PDA

View Full Version : Свикнахте ли?И.......


danni
7th June 2006, 14:50
Здравейте отново на всички!Искам да попитам всички тунинговани следното-след колко време свикнахте с имплантите?Нали все пак са си чуждо тяло и се питам какво е усещането?И още един въпрос- по време на секс има ли някякво различно чувство от преди?А и трябва ли все пак да се внимава със силата(на т.н. пипане) спрямо гърдите?

bimbi
7th June 2006, 14:55
ми още като спаднаха отоците и въобще спряха да ме наболяват гърдите, все едно са си мои, не усещам никакво чуждо тяло, а и на пипане няма разлика, достатъчно меки са си както преди. при секс също няма разлика, поне при мен.

Chujdata
7th June 2006, 15:51
И при мен също, даже стана по-хубаво защото не се притеснявам от вида си.

MaDaLeNa
7th June 2006, 15:53
2 месеца след моята операция се чувствам идеално. Никакво усещане за чуждо тяло, по-чувствителни са при секс, спортувам си както преди- без бягаща пътека и кростренажор, за да избегна друскането.
Но ако съм повече от 1 час без сутиен чувствам известна тежест

Lady1357
7th June 2006, 16:17
И аз почти забравям за тях.Като се сетя каква тежест бяха в началото...

loly
7th June 2006, 18:24
И аз така, чувствам си ги част от мен, на пипане са мекички, подвижни са като естествени. Само чувствителността на зърната е по-голяма от преди, но предполагам, че това ще отмине.

maeva
7th June 2006, 19:15
Абе хора,винаги сам се 4удила,като имате имплантанти можете ли да спите по корем :?: :!: не е ли опасно да се притискат много силно и продалжително :roll:

bimbi
7th June 2006, 19:17
Абе хора,винаги сам се 4удила,като имате имплантанти можете ли да спите по корем :?: :!: не е ли опасно да се притискат много силно и продалжително :roll:въпреки моите 450сс :shock: спя по корем :lol:

loly
7th June 2006, 19:18
Абе хора,винаги сам се 4удила,като имате имплантанти можете ли да спите по корем :?: :!: не е ли опасно да се притискат много силно и продалжително :roll:
Мен лично още ме е страх.

sladkatony
7th June 2006, 19:18
Абе хора,винаги сам се 4удила,като имате имплантанти можете ли да спите по корем :?: :!: не е ли опасно да се притискат много силно и продалжително :roll:
Да,спя си по корем и изобщо не ми прави впечатление !
Е, сигурно има значение каква маса носиш, но моята си ми е ОК :wink:

maeva
7th June 2006, 19:23
Знаете ли савсем скоро разбрах за този форум,и сам о4арована ,всеки ден влизам и 4ета и дори нещо пове4е ве4е мисля и аз за някоя друга корекция.......срахотни сте :P

Lady1357
8th June 2006, 17:24
Лягам по корем но като спя отвикнах незнам защо.Не ми е комфортно като преди.Но това не е най важнто нали?

loly
9th June 2006, 00:32
Мацки, я да ви попитам, свикнах те ли с любопитните погледи на мъжете и завистливите такива, на жените, защото аз вече все по-често се чувствам неловко в разни ситуации. Не, че преди имах малък бюст, но явно сега си е жива лудница :lol: . Може би още не съм свикнала с новите придобивки и си мисля, че си личи от километри, а и най-лошото-всеки поглед ми прави впечатление и ме кара да се срамувам, а изобщо не ги демонстрирам, още не съм обличала нещо с деколте. Това със срама нормално ли е, или аз съвсем изкуках? :roll:

daya
9th June 2006, 06:43
Аз свикнах към третия месец тъй като никога не съм имала голям бюст/ освен като бременна/, обаче сега усещането е страхотно, обожавам в магазина за бельо да ми казват нямаме вашия номер сутиен защото бюста ви е голям, преди ми казваха същото само че защото беше по малък от чашка А. За съжаление при мен кожата е тънка и не мога да си позволявам да ходя много без сутиен, но аз и не искам. А за лежането по корем малко ми е странно, даже на плажа си изкопавам дупка за гърдите. :D

