27th October 2006, 01:41
Принципно от години навсякъде съм Flame или Flamme ( пак ,,пламък" но на френски) И понеже видях че вече си имате Flame73 реших да си обърна ника наобратно ,получи се Emmalf . Y-то го добавих ,за да се досещате,че съм панделка :girl_dance: .Сега си мисля че Emmalfy звучи много симпатично :girl_in_love:

чичо
27th October 2006, 03:30
Беладона е и отровна билка, обаче няма нищо общо с главния замисъл на ника ми.
От нея се извлича лекарството атропин,което разширявало зениците на красавиците на времето :wink:
Извинявам се за офтопика.......
ама аз като нямам нищо да кажа за моя ник,така е :(

neli4ka
27th October 2006, 03:59
Казвам се Нели и от там идва и ника ми :P

honey_bee
27th October 2006, 09:26
Казвам се Мая... а никът ми е свързан с една моя много известна адашка... Пчеличка :girl_flirt:

blonde
27th October 2006, 11:53
Моят ник показва цвета на косата ми. Нищо пикантно. Даже по-късно видях, че без да искам съм копирала друга мацка от форума, която е blonde :girl_in_love:

:1241: :girl_haha:

Slyn4islava
27th October 2006, 12:21
А моя ник е много стар и почти на всякъде съм с него. Преди време мъжа ми все влизаше да играе с някакви много забавни имена- Зрънчохудини, Зрънчислав, Генерал Зрънч и аз от там се повлиях:)

Beauty
27th October 2006, 12:54
:lol:

Stil
27th October 2006, 12:56
Аз се казвам Стилиана и никога не съм имала галено име,а винаги съм искала да имам :cry:Чак когато станах На 25 г. брат ми започна да ми вика Стил накратко :lol: и аз много си го харесвам защото за първи път някой ме нарича с някакво галено име :P

Legally Blonde
27th October 2006, 13:38
Моят ник е свързан с филма "Професия блондинка" и е оригиналното наименование на филма. В голяма степен се отъждествявам с героинята на филма, защото постоянно ми се налага да доказвам, че русата ми коса и сладникаво излъчване не показват простотия или достъпност, а просто са приятно допълнение на другите, скрити качества. От друга страна главната героиня, актрисата Рийз Уидърспуун доста прилича на мен, когато реша да съм светлоруса и леко чуплива. Но най-важното е, че "Лигъли блонди" олицетворява цяла една концепция за модерната блондинка, която остава красива и се грижи за себе си дори когато изкачва стръмната стълба на кариерата. Това е Жената с главно Ж, която няма да се откаже от красотата си в името на "сериозния дрескод и студен изглед". В този ред на мисли, ако някой може да ми каже от къде да си изтегля този филм ще му бъда много благодарна. Готова съм дори да платя на този (тази) която ми го изтегли и качи на диск с БГ субтитри. Благодаря предварително!!!

Yansi
27th October 2006, 17:02
А моят ник е повлиян от вуду-то :shock: :lol: по времето когато се регистрирах се бях зачела в материали за историята му , та там има една богиня която се казва Янса, която в хиндуизма съответствала на Кали и ми се видя симпатично :D само дето при регистрацията ръкатa ми се изплъзна и вместо Янса написах Янси и така станах Yansi :)

Enerdji
28th October 2006, 20:18
И моя е скука :(
Казвам се Албена, казват ми Бенджи... също и Готината Бенджи :oops: ама ме е срам да се пиша така :lol: :lol:

Flame73
28th October 2006, 21:55
Моя също....асоциация с името ми! :oops:

Stil
31st October 2006, 00:40
Моя ник е такъв, оти съм Убавица... :1228: :1228: :girl_haha:
:1241: :1203: :1207: :girl_haha:

Devil_wears_Prada
8th November 2006, 23:51
Филмът Дяволът носи Прада

gin100nic
9th November 2006, 00:27
Моят ник "gin100nic" както се сещате е- джин с тоник :D :1206:

леля мичИ
9th November 2006, 09:47
Моят ник "gin100nic" както се сещате е- джин с тоник :D :1206:
Аз голямо мислене :roll: ударих, докато го прочета правилно.... :lol:

Прада, пиши с малки букви....

mirabobi
16th November 2006, 11:05
ами нищо особенно.приятелката ми е мира а аз съм боби и тва е за удобство.така ни е пощата,така сме и в торент сайтовете така се регистрираме на всякъде.ако някъде забравим паролата сменяме името на bobimira. :lol:

Seagirl
16th November 2006, 16:04
аз за съжаление съм софиянка и не съм родена до морето. Но винаги съм го обожавала та поне с ника съм по-близо до него

trini_ti
16th November 2006, 16:50
Моя ми го даде една приятелка, която все ме базикаше с това име, тъй като тогава (преди 3г.) ходих с едно момче което беше с прическата на Нео от матрицата и от там аз Тринити, и все ме мързи да мисля за нов.

