PDA

View Full Version : Д-р Калкова


Страници : [1] 2

samodiva
2nd June 2006, 17:07
Имате ли мнения и данни за Доктор Ангелина Калкова от Варна?

Горещо ми я препоръчаха

Chujdata
2nd June 2006, 17:23
Даже не съм я чувала, а съм от Варна. Къде практикува?

samodiva
2nd June 2006, 18:03
ами във Варна, аз и се обаждах, 0888 690599, ти май знаеш за моя проблем, та ме насочиха към нея

bimbi
2nd June 2006, 21:07
и аз за пръв път я чувам, също съм от Варна

Doctor X
6th June 2006, 17:04
практикувала е в Париж.

bimbi
6th June 2006, 17:40
къде оперира?

Doctor X
6th June 2006, 17:44
във Варна, но не знам в коя клиника.

bimbi
6th June 2006, 17:53
ами samodiva да каже къде оперира, и какво са си правили при нея тези, които горещо са я препоръчали :)

samodiva
7th June 2006, 09:08
Нямам никаква идея къде оперира, само знам че е във Варна. По горе съм посочила телефон, ако искате попитайте я. А тези дето ми я препоръчаха все още нищо не са си правили при нея. Само са гледали нейни операции на видео. Но както и да е, ние избрахме вече ДОКТОРА – Николай Георгиев. Искрено се надявам че той ще разреши проблема ми.
Ще сменям старите импланти със PIP 390 cc - HIGH PROFILE. Стискайте палци.

sladkatony
7th June 2006, 09:14
Нямам никаква идея къде оперира, само знам че е във Варна. По горе съм посочила телефон, ако искате попитайте я. А тези дето ми я препоръчаха все още нищо не са си правили при нея. Само са гледали нейни операции на видео. Но както и да е, ние избрахме вече ДОКТОРА – Николай Георгиев. Искрено се надявам че той ще разреши проблема ми.
Ще сменям старите импланти със PIP 390 cc - HIGH PROFILE. Стискайте палци.
:) Стискаме и на краката !
Успех !
И да се похвалиш после ! :wink:

bimbi
7th June 2006, 09:29
Нямам никаква идея къде оперира, само знам че е във Варна. По горе съм посочила телефон, ако искате попитайте я. А тези дето ми я препоръчаха все още нищо не са си правили при нея. Само са гледали нейни операции на видео. Но както и да е, ние избрахме вече ДОКТОРА – Николай Георгиев. Искрено се надявам че той ще разреши проблема ми.
Ще сменям старите импланти със PIP 390 cc - HIGH PROFILE. Стискайте палци.хвалили я, без да са си правили нищо...боже :roll:
както и да е. стискаме палци всичко да е наред, мацка, и после да разправяш :)
п.п. какви са ти старите импланти и защо ги сменяш?

samodiva
7th June 2006, 09:38
Старите ми импланти са физиологичен серум. Един идиот ме окепази. Получиха се деформации.

bimbi
7th June 2006, 09:49
Старите ми импланти са физиологичен серум. Един идиот ме окепази. Получиха се деформации.кога ги слага и при кой идиот :) и какви деформации се получиха?
по принцип след колко години се сменя тоя серум, ако нямаше деформации, знаеш ли? защото на силикона дават доста годинки, даже някой хирурзи твърдят че може и цял живот да не се сменя. любопитно ми е просто, почти нищо не знам за тия импланти :)

samodiva
7th June 2006, 10:09
Ами слагах ги преди 8 месеца. Още няма да споменавам името му. Но всеки може да се досети защото според проучванията на съпруга ми в Б-я само 1- 2 хирурзи слагат физиологичен серум. Деформациите които се получиха са известни в мамопластиката като Double Bubble. ето страница в която се вижда какво се получава - http://www.implantinfo.com/banda2/184baxter/

Самите импланти дори и да не са се получили усложнения при навеждане напред правят едни доста не естетични накъдряния - Rippling както е показано тук - http://www.implantinfo.com/banda7/664shamoun/
http://www.implantinfo.com/banda5/458stevens/index.html


Една приятелка си е слагала при същия хирург преди 6 години и макар дая изглежда супер при навеждане резултата с накъдряното си го има.

С тези импланти май не може да се кара повече от 10 години. Даже са много. Серума изтича през клапите.

Не съветвам никой да си слага физиологичен серум.

bimbi
7th June 2006, 10:16
Гадост. Предполагам, че е Сердев. Мерси за инфото и още веднъж успех :)

samodiva
7th June 2006, 10:22
Мерси, мерси :), а със sladkatony до колкото разбрах може да се засечем в клиниката на есен с песен :P

bimbi
7th June 2006, 10:36
Мерси, мерси :), а със sladkatony до колкото разбрах може да се засечем в клиниката на есен с песен :Pкво ше правите наесен?

sladkatony
7th June 2006, 10:37
Мерси, мерси :), а със sladkatony до колкото разбрах може да се засечем в клиниката на есен с песен :Pкво ше правите наесен?
И аз ще си подменям имплантите

bimbi
7th June 2006, 10:38
:shock: че ти нали ги сложи скоро?

sladkatony
7th June 2006, 11:04
Да, така е !
Сложих си преди три месеца импланти Евросиликон, но както съм споменавала тук във форума, ми се получават едни такива гадни вълнички (не само когато се наведа) , та мисля да подменя имплантите с някой друг производител. Сега събирам информация, кои ще са най-удачни за моя случай.

loly
7th June 2006, 11:11
samodiva, успех и от мен! Стискам палци.
sladkatony защо ще ги подменяш, проблем ли има или просто ще си ги правиш по- пищни? Независимо от причината ти пожелавам всичко най, най.........

loly
7th June 2006, 11:18
Явно сме писали по едно и също време и въпроса ми е след отговора.
Това с вълничките е много гадно, съжелявам, дано да намериш най-добрия вариант за теб. Успех!!!!!!!

Azumi
21st July 2006, 01:14
Др Калкова слага силикон в устните -това ми стига да не припаря до кабинета и.

Meggii
21st July 2006, 12:09
Преди три седмици д-р Калкова ми сложи силикон 325-нали за имплантанти за гърди е въпроса ти,или за нещо друго .Супер свършена работа,белезите ми са съвсем малки и зараснаха перфектно.
при нея са си слагали силикон и други мой познати,виждала съм резолтатите и затова се реших да се оперирам в нейната клиника.Казва се ПЕРФЕКТ и се намира зад бившия ресторант Почивка в жк БРИЗ

monda
26th July 2006, 18:24
практикувала е в Париж.

Това не е вярно!

monda
26th July 2006, 18:29
На мен ми е правила липосукция преди години- цялата съм на дупки. Мои приятелки-също! Ако я видите как изглежда в момента- никога няма да седнете при нея под ножа!

loly
26th July 2006, 18:53
Защо, как изглежда тя?

Excel
26th July 2006, 19:46
Липосукцията се прави по няколко начина . По вакуумния не се получава така .

Azumi
26th July 2006, 20:57
Това за Париж и аз си мисля ,че не вярно ,защото тя работеше преди в кабинаета на зъболекаря ми и там слагала силикон.

loly
26th July 2006, 21:10
Това за Париж и аз си мисля ,че не вярно ,защото тя работеше преди в кабинаета на зъболекаря ми и там слагала силикон.
:shock: е това е върхът, и е имао луди, които са се подлагали при тези условия(в кабинет)? Това преди колко години е било?

Azumi
26th July 2006, 21:38
Преди 2 3 някъде.

diastemma
26th July 2006, 21:43
Липосукцията се прави по няколко начина . По вакуумния не се получава така .

Ако говорите за браздите по кожата, те се получават независимо от метода, при неправилна техника - когато срезът на канюлата се обърне нагоре, към кожата.
(Всъщност всяка липосукция е вакуумна:), сигурно имаш предвид ултразвукова липосукция.)

crazed_insanity
26th July 2006, 21:46
може и аз да бъркам нещо, но не е ли незаконно да се слага силикон в устните? зашото нали има такива изследвания,че след години силикона навлиза и тъканта около работеното място. а тази докторка изобщо не съм я чувала, също както bimbi и Chujdata, въпреки че живея във варна. струва ми се доста рисковано да се оперираш при някоя такава безизвестна,а да не говорим за тези които са ти я препоръчали без да имат личен опит.
стискам ти палци и после да разкажеш!

Azumi
26th July 2006, 21:52
Ази да незаконно е ама тя си слага,скоро една позната си сложи ,въпреки че и обясних :shock:

bimbi
26th July 2006, 21:53
еми то балъците нямат свършване, кво се чудите :roll:

crazed_insanity
26th July 2006, 22:02
е ок, колко трява да си безотговорен да знаеш за последствията и въпреки това да направиш такава глупост! красотата и важна но кел файда от нея като не си здрав?!

loly
26th July 2006, 23:22
Преди 2 3 някъде.
Разбирам ако е било, когато пластичната хирургия не беше популярна в България и хората имаха много малко информация по въпроса, но толкова близко в миналото...................нямам думи. Съветвам всички които планират пластична операция, много внимателно да подбират хирурга, както и условията в които работи, методите и материалите. Преди години избързах, без да проуча нещата и сега плащам за грешката си. Не случайно е казано-"три пъти мери, един път режи".