bimbi
9th June 2006, 06:58
Мацки, я да ви попитам, свикнах те ли с любопитните погледи на мъжете и завистливите такива, на жените, защото аз вече все по-често се чувствам неловко в разни ситуации. Не, че преди имах малък бюст, но явно сега си е жива лудница :lol: . Може би още не съм свикнала с новите придобивки и си мисля, че си личи от километри, а и най-лошото-всеки поглед ми прави впечатление и ме кара да се срамувам, а изобщо не ги демонстрирам, още не съм обличала нещо с деколте. Това със срама нормално ли е, или аз съвсем изкуках? :roll:Оф, ти остъй ми и мене малко ме е срам. като имаш предвид, че и преди не ми беше много малък бюста, като го натъпчех в сутиен с подплънки, и винаги съм ходила с огромни деколтета, а сега ме е срам, незнам защо. верно че станаха бая големички и ме зяпат още повече...де да знам, мислех че само аз не съм в ред :?

loly
9th June 2006, 10:10
Е сега съм по-спокойна, че не съм единствената :) .

Chujdata
9th June 2006, 10:13
Аз свикнах към третия месец тъй като никога не съм имала голям бюст/ освен като бременна/, обаче сега усещането е страхотно, обожавам в магазина за бельо да ми казват нямаме вашия номер сутиен защото бюста ви е голям, преди ми казваха същото само че защото беше по малък от чашка А. За съжаление при мен кожата е тънка и не мога да си позволявам да ходя много без сутиен, но аз и не искам. А за лежането по корем малко ми е странно, даже на плажа си изкопавам дупка за гърдите.
И аз така :lol:

jazzy
10th June 2006, 01:21
ох аз не мога да събера смелост, но положението е плачевно...работата е там, че направо съм се вманиачила на тема да си "имам" нормални гърди, но едвам си пробих пъпа, представям си за цяла операция, може ли някой да ми каже, колко боли и т.н. :?

bimbi
10th June 2006, 06:31
ох аз не мога да събера смелост, но положението е плачевно...работата е там, че направо съм се вманиачила на тема да си "имам" нормални гърди, но едвам си пробих пъпа, представям си за цяла операция, може ли някой да ми каже, колко боли и т.н. :?прочети всички теми за силикона и ще разбереш, коментирали сме колко боли.

jazzy
10th June 2006, 17:29
да, да после прочетох, мерси :!:

Aset
10th June 2006, 19:04
Мацки, я да ви попитам, свикнах те ли с любопитните погледи на мъжете и завистливите такива, на жените, защото аз вече все по-често се чувствам неловко в разни ситуации. Не, че преди имах малък бюст, но явно сега си е жива лудница :lol: . Може би още не съм свикнала с новите придобивки и си мисля, че си личи от километри, а и най-лошото-всеки поглед ми прави впечатление и ме кара да се срамувам, а изобщо не ги демонстрирам, още не съм обличала нещо с деколте. Това със срама нормално ли е, или аз съвсем изкуках? :roll:Оф, ти остъй ми и мене малко ме е срам. като имаш предвид, че и преди не ми беше много малък бюста, като го натъпчех в сутиен с подплънки, и винаги съм ходила с огромни деколтета, а сега ме е срам, незнам защо. верно че станаха бая големички и ме зяпат още повече...де да знам, мислех че само аз не съм в ред :?
Ууу, и вие ли? Аз направо се прегърбвам, а изрязано почти не нося. Да се чуди човек защо ги направих.
Както и да е, де, аз се срамувам да не погледне някой, обаче и не забелязвам особен интерес от страна на мъже и жени. Тук - там се случи някой да хвърли едно око, ама нищо втренчено и любопитно. Що така? :o

jazzy,
няма страшноо! Не боли чак толкова, а и да боли е за кратко, а после е удоволствие! Аз също се бях вманиачила на тема гърди и в един момент вече се молех да ме заболи, да изпитам тази болка. С теб сме, да знаеш!

jonda
11th June 2006, 15:39
ох аз не мога да събера смелост, но положението е плачевно...работата е там, че направо съм се вманиачила на тема да си "имам" нормални гърди, но едвам си пробих пъпа, представям си за цяла операция, може ли някой да ми каже, колко боли и т.н. :?
и аз да кажа - не боли толкова много, поносимо е, заслужава си. аз не съм от най-смелите и въпреки това всичко мина много добре. успех!

