PDA

View Full Version : моят ден e 15.06


Цвета С
7th June 2006, 18:59
Оф насрочиха ми дата за липосукцията 15 юни обч4е за първи път ме е страх .Не знам може би заради случаят в "Хигия"от преди няколко години ,когато един мъж почина след липосукция,момичета разчитам на вчшата подкрепа

bimbi
7th June 2006, 19:06
споко бе мацка, всичко ще е наред. и после да разправяш, че и аз се глася наесен. при кой ще я правиш, и колко ще ти струва? какво ще махаш, бричове, корем...?

loly
7th June 2006, 19:12
Кураж момиче, ние сме с теб!!! От онзи случай в Хигия, аз лично не съм чувала за подобен. Горе главата всичко ще е наред!

Цвета С
7th June 2006, 20:35
много ви благодаря точно сега имам нужда от подкрепа.Ше се оперирам при д-р Тонев всичко от изследвания до операция ми излезