PDA

View Full Version : Момичета,живот и здраве,на 29.05. е моят ден!


mmmmmmm
23rd May 2006, 13:30
Момичета,след толкова месеца чакане и отлагане,вчера бях при д-р Бояджиев и се разбрахме операцията ми за увеличаване на бюста да е на 29.05...Дотук добре.Обаче нещо ме е хванала параноята да не се разболея,да не се случи нещо,което да попречи на операцията и т.н.Преди 3 седмици се разболях и това попречи да уговорим с доктора дата за операцията.Сега (да чукна на дърво) съм добре,обаче непрекъснато си мисля,че ми има нещо...Навън е 30 градуса и само да духне лек ветрец и аз веднага започвам да се притеснявам,че ще настина...При вас как беше?Имахте ли някакви страхове,които не ви даваха мира или бяхте напълно спокойни?Моля ви се,споделете,защото имам чувството,че аз съм единствената параноичка,която на 30 градусова жега излиза навън с яке... :roll:

bel
23rd May 2006, 13:45
Честита ти дата!
Моята операция ще е на 7 или 8 юни, при д-р Динев.
И аз като тебе постоянно се притеснявам дали нещо няма да се случи, дали няма да се разболея, дали всичко ще е наред...
:oops:
Ти направи ли си изследванията вече?

mmmmmmm
23rd May 2006, 14:15
Да,направих си ги преди два дни (между другото си ги правих в неделя и бяха готови още същия ден),а в понеделник вече бях при Бояджиев да ги види...Слава Богу всичко ми беше наред,обаче мен не спира да ме гони параноята...Много неприятно :?

Chujdata
23rd May 2006, 14:46
Споко, мисли си, че хирургът и анестезиологът са професионалисти. Заспиваш и се събуждаш красива. Няма страшно, и ние всички бяхме така, ако това те успокоява. Аз добре, че до последно бях на работа и това леко ме разсейваше. Всичко ще мине добре, стискам палци.

Sandi
23rd May 2006, 14:59
И аз се бях психирала, и от това че си мислех дали всичко ще мине наред не можех да заспивам вечер.От форума ме определиха че имам сценична треска и че всички я минават,а най-важното е да си спокойна да не вземе от притеснение да ти стане нещо.Стискаме палци и не се притеснявай всичко ще е наред. :)

mmmmmmm
23rd May 2006, 15:10
Да,знам,че не трябва да се притеснявам,защото така ще взема сама да си предизвикам нещо,ама какво да направя...Мен най ме е страх да не се разболея отново...Само да се закашлям малко и веднага си мисля какви ли не неща :roll: Може би се стреснах от това,че доктора ми каза,че не трябва да ми е зачервено гърлото (или не дай си боже нещо по-сериозно),защото може да стане някоя инфекция след операцията...Затова съм толкова притеснена

minididi
23rd May 2006, 15:35
Пожелавам ти всичко да е наред.Трябва да си мислиш само хубави неща.Аз съм още на позиция-консултации, но се надявам че и аз ще дочакам своята дата.Междувпрочем какви изследвания се правят? Поздрави и успех.

partalinaa
23rd May 2006, 21:13
Много съжалявам за теб ekaterina79 ! Какво ще направи д- р Малинов,само едната ли гърда ще отвори да обърне инпланта. Защо този д-р Бояджиев ,който има име в тази сфера така е постъпил и рискува името си ! Дано всичко да завърши добре при теб!

Truth
23rd May 2006, 22:38
v ponedelnik vlizam za nova operaciq pri doktor malinov...

Хм... Моите съчувствия по въпроса. Все пак малко странно е това, което казваш, най-малкото защото Малинов изобщо не оперира - той дори не е хирург по образование, да не говорим за пластичен. Хирургът в клиниката му се казва иначе. Интересно как така не си разбрала при кого ще влизаш да се оперираш след като операцията ти е само след няколко дена.

Могат да се намерят и други странни неща в постинга ти.

Но така или иначе, пожелавам ти успех... :wink: :D

Chujdata
23rd May 2006, 22:42
Абе, аз ли нещо не разбирам, или е от простотия, ама как ще ти "зашият" имплантанта? Че е обърнат, айде разбрах го, демек капковиден. Как имаш дупка в гърдата? И сигурно имаш предвид Клиника Малинов и съответно д-р Ефремов?
Напиши малко повече подробности, за да се включим адекватно.

diastemma
23rd May 2006, 23:37
Или може би имплантът е обърнат, защото е с основата нагоре, а не към гръдния кош?
А и какво означава, че единият имплант не е бил зашит?
Сега точно какво ще ти правят?
А и 450 куб см си е множко... кожата не е издържала на разтягането.

Flame
24th May 2006, 08:05
Късмет и успех
Дано всичко мине гладко.

Tedyyy
24th May 2006, 11:20
не си единствената пострадала от Бояджиев, от мой приятел разбрах, че негова позната е със същия случаи като теб- оперирана от него впоследствие протезата се обръща, други лекари са и казали че не била поставена както трябва. Първата ми консултация беше с прочутия гореспоменат доцент и намирам поведението му за възмутително! Когато го попитах има ли вероятност да възникнат някякви усложнения от поставянето на силиконови протези той ми се изсмя в лицето и ми каза че ако това стане ще съм първата в историята и че през '73 г е поставил първата протеза и досега няма недоволни негови пациентки! Остави че те залъгва с някакви лъскави списания и ти се хвали кой известни бг моми е правил, което ми говори за липса на професионализъм. Но това е моето лично мнение и не искам да ангажирам никой с това. На теб ти пожелавам успех и стискам палци всичко да мине безпроблемно!

mmmmmmm
24th May 2006, 11:30
Да,пуснах тук тема,за да се успокоя,а вместо това се притесних още повече...Но много интересно защо никоя от вас досега не е споделяла отрицателното си мнение за Бояджиев,при положение,че името му във форума се е спрягало толкова много пъти?

bel
24th May 2006, 12:08
Миша, а твоето усещане към доктора какво беше?
Аз се консултирах с двама - Маджаров и Динев, и двамата ми харесаха, но след разговора с втория (а и в следващите дни), разбрах, че това е моят доктор. Просто ме накара да се чувствам по-сигурна, че ще се оставя в ръцете му. Това, което ми направи впечатление най-вече у него, беше чистотата му - изглеждаше стерилен направо... Не мога да го обясня... :oops:

mmmmmmm
24th May 2006, 12:15
Аз два пъти ходих при Бояджиев и честно казано ме грабна още от първия път...Първата ми консултация беше при него,обаче след това,за мое успокоение,реших да се консултирам с още двама специалисти,след което категорично реших да се оперирам при Бояджиев.Странно ми е,защото в този форум има само положителни мнения,изказани за Бояджиев и изведнъж се появяват тези две момичета,които са категорично против него...Нали все пак има тема "Пострадали при пластични операции"?Защо досега са си мълчали?Интересно...

bel
24th May 2006, 12:28
Вътрешното ти усещане е много важно.
И на мен ми звучат странно и нелогично постовете, особено на първото момиче... :roll:

mmmmmmm
24th May 2006, 12:35
Преди да определим категорично датата за операцията,не се страхувах изобщо!Обаче когато това стана факт,започнах да обмислям нещата,в главата ми непрекъснато нахлуват разни неприятни неща,започнах да се притеснявам да не се разболея...Абе на нокти съм общо взето.Много неприятно,защото тази операция я чакам от половин година и когато вече е почти факт,аз съм изпаднала в ужасно състояние...едва ли не съм се депресирала,пък и като ги прочетох предишните постинги... :roll:

Tedyyy
24th May 2006, 12:48
научих за това пострадало момиче съвсем наскоро, ако знаех по-рано и аз не бих ходила на консултация при него и бих написала във форума.

Truth
24th May 2006, 15:13
Кате, аз не съм забелязала тук ненормални хора и не мисля, че някой се заяжда с теб.

Не е наша вината, че постингът ти е пълен с един куп странни неща, които не се връзват нито едно с друго, нито пък с известни факти. Нима очакваш да седим с отворена уста и да вярваме на всичко, което ни се каже, като в този форум може да влезе всеки и да се представи за всеки? :wink:

Дори само операция без изследвания вече звучи странно, а и виж че Миша, при същия доктор, си е правила изследвания и му ги е носила да ги види. Без фактура мога да разбера, но без изследвания? :roll: Да не говорим за другите неща в постинга ти.

Така че по-лекичко с езика. Ако имаш нещо за изясняване, изясни го. Не е трудно човек да бъде последователен, ако е искрен.. :wink:

bel
24th May 2006, 20:05
Momi4eto ako iska da i pratq snimki kolko sa mi krasivi gardite

Това и на мен го предложи, написах ти е-мейл, но снимки още нямам... Ако пуснеш снимки и напишеш какво точно се е случило, а не само да стряскаш всички (особено нас, на които тепърва ни предстои операция), ще получиш съчувствие и подкрепа. Иначе звучи много несериозно... :roll:

loly
24th May 2006, 21:34
ekaterina79,
знаеш ли всички сме в час!
Бояджиев спаси живота на сестра ми преди 15 години(направи и живото-спасяваща пластика при тежко изгаряне), и моите тогавашни впечатления от него нямат нищо общо с твоите. Той е един от най-добрите ни хирурзи, като цяло. Ти как разбра със сигурност, че не е зашил импланта, това, че се е обърнал може и да е по твоя вина. Когато си тръгвах от болницата, моя лекар ми повтори няколко пъти да внимавам много в началото, защото винаги има опасност от изместване(да не се вдига тежко, да се спи само по гръб, да не се спортува и т.н.). А и при 450сс. е нормално кожата да не издържи на напъна и да увисне. Предполагам, че размера е бил по твое желание, а не ти е наложен от хирурга. И това с изследванията е доста странно!?! И въпреки всичко напълно ти съчуствам, успех!