Цвета С
27th July 2006, 17:43
че то има ли хирург ,който да не слага силикон в устните :?: :?:

Azumi
27th July 2006, 18:12
Има да...

dama
30th August 2006, 21:55
да ме извиняват тези,които не са ходили при д-р Калкова,а изразяват мнение.аз се оприрах при нея на скоро и нямам още 15 дни,а ако си сваля сутиена няма да разберете че изобщо сам оперирана.Само дето имам големи цицки.На 5 ден вече карах кола.Да чукна на дарво за сега сам възхитена.А за устните,незная кои ли вече не поставя,я за вида на Калкова много мечтаят.идете да видитв кабинета и пращи от дипломи

Chujdata
31st August 2006, 06:20
Честито ти за новите гърди :lol: Пожелавам ти да нямаш никакви проблеми с тях и да се пъчиш с радост :lol: Аз съм склонна да повярвам, че д-р Калкова е добър хирург, защото , когато се оперирах при Динев почти никой не го знаеше и качествата му се разпространяваха от уста на уста. Младите доктори, които имат хъс и желание са много старателни, а и трябва да се докажат сред цялата плеяда от светила. А и за мен или го можеш, или не. Всеки тръгва от начало и ако не му се повярва и даде шанс, няма как да се развие. Най-хубавото е, че не правят операциите рутинно, което носи риск от пренебрегване на детайлите. Така, че радвам се че си добре и добре дошла в групата на тунингованите. Напиши повече - много момичета от Варна ще се заинтересуват :lol:

кити
31st August 2006, 09:45
Да, наистина, напиши повече...? Аз от този форум вече съм насъбрала инфо за толкова лекари, много от тях извън София, цените им обикновено са с 1/3 по-ниски, ако работят добре супер, на мен хем ми е по-близо, хем не мога да си позволя 6-7000 лв за пластики... :roll:

dama
31st August 2006, 10:36
Здравейте момичета.радвам се на това,че проявявате разбиране към това,че не искам никой да баде критикуван,без да баде познаван.Нали за това сме тука-да изразяваме мнения като доволни или не(не дай си боже).Аз се оперирах при нея август.90%от моите приятелки са оперирани при нея.Виждам резултатите и за това отидох и аз.Тя е наистина млада-1964г родена.Но мисля,че наистина всеки от някаде започва.Разбира се и че всеки е силен в някаква област.Ето и при теб Chujdata Динев не е бил известен,но с времето...Важното е къ смета да е с нас :girl_dance:

dama
31st August 2006, 10:41
Два часе след като излезнах от упойката и бях добре се прибрах.Започнах да вземам антибиотици.Бях в бинт три дни.На третият ми сложи сутиен.През ден ходех на превръзки.На 7 ден ми махнаха конците и можех да се къпя.Сутиени си купих от нея.

Chujdata
31st August 2006, 11:25
Колко кубика си сложи и къде подмускулно или под жлезата? Къде ти е шева? Къде те оперира, какви сутиени ти даде, колко ти струва? Извини ме, че те засипах с въпроси, ама все са важни :lol:

dama
31st August 2006, 12:17
400 cc,под жлезата,2200 евро,сутиена е на ТСМ.Шева ми е под гърдата.Кръгли,грапави

Poly
31st August 2006, 12:26
За д-р Калкова да кажа - една приятелка си прави при нея преди около 5-6 години липосукция на колената от вътре и е много доволна. Но сигурно има значение и това, че все пак зоната е много малка - друго си е да ти изсмучат целите крака и дупето - не ми се вярва и при най-добрия пластичен хирург да не се появят след това никакви дупки или неравности.

кити
31st August 2006, 12:42
Координати? Или станица? Докато е прясна информацията

DeSIKOS
24th September 2006, 22:14
Радвам се че има тема от която и аз се ионтересувам. Преди седмица се оперирах при нея, като ми беше препоръчана от 4 други момичета правили си операция при нея, доволна съм от резултата при тях и се надявам и при мен всичко да е така добре. Общо взето тя е най-спряганата във Варна

DeSIKOS
24th September 2006, 22:35
Преди седмица си направих операция при нея, препоръчаха ми я мои приятелки, общо взето тя е ний-спряганото име във Варно по мое мнение!

Gaby
14th February 2007, 11:36
Аз съм също оперирана от др.Калкова.Учудена съм наистина от по- предните изказвания,но всеки си има мнение.Моето е ,че тя си свърши перфектно работата.Доволна съм от вниманието ,не само нейното ,но и на целият персонал, с който работи.От момента на влизане за операция,до момента на контролния преглед след месец всеки час мибе назначен ,както и отворена връзка с нея за всеки един въпрос ,който ме притеснява.Вече 37 дни от операцията са ми минали ,белега ми е много малък и спокоен.375сс,ЕВРОСИЛИКОН,ср еден профил,кръгли ,грапави ,надмускулно поставяне.
Много приятелки са оперирани от нея и са доволни!
Клиниката е ПЕРФЕКТ,местност Свети Никола посока езикови гимназии

nadia_nikol
10th March 2007, 18:14
Здравейте!
За д.Кaлкова имам много добро мнение.
Аз имам силикон в устните от 2 години и за сега нямам никакви проблеми.
Имам две познати със силиконов бюст правен при нея.....искам да ви кажа че и двете са момичета от Плейбой и изглеждат много добре.
Но наистина е много опасно това...силиона в устните, защото това е чуждо тяло за организма и има опастност да си пробие канал и да тръгне по лицето... и все пак рискувах защото това ми беше мечта :D

izzie
9th April 2007, 13:43
Е ,хайде и аз да се присъединя...Преди няма и седмица се оперирах при д-р Калкова,вси4ко мина супер гладко,нямам никакви оплаквания,като изклю4а това 4е о6те ходя вцепенено..от страх да не напрегна някой вътрешен 6ев... и все о6те ми се струва 4е могат да ми паднат циците:))но съм едва 5-ти ден,ина4е ми махнаха и конците-мн. бързо ми заздравява вси4ко. Аз също съм у4удена от първите няколко мнения в темета...Пове4ето ми познати са се правили при нея...наистина е една от най-сприаганите във Варна.
Да взема и да се предтавя..но май не тук е мястото....(не в тази тема)
п.с. за формата мисля е рано да се говори...о6те са ми навирени,но със сигурност така си ги харесвам пове4е от преди;)

maslinka
20th April 2007, 14:19
izzie моляте сподели колко паричка струва при нея операцията?

tania29
20th April 2007, 14:33
Абе приготви си най - малко 2500 - 3000 евро и си готова :lol:

maslinka
20th April 2007, 16:42
еми най добре да знам най-много колко да си приготвя :)

DeSIKOS
21st April 2007, 11:25
2500 евро последно плати една моя приятелка при нея, консултацията е 15 лв. с предварително уговорен час по телефона

izzie
21st April 2007, 22:12
При поръчката на имлантите-1700 евро, в деня на операцията-800 .
Отделно съм си плащала лекарствата,сутиена,крема ...При всички положения 3000 евро стигат...даже няма и толкова :wink:

kkona
12th May 2007, 09:00
Здравейте,
Изчетох доста мнения за много лекари. Изборът никак не е лесен.Срещала съм се с доста познати след тяхните операции. Четох добри мнения за д-р Калкова и да Ви кажа почти се бях навила , когато толкова силно ме порази това, което ми разказаха, че сигурно господ ме е спасил ,за да не отида при нея. Приятелка на моя близка направо е била обезобразена от д-р Калкова със забранен силикон в устните. Правили са и проверка и в момента има дело срещу нея. За делото са проучили, че нямала специалност по пластична хирургия , нямала разрешение за работа, работела незаконно и никога не е специализирала във Франция. Сега се налагало да и правят операция ,зада изрязват големите силиконовите образования, които са се пръснали и са и обезобразили лицето. Събрали са материали и от други недоволни пациентки с ужасни бюстове Мисля, че тези неща са много страшни и сигурно трябва много да внимаваме в избора на лекар. Ако не сте ходили на изложението Пълна Промяна във София ще Ви разкажа нещо интересно. Между другото всички клиники бяха там , лекарите изнасяха лекции, но никой не споменаваше името на д-р Калкова,като пластичен хирург няма такава.
Стига толкова за нея, добре, че не съм отишла там.
Сега по изложението. Имаше доста интересни теми за операциите, филмирани моменти, оперирани манекенки. Елза Парини също беше там.Всички лекари правеха разяснения по операциите.Един от лекарите, може би няма да е добре да пиша име, за да нем у правя реклама, защото не съм чела за конкретната операция отзвук за него ,даваше 30 % отстъпка, ако някой се запише за операция при него по време на изложението.

sladkatony
12th May 2007, 09:07
Един от лекарите, може би няма да е добре да пиша име, за да нем у правя реклама, защото не съм чела за конкретната операция отзвук за него ,даваше 30 % отстъпка, ако някой се запише за операция при него по време на изложението.
Kaжи де, така или иначе изложението е свършило, а и самия хирург го е обявявал публично. Аз не можах да отида на изложението.
п.п. За каква операция иде реч

DeSIKOS
12th May 2007, 15:57
...Стига толкова за нея, добре, че не съм отишла там.

Мисля, че целия ти постинг беше специално насочен имено "към нея", така че не разбирам цитирания горе израз :?

Относно това дали е включена в списък с пластични хирурзи или е член на някаква организация, не знам, но дали това е най-важното... ако има не доволен от нея при поставянето на силиконови импланти нека си напише свободно мнението, но и аз мога да говоря от трето лице, "еди кой си ми каза, че еди кой си ... и т.н." такива постове не са лоялни и са най-малкото нежелани тук!

Мария Василева
12th May 2007, 17:23
Между другото всички клиники бяха там , лекарите изнасяха лекциио
за протокола : не всички лекари бяха там-повечето наистина-да, но не всички!

Beauty
12th May 2007, 20:11
:D

kkona
15th May 2007, 17:20
Прочетох ,че някой иска името на обезобразеното момиче от д-р Калкова, казва се Диана. От направената проверка от здравеопазване във Варна са и изпратили документ за наложено наказание на лекарката. Ами сигурно можеш да провериш там, ако желаеш.
На изложението отстъпка от цената на операцията ми предложи хирурга , с който аз разговарях за самата операция. Мисля, че в това да правиш отстъпка от цената няма нищо лошо, стига да можеш да си го позволиш. За съжаление нямах нагласа и готовност да се оперирам. Обяснения се даваха от лекарите индивидуално със всеки, който иска да получи информация за определена операция. Споделям това, което ми предложи лекара, кък който се насочих аз. На всяко изложение по цял свят се правят отстъпки от цената.

Beauty
15th May 2007, 18:56
:D

kkona
16th May 2007, 06:43
Насрочих си ден да се орерирам при този лекар ,ще пиша след операцията.
Откяде толкова много злоба сте събрали ? Ревностен защитник сте на д-р Калкова.Но това е Ваше мнение за нея. Всеки оценява нещата по различен начин. Затова е форума, за да споделяме мнение за операции и за лекари, за да изберем най -подходящия за себе си и да се предпазим от проблеми. Много съмнителна е защитата Ви !!!

sladkatony
16th May 2007, 07:03
Насрочих си ден да се орерирам при този лекар ,ще пиша след операцията.
Откяде толкова много злоба сте събрали ? Ревностен защитник сте на д-р Калкова.Но това е Ваше мнение за нея. Всеки оценява нещата по различен начин. Затова е форума, за да споделяме мнение за операции и за лекари, за да изберем най -подходящия за себе си и да се предпазим от проблеми. Много съмнителна е защитата Ви !!!
Честито за датата ! И не сме злобни, а "опарени" , както виждам никой не защити пряко Калкова, а те посъветваха да не си толкова крайна. Форума наистина е за да се дискутира, за добро или зло - това е публично пространство. Пожелавам ти успех и много ще се радвам при теб всичко да е ОК :2020:
Усмихнат ден :girl_dance:

vili_cm
16th May 2007, 07:50
Ревностен защитник сте на д-р Калкова........ Много съмнителна е защитата Ви !!!

Какво значи "съмнителна защита"? Съмнително е когато някой говори от името на трето лице и когато хвърля обвинения и "факти" за проверки от държавни институции. Злобно, злобно...и некомпетентно. Звучи точно като статия в жълт вестник. И кои сме тия "сте "?

Beauty
16th May 2007, 12:27
:D

DeSIKOS
16th May 2007, 13:13
Много съмнителна е защитата Ви !!!

"Защитата ни" никак не е съмнителна, защото лично аз съм нейно производство и пиша от личен опит :!: Както казах и по-горе всеки може да изказва мнението си свободно, "ЗА и "ПРОТИВ", но нека то да е базирано на реална информация, а не прехвърлян слух от уста на уста, "аз чух, че..."; "една моя приятелка ми каза, че..." и т.н.
Аз също познавам близо 8 момичета оперирани при нея,както и такива които са си слагали силикон в устните и за сега са доволни! Едното момиче даже е медицинско лице, това е моята зъболекарка. Знам и за такива, които не познавам лично, че са останали доволни от работата и, но това не може да бъде достоверна информация, не мога да пиша от тяхно име, споделям личния си опит, това което аз съм видяла и преживяла.

П.П. От чисто любопитсво ми е интересно да разбера, кои са тези момичета, които са се оплакали от "ужасния си бюст". Варна не е толкова голяма...все щеше да се чуе нещо :!:

emisof
16th May 2007, 13:37
Аз пък досега съм виждала все прекрасни изпълнения на Калкова :roll: Десикос е с перфектни гърди! А и от всеки хирург има недоволни.

Мария Василева
16th May 2007, 13:43
kkona-само ти си съмнителна тука.
има начин да се изрази и недоволство и задоволство- и твърде крайните мнения обикновено са не-обективни и най-вече- преднамерени! :|

kkona
16th May 2007, 18:00
Ти случайно да не си роднина на д-р Калкова или самата д-р Калкова, че познаваш толкова много и само доволни момичета оперирани от нея, пишеш само суперлативи за себе си и нападаш недоволни момичета. Много жалко, ако е така. Форумът е само за настоящи и вече оперирани момичета, които могат да изкажат мнение независимо от тава дали е положително или отрицателно, да се посъветват с вече оперираните и споделят мнение за хирурга си.

Gaby
18th May 2007, 10:05
Наистина не е нужно толкова сарказъм да да вкарваш в изказванията си.Аз също съм нейно творение и съм доволна от всичко което виждам ,и не само аз.Около мен са поне още 5-6 човека ,които са се подложили и до сега не съм чула някакви оплаквания.
при обявени официално телефони,адреси на клиниката ,специалистите които работят там....кое точно е нелегалното ,че не разбрах....

kkona
19th May 2007, 07:32
Вече със сигурност мисля, че това е самата лекарка или нейни роднини, които си пишат във форума. Това е мнението и на моите приятелки, които си търсят лекар и четеме заедно отговорите във форума..Ще помоля пострадалото момиче да изпише целия документ от проверката или да напише точно имената на тези, които са проверявали д-р Калкова . Прекаленото задълбочаване по този въпрос още веднаж подчертава без съмнение , че това е самата д-р Калкова или роднините и , които пишат във форума. Мисля, че няма да е много приятно да се излагат такива факти във форума, но това е желанието ти.
Ще се заинтересувам по всички твои въпроси щом искаш да знаеш мнението ми, една от приятелките ми е дъщеря на много известен лекар и ще разберем всички подробности.

Excel
19th May 2007, 07:34
Много партии станаха ....

bimbi
19th May 2007, 08:00
Вече със сигурност мисля, че това е самата лекарка или нейни роднини, които си пишат във форума. Това е мнението и на моите приятелки, които си търсят лекар и четеме заедно отговорите във форума..ами тогава ти и приятелките ти не сте добре :roll: ако беше попрочела във форума щеше да знаеш че десикос и габи са си съвсем реални момичета /има и техни снимки/, които аз между другото познавам лично. и какво чудно има, че и двете имат познати, оперирани при Калкова? ние сме от Варна, Калкова оперира във Варна...?!? съвсем нормално е преди операцията да са се интересували и да са се запознали с нейни пациенти, а след това пък вече като доволни от работата й, да са завели други свои приятелки...

за уточнение - оперирана съм при Бояджиев, да не кажеш че и аз съм Калкова под прикритие :roll:

DeSIKOS
19th May 2007, 08:06
Бимбе, родословното дърво на Калкова се разраства непрекъснато... :lol:
Ти си ми първа братовчедка :lol: :lol:

П.П. Впрочем се убедих, че това момиче не е съвсем с всичкия си (ако естествено е момиче, което не ме интересува особено).
Предлагам и след като се оперира, да посещава форума, без да търси компромати и операцията и да мине успешно. Смятам темата за изчерпана

vili_cm
19th May 2007, 08:35
Ако има нещо което което мен изключително много ме дразни, това са хора, които още в деня на регистрацията си изплюват някаква крайна оценка, а после се сърдят на всички останали за това, че са им опонирали. Нормално е да почетеш известно време из форума в повече от една тема и след това да изказваш каквито и да е крайни мнения.

А и kkona, ако някога в живота си беше познавала някой, който е бил в близост до д-р Калкова, щеше да знаеш, че тя едва ли би се занимавала с отговори на дребнави твърдения от типа на "Една жена каза...."

lady666
5th July 2007, 14:27
:shock:

Babri
10th July 2007, 21:37
Здравейте момичета,
на 06.07.2007 си направих операция за уголемяване на бюста при Д-р Калкова.
500сс среден профил на EUROSILICONE и резултатът за сега е поразителен/много добър/.
Чувствам се перфектно, по-секси и по-желана от преди.
Болките отшумяват постепенно и даже утре смятам да си карам колата.
По повод на някои мнения за качеството на работата на Д-р Калкова, смятам че не е редно да се дават крайни оценки, понеже всичко е индивидуално.
Аз съм висока 171 см. 49 кг и първоначелната преценка беше за 450 сс. Преди операцията обаче докторката прецени, че може да постави 500сс среден профил.
Сега съм доволна от промяната
Според мен дипломата не оперира. Оперира човека. Знаете за доста хирурзи с много дипломи, които са направили сериозни грешки. Дипломите не са показател за перфекционизъм. Ние сме референциите за специалистите.

bimbi
10th July 2007, 21:43
ами да са ти честити новите придобивки :)
не разбрах само под или над мускула са тия 500сс...че звучат внушително за твоите 49 кг :) снимки ще дадеш ли :)

Babri
10th July 2007, 21:57
Мерси.Над мускула. Скоро ще пусна снимки.
ама да ти кажа една малка тайна-стоят ми страхотно.Мъжът ми каза,че ще бъде в постоянна ерекция :)

bimbi
10th July 2007, 22:05
а, не се и съмнявам :lol: :lol:

Danielka
11th July 2007, 10:38
Надявам се да не засегна някой, а и против Калкова нищо против нямам, не я познавам жената... но има нещо което ми е много странно: Познавам 3 момичета, които са оперирани при нея. И трите са абсолютно различни като кг, височина, телосложение, но и трите са с 390 куб, среден профил, Евросиликон, надмускулно. Така като разгледах форума, ами то всички оперирани при нея са така, че ми стана интересно...как ги измерва или само ги преценява на око /дано не е така де/. :lol:

bimbi
11th July 2007, 11:32
еми то телосложението не е определящо, а формата на гърдите. ако и трите са имали еднакво количество жлеза и кожа...знам ли :roll:

Babri
12th July 2007, 12:09
Здравейте сладурани, вчера ми махнаха конците и сега съм много по-добре.Докторката каза, че гърдите ми ще пораснат още и ще се оформят до 20-я ден.А за определянето на размера.,всичко е индивидуално.Аз напр. сам 1.71см и 49кг и 500куб ми паснаха перфектно.Въобще не са ми големи и стоят пропорционално на тялото ми. Между другото,първо говорихме за 450.но в последния момент, д-р Калкова ми каза"слагам ти 500.ще ги събера".За което не съжалявам.

Ани
12th July 2007, 14:25
Докторката каза, че гърдите ми ще пораснат още :shock: ще порастнат !!!!! от какво ще порастнат обяснили ти

Babri
12th July 2007, 14:57
Ами сега са твърди и като поомекнели щели да се съберат и да щръкнат напред :) Ама и сега изглеждат доста добре.

bimbi
12th July 2007, 15:34
:lol: :lol: щом казва :lol:

Ани
12th July 2007, 15:39
:lol: :lol: щом казва :lol: :lol: ако знаех по-рано и аз щях при нея да се оперирам :lol: а то какво стана като спадна отока намаляха

emisof
12th July 2007, 16:02
Що бе, на мен също с времето ми стоят по-напред и изглеждат по-големи :roll:

sladkatony
12th July 2007, 16:11
:cool: извинявам се, стана грешка :?

Babri
12th July 2007, 16:31
Знаете ли какво ми е много чудно :?:Че има и 900куб :!: :!: Коя ли жена ще иска такива бомби : :D Луда работа :!:

bimbi
12th July 2007, 19:07
е то имаше една и с 6 литра, ама умря :roll:

DeSIKOS
12th July 2007, 20:54
Барби, честито и от мен!
Има обаче едно нещо в поста ти, което не знам как да тълкувам "не оперира дипломата, а оперира човека", и "дипломите не са определящ показател за перфекционизъм, а ние техните клиенти", какво имаш предвид с този израз, че д-р Калкова няма диплома за пластичен хирург или просто начин да изразиш задоволство :roll:

Babri
12th July 2007, 22:54
Имах впредвид, че за нас като клиенти са по-важни отзивите за даден хирург, отколкото това колко дипломи е закачил на стената в кабинета си.