Excel
11th June 2006, 19:35
:cry:

apoklistika
11th June 2006, 19:45
момичета,я се осъзнайте :x :x най напред мечтаете и чакате толкова дълго да се осъществи тази мечта,а сега,когато най накрая имате прекрасни бюстове,ги криете :shock: да,гадно е наистина да чувате коментари,но знайте че всеки,който ви коментира,най-вероятно ви завижда(за жените),или ви се възхищава(за мъжете).по-добре на хората в устата,отколкото на хората в краката. :D

loly
11th June 2006, 20:07
apoklistika, напълно си права мила, но нали знаеш, че бюста е една по-интимна част от женското тяло и да си сложиш импланти не е като да си вземеш нова кола и да се фукаш с нея. И аз не знам защо се чувствам неудобно да си сложа нещо по-разголено(сякаш съм ги откраднала и ги крия да не ги види някой). Може би, ме е страх точно от коментарите на хората, не знам...............................А сега съм в шок, как ще се опна с тея 375сс по бански на плажа :? .

apoklistika
11th June 2006, 20:21
ще се опнеш на плажа с високо вдигната глава,защото има какво да покажеш :D :D :D аз не съм се оперирала(все още) и се надявам да не ме обхване и мен този "срам" след като го направя,макар че предполагам нито една от вас не е очаквала да се чувства така след операцията.във всеки случай пожелавам на всички ви да го преодолеете и да започнете в най- скоро време да си показвате новите придобивки,без да се притеснявате кой как ви гледа :D :D

loly
11th June 2006, 20:34
Грам не съм предполагала, даже точно обратното. Ама сега си ме е срам. Благодаря за куража, надявам се скоро да го преодолея това тъпо чувство :D.

Chujdata
11th June 2006, 20:57
След една година да ви кажа честно изобщо не ми пука вече на плажа. Миналата година и аз бях като вас-една срамлива :oops: Сега си се опвам, вече 7 бани имам, черна съм като циганка и само се кефя на реакциите хорски. Вярно е, че съм си сбански, ама то с тези цици, какъвто и модел да сложиш, все стои добре. Леле като се сетя преди каква мъка беше.

bimbi
11th June 2006, 21:53
маааа, неска ги размазах с едно огромно деколте. и мъже, и жени, бяха така :shock:
:lol: :lol: :lol:

Lady1357
11th June 2006, 21:54
Момичета какво ви става?Много срамежливи се оказахте всички.Я се осъзнайте.....Колко време сме мечтали да изглеждаме така и колко сме се измъчвали когато мъжете ни са зяпали такива като нас сега.А колко болка.....И вас след всичко това ви е срам?Аз в момента освен изрязани дрехи други не купувам и се чувствам превъзходно в собствената си кожа.Вече не ми пука коя какви цици има защото знам че мойте са по хубави.Сега вече нямам комплекси и се чувствам прекрасно.Изобщо не ми пука че ме гледат........нека гледат.Хвърляйти дрехите и се радвайте на живота.Знаете ли колко жени искат да са на наше място но не могат да си го позволят.Пожелавам на всички които го искат да успеят да го осъществят.

loly
11th June 2006, 22:31
Браво bimbi, ти си наща гордост :D . И аз ще се пробвам, ама да вземе да се затопли малко.

vessi_77
11th June 2006, 22:37
Хей, момичета!Аз съм на 2 мес и откакто свалих сутиена, силно наблягам на деколтетата!!Такова удоволствие е! :wink:
Жени и мъже зяпат-ама нали ни е кеф!Не се чудиш като преди какво да облечеш , за да ги подчертаеш.А сложиш ли деколте- да са само ребра!
Носете си ги с високо вдигната глава- те са си наши!!!!