Emmalfy
17th November 2006, 02:54
Моя ми го даде една приятелка, която все ме базикаше с това име, тъй като тогава (преди 3г.) ходих с едно момче което беше с прическата на Лео от матрицата и от там аз Тринити, и все ме мързи да мисля за нов.

Какъв Лео бе Тринс - аууууу,направо лично ме засегна ... 2001
Нео ...Нео :girl_in_love:

П.С -ако това на аватара си ти... мн мн си красива :1207:

sillygirl
17th November 2006, 09:06
Моят ник си го избрах в период ,в който бях в лека депресийка и се чувствах така. Сега съжалявам, защото мисля ,че до някъде кара съфорумците да ме възприемат наистина като silly :(

jedira
17th November 2006, 09:28
Моя ми го избра една приятелка от първите букви на трите имена,и дотук романтката свършва :lol

Dimitroff
23rd November 2006, 18:21
Големи образи сте всички!

Моя ник?...вие сте големи образи, а аз голям фен на Smirnoff, а Димитров е фамилията ми...сещате се какво следва...

curka94
23rd November 2006, 18:37
Моят пък идва от името и така ме нари4ат приятелите ми а 94 е годината на раждането ми както и годината на създаването на любимият ми вк на 81во СОУ "ВИКТОР ЮГО" "ЗВЕЗДИ 94"

Aquanim
23rd November 2006, 19:09
aqua - вода
anima - душа

и така става водна душа а аз съм роден ФЕВ водолей

и еи го на ;-)

milenva
29th November 2006, 20:27
Аз съм Милена Милева и така :lol: на всякъде съм milenva

trini_ti
29th November 2006, 20:40
Моя ми го даде една приятелка, която все ме базикаше с това име, тъй като тогава (преди 3г.) ходих с едно момче което беше с прическата на Лео от матрицата и от там аз Тринити, и все ме мързи да мисля за нов.

Какъв Лео бе Тринс - аууууу,направо лично ме засегна ... 2001
Нео ...Нео :girl_in_love:

П.С -ако това на аватара си ти... мн мн си красива :1207:
Мерси за забележката, поправих го 2001 .
П.С. - да това съм аз преди 2/3 години и мерси за комплимента! :girl_in_love:

rumishark
9th December 2006, 20:37
Моят ник идва от съкращението на името и фамилията ми.Румяна Шаркова.... и не съм търсила никаква асоциация с акула, но май така се получи.

non_blonde
10th December 2006, 17:06
Аз пък просто не съм блондинка, плюс това харесвам и песента What's up на 4 non blondes и така ... :D

Filister
11th December 2006, 07:47
Е обзалагам се че никой не знае какво значи Филистер - простак, уникално нали :twisted:

Дидичка
11th December 2006, 10:51
Името ми в умален вид,една приятелка ми го измисли и все така ми вика и мен много си ме кефи:lol:

veselana
11th December 2006, 23:16
Искам на всички ,да се похваля :D Регистрирах си фирма...дори не бях мислила за име...трябваше набързо да съчиня нещо на момента :roll: Познайте как е името на фирмата ми - "Веселана" :1203:

mairo
12th December 2006, 07:11
Искам на всички ,да се похваля :D Регистрирах си фирма...дори не бях мислила за име...трябваше набързо да съчиня нещо на момента :roll: Познайте как е името на фирмата ми - "Веселана" :1203:

ако и сложиш сегашният си аватар za емблема ..... :lol: 8) :wink:

чичо
12th December 2006, 08:06

ако и сложиш сегашният си аватар za емблема ..... :lol: 8) :wink:
Kакви услуги предлага фирмата,та да знам какво ше си помисли човек ,ако сложиш аватара за нейно лого :?: :1224:
п.с.къде се изгуби бе ,мацка?? :2020:

veselana
12th December 2006, 09:22
Предлагам услуги всякакви :2003: :1259:
п.с. Яворче, мерси за виртуалния букет :roll: Аватара ти много се е разхубавил напоследък, ауууу

Cleopatra
12th December 2006, 09:51
Този ник си го ползвам още откакто започнах да сърфирам в интернет преди 100 години, много ми е звучен и ми стана навик хората да ми казват Клео!!!

:2013:

uspeh
15th December 2006, 23:55
Този ник си го ползвам още откакто започнах да сърфирам в интернет преди 100 години, много ми е звучен и ми стана навик хората да ми казват Клео!!!