Babri
13th July 2007, 08:43
Здравей Десикос,имам предвид следното:че може да имаш 10 дипломи,но да не си достатъчно добър специалист.Знаеш,че в тази работа трябва да имаш златни ръце.А пък д-р Калкова си има диплома и доказа,че е професионалист.Това е лично мое мнение.

bimbi
13th July 2007, 08:58
Babri, един безплатен съвет :arrow: по-кротко със суперлативите :wink: изчакай да минат няколко месеца от операцията, и тогава пак искрено ти пожелавам мнението ти да е същото :wink:

Babri
13th July 2007, 10:58
Хей Бимби,какво имаш предвид да минат няколко месеца :?: Нали трябва да станат още по-хубави :?: Да не станат по-малки :shock:

Babri
13th July 2007, 11:04
Да си призная честно:на мен и сега ми се струват по-малки,отколкото исках да бъдат.Може би,защото са твърди и сутиена ги притиска :roll: Знам ли :!:

bimbi
13th July 2007, 11:15
еми аз от чашка Д минах на С след 6-7 месеца.
но с горното изказване нямах предвид размера, а евентуални проблеми, които пак казах, ти стискам палци да нямаш.

Babri
13th July 2007, 11:27
Какви проблеми :?: Малко ме поуплаши :(

bimbi
13th July 2007, 11:51
хех, не исках да те плаша. но все пак това си е операция, поставяш чуждо тяло в себе си...винаги са възможни разни неблагоприятни ситуации. да не говорим че понякога са резултат на лекарска грешка.
просто имаше няколко момичета, които в началото си хвалеха лекаря, а после се чудеха кво да правят, и при кого да идат да оправи на предния грешките. затова във форума вече внимават повечето какво приказват за лекарите си. затова и избягваме да даваме съвети при кого да се оперира някой новак, не чел нищо за пластичната хирургия. именно поради тая причина те посъветвах и ти да не го правиш.
абе почети малко из форума, ще разбереш за какво ти говоря :wink:

Babri
13th July 2007, 13:05
ОК,разбрах те :!: Да се надяваме,че всичко ще е точно :)

Babri
13th July 2007, 16:41
Можете ли да ми кажете кога мога да ходя на плаж и солариум :?: Понеже съм фен на солариума и затова живо се интересувам от това. :D А и белезите кога ще избледнеят :?:

mercedes_slr
8th September 2007, 22:26
Напално сам на мнението на дама.Аз сащо сам оперирана преди две седмици сас много барзо вазтановяване и малки белези.Др.Калкова е страхотен човек и изключително добар специалист.Няма да сажалявате ако изберете да се оперирате ри нея.Аз лично ще я посетя поне още 2 пати. :D

бали
27th November 2007, 12:38
И аз сам прясно оперирана при Калкова,белега ми е страхотен-нищожен,бюста ми е наежен още,чакам да спадне ,въпроса е че Калкова слага имплантите само над мускула,иначе като човек е много яка мацка

тези вълнички и аз ги имам намират се от външната страна на едната гърда,Калкова каза че трябва да се отпусне кожата .....

Babri
27th November 2007, 12:50
Бали,и аз съм оперирана при д-р Калкова преди 4 месеца обаче.Нямам такива вълнички,но щом докторката е казала,че ще се отпусне кожата,значи ще стане.А ти междувременно се мажи с мазен крем против стрии :wink:

бали
27th November 2007, 13:14
мажа,мажа,мойта кожа е силно колагенова и искам да се поотпуснат
и да спаднат ама не знам с мойта кожа кога ще стане

Babri
27th November 2007, 13:17
Имай търпение и това ще стане :wink: Хубавите работи стават бавно,нали знаеш?

ekaterina79
6th December 2007, 16:45
моми4ета доктор калкова има ли саит и някоя от вас правила ли си е липосукция при нея

Babri
6th December 2007, 16:55
Не,няма сайт.

bimbi
6th December 2007, 19:46
моми4ета доктор калкова има ли саит и някоя от вас правила ли си е липосукция при неямацо кво стана, ти нали си прави, не си ли доволна?

ekaterina79
7th December 2007, 11:02
Направих си на корем4ето при Николаи Георгиев и се 4увствам прекрасно.навих се оба4е и за краката,за6тото запо4нах да трупам там

645CI
20th January 2008, 04:02
И аз мисля да се доверя за третата си операция на гърди на д-р Калкова,направих си консултация при нея и тя ми предложи да ми сложи 450cc над муск.среден профил,единствено ме притеснява че аз искам висок профил,а тя държи да ми сложи среден профил.Мисля че тя работи само с среден и нисък профил,не мога да разбера защо?Относно цената ми каза 2700 евро

izzie
5th February 2008, 12:36
:shock: ...ох,това 450?!...много ми се вижда ,че и висок профил...колко си висока?кг?..аз съм с 390 среден и са ми големички да си кажа честно....сега ако мога да се върна назад няма да са повече от 325.....

Estel
11th February 2008, 11:58
Искам да попитам , някой чувал ли е че Калкова преди да се занимава с пластична хирургия е била кроячка. Също така чувам ,че нямала кетап за да извършва тези операции и че слагала най - евтините инпланти и затова цените й били по 5000 лв . Моля някой ако знае нещо нека сподели.

diastemma
11th February 2008, 21:28
Цените на различните импланти, внасяни в България, са много близки.

645CI
13th February 2008, 04:56
:shock: ...ох,това 450?!...много ми се вижда ,че и висок профил...колко си висока?кг?..аз съм с 390 среден и са ми големички да си кажа честно....сега ако мога да се върна назад няма да са повече от 325..... ами аз сега съм с 350 cc висок профил,но не ми стоят големи,не съм с много малък гръден кош,иначе съм 46 кг,165 височина.това е въпрос на собствената ни представа за красота-аз я намирам в по големия бюст.много ми харесва жена с големи гърди,ако си ги правя малки все едно ги няма по добре да не си ги пипам

izzie
18th February 2008, 11:58
е,да...критериите на всеки са различни...Аз лично с много голям бюст не харесвам,моят и не е чак толкова,но зависи какво обличам и какъв сутиен нося...Понякога ми се струват огромни...друг път-са ок по моите виждания...

645CI
18th February 2008, 21:03
е,да...критериите на всеки са различни...Аз лично с много голям бюст не харесвам,моят и не е чак толкова,но зависи какво обличам и какъв сутиен нося...Понякога ми се струват огромни...друг път-са ок по моите виждания... Мойте са малко раздалечени,но това май може да се дължи на формата на гърдатами /структура/ или неправилно оформйне на разполойението на джоба,нали?Тя ми каза че ще ми ги събере,но трябва да ми постави 450-500сс,за това реших да ги направя при нея с 450сс имплант.

645CI
18th February 2008, 21:06
е,да...критериите на всеки са различни...Аз лично с много голям бюст не харесвам,моят и не е чак толкова,но зависи какво обличам и какъв сутиен нося...Понякога ми се струват огромни...друг път-са ок по моите виждания... Мойте са малко раздалечени,но това май може да се дължи на формата на гърдатами /структура/ или неправилно оформйне на разполойението на джоба,нали?Тя ми каза че ще ми ги събере,но трябва да ми постави 450-500сс,за това реших да ги направя при нея с 450сс имплант. леле как съм писала,май съм гладна извинявай...

milena1781
16th April 2008, 16:30
Здравейте сладурани, вчера ми махнаха конците и сега съм много по-добре.Докторката каза, че гърдите ми ще пораснат още и ще се оформят до 20-я ден.А за определянето на размера.,всичко е индивидуално.Аз напр. сам 1.71см и 49кг и 500куб ми паснаха перфектно.Въобще не са ми големи и стоят пропорционално на тялото ми. Между другото,първо говорихме за 450.но в последния момент, д-р Калкова ми каза"слагам ти 500.ще ги събера".За което не съжалявам.
бабри ти на колко години беше като си сложи сисиконче

Babri
16th April 2008, 16:39
Здравейте сладурани, вчера ми махнаха конците и сега съм много по-добре.Докторката каза, че гърдите ми ще пораснат още и ще се оформят до 20-я ден.А за определянето на размера.,всичко е индивидуално.Аз напр. сам 1.71см и 49кг и 500куб ми паснаха перфектно.Въобще не са ми големи и стоят пропорционално на тялото ми. Между другото,първо говорихме за 450.но в последния момент, д-р Калкова ми каза"слагам ти 500.ще ги събера".За което не съжалявам.
бабри ти на колко години беше като си сложи сисиконче

Ами,на 31г :wink:

spirit2007
17th April 2008, 10:02
моля ви да каже някой правил ли си е липосукция при Калкова,
ходих на консултация за цици при нея, но сега планирам липосукция, ходих за липото при Заякова, имам отзиви за нея, но не прочетох за Калкова и посукция

andromaha
26th May 2008, 11:52
не съм си правила нищо при др кълкова и никога няма да го направя
бях на консултация при нея и съм потресена от това което ми се случи и което видях
а за вида и да - УЖАСЕН е !!!
клиниката е с хигиена НУЛА
не знам какъв специалист е и какво е учила и специализирала, но никога повече няма да се върна там

sweety_L
26th May 2008, 12:07
andromaha, кое те ужаси толкова? Какво видя?
Мисля, че всички ще искат да си по-конкретна... :wink:

hunny
26th May 2008, 13:24
Сподели какво те е ужасило, много крайно звучиш след една консултация само...?Пиши какво се е случило,наистина бихме искали да знаем.