Venus
24th May 2006, 23:29
Mila,ti v 4as li si?Koe trqbva6e da e izvestno?!Ili misli6 4e 6tom na neq i e iskal izsledvaniq i s drugite e taka?!koe ne ti e qsno?Operira me Boqdjiev, a sega 6te me opravq Efremov.Momi4eto ako iska da i pratq snimki kolko sa mi krasivi gardite

Всички тук се опитват да помогнат и да бъдат мили, пробвай и ти. Хората отделят по часове от живота си, за да помогнат на някого да не направи грешка, да предпазят НЕПОЗНАТИ от големи евентуални грешки. Аз лично всеки ден чета форума и съм страшно благодарна на всички посещаващи го. Не съм мислила, че някой може да е толкова отзивчив и полезен, а тук без нападки всеки се опитва да помогне. Моля те, пробвай ако не да го оцениш, то поне да се опиташ да се държиш с уважение към хора, които доброволно се опитват да предпазят останалите и да обменят полезна информация. Успех в операцията при Сердев, искрено съжалявам за неприятностите, които си преживяла, но наистина ще се радвам ако не се нарушава добрият тон, който срещме всеки ден тук :)

loly
25th May 2006, 01:06
blagodarq vi na vsi4ki!v ponedelnik e moq den.stiskaite palci
Стискам ти, пиши повече в какво точно ще се състои операцията, само в изваждане на имплантите или ще има и други интервенции.

milena127
25th May 2006, 09:14
blagodarq vi na vsi4ki!v ponedelnik e moq den.stiskaite palci

И аз ти пожелавам успех! И ще чакаме да пишеш!

mmmmmmm
25th May 2006, 09:34
Е,моят ден май няма да е понеделник...днес съм на лекар,защото все още имам лека кашлица,останала ми от последното боледуване...Предпочитам да съм 100% здрава,когато се подлагам на такава интервенция,защото това не е шега работа.Пък и честно казано доста се наплаших,когато Бояджиев ми каза,че дори не трябва да ми е зачервено гърлото,защото може да се стигне до инфекция след операцията...Много ме е яд,защото тази операция я чакам от страшно много време и ето,че пак нещо ми се изпречва на пътя :cry:

bimbi
25th May 2006, 13:23
льофито май е изтрил на екатерина някой постове и нищо не разбрах. я който ги е чел да каже, какво й е станало с гърдите, какво й е казал Бояджиев...?

verita
25th May 2006, 13:33
Да, и аз нищо не разбрах, а ми стана интересно :roll:

milena127
25th May 2006, 15:00
Аз ги четох всичките и мнения и пак не разбрах много. Бояджиев я оперирал без да направи изследвания, имплантанта и се оказал обърнат с дупка в него и някак зашит. Сега ще ходи да я оправят другаде.
Аз и бях писала да опише всичко в Пострадали от пластични операции, за да можем да прочетем точно и да разберем какъв е проблема, а тя вместо това ми беше пратила гневно лично съобщение в стила "Кво не ти е ясно мила, искаш ли снимки.."
Надявам се все пак да се оправи и да намери сили да напише тук всичко, ние просто искаме да добием ясна представа и да се предпазваме от подобни грешки, а не да защитаваме някой!

bimbi
25th May 2006, 15:18
а каза ли защо ще се оперира при друг, а не отново при Бояджиев?

bel
25th May 2006, 15:51
тя вместо това ми беше пратила гневно лично съобщение в стила "Кво не ти е ясно мила, искаш ли снимки.."


И на мен ми го пусна същото! :shock: Но снимки така и не ми прати...

liophy
25th May 2006, 16:06
гневно лично съобщение в стила "Кво не ти е ясно мила, искаш ли снимки.."

Аз ли съм по-дебилен, вие ли сте много чувствителни, но не виждам нищо гневно в това изказване

milena127
25th May 2006, 17:31
гневно лично съобщение в стила "Кво не ти е ясно мила, искаш ли снимки.."

Аз ли съм по-дебилен, вие ли сте много чувствителни, но не виждам нищо гневно в това изказване

Може би защото не си прочел цялото съобщение!!!