:2013:
Според мен си започнала да сърфираш в Интернет преди 2100 години :P :1228:

pyceHka
16th December 2006, 20:36
Според мен си започнала да сърфираш в Интернет преди 2100 години :P :1228:

айде бе, какво е една 2ка :1224: :lol:

Cleopatra
17th December 2006, 11:08
абсолютно, подробности са това :girl_haha:

Magikka
20th December 2006, 21:42
А моя ник идва от вещицата в комиксите за Мики Маус..една с черна коса....май така се казваше..има две "к" , т.к. в Mirc Магика (с едно "к") беше вече зает...

Mena
13th February 2007, 12:56
Моят ник е всъщност името, с което ме наричат най-близките ми хора :D
Брат ми ми го е измислил, когато е бил много малък. Много си го обичам! :girl_in_love:

junglegirl
13th February 2007, 13:14
Малко спам-sorry :D

Моят ник си го избрах в период ,в който бях в лека депресийка и се чувствах така. Сега съжалявам, защото мисля ,че до някъде кара съфорумците да ме възприемат наистина като silly :(
Aз пък,като ти видях ника си помислих,че човек трябва да е супер готин,за да си позволява такава самоирония.Mен лично ме изкефи много :2003:

bari2
13th February 2007, 14:27
на мен приятелите ми викат БАРИ и за това ми е такъв ника :lol: 8)

natalei
13th February 2007, 15:03
jito, като ти четох историята все едно аз съм я писала... не конкретно за житото де, но и аз учех в езикова и знам за каква занималня и какво изтрещяване говориш. Мен и приятелката ни са ни гонили от час, заради лигавщините и безумния смях, дето като почнеш и няма спирка...
И по темата - от училище още ми казват Ната /ударение на второто А/. Из нет-а винаги съм се подвизавала като lei_cherry - това е една принцеса от една книжка, която много обичам (даже и тук се регистрирах така, но си забравих паролата) или като Nata. Така, че комбинирах двете и така се получи.

sillygirl
13th February 2007, 15:27
Благодаря ти,junglegirl :girl_kiss2:

yafufa
13th February 2007, 16:17
Моят означава "красива" на еврит, не че знам еврит или пък се смятам за чак толкова красива ,че да го кажа на всички,но много ме кефи,че е изглежда толкова странно написано и все ме питат "кво значи туй" :shock: , а и всеки ден ме връща назад във времето,към хубави спомени :girl_dance: :girl_in_love: :1246:

frenchy
13th February 2007, 16:50
Аз се казвам Николета, но от малка ми викат Никол и понеже Никол е френско име и оттам френчи. Даже имаше преди години имаше един филм "Девойка фанцузойка" и така са и викали ама той беше по скоро филма. От 6-7 години където влизам винаги съм french, frenchgirl или frenchy, даже някои приятели и сега ми викат така. Повечето ми пощи и регистации са така, само сега си направих една с името че като започвах на работа и ме беше срам да дам френч@... :oops: :lol:
Забравих да кажа, че почти всички като видят френч и си мислят за френска любов и по доста чатове и форуми са ми говорили разни нецензурни неща :?

Артур Поничката
3rd April 2007, 17:19
Аз обичам гротескното....колкото по-гротескно, толкова по-забавно (справка: такъв е котаракът от "Майстора и Маргарита" напр.)

Артур Поничката Дебелото Пилешко Краче беше пиле от някакво детско филмче, много красиво нарисувано, стил Киро Мавров и Генчо Симеонов.
И затова...аз си се чувствам достатъчно sexy_macka за да не се регистрирам с такъв ник :lol:

Saruman
3rd April 2007, 17:21
Винаги съм харесвал лошите магьосници и книгите с черни магии от филмите :2036:

Night Love
3rd April 2007, 18:25
Аз пък си избрах този ник,защото... :girl_haha: ...ми то си говори само по себе си...нощна любов... :1252: ...Красиви моменти и така. :2008:

aivito
3rd April 2007, 19:04
Аз преди време ,доста отдавна гледах филм ,който се казваше "Отровната Айви", и от там героинята много ми харесва !Филма е доста стар ,но още го помня!

veverka
3rd April 2007, 23:26
Veverka означава катерица на чешки. Всички ми викаха така, защото се доближава до името ми и така си остана. Харесвам си го даже много.

apoklistika
4th April 2007, 00:01
Ахаха, така си и меслех, на хърватски е веверица :girl_haha:

mystic_baby
4th April 2007, 15:23
Винаги съм харесвал лошите магьосници и книгите с черни магии от филмите :2036:

Хехе, и аз така. Като малка много си падах по филми за вещици :P . Моя ник е такъв, защото винаги ме е влечал окултизма, магиите, мистерията,непознатото и задагъчното. По принцип целия ник е mysterious_queen - мистериозната кралица, но за по кратко mystic_baby :wink:

mystic_baby
4th April 2007, 15:26
aqua - вода
anima - душа

и така става водна душа а аз съм роден ФЕВ водолей

и еи го на ;-)

Ииииииииии, много як аватар- Самурая Джак, нали? :wink:

milen_40
4th April 2007, 15:30
Всички приятели ми викат така :roll: ( Миленчо) дори и по-малките от мен :?

diapan
5th April 2007, 11:09
milen_40, аз изобщо не загрях, че ника ти се чете така :oops: , меслех, че 40 е цифра...

lenda
5th April 2007, 11:11
milen_40, аз изобщо не загрях, че ника ти се чете така :oops: , меслех, че 40 е цифра...
Не си сама..аз също мислех,че е цифра :1252: :1252:

Renkata
5th April 2007, 11:14
:cry: Аз пък колко съм банална с ника си...като се регистрирах хич не ми дойде на ум да прасна нещо интересно :2001:

Puppito
5th April 2007, 14:38
...

Saruman
5th April 2007, 15:00
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=2520&postdays=0&postorder=asc&start=50

Ах как я мразих тая занималня преди,трябваше да пишем думи по двайсет пъти като побъркани,само диктовки,преразкази,диалоз и и всякакви такива гадости

Артур Поничката
5th April 2007, 15:12
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=2520&postdays=0&postorder=asc&start=50

аз съм другото жито в историята на Jito7.
обаче един ден друга приятелка започна да ми казва така и аз си го харесах и сега съм и Puppito(което няма нищо общо с кученце на англ.ез :!: :evil: ) и Jito5 :D
Оле, това е култова история! :lol: :1259:

Puppito
5th April 2007, 15:26
...

Atlantida
5th April 2007, 15:40
Не си сама..аз също мислех,че е цифра :1252: :1252:

Да кажа, че и аз мислех 40 за цифра.

Dee dee
5th April 2007, 22:08
Никът, с който съм е един от многото, с които едно време се подвизавах из MIRC-а.Брат ми ми го измисли.Била съм досадна като сестра на Декстър от едно филмче,което даваха по Cartoon Network - Dexter's Laboratory.А аз само исках да ходя с него навсякъде(6 г. е по-голям от мен) и така си ми остана...Иначе се подвизавам и със Celine и Katie, но вече бяха заети като се регистрирах

Briseis
6th April 2007, 00:01
Всички приятели ми викат така :roll: ( Миленчо) дори и по-малките от мен :?
а за мен 40 беше не просто цифра, а годините на Миленчо :lol:

Excel
6th April 2007, 06:17
Милене , и аз ти залепих 40-те години . Ще даваш пояснения на колко си . :wink:

mairo
6th April 2007, 07:21
Всички приятели ми викат така :roll: ( Миленчо) дори и по-малките от мен :?аз също не си го представях така :) мислех го за цифра, но пък не съм си мислел за години

Dani_4ka
6th April 2007, 09:00
На мен нещо не ми се отдава да измислям имена и прякори, та ми беше по-лесно да си напиша умалителното име, ама беше заето та вместо Дани станах - Даничка(щото съм дребно или както много се дразнех едно време като ми викаха - джобно гадже)

Артур Поничката
6th April 2007, 09:30
Каза ли някой, че си е мислел че 40 е годините? :1203:

Dani_4ka
6th April 2007, 09:47
И аз така, ама само в първия момент :D

uspeh
6th April 2007, 10:50
И аз мислех, че е на 40.
А и нали нещо говореше, че нямало да му порастне повече, че си помислих "Е то как да му порастне още, като е на 40 години :roll: "
:P :lol:

milen_40
6th April 2007, 23:12
Доста съм далече от 40-те години :1203: :1351:
Това 40 можеше да е някакъв размер в сантиметри :1211: , но не :lol: :oops: за радост или съжаление (още не съм установил ) :wink: :roll:

П.п А си мисля, че и постовете ми подсказват че нямам опита( във всяко отношение) и интелигентността на 40- годишните

Dani_4ka
6th April 2007, 23:47
Точно това имах предвид, че се заблудих само в първия момент :D

morganlefei
9th April 2007, 09:19
Много интересна темичка :1242: Та да разкажа и аз - името Morgana Le Fay идва от филма The Mists of Avalon. Morgana е името на магьосницата, закрилница на Артур. И тъй като играя една комп. игра World of warcraft и там играя с магьосница със същото име не мислих много и го използвах и тук. Харесва ми актрисата - Джулиана Маргулис, допада ми и филма и въобще мистичните истории.

Miteto_bs
9th April 2007, 09:57
Много интересна темичка :1242: Та да разкажа и аз - името Morgana Le Fay идва от филма The Mists of Avalon. Morgana е името на магьосницата, закрилница на Артур. И тъй като играя една комп. игра World of warcraft и там играя с магьосница със същото име не мислих много и го използвах и тук. Харесва ми актрисата - Джулиана Маргулис, допада ми и филма и въобще мистичните истории.

ти играеш warcraft ?????? :shock: :shock: :shock: егати кажи да направим една мрежа.

пп. Абе и аз е цъкам ама нещо неми вдява немога да е свана.. само ме трепят. :lol:

Ади
12th April 2007, 14:12
Ади - дооооста "демо"-версия на името ми (Владислава се казвам :wink: ) Общо взето като съм се разхождала права под масата, така съм се наричала, и едно време по чатовете, а сега - по разни форуми, почнах да го ползвам за ник. В резултат, все повече и повече приятели вече ме наричат Ади и реално, което пък на мен ми харесва, така че всички доволни :D А и напоследък тук почнах така да се представям, че иначе абсолютно всеки път ме карат да повтарям :2014: Какво да ги правиш чеветата :2023:

MiCskillZ
12th April 2007, 14:19
MiCskillZ... ми остана от времето когато си правихме разни песнички... MiC=Microphone a skillz=умения... пък и си бях доста добър... Даже кучето си кръстух на MiC само дето неговото идва от Макиавели(EL DOgO MACHIAVELi)....

Pretty
16th April 2007, 09:56
А моят от филма " Хубава Жена " самоче го съкратих и мисля че всяка жена е хубава

Артур Поничката
16th April 2007, 09:58
Morgana е името на магьосницата, закрилница на Артур.
Хубаво е да имаш Гръб :)))

morganlefei
16th April 2007, 10:15
Да и то много, но в случая аз се явявам закрилница на някой Артур :girl_in_love:

justex
16th April 2007, 11:30
Miteto_bs , morganlefei и аз я играя от 3 дена. :2036:
Почвам да и схващам :lol:
А иначе по темата - Justex - Незнам май няма особен смисъл :lol:
или е малко закодиран :2002: :2005: :2014:
С две думи съм бивш на някой пороци,навици и хора :lol:

morganlefei
16th April 2007, 11:57
Пиши на лични в кой сървър играеш. Аз играя от 2 г и съм в час с повечето неща, мога да ти хелпна нещо :1242:

PassiON_
16th April 2007, 12:21
Моя ник е от филма на Мел Гибсън Passion of the Christ. Много ми беше харесало филмчето тогава. Даже го бях гледала още преди да излезе по кината у нас ... и та така си остана с годините, където се регистрирвам се с тоз ник се пиша.

Някаква_Такава
17th April 2007, 00:20
А моят Някаква_Такава беше измислен спонтанно ,когато видях че имам съименничка с подобен на дотогавашния ми ник Solley.
Умувах дълго -исках да е нещо характерно за мен и се сетих :
Като направя нещо безумно или глупаво или необмислено и ме питат Защо го направи !!!
Аз вдигам рамене и казвам "аз съм Някаква -Такава "... :2007: дори добавям и "една" и става "аз съм някаква такава една "..
:lachen:

just_smile_{F}
17th April 2007, 09:37
миии моя си е доста време :) общо взето е такъв ,защото всички казват ,че съм адски усмихнат човек и не спирам да се смея :lol: и аз реших да се пиша така

Артур Поничката
17th April 2007, 09:48
А моят Някаква_Такава беше измислен спонтанно ,когато видях че имам съименничка с подобен на дотогавашния ми ник Solley.
Като направя нещо безумно или глупаво или необмислено и ме питат Защо го направи !!!
Аз вдигам рамене и казвам "аз съм Някаква -Такава "... :2007: дори добавям и "една" и става "аз съм някаква такава една "..
хехе
готин ник
а сега го преведи на английски това "аз съм някаква такава една " :P

kaija
17th April 2007, 10:52
Кая е някаква поетеса. Не съм се интересувала повече, а и това няма никакво значение, всъщност името много ми харесва, използвам го навсякъде в нета.

Някаква_Такава
17th April 2007, 15:36
хехе
готин ник
а сега го преведи на английски това "аз съм някаква такава една " :P
ххихихи няма превод това ,май :lol:
Обаче мисля ,че твоя е най-оригиналният,който съм срещнала :1206:
Моята любима детска книжка беше Маншон,Полуобувка и Мъхеста брада :lachen: -мислех да се кръстя Полуобувка!!!
май не трябваше да споделям -сега някой ще ми го открадне :lachen: :lachen: :lachen:

diapan
17th April 2007, 16:41
:1206:
Моята любима детска книжка беше Маншон,Полуобувка и Мъхеста брада :lachen: -мислех да се кръстя Полуобувка!!!
май не трябваше да споделям -сега някой ще ми го открадне :lachen: :lachen: :lachen:
Хахаха и аз я обожавах тая книжка, а защо не се кръсти Маншон :wink: ?

Иначе по темата - нищо интересно, моят ник е съкращение от името ми, не съм го обмисляла...

Някаква_Такава
17th April 2007, 16:49

Иначе по темата - нищо интересно, моят ник е съкращение от името ми, не съм го обмисляла...
Маншон не звучи ли някак мъжки!! :1228:

Артур Поничката
17th April 2007, 16:51
Мале,мале....една от любимите ми е "Плашилото" :1203:(Владимир Железников)... Добре че не съм чаааак такъв фен
А Маншон и на мен ми е от любимите, но онова издание с невероятните руски илюстрации, с гротескните пълчища котки, които нападаха града...

Mena
17th April 2007, 17:04
Когато бях малка и аз много обичах "Маншон, Полуобувка и Мъхеста брада" :lol: , дори го слушах по някакво радио тогава(говоря за преди мнооооого години :1231: ).

diapan
17th April 2007, 17:31

Маншон не звучи ли някак мъжки!! :1228:
:lachen: :lachen: :lachen: Ами аз не го възприемам от тази гледна точка, но като се замисля Полуобувка е по-женствено :girl_haha:
Ама твоят си ник ме кефи много :D

lori
19th April 2007, 12:57
Предлагам освен тълкуване на ника да се пише и начин на произнасяне, защото има потребители с толкова странни имена, че се чудя как се четат... :D

lok45111
25th May 2007, 08:58
Моят ник е чисто железничарски! "lok" - от съкращението на локомотив, а 45111 е номера на самата машина, представител на серия 45 :)

Stjernefodt
25th May 2007, 09:19
Моят ник е от една песен на Mortiis и на норвежки значи "роден от звездите".Избрах си го защото ми харесва как звучи,както и самата песен. :girl_dance:

Witchblade
26th May 2007, 16:43
Моят ник ми хрумна докато разглеждах рисунките на Dorian Cleavenger-имаше няколко страхотни картини с такова заглавие.И така вече 2 години. После открих, че имало такъв комикс и дори филм. Като се поразрових ми се стори интересно. :)

none-of-you
26th May 2007, 17:52
надали има значение,но все пак:

Припомняйки си песента на този "гениален" български изпълнител от много близкото минало Бичето,а именно - "Идем" и имайки предвид,че много хора забравят от къде са тръгнали,целта ми е била да не съм от тези хора и винаги да знам от къде съм дошъл,къде съм в момента и накъде отивам или по-точно - none-of-you иска да каже,че не искам да съм от "масите". Дали е така е друг въпрос.
Друг ник,който бих искал да използвам е never-existed - от една игра преди време,най-вече продиктуван от желанието ми,никога да не са съществували някои моменти/случки от живота ми ( включително и мен самият :mrgreen: )
Иначе никога не използвам истинското си име където и да е по време на регистрация.Използвам един друг nickname,който приятелите използват наравно с името ми от време на време,но това е друга тема :)

Saruman-е,дано гледаш и обичаш филми с "кофти" край ( не happy-end ),че обикновено лошите ги прецакват накрая :D :D

MiCskillZ
26th May 2007, 18:01
none-of-you бате напомяш ми на времената когат се бях вглъбил в себе си четях ницше и се считах за голямата разбота...а не бях!!!
Спрях да го чета станах общителен готин ведър човек(което е мн по-яко от темерут-не казвам че ти си такъв не те познавам) никой не те кара да си от тълпата ама не се вглъбявай в себе си.... СЪВЕТ ОТ МЕН

morganlefei
26th May 2007, 19:57
Non-of-you - да си различен е ценно, но то се постига не с ник! Информацията е най-великата сила на света, но аз харесвам откритите хора, откровените, тези, които смеят да кажат кои са, как се казват и какво мислят... Не харесвам хората, които се крият! Това говори за страх и комплекси!
пп.не искам да те обидя, казвам това, което мисля!

vikuna
26th May 2007, 20:00
Дъщеря ми се казва Виктория , но кръстницата й й казваше като беше Викуна , та от там :lol:

Stil
26th May 2007, 23:23
Дъщеря ми се казва Виктория , но кръстницата й й казваше като беше Викуна , та от там :lol:
Айде беееее.........верно лиииии..........егатиии -супер интересноооооооооо :1203: :1242:
:lachen: :lachen: :lachen: :lachen:

none-of-you
26th May 2007, 23:51
оффтопик :

morganlefei има една много интересна "западна" фраза - trust is a weakness. Хубаво е човек да е открит,но според мен в определени граници. При всеки е различно,но както май в тази тема по-рано казаха : понякога да си откровен е лошо и живота учи хората лека полека да се съобразяват с това пред кого и кога могат да бъдат откровени. Някак си ми се струва лошо,когато хората злоупотребяват с добронамереността на другите.

Иначе съм съгласен ( а и смятам,че няма две мнения по темата ) - информацията е най-великата сила :)

Даден nickname във каквото и да е виртуално пространство не прави човека. Надявам се няма хора,които си мислят,че даден аватар или име или подпис може да ги направи нещо повече от това,което са.
А и може би,че тук вече има изградено едно общество ( затова пуснах и темата за "пристрастеността към форума ). В зависимост от него може бързо да се приспособи един нов човек,може и да не. Един ново-регистрал се човек може да не получи всеобщото "одобрение" :)

MiCskillZ не знам кой за кого е батка :D Но може и да си прав за Ницше,че не става за четене :) Добре,че никога не съм се занимавал да чета негови произведения ;)

magnoliika
27th May 2007, 12:36
Мх,
Моето никче е такова от толкова отдавна че не помня откога :girl_haha:
Магнолийка не е нужно да обяснявам но иначе е странно откаде дойде...Всъщност аз ужасно много харесвам орхидеи...ужасно много...и по едно време в гимназията откачах на темата...та всички ми казваха Orchid....регнах го естествено...но се оказа че ме мислят за male и то със странно име...та така реших че и магнолията е хубаво цвете...а умалителното е защото говоря с мн умалителни по принцип....
бтв...жито....тези занимални в езиковите наистина са кошмарни и дават отражение на психическото състояние на индивида хахахаха

jito7
27th May 2007, 16:40
...бтв...жито....тези занимални в езиковите наистина са кошмарни и дават отражение на психическото състояние на индивида хахахаха
:lachen: :lachen: Може и така да е, но нямаше по-забавна година за мен в тази гимназия от първата :2004:

Saruman
27th May 2007, 17:09
:lachen: :lachen: Може и така да е, но нямаше по-забавна година за мен в тази гимназия от първата :2004:

Учителката ми беше супер млада и супер красива ,аз само заради нея посещавах занималнята сериозно ,и какви неща съм си представял с нея :2010:

jito7
27th May 2007, 17:14
Коя е таз млада красавица, Сарумане??? :2016:

Saruman
27th May 2007, 17:17
Коя е таз млада красавица, Сарумане??? :2016:

Ааа,Самуран4у нищу ни казва :lol:

Puppito
27th May 2007, 17:19
...

lori
21st June 2007, 10:10
Като говорим за нови потребители, се сетих за тази темичка и я вдигам. Ето един от начините да влезеш в нов форум и да кажеш нещо за себе си. :wink:

alias
21st June 2007, 10:29
моят ник е изплагиатстван от филма ;) хихик

HATE
21st June 2007, 10:40

Твоя ник ми напомня на златните ми команди;

/alias /c /clear и /alias /q /quit %quitmsg

alias
21st June 2007, 10:41

Твоя ник ми напомня на златните ми команди;

/alias /c /clear и /alias /q /quit %quitmsg
иии HATE какво е това ;)

HATE
21st June 2007, 10:52
разни спомени от детството ми :lol: когато ме влечеше да се правя на скриптър и си улеснявах живота по севъзможни начини...

alias
21st June 2007, 10:56
:biggrin:

stivn
21st June 2007, 14:23
моя ник пък идва от морето , където едни шведи като се запознавахме им викам станислав :) пък те не могат да го произнесат и ми викаха стивън :) и оттам :cool:

s1m3on
21st June 2007, 17:58
Моя ник нищо не значи. Аз се казвам симеон и ника ми е s1m3on

Лия
22nd June 2007, 21:17
Моят ник е скучен. Казвам се Лия и реших да си използвам името като ник. :D

sugarfree
22nd June 2007, 21:29
Пише го на всички дъвки (%

едит: т.е на тези без захар хаха

dmnzzl
22nd June 2007, 21:30
Историята на моя ник е много сложна. :)
Значи преди време се пишех Dominic, понеже много ме кефеше Вин Дизел в "Бързи и Яростни" :D .Tогава още бях гeнгста и слушах само рап.
Та има една песен на Снууп Догг - "Fo shizzle dizzle, It's the big Neptizzle and Da Snoopy D-O-double-Gizzle" или някаква такава простотия.
На един приятел(и той беше гeнгста като мене) му дойде гениалната идея, че мога да се пиша dominizzle(не знам защо - сигурно защото съм бил голямо ОГ :1228: ).И така почнах да се пиша dominizzle.Ама после реших да махна гласните и остана само dmnzzl.До днес си е така... :D

curka94
22nd June 2007, 22:30
Интеесно :D

Jaffs
11th July 2007, 22:38
Jaffs идва от Jaffa, което значи голям портокал. Като малка съм приличала на това и от тогава ми е останало. Всички ми казват така.

Astela
12th July 2007, 12:38
Аз май не съм казвала от ДЕ ми иде ника...От нийде ми не иде..хахах..Оф,нещо съм се разлигавила.
Всъщност идва от Опел Астра(една от любимите ми коли),само че това астра не ми харесва много за ник и затова ми хрумна АСТела.Също го използвам навсякъде из нета:)

woly
12th July 2007, 14:06
Навсякъде в НЕТа съм wolf, но тук без да искам натиснах y и така го и оставих-мързиме.

forlon
12th July 2007, 14:42
Моят ник идва от елфическото ми име - намерих го в един сайт и ми хареса :)
fOrLON :)

invisible
12th July 2007, 14:45
Всъщност идва от Опел Астра...

винаги съм мислела, че идва от модната къща (http://www.astellaimage.com/) :)

jj
12th July 2007, 14:47
"jj"-това са началните букви в името ми(Ю.Ю. ) :)

Izabo
12th July 2007, 15:02
От една книга...."Принцеса Изабо".....въобще не си мисля, че съм принцеса... :lol: , нито книгата ме впечатли особено..., просто името ми хареса..... :D
А иначе в нет-а ме има и като Rainwoman.... :D

sladkatony
12th July 2007, 15:10
"jj"-това са началните букви в името ми(Ю.Ю. ) :)
това ти ли си (http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1019078) :)

curka94
12th July 2007, 15:22
Всъщност идва от Опел Астра...

И аз винаги съм си мислила така :roll:

Astela
12th July 2007, 15:38
Инви в интерес на истината,разбрах,че има такава модна къща,доста след като си бях измислила тоя ник...Даже не бях чувала такова име Астела..

verita
12th July 2007, 15:39
Аз сега я чувам :girl_haha:

valhalla
3rd September 2007, 22:55
Аз се кръстих на възпяваната от Менъуор Валхала в чест на убийственият им концерт в Каварна на 30 юни... Иначе сигурно знаете, че според Скандинавската митология Валхала е Дворецът на Один, в който са били изпращани повалените в битка войни.

mallvina
4th September 2007, 10:33
за Валхала не съм се и съмнявала че не е на MANOWAR.Велика група,Поздравления!...а моя ник като бях много малка навремето, на село имахме една откачена котка Малвина която е оставила трайни спомени в моето детство..,та на нея :lol:

adyonas
13th September 2007, 21:19
Някога, когато играех в един сървър на Lineage, имаше един админ, чийто герой се казваше Adyonas. Много харесах ника и от тогава навсякъде почти съм с него, а ако прочете това искам да му се извиня много, че съм го изкопирала от него :oops:

Babri
25th September 2007, 14:00
Моя ник тръгна от една докторка-искаше да каже каже,че приличам на Barbi, а се обърка и каза Babri.

Puppito
25th September 2007, 17:21
...

s1m3on
25th September 2007, 17:31
Моя ник тръгна от една докторка-искаше да каже каже,че приличам на Barbi, а се обърка и каза Babri.
Хихихи Аз пък чак сега обръщам внимание че си Бабри, а не Барби

Аз пък от самото начало го забелязах това.
А това Puppito Какво ще рече?

чичо
25th September 2007, 17:47
:shock: Аз си мислех досега ,че е Барби...даже 5 пъти чета и не мога да видя и си викам"На тия хора кво им е станало??" :lol:
п.п. ама тогава да не си била руса??Иначе лицето ти е направо кукленско,Barbi! :D

Babri
26th September 2007, 10:12
О,пази Боже :D Аз-руса! Никога не съм била руса,защото не ми отива.Не знам защо на тази докторка съм й заприличала на Barbi.Може пък да има и Barbita с черни коси.Знам ли :wink:

joliy
27th September 2007, 11:17
Може пък да има и Barbita с черни коси.Знам ли :wink:

И да няма трябва да направят една в твоя чест :wink:

Моят ник стана по погрешка...преди много години като се опитвах да си измисля ник, хванах един стар речник по английски и гледам, че преводът на една от думите беше весел и т.н. Реших, че тази ще е моята дума, за да има някакво позитивно излъчване. Е, думата е била jolly, ама понеже речникът беше стар горната част на второто lбеше изтрита и на мен тогава ми заприлича на i, и така стана joliy. :D