andromaha
26th May 2008, 13:33
пристигнах няколко минути по-рано, от записания ми час, за което ми беше направена забележка след като бях почакала пред входната врата за да ми отключат. поканиха ме в нещо като чакалня в която нямаше никoй, на едни диванче което някога е било зелено...през т.нар.чакалня мина някаква сестра, която завихри въздуха в стаята и по земята се затъркаляха разни косми и мъхчета... wc /наложи ми се да го ползвам от напрежението което създаде в мен гледката/ дискотечните wc са по-чисти, повярвайте ми/ доколкото си спомням влязох в клиника и следкато се правят операции там би трябвало всичко да е стерилно - от чакалнята се влиза директно в операционната, което ми подсказва че там не е по-чисто/...след няколко минути се появи въпросната докторка : около 1,75h около 85кг с присадена коса която не беше мита поне 2 седмици, без никакво изражение на лицето.....и с огромни УСТНИ.... поканиха ме в кабинета и с влизането докторката ми казва: слушам?
по-скоро аз трябва да слушам.......
бях си решила да увелича обема на устните ми/моите са доста малки/, и след като ми покажа десетки снимки на вече направени устни/ всичките изглеждаха като свински зурли/ бях сигурна, че ще си тръгна от кабинета и няма да се върна.
междувременно тя ми обясни че трябва да си сложа ботокс на челото защото съм нямала друга алтернатива....аз съм на 30г....и че тя също имала , което обяснява липсата на мимики в изражението и. обясни ми че от ботокса не можела да вдигне веждите си, а в устните имала 8 кубика силикон защото го била правила няколко пъти , но като цяло знаела кога да спре :лол: . само за уточнение една доза е около 2 кубика
в повече подробности няма да изпадам, не може да се обясни - трябва да се види. бях при нея защото цяла варна е във възторг от нейните скопосии.......това явно са хора с изкривено виждане за естетика

andromaha
26th May 2008, 13:52
явно не сте ме разбрали правилно
или не сте чели по-назад по темата
вида на докторката беше ужасен
а не случката

junglegirl
26th May 2008, 14:28
Хахаха,случката ми е до болка позната :lol: /не съм била при нея,при други.../.Добре дошла във форума,Андромаха! :2003:

Babri
26th May 2008, 16:01
Андромаха,мила,моля те пиши на кирилица,че си извадих очите,докато ти прочета поста!

Относно д-р Калкова-правила съм си устни и гърди при нея и съм много доволна от резултата!Получи се точно това,което искам!

Докторката е перфектно поддържана жена и не знам какво точно те подразни във външния й вид!Може би устните,че са й по-големи?Въпрос на вкус бих казала :wink:

Не би трябвало да съдиш за уменията на някой по това как изглежда!
А това,че графика й е запълнен с месеци наред,би трябвало също да ти говори нещо!

И все пак,всеки трябва да направи своя личен избор!

andromaha
27th May 2008, 07:44
извинявайте за кирилицата :)
barbi не знам кога за последно си я виждала, но аз бях при нея преди 3 дни и не изглеждаше добре
както и да е
съдя по външния вид , защото ако човек няма отговорност към себе си и това как изглежда как ли ще се отнася към другите човешки същества.
това е мое мнение.
това което видях при нея като произведения не ми хареса.
аз устни и цици няма да си сложа при нея.
за др заякова имам много добри отзиви, но само за цици.
тя с устните е по-зле

Марулка
27th May 2008, 08:48
andromaha подкрепям мнението на Babri че не можем да съдим за работата на даден хирург по външният му вид.Те все пак не са манекени и фотомодели а и нали знаеш как обущарят ходи бос.........Между другото в тази сфера много избягват да си правят някъкви "екстри" както по себе си така и на своите близки.А отностно тази докт. не съм я виждала нея но по-важното е че съм виждала нейни пациентки и резултатите са много красиви.На теб ти пожелавам успех но си избери докт. заради професионалните му успехи а не заради красивата гледка-звучи несериозно.

i_ani
27th May 2008, 08:59
andromaha , не мисля , че си права в това да съдиш от външният вид на даден хирург за неговата работа :o
Не всички са доволни от Заякова макар , че за годините си тя изглежда просто зашеметяващо :girl_in_love:
По пътя на твоята логика , никой не би си направил ринопластика при Ники Георгиев , защото въпросният е с ужасен нос :2044: и т.н. и т.н.
Примери колкото искаш , но не мисля , че е необходимо да обсъждаме външността на докторите , а тяхната работа :cool:

junglegirl
27th May 2008, 09:34
Според мен тя говори не за външна красота,а за стил,за излъчване на доктора,с което съм напълно съгласна. :) Не говорим дали му е крив носа или е грозен,говорим дали има финес,дали е фин човек,или е някой...Това,че е направила лицето си само уста говори за вкуса й и
определено не може да се нарече фин и естетичен.
П.П.В интерес на истината бях при един пластичен,много известен и дългогодишно практикуващ/няма да ви кажа кой е/ и отидох сериозно обмисляйки да се оперирам при него.Човекът ме посрещна в помещение,миришещо на мухъл,доближи се да прегледа гърдите ми,миришещ ужасно на пот,а накрая си наплюнчи ръцете,за да отвори кутията с гръдните импланти....е честно ви казвам,че избягах на пожар... :2014:

Inkaaa
27th May 2008, 09:51
Все пак Андромаха споменава,че клиниката изглежда ужасно и нехигиенично,което според мен вече си е критерий за качество ,все пак никой не иска да го оперират в такава мръсотия и да се получи инфекция!!!А за вина на доктора не е толкова важно,по скоро отношението му!

Inkaaa
27th May 2008, 09:53
За вида на доктора исках да кажа,извинявам се !!!

Марулка
27th May 2008, 10:03
А и аз да кажа че за самата клиника или болница съм съгласна че трябва да с супер чисто и стерилно ,аз говорих за визията на докт.че за мен няма значение тогава повечето нямаха да имат пациенти,да не кажа всички.

Inkaaa
27th May 2008, 10:10
И аз това имам предвид,те не са длъжни да са красиви -лекарите,но болницата ,кабинета,облеклото им трябва да са чисти и да ти вдъхват увереност,че нещата там са изрядни...

Марулка
27th May 2008, 10:11
:2003: :1301:

i_ani
27th May 2008, 10:14
И аз това имам предвид,те не са длъжни да са красиви -лекарите,но болницата ,кабинета,облеклото им трябва да са чисти и да ти вдъхват увереност,че нещата там са изрядни...

Подкрепям :2043:

junglegirl
27th May 2008, 10:31
Аз ако видя някой опърпан,с косми от носа,миришещ и със спластена коса,със сигурност бих избягала на момента :D Все пак мнението за човек си го съставяш точно на база поведение на консултацията и външен вид.Няма как да имаш мнение за работата му!Аз ги наблюдавам от години и не мога да изкажа мнение за работата им,виждала съм и супер гърди,и абсолютни издънки при всички....

gwendoline
27th May 2008, 10:36
По пътя на твоята логика , никой не би си направил ринопластика при Ники Георгиев , защото въпросният е с ужасен нос :2044: и т.н. и т.н.
Примери колкото искаш , но не мисля , че е необходимо да обсъждаме външността на докторите , а тяхната работа :cool:

Какво не му харесвате на носа на Н. Георгиев - "перфектен" си му е и мисля, че дори в това му е чара... :cool: Но иначе съм далеч от мисълта да избирам доктора си по носа, устните и пр. Важно е да съм уверена в таланта му на хирург, да е чисто и хигиенично и да има що годе поддържан вид - за хигиена става въпрос... :2003:
Джангълче, била съм при такъв като твоя, няма да се учудя даже ако е същия... Мен ме отврати това, че си сложи очила с дебели стъкла и почти ги залепи в гърдите... Те че гърдите ми бяха доста миниатюрни - така де, но... миришеше ужасно и след като на преглед не можа да ми ги "види" какво остава да го оставя да ме реже... :shock: :cool:

junglegirl
27th May 2008, 10:46
Какво не му харесвате на носа на Н. Георгиев - "перфектен" си му е и мисля, че дори в това му е чара... :cool: Но иначе съм далеч от мисълта да избирам доктора си по носа, устните и пр. Важно е да съм уверена в таланта му на хирург, да е чисто и хигиенично и да има що годе поддържан вид - за хигиена става въпрос... :2003:
Джангълче, била съм при такъв като твоя, няма да се учудя даже ако е същия... Мен ме отврати това, че си сложи очила с дебели стъкла и почти ги залепи в гърдите... Те че гърдите ми бяха доста миниатюрни - така де, но... миришеше ужасно и след като на преглед не можа да ми ги "види" какво остава да го оставя да ме реже... :shock: :cool:Хахахаха....
Ники Георгиев е доктор с класа :D ,няма ама нищо общо с това,което имам предвид :girl_haha:
П.П.Дааааам :D ,и очилца с дебели стъкла носи,а движението на пръстите му е едно такова 'вдървено от възрастта'....ето за това говоря :D

Марулка
27th May 2008, 10:54
Какво не му харесвате на носа на Н. Георгиев - "перфектен" си му е и мисля, че дори в това му е чара... :cool: Но иначе съм далеч от мисълта да избирам доктора си по носа, устните и пр. Важно е да съм уверена в таланта му на хирург, да е чисто и хигиенично и да има що годе поддържан вид - за хигиена става въпрос... :2003:
Джангълче, била съм при такъв като твоя, няма да се учудя даже ако е същия... Мен ме отврати това, че си сложи очила с дебели стъкла и почти ги залепи в гърдите... Те че гърдите ми бяха доста миниатюрни - така де, но... миришеше ужасно и след като на преглед не можа да ми ги "види" какво остава да го оставя да ме реже... :shock: :cool:Хахахаха....
Ники Георгиев е доктор с класа :D ,няма ама нищо общо с това,което имам предвид :girl_haha:
П.П.Дааааам :D ,и очилца с дебели стъкла носи,а движението на пръстите му е едно такова 'вдървено от възрастта'....ето за това говоря :D
Ако още някой не се е сетил за кой става въпрос................. :1301:

gwendoline
27th May 2008, 10:58
... И това при условие, че бях при него на преглед преди около 7-8 години... Самият той прилиа като от филм на ужасите - сплъстената зализана коса, очилата с дебели стъкла, кокалестите пръсти и големия маркер.. всичко в стил "Хичкок" си беше...само дето тогава го гледах като бъдещия ангел-спасител... :twisted:

junglegirl
27th May 2008, 12:41
... Самият той прилича като от филм на ужасите...Е т'ва имам предвид :D кой ще се оперира при такъв... :2005: и пак има доста пациенти :2014:

i_ani
27th May 2008, 13:15
За кого говорите бе , хора :roll: :roll: :roll: :?: :!: :?:

