PDA

View Full Version : Какви импланти в крайна сметка


samodiva
27th May 2006, 20:46
Доста писма прочетох в този форум. На какво мнение сте, кои са най-добрите импланти за мамопластика според вас и защо. Питам защото искам да сменям моите, просто се налага.

Ще разкажа накратко какъв е моя проблем и какво налага подмяната
Преди 8 месеца се подложиш на операция ( за сега няма да споменавам името на доктора) – поставяне импланти. Бях родила и гърдите ми имаха доста неугледен вид след кърменето. Реших се на подобна стъпка тъй като 2 мой приятелки си бяха поставили импланти преди 6 години при същия доктор при който и аз поставих моите, и гърдите им бяха перфектни . Имплантите са физиологичен разтвор 375 м3 на фирмата Mentor поставени под мускулно. До третия месец след интервенцията нещата бяха много добре. Но след това започнаха да се появяват деформации и гледката е доста неприятна Искам да отбележа че в отпуснато състояние бюста ми изглежда прилично макар че не такива бяха очакванията ми, но при най-лекото физическо усилие деформацията е непоносима. Ако желаете мога да пратя снимки на e-mail за да разберете

Цвета С
29th May 2006, 10:48
не знам какви съображения имаш да не казваш името на хирурга(аз ги уважавам),но все пак ако решиш да споделиш с нас ше е хубаво поне ще предпазиш дуги момичета от евентуална грешка в избора на хирург,на всеки се случва да се подведе.Желая ти успех и ти пожелавам в скоро време нови и безпроблемни гърди :D :D

bimbi
29th May 2006, 11:32
да кажи му името, защо се притесняваш...
аз пък се чудя защо си слагат още хората от тия имплантанти с физиологичния разтвор. не че съм много запозната, ама ми се струва че не могат да се сравняват въобще със силикона. а и една позната си сложи наскоро и каза, че като вървяла и се чувало някакво бълбукане отвътре :roll:

samodiva
1st June 2006, 16:48
Ще публикувам името на доктора, само искам да изчакам и да разбера дали той ще е склонен да ми върне парите, само едно мога да кажа за сега - не си имплантираите никога физиологичен серум, моля ви.
Дори и формата на гърдите да стане перфектна, когато се наведете ще има едни вълнички които неминуемо се образуват.

Malvina
1st June 2006, 17:59
Ще публикувам името на доктора, само искам да изчакам и да разбера дали той ще е склонен да ми върне парите, само едно мога да кажа за сега - не си имплантираите никога физиологичен серум, моля ви.
Дори и формата на гърдите да стане перфектна, когато се наведете ще има едни вълнички които неминуемо се образуват.
Ще ми е интересен момента с връщането на парите...дано да успееш. Ако знам ,че има друг такъв прецедент ще ходя и аз да си искам моите от оня... :evil:

Malvina
2nd June 2006, 09:12
Аз съм го споменавала доста из темите,всички момичета тук знаят какво ми се случи... Искаше ми се да го съдя, но нали се сещаш, че нямам кой знае какви документи зад гърба си...Една епикриза и едни паспорти на имплантите,нищо друго..Ти на база на какво разчиташ,че ще си получиш парите обратно?