Lady1357
11th June 2006, 22:40
Браво ВЕСИ само така.

diana1977
12th June 2006, 22:30
Да не сме ги откраднали?Наши са си. Нали така момичета.Ина мен ми предстои първо море с новия бюст нямам търпение

Excel
13th June 2006, 18:20
:cry:

partalinaa
13th June 2006, 21:38
От един месец не мога да се спра да купувам блузки с по-изрязани диколтета ! Като видя някоя блузка,веднага си преставям как ще ми стои на новите цицки! Не се притеснявам да ги показвам-е само 1\3 от тях ! Скоро срешнах едно старо гадже и седнахме да пием кафе,бях с една от новите ми изрязани блузки ,през цялото време ме гледаше в гърдите като хипнотизиран и сега ми ремонтира колата безплатно!! И това ако не е инвестиция !

bimbi
14th June 2006, 07:38
Скоро срешнах едно старо гадже и седнахме да пием кафе,бях с една от новите ми изрязани блузки ,през цялото време ме гледаше в гърдите като хипнотизиран и сега ми ремонтира колата безплатно!! И това ако не е инвестиция !хахахахахахаха
развесели ме мацко рано-рано :lol: :lol:

milena127
14th June 2006, 08:13
:):) Много забавно наистина:)
А иначе и аз съм вече само на бюстиета и потничета:) Изобщо не ми пука. Иначе за какво беше цялата дандания пак да се мъча със сутиени и затворени блузки ли?!

MaDaLeNa
14th June 2006, 13:35
И преди и сега винаги съм си ходела по-предизвикателно облечена, така че хората около мен са обръгнали на гледки :lol: :lol: :lol:
Е сега по-ме зяпат в зоната около циците разбира се.
Ей сега един приятел на мъжа ми ми се стори че се усети- доста изследователски ме огледа...

veselana
5th July 2006, 23:59
Искам да ви кажа ,че изобщо не ме е срам....нито пък се крия.Нося си същите изрезани деколтета ,които носех и преди.Много мои "приятелки",които нямат възможност да се оперират по една или друга причина чувам че ме коментират злобно...дори с насмешка.Но съм сигурна че е от завист,защото гледката наистина е красива.Жалко е за тях...на мен не ми пука,аз съм щастлива с деколтето си:))

Natasha
6th July 2006, 12:07
Много мои "приятелки",които нямат възможност да се оперират по една или друга причина чувам че ме коментират злобно...дори с насмешка.Но съм сигурна че е от завист,защото гледката наистина е красива.Жалко е за тях
Поздравявам ви за смелостта да сбъднете мечтата си,търпението и доходите.Щастливи и със здраве да ги носите!Дори не дръзвам да се сравнявам със съвършените творения.Но не мислете,че хората си нямат друга работа,освен да ви гледат и завиждат.Когато промяната е драстична,тя привлича погледа и без да си клюкар.При това силиконът е стока-ако ти е важно,плащаш и слагаш.Ако облечеш деколте до пъпа и мъж да е-ще го зяпат,че може и да му оправят безплатно...колата в сервиза.С моя тунингована приятелка от 7 месеца не говорим за друго,освен да броим колко пъти са я зяпнали в деколтето,чак и дъщеричката и я ласкае"Мамо ма,този чичко само в гърдите те зяпаше!" :) .Скука!Преди няколко дни на кафе бистрим пак тази тема и идва мъжът ми.Нашата въздъхва"Ах да взема да си прикрия гърдите,че да не разсейвам мъжа ти",на което аз се изхилих:"Не се безпокой,той и без това късокраките не ги забелязва".В един момент ти писва от простотии!Не гърдите привличат внимание,а предизивикателното им носене.Каквото повикало-такова се обадило.Ако се държите естествено и се обличате шармантно,но с вкус и мярка,ще имате по-малко възторзи тип"машалла,како"и повече възхищение.Естествено,зави си кой какво търси.

Chujdata
6th July 2006, 13:44
Много мои "приятелки",които нямат възможност да се оперират по една или друга причина чувам че ме коментират злобно...дори с насмешка.Но съм сигурна че е от завист,защото гледката наистина е красива.Жалко е за тях
Поздравявам ви за смелостта да сбъднете мечтата си,търпението и доходите.Щастливи и със здраве да ги носите!Дори не дръзвам да се сравнявам със съвършените творения.Но не мислете,че хората си нямат друга работа,освен да ви гледат и завиждат.Когато промяната е драстична,тя привлича погледа и без да си клюкар.При това силиконът е стока-ако ти е важно,плащаш и слагаш.Ако облечеш деколте до пъпа и мъж да е-ще го зяпат,че може и да му оправят безплатно...колата в сервиза.С моя тунингована приятелка от 7 месеца не говорим за друго,освен да броим колко пъти са я зяпнали в деколтето,чак и дъщеричката и я ласкае"Мамо ма,този чичко само в гърдите те зяпаше!" :) .Скука!Преди няколко дни на кафе бистрим пак тази тема и идва мъжът ми.Нашата въздъхва"Ах да взема да си прикрия гърдите,че да не разсейвам мъжа ти",на което аз се изхилих:"Не се безпокой,той и без това късокраките не ги забелязва".В един момент ти писва от простотии!Не гърдите привличат внимание,а предизивикателното им носене.Каквото повикало-такова се обадило.Ако се държите естествено и се обличате шармантно,но с вкус и мярка,ще имате по-малко възторзи тип"машалла,како"и повече възхищение.Естествено,зави си кой какво търси.