Къв е тоя :1301: :1202:

hunny
27th May 2008, 13:31
Хммм, намирисва ми на Христов ? :wink:

mallina
23rd June 2008, 22:20
И аз ще се включа за Калкова. Бях на преглед при нея миналата седмица и много ми хареса чакалнята. Всичко беше направено със стил и никъде не видях мръсотии, косми, гаден диван или някой с мръсна коса. Само лошо впечатление ми направи чакането. Накара ме да чакам 30 мин да ме приеме, а имах запазен час. Оказа се, че си говорят със сестрата (или асистентка-не знам точно). Направи ми по-добро впечатление от Заякова. Обясни ми всичко подробно и нагледно. Аз миналата година се канех да се тунинговам, но се отложи. Много ми хареса, че оперира само понеделник, сряда и петък. Не реже по 3-4 човека един след друг. Мисля, че така си отпочива и е по-концентрирана за следващия. А и те пуска след операцията да си тръгнеш на собствен ход. Значи ползва много добра упойка. Няма да те пусне да се влачиш, я :D Зсега съм се спряла на нея. Имам още няколко прегледа и ще реша окончателно

Divinemouse
23rd June 2008, 22:38
На собствен ход :roll: доста съм изненадана,след операцията се чувствах така сякаш ме беше ударил влака а да си тръгна веднага :dizzy: нямаше да мога....Тръгнах си на другия ден и от болницата до нас умирах на всяка дупка.

боряна христова
24th June 2008, 06:13
Да,да ...и аз не мисля че е редно да ни пускат да си ходим венага след операцията..Трябва поне ден да стоим в клиниката понеже не сме в състояние за нищо.

Babri
24th June 2008, 08:32
Е,мацки,вие не вървите пеша все пак :wink:

Верно,че боли,но се изтърпява!

milena127
24th June 2008, 12:36
Ама то следенето от 24 часа след операцията не е заради болката, а за да могат да те следят за евентуални усложнения, нали? :roll:
И аз съм учудена как ще си тръгнеш веднага след операция с пълна упойка?

junglegirl
24th June 2008, 15:10
...Ама то следенето от 24 часа след операцията не е заради болката, а за да могат да те следят за евентуални усложнения...Разбира се!

sweety_L
24th June 2008, 15:38
На мен (при Заекова) цяла нощ ми наливаха антибитици и всякакви банки с обезболяващи. Не мога да си представя да си тръгна веднага след операцията. Меко казано, аз не бях на себе си, да не говорим за друго.
Чула съм, че Калкова така процедира и след като има клиенти, значи е намерила начин последниет да се чувстват в кондиция да напуснат клиниката й още същия ден! :wink:

Babri
24th June 2008, 16:29
Аз си бях в пълна кондиция след упойката,все едно не бях оперирана!

И даже като се събудих,се чувставах перфектно,като изключим болката,която е неизбежна!

mallina
24th June 2008, 18:15
Взех да се притеснявам за тръгването. И аз си мислех, че трябва някой да те наблюдава поне няколко часа как си, но после реших, че сигурно е напълно убедена в себе си и възможностите си и че всичко ще ми е наред след като ме оперира, знам ли вече?! Някой който е опериран при нея не може ли да каже как е било? :roll:

Babri
24th June 2008, 18:49
Ами,аз съм оперирана при д-р Калкова!

Операцията ми беше в петък следобед!След упойката се събудих абсолютно свежа и без гадене! Мъжа ми взе с колата и се прибрахме!Без проблеми!

Докторката ми даде GSM-a си да й звънна ако нещо ме притеснява през почивните дни!

mallina
24th June 2008, 20:17
Благодаря ти, Бабри :2020: Резултата при теб много ми харесва, ще се радвам ако и аз стана така :lol: Мислех да ходя до София да се срещна и с Тепичарова и Ильо Стоянов, но реших само да видя Динев и Тонев. За сега мисля да е Калкова, но в четвъртък ще реша окончателно :roll: Ти при колко лекари ходи преди да се спреш на нея?

Babri
24th June 2008, 20:21
Малинка,аз ходих при д-р Емил Герогиев и д-р Калкова!

Но понеже д-р Георгиев е в София и ми е далече,пък аз съм с малки деца,пък и слага под мускулно,се спрях на д-р Калкова без колебание още като се срещнах с нея!

И не съжалявам нито за миг!

Успех при избора :2020:

mallina
24th June 2008, 20:55
Благодаря ти пак :2046: И на мен не ми се иска да пътувам след операция, а и май е по-добре да съм по-наблизо до лекаря си (дано да няма усложнения, де:2005: ) . Много ми харесаха снимките, които ми показа. Искам точно така, и разстоянието и формата, а и лекарката ми хареса :2038:

Babri
24th June 2008, 21:18
Радвам се,че си харесала лекарката!

Това е много важно!

Успех още веднъж и скоро да се похвалиш с нови придобивки :naked:

mallina
24th June 2008, 21:35
Скоро, скоро, чак края на юли :roll: До тогава ще умра от притеснение

Babri
24th June 2008, 21:37
Чак за тогава ли има дата?

Нищо,чакането определено ще си струва!

mallina
24th June 2008, 21:42
Дата има и малко по-рано, но се съобразявам с един хороскоп. Реших да се съобразя с това (все пак искам най-добри резултати). Астроложката ми даде точен ден и час. Малко се разминава с графика на Калкова, но тя ми хареса и смятам, че няколко часа няма да ми навредят чак толкова много :roll:

Alisia
11th July 2008, 16:47
Аз ходих при д-р Калкова преди около две години. Увеличих си устните. Първо,че ми взе двойно повече пари,второ ме излъга за материала,който ми постави. Каза,че било някакъв разтвор от водорасли,после спомена Artecoll, и най- накрая стана ясно,че ме е натъпкала със силикон. В момента устата ми е леко несиметрична ( :cry: само аз си го забелязвам, но пак е неприятно!

doll
11th July 2008, 17:30
Ама как така ??? Ти временен филлер ли поиска или постоянен??
:shock:

Alisia
27th August 2008, 17:24
не поисках временен. но бях против силикон. тя ми каза, че ми слага нещо съвсем различно в устата. впоследствие ме излъга отново на няколко пъти по телефона, когато я питах. каза,че сложила Артекол, а не силикон. което си е абсурдно, защото разбрах,че тя работи само със силикон, а за Артекол не е и чувала даже!

kris8576
31st August 2008, 11:06
iskam da v kaja 4e n nai malko ste zapoznati s dobrite doktor v bg.dori ne davate obektivno mnenie.a gledate samo dali ste q 4ul dal ne.a kade iskate da stane tova v magazina ili v kozmet4nia salon,a moje bi na kafetata.gluposti palni gluposti.vs tazi nformaciq za edin doktor dali e dobar ili ne zavisi edinstvenno ot tova kakvo negovo proizvedene ste videli.garantiram za kalkova 4e e sega edna ot nai dobrite doktorki e na varha mejdu plasti4nite hrurzi.nai dobrata za silikon v cicite i nai dobrata za filari v ustnite,prepora4vana mi e ot 4-5 momi4eta,a ne samo tova-jidala sam dobrata i rabota varhu tqh.a za rinoplastika e nai -emil georgiev

diastemma
31st August 2008, 19:38
Йееее:)
Много си смела да определяш, кой бил най-добър. Най-малкото добави едно скромно "според мен" вместо нахаканото "гарантирам". Защото не ти раздаваш гаранциите.

gwendoline
2nd September 2008, 18:09
iskam da v kaja 4e n nai malko ste zapoznati s dobrite doktor v bg.dori ne davate obektivno mnenie.a gledate samo dali ste q 4ul dal ne.a kade iskate da stane tova v magazina ili v kozmet4nia salon,a moje bi na kafetata.gluposti palni gluposti.vs tazi nformaciq za edin doktor dali e dobar ili ne zavisi edinstvenno ot tova kakvo negovo proizvedene ste videli.garantiram za kalkova 4e e sega edna ot nai dobrite doktorki e na varha mejdu plasti4nite hrurzi.nai dobrata za silikon v cicite i nai dobrata za filari v ustnite,prepora4vana mi e ot 4-5 momi4eta,a ne samo tova-jidala sam dobrata i rabota varhu tqh.a za rinoplastika e nai -emil georgiev

Много интересно и.... "самотно" мнение... :1246:

demili 1
2nd September 2008, 18:59
iskam da v kaja 4e n nai malko ste zapoznati s dobrite doktor v bg.dori ne davate obektivno mnenie.a gledate samo dali ste q 4ul dal ne.a kade iskate da stane tova v magazina ili v kozmet4nia salon,a moje bi na kafetata.gluposti palni gluposti.vs tazi nformaciq za edin doktor dali e dobar ili ne zavisi edinstvenno ot tova kakvo negovo proizvedene ste videli.garantiram za kalkova 4e e sega edna ot nai dobrite doktorki e na varha mejdu plasti4nite hrurzi.nai dobrata za silikon v cicite i nai dobrata za filari v ustnite,prepora4vana mi e ot 4-5 momi4eta,a ne samo tova-jidala sam dobrata i rabota varhu tqh.a za rinoplastika e nai -emil georgiev

Много интересно и.... "самотно" мнение... :1246:
И супер некомпетентно :2010:

spirit2007
3rd September 2008, 13:00
пък и трудно се разчита :shock:

bonbon_ka
24th October 2008, 01:19
Аз си бях в пълна кондиция след упойката,все едно не бях оперирана!

И даже като се събудих,се чувставах перфектно,като изключим болката,която е неизбежна!
Така сме ние оперираните при д-р. Калкова . Но при мен даже и болките бяха мижави :lol: . Просто Калкова има златни ръце !!!!!

rakasand
14th November 2008, 14:07
здравеите на вси4ки искам и ас да споделиа за моите нови предобивки,които са така страхотни благодарение на др,Калкова.операциата ми бесе на4алото на ноември.сега сам сас медицински сутиен но ве4е се 4увствам много добре ,все едно не сам оперирана.благодариа на др,Калкова

Inkaaa
14th November 2008, 14:15
здравеите на вси4ки искам и ас да споделиа за моите нови предобивки,които са така страхотни благодарение на др,Калкова.операциата ми бесе на4алото на ноември.сега сам сас медицински сутиен но ве4е се 4увствам много добре ,все едно не сам оперирана.благодариа на др,Калкова

Честити!Бързо въстановяване и много да им се радваш!Какви са имплантите!Може да качиш и снимки в темата мамопластика, ако искаш!!!

rakasand
14th November 2008, 18:07
разбирасе чакам само да махна сутиена и ште кача снимчици,моите са евросиликон 450кубика,но ми стойат точно понеже сам 176см,ниамам думи като ги кача ште могат да се видиат,много съм дожолна от Калкова :D

gwendoline
14th November 2008, 18:08
разбирасе чакам само да махна сутиена и ште кача снимчици,моите са евросиликон 450кубика,но ми стойат точно понеже сам 176см,ниамам думи като ги кача ште могат да се видиат,много съм дожолна от Калкова :D
Това да се чува...! :1207:

bonbon_ka
15th November 2008, 09:18
здравеите на вси4ки искам и ас да споделиа за моите нови предобивки,които са така страхотни благодарение на др,Калкова.операциата ми бесе на4алото на ноември.сега сам сас медицински сутиен но ве4е се 4увствам много добре ,все едно не сам оперирана.благодариа на др,Калкова
честито !!! със здраве и много да им се радваш !!!

rakasand
15th November 2008, 14:43
благодариа ви страхотни сте,ас такмо ставам от сън искам да ви питам нормално ли след ставане да ги усештам тварди и това е всиака сутрин,знам че ми е малко рано за пално вастановяване все пак са минали едва 12сет дни от операцията,но знам че мога да ви се довериа заштото сте го прежижиали и сигорно е нормално,молиави кажете :roll:

rakasand
15th November 2008, 18:30
ето малко снимчици и от менhttp://www.snimka.bg/my_albums.php :)

rakasand
15th November 2008, 18:34
rakasand,parola-marinova

645CI
15th November 2008, 22:43
Честито,много са хубави,много добре ти стоят,със здраве да си ги ползваш и да им се радваш на новите придобивки.Да те попитам колко СС са това и какъв профил,среден или висок?Мисля,че си със среден профил,но не съм сигурна. :2020:

bonbon_ka
16th November 2008, 00:44
ето малко снимчици и от менhttp://www.snimka.bg/my_albums.php :)
:wellcome:

doll
16th November 2008, 02:13
чудесен резултат,пожелавам ти само положителни емоции и много здраве
:2020:

rakasand
16th November 2008, 03:55
мацки ништо не казахте за болките ,нормални ли са,молиа ви кажете

gwendoline
16th November 2008, 09:34
мацки ништо не казахте за болките ,нормални ли са,молиа ви кажете
А ти нищо не каза за това надмускулни или подмускулни са...? :roll: :cool:

bonbon_ka
16th November 2008, 10:41
болките не ги мисли , те отминават ( макар че аз нямах такива ) , но при всеки е индивидуално . пък и тези твои болки са абсолютно оправдани . гледай по - често :naked: и няма да те боли толкова :)
радвай се на 2-те красавици :)
и когато можеш дай повечко инфо за тях

Бобето
16th November 2008, 11:47
Честито , Само дай повече инфо.

rakasand
16th November 2008, 13:25
450цц,евросиликон,среден профил,надмусколно и частично под.2дни с ластична лента и сега месец сас медицински сутиен :)

gwendoline
16th November 2008, 13:26
надмусколно и частично под. :shock: как така...?

bonbon_ka
16th November 2008, 23:47
450цц,евросиликон,среден профил,надмусколно и частично под.2дни с ластична лента и сега месец сас медицински сутиен :)
а.....ти ме изненада ... дай повече инфо за това надмускулно и частично под .

rakasand
17th November 2008, 02:30
всашност ас сам се обаркала при писането исках да кажа че имам 5 ватрешни шева и се изпазих неправилно :oops:

Слънцето
26th February 2009, 17:49
Здравеите можели някои да ми даде линк към саита на Калкова?

Babri
26th February 2009, 18:38
Д-р Калкова няма сайт :wink:

DEBORAGAB
14th April 2009, 14:26
Да се разпиша в темата.
На 12 юни съм при Калкова за операция.
Силиконче :D
Очарована съм от нея.Страхотна жена и много готина мацка.
Цената е 3 200 евро за моите които ще са PIP,надмускулно,среден профил,грапави,400.
Чела съм за клиниката и за докторката какви ли не глупости-била грозна,неподдържана жена,груба...а в клиниката било мръсно...Пълни глупости!
Нямам думи да я нахваля колко е мила и разбрана и колко е чисто в клиниката!

miss_iv
2nd May 2009, 01:36
А знаете ли дали слага Артекол в устните? :roll:

DEBORAGAB
6th May 2009, 15:02
А знаете ли дали слага Артекол в устните? :roll:

Обади се и я питай мила!
Тя не хапе!
Ще ти обясни! :wink:

miss_iv
7th May 2009, 11:37
Звъннах и даже си запазих час направо за поставяне - в понеделник :)

DEBORAGAB
7th May 2009, 11:47
Браво!
Това е чудесно!
Успех!
Всъщност-щом тя ще те прави
със сигурност ще е успешна процедурата.
И после да се похвалиш как е минало :D

excess_f
14th May 2009, 15:03
Здравейте :1201:
От доста време чета какво пишете,много ме радвате и реших да се присъединя!Искам да си направя корекция на устните при д-р Калкова.Имам две познати които си направиха гърдите при нея.Перфектни са!Много са доволни и нямат проблеми.А мой познат още преди 3-4 год. си прави устните там,страхатни са! :lips: Имам въпрос към вас : Каква сумичка доло горе да си приготвя за устните? :wink:

DEBORAGAB
14th May 2009, 20:16
МисИв,
кажи мацко колко ще ти коства?
Аз само цените на циците знам :lol:

miss_iv
14th May 2009, 21:23
Аз още в понеделник се скопосах. :girl_dance: Отокът спадна още вчера и днес бих казала, че изглежда много добре. Е разбира се, бих могла да желая маааалко повече :oops: , но ми казаха, че крайния резултат ще видя между 16-ия и 21-ия ден, когато трябва вече да се е образувала съединителна тъкан. Излезе ми 500 евро за 2 мл. Звънях преди това и във Валем - там ми казаха 400 евро за 0,7 мл. Не съжалявам, че избрах д-р Калкова. След 21-ия ден може да реша още 1 мл в 2-те устни да сложа, но не повече, за да си остане естествена визия. За сега е такава.

excess_f
15th May 2009, 10:40
Благодаря за инфото!Ами аз съм си слагала хиалуронова киселина при Янков и Заякова.Само в горната устна,едно доза.Задържа се близо година.Струваше ми 450 лв..Ефекта беше хубав но не особено задоволителен.ХК като,че ли по скоро оформя самия контур на устните а не придава обем. :1246:

miss_iv
15th May 2009, 17:37
Аз хиалуронова киселина и аз последно при Заякова слагах. Беше преди 3 месеца и вече няма нищо от нея. На мен много бързо ми се разгражда тая киселина :?

DEBORAGAB
21st June 2009, 20:45
Вече съм с нов бюст.
Д-р Калкова е златна.
Направи ми бюста мечта.
Нямам думи да я нахваля.
Целувам и ръка.

gwendoline
22nd June 2009, 10:37
Вече съм с нов бюст.
Д-р Калкова е златна.
Направи ми бюста мечта.
Нямам думи да я нахваля.
Целувам и ръка.
Честито, Дебора! :1203: Добре дошла в отбора! :2020:

Babri
22nd June 2009, 14:55
Вече съм с нов бюст.
Д-р Калкова е златна.
Направи ми бюста мечта.
Нямам думи да я нахваля.
Целувам и ръка.

Честито и от мен :2020: И да ни пуснеш скоро и снимчици :photo:

te_dda
22nd June 2009, 15:38
браво !!! честито !!! Най-важното е,че наистина си доволна !!!! :1207:

DEBORAGAB
22nd June 2009, 18:00
Зарадвахте ме момичета! :D
А къде да пусна снимчици мацки? :roll:
Мале как им се радвам,през 5 минути си надничам в пазвата :lol:
Толкова много се притеснявах преди операцията....а притесненията са ми били напразни.Калкова е страхотен човек и специалист в работата си.Толкова хубави ми ги направи,че искам да вървя по улиците само по цици :D
Болката беше само 4 дни.След като ми махнаха бинта,вече обикалях барчетата из Варна.Белега ми е 3 см и а много тъничък.Той сега едвам се вижда.Даде ми кремчета за бюста и за белега.Но,по скоро крема за белег не е за да заличи белега....а да направи така да зарастне кожата,че да няма белег.Интересно ми беше,че ми залепи белезите?Това не го бях чувала.
Та така....май се разприказвах много! :lol:
Момичета,много сте мили!http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/0002011E.gif
И само да вметна....че имам деформация на ребрата от раждането.Тежък рахит съм карала...та щом Калкова успя д ами направи перфектния бюст при тези ''изненади'' които и предложи моето тяло....мога да твърдя,че е богиня в работата си!

te_dda
22nd June 2009, 18:37
имаме тема за снимки, първата е , в раздел мамопластика..

DEBORAGAB
22nd June 2009, 20:12
Мерси мацинка!
Готово-пуснах снимка!

Celine
23rd June 2009, 17:06
Страхоооотни са. Честито. :bowdowl: браво на докторката.

gwendoline
23rd June 2009, 19:55
Мерси мацинка!
Готово-пуснах снимка!
Нямах съмнение, че ще видя прекрасен резултат :2020:

DEBORAGAB
24th June 2009, 10:39
Благодаря момичета! :2046:

bonbon_ka
24th June 2009, 23:50
страхотни гърди мацка ... не се въздаржах пак да похваля любимата ни докторка , но какво да направя като съм пристрастна ;)

DEBORAGAB
25th June 2009, 13:41
Упс!Писала съм,че са PIP...объркала съм се.
Евросиликон са....що съм писала пип и аз не знам :roll:
явно от превъзбуда :lol:
Едва сега прочетох цялата тема за др Калкова.
И останах така :shock:
Няма да коментирам.Излишно е.
Който отиде при нея,ще разбре,че писаното тук от някой хора е лъжа.
Верно е,че клиниката е малка но това не е критерий за нивото на хигиената.Която всъщност там е на шест.
Разни хора,разни идеали!

desislava_yankova
9th July 2009, 19:17
здравеите,аз мога да кажа 4е не разбирам вси4ки които толкова я одумват.жената е много приятна.обяснява та дори те спира и съветва,клиниката е малка но сладка и моето мнение е 4е тя е доста хубава жена.постара се определено,искам да кажа 4е тя направи много хубави устни.аз исках пове4е но мисля 4е това което тя направи е супер,исках силикон съ6то но тя каза не6то много вярно сложи си киселина и виж дали 6те ти стои и дали ти 6те се хареса6 и после слагаи не6то перманентно.ПРАВА Е!!!пове4ето слагат силикон и то доста,и тои не им седи и не се харесват за това и казват ми не бе6е сполу4ливо.ми то сие сполу4ливо само дето не им стои ма лакомията това прави.Тя каза следното........сложи киселината ,виж дали 6те ти ходят такива устни,форма големина,дали 6те паснат на лицето ти свикни малко така и така 8 месеца има6 после сложи имплантанти например които да ти останат ъа винаги.Благодаря на др.Калкова и на Бабри за снимките и думите и подкрепата.усните ми са страхотни,седчт ми супер .вси4ки ме харесаха,в на4алото бяха подути 3 дни може би 5 .др.Калкова направи наи страхотната форма които не бях си и ме4тала.макар 4е имах устни,направих си обем и повдигнах краи4етата малко(тип Меган фокс)надчвам се 4е киселината 6те издържи пове4е но после така и така 6те сложа не6то траино.БЛАГОРАРЯ ДР.КАЛКОВА

krisi_pat
3rd August 2009, 07:06
някой знае ли каква е цената при Калкова за уголемяване на бюста с кръгли импланти?

ARIZINA
3rd August 2009, 07:21
3200 evro

Jana_Dark
6th August 2009, 03:17
Здравейте момичета. Изкам да си сложа силикон в гърдите, усните и липосукция едновременно. Та някой знае ли дали е възможно, каква е цената и дали има някакво намаление на всичко това като е едновременно. За сега съм се спряла на Др.Калкова понеже съм виждала нейни гърди и усни и единственото което мага да кажа че са уникални, но за липосукцията пише доста малко и незнам доволни ли сте от нея. Благодаря предварително

spirit2007
6th August 2009, 09:47
абе може по принцип, ама... после сигурно ще се чувстваш като блъсната от камион... най-добре иди на консултация при Калкова - тя добре обяснява - ще отговори на всички твои въпроси.

patrisha
6th August 2009, 12:21
По-добре бюста отделно, а после устните и липосукцията /предполагам с липофилинг ще ги првиш/ заедно. Иначе наистина ще ти дойде много. Пък и ако ще се оперираш скоро, все още е твърде горещо за стягащия клин след липо-то. То и сутиена с лентата не е много удобен, ама по може да се комбинира с широка блузка или туника. Особено ако не ти се наложи да носиш лента. За отстъпки съм чувала при Георгиев, при него отстъпка има доколкото знам не само за две процедури в едно, а и при всяка следваща, ако предишните са при него. Но може би някоя негова пациентка ще се включи да каже със сигурност, да не те подведа без да искам.

gwendoline
7th August 2009, 10:20
Здравейте момичета. Изкам да си сложа силикон в гърдите, усните и липосукция едновременно. Та някой знае ли дали е възможно, каква е цената и дали има някакво намаление на всичко това като е едновременно. Най-добре е да се направи в една операция, според мен, за да се спести подлагането на два последователни пъти на пълна упойка :idea: Аз правих този вариант - не е толкова тежко като възстановяване, колкото изглежда - даже е добре, че отминава и отшумава наведнъж... В противен случай може да си докараш и някоя депресия от прекалено дългия период на операции и възстановяване. Иначе за отстъпките - някои хирурзи правят наистина, други - даже може и отгоре да ти вземат, като видят, че си решила да им дадеш толкова пари накуп :wink: Извинявай за леко черния хумор, сега сериозно - отиди на няколко консултации при поне двама-трима и си настоявай за отстъпката! Не са малко процедурите, сумата ще е голяма - в твой интерес е :idea:

ARIZINA
13th August 2009, 07:27
Мога вече да кажа ,че съм много доволна от д-р Калкова.Дано и за напред да нямам проблеми.И аз благодаря д-р Калкова :girl_dance:

Armand
16th November 2009, 13:27
добре де, защо са толкова разнопосочни мненията за д-р калкова

има ли найстина недоволни от операциите при нея

и толкова голям проблем ли е метода и на поставяне

i_ani
16th November 2009, 13:39
добре де, защо са толкова разнопосочни мненията за д-р калкова

има ли найстина недоволни от операциите при нея

и толкова голям проблем ли е метода и на поставяне

Има недоволни ..., но това е нормално , защото земната гравитация не прощава на никого :1246:
Доколкото знам тя работи само надмускулно , а този метод отдавна не се практикува от повечето хирурзи...Ако беше по-удачен , всички щяхме да сме с над , а не с подмускула :wink: [/b]

Armand
16th November 2009, 13:57
а на всички ли им увисват, щото тя изтъква некви доводи там, че не било така уж :)

Марулка
16th November 2009, 14:06
а на всички ли им увисват, щото тя изтъква некви доводи там, че не било така уж :)

На всички......на кой по-бързо,на кой по-бавно.....неизбежно е..... :wink:
Ако кожата е добра и дебеличка,по-бавно......но пак значително по-бързо от другият метод..... :wink:

Armand
16th November 2009, 14:08
а вярно ли е че тоя, другия, дето ги прави по-пласмасови ги смалявал също така :)

Марулка
16th November 2009, 14:10
а вярно ли е че тоя, другия, дето ги прави по-пласмасови ги смалявал също така :)

Има доза истина........и е логично поради факта ,че мускула ги притиска леко на вътре,за разлика от кожата която няма как да ги притиска..... :wink: :wink:

Armand
16th November 2009, 14:14
ебати тъпото, пласмасови или увиснали, кой би могъл да избере :( :(

i_ani
16th November 2009, 14:34
Мойте са подмускулно поставени и изобщо не са "пласмасови" :naked: :D

Според мен , ако не се нахвърляш на големи кубици и си носиш сутиенчета , увисването ще е мираж за дълги години .

Babri
16th November 2009, 15:38
Аз предпочитам леко поувисналия вид който дава надмускулното поставяне.Е,стига да не ми стигнат до пъпа и да ги ползвам като престилка :lol: тогава вече ще се наложи ремонт.

spirit2007
16th November 2009, 16:21
на моя приятелка са подмускула и изглеждат перфектно

gwendoline
16th November 2009, 16:25
на моя приятелка са подмускула и изглеждат перфектно
И с двата начина могат да изглеждат перфектно :idea: ....поне в началото :wink:

Марулка
16th November 2009, 16:25
на моя приятелка са подмускула и изглеждат перфектно

Това е ясно :wink:
Той питаше за над мускулно. :wink:

Armand
16th November 2009, 16:48
на моя приятелка са подмускула и изглеждат перфектно

Това е ясно :wink:
Той питаше за над мускулно. :wink: мое и тя като мене да ги бърка :) мен всъщност така както си го представям ми се струва по-логично тия дето увисват да са под мускулно, щото реално нали седят отдолу на цициата, пък пласмасовите отгоре..

Armand
16th November 2009, 16:55
Аз предпочитам леко поувисналия вид който дава надмускулното поставяне.Е,стига да не ми стигнат до пъпа и да ги ползвам като престилка :lol: тогава вече ще се наложи ремонт.

да бе ясно, ма въпроса е, че СЛУХОВЕТЕ във форума говорят, че за 1 година си за ремонт, а тва е малко разочароващо :)

hristiana
18th November 2009, 16:38
ас също ходих при нея на консулт направими добро впечатление мои приятелки са оперирани при нея преди 4години над мусколно и не са увиснали но явно има и недоволни от този метод

Марулка
18th November 2009, 16:42
Ти лично виждала ли си им гърдите без сутиен??

hristiana
18th November 2009, 16:54
да ра3бира се

Iliana81
19th November 2009, 15:57
Може да е добър хирург, може да има много дипломи и да постига перфектни резултати, но аз лично никога не бих отишла при нея за каквото и да е, ако е вярно че инжектира силикон в устните които е забранен. Самия факт че се навива на интервенция която е забранена ме кара да и нямам доверие.

Iliana81
19th November 2009, 15:58
Още повече че няма сайт в които да описва какви процедури предлага. Доста е съмнително. Вече всяка клиника има сайт, а нейната няма...
Лично мнение, не ангажирам никого.

Armand
25th November 2009, 16:46
тва със сайта не е болка за умиране :)

по принцип сите доктори нещо ми се струват пунти, всеки вика "при мен са най-готините цици, на другите нещо не им е както трябва" и като минеш 2-3 консултации ти става всичко в главата на сол :) :)

таа, извода е, че със сърце цици не се правят, трЕбе си много обикаляне и приказване

desislava_yankova
26th November 2009, 09:50
не е виарно че се навива да слага силикон.напротив не го прави.аз исках но тиа категорично отказа.след доста разговори накраиа се сприах на киселината.Но има недоволни наи вече заштотото не се харесват или просто не им седи което е нормално ии като ниама кого да обвиниат казват ами тиа не е добра.хората очакват едно,искат едно ама като го получат така както искат се окачва или че не им отива или че е много и затова ккавото и да слагате в устните си направете си снимка на компиутара и вижте дали ви отива и седи на лицето този вид големина и форма и тогава го правете.моите устни с киселина станаха супер.

Iliana81
26th November 2009, 23:02
не е виарно че се навива да слага силикон.напротив не го прави.аз исках но тиа категорично отказа.

В такъв случай си връщам думите назад
:wink:

Не подкрепям лекари които използват незаконни и забранени методи, и такива за които парите които ще вземат са по важни от здравето на пациента. За съжаление доста в БГ (а може би не само там) са такива.