Виж сега Наташа,
тук в този форум,както много добре знаеш /все пак не си от вчера в него/, си говорят помежду си вече оперирани момичета или желаещи операция. Място за момичета, които са против такива интервенции и хабер си нямат от вълнежите ни, определено НЯМА. Ако си съпричастна към темата, а тя за разлика от всички други форуми из нета, е абсолютно профилирана, можеш да се изказваш по въпроса, но да обиждаш и нападаш, който и да е в този форум, просто нямаш право. Тук цари пълна толерантност, и отрицателно и злобно настроени мадами и мъже нямат място.
Извини ме , ако тонът ми ти се е сторил рязък, но той съответства на твоя.Поздрави.

apoklistika
6th July 2006, 13:59
Съгласна съм с Чуждата,предполагам,че нито едно момиче тук не си е направило операция,за да си крие циците след това.Освен това не съм забелязала някоя от дамите тук да търси възхищение и признание заради гърдите си :roll: всички са го направили заради себе си,не заради хората по улицата.Аз специално се възхищавам на Чуждата и на повечето тук не заради циците им,а защото си личи,че са умни и интелигентни жени.

liophy
6th July 2006, 14:29
Лично аз не виждам тона да е злоблив или да обижда някого конкретно. Това е просто гледна точка, вие изкажете своята и всичко е наред

loly
6th July 2006, 15:21
Мисля, че този коментар е излишен във форума, ако трябва да коментираш с някой този въпрос, е с твоята приятелка, като сте толкова близки направи забележка на нея, че я интересуват само циците и, не е нужно да правиш завистливи заключения публично.

Natasha
6th July 2006, 16:01
Лично аз не виждам тона да е злоблив или да обижда някого конкретно.
Нито е злобен,нито е преднамерен.И преди съм писала,че жени като
Chujdata и други момичета от форума имат прекрасна външност и чаровно присъствие.Обичам да чета постовете им.Имам правото да чета в този форум,както и да пиша мнението си.Съжалявам,но понякога то ще е различно от вашето.Всъщност то не е,защото аз съм ЗА пластичната хирургия-просто дадох още една гледна точка за"прословутата"завист на не-тунингованите.Би следвало това,че не ви коментират злобно,с насмешка,или каквото казахте там,да ви радва.
Не,loly,как да ти завиждам,като не те познавам?Толкова ли е важно да го правя?

loly
6th July 2006, 16:11
Не твърдя, че завиждаш на мен, а на тази която обсъждаш във форума. В крайна сметка истинските приятелки си казват нещата в очите, а не се одумват по форумите, но това си е твой проблем, аз също изказвам гледната си точка.

Chujdata
6th July 2006, 16:14
Права си, но на всички е ясно, че никой не ни завижда и ако има такива, то те са елементарни хора. Повечето момичета във форума , както много добре знаеш, са се тунинговали от нужда и не парадират с придобивките си. Аз лично освен радос и кеф, не съм виждала в очите на никой завист. Или не я виждам, защото нямам такива познати.
Що се отнася до парадирането, когато след хиляди години си имал ужасен комплекс и най-накрая си го премахнал, наистина ти се иска да се попокажеш и да виждаш в хорските очи възхищение. Но това трябва да ти се случи лично, за да можеш да го оцениш. Цялото излъчване на жената се променя и това води до привличане на погледи, а не гърдите и.
Колкото до твоята приятелка, тя наистина е изпращяла на тази тема, без да се обиждаш. Понеже познавам повечето от тунингованите момичета тук, не виждам да има такова куку.
Така, че мир, ако нямаш нищо против. Подскочих, защото винаги съм харесвала постовете ти и последният направо ме втрещи.

Excel
6th July 2006, 16:58
:cry:

veselana
6th July 2006, 17:16
Виж сега Наташа,всеки има прави на избор.Не мисля ,че е нужно да се оправдавам...но ще се опитам да ти обясня.Не мисля,че всеки ме зяпа заради "стоката",която нося в деколтето си до пъпа,нито пък промяната при мен е толкова драстична.Просто исках да споделя ,че не се срамувам от нещо което ме кара да се чувстам добре в кожата си.Всички жени се стараем да изглеждаме по-добре,особено с напредването на възрастта по един или друг начин и не мисля ,че в това има нещо лошо,напротив дори е похвално.Нито пък осъждам хората,които са против пластичната хирургия....всеки си има мнение и аз го уважавам.
А относно злобните коментари,които чувах по мой адрес....в случая просто става дума за жени,които също много искат да се подложат на подобна интервенция и само преди месец заедно коментирахме тази тема. И така....за това говорех ....за завистта....тя е навсякъде;)Дали е по повод силикон в гърдите или по друга причина;)На теб не ти ли се е случвало да си обект на подобни чувства;)Желая ти повече усмивки и хубав ден;)

beibi1
3rd August 2006, 08:01
Как ще ви е срам бе,вие сте страшни мацки(май само Асет съм виждала)напротив,пъчете се и си ги носете със самочувствие,аз съм надарена по природа(малко увиснаха през бременността,ама не нося дълбоки деколтета и не си личи,навила съм се за повдигане на бюста,ама по-нататък,че още кърмя,но това е др. тема) и най-обичам завистливите женски погледи :o
Ходете със високо вдигнати................гърди :wink:

Poly
3rd August 2006, 11:17
Да си призная честно и аз преди година- две поклюкарствах като видя силиконови цици :? , ама сега като ще си правя самата аз - хич не ми се иска да ме обсъждат и мен. Още от сега ме е срам. :oops: А най-вече си мисля не толкова за непознатите хора по улицата, ами за моите си познати, за тези на мъжа ми и т.н. - как ще реагират те, как аз ...
А я кажете вас като ви пита някой познат - ма ти да нямаш силикон :shock: винаги ли си признавате, или като повечето бг звезди отговаряте - глупости, мои са си :mrgreen:

veselana
3rd August 2006, 12:41
Да си призная честно и аз преди година- две поклюкарствах като видя силиконови цици :? , ама сега като ще си правя самата аз - хич не ми се иска да ме обсъждат и мен. Още от сега ме е срам. :oops: А най-вече си мисля не толкова за непознатите хора по улицата, ами за моите си познати, за тези на мъжа ми и т.н. - как ще реагират те, как аз ...
А я кажете вас като ви пита някой познат - ма ти да нямаш силикон :shock: винаги ли си признавате, или като повечето бг звезди отговаряте - глупости, мои са си :mrgreen:
Аз казах предварително само на най-близките ми хора :wink: Разбира се след операцията започнаха въпросите :lol: а аз не крия нищо,то и без това е очевадно.В повечето случаи отговарям на майтап,че са пуснали нов вид боза на пазара и затова са пораснали толкова драстично :lol: :lol:
P.S. А за хорското мнение и обсъждането да не ти пука.Твое право е да се грижиш за себе си както сметнеш за добре :wink: Успех

Chujdata
3rd August 2006, 13:23
Казвам си като поп, знаете ли на какво приличах преди, никой не мога да заблудя. Само баща ми успях и слава богу, той реши, че нещо хормонално ме е налегнало. Без това се чудех как ще му обявя цената, щеше да получи инфаркт.
Засега всички ми ги харесват, или поне се правят :lol: Отрицателна реакция не съм видяла :P

veselana
3rd August 2006, 13:32
Хейййй,Чуждата оказва се че не съм сама :wink: Това с баща ти ми хареса :lol: Единствения човек на който не казах истината ,това е майка ми :lol: Обясних и "нарастването" на бюста ми с приема на противозачатъчни :wink: Още ми е съвестно за тази лъжа,но какво да се прави....по-добре да си живее спокойно жената без да се притеснява ( като знам какъв противник е пластичната хирургия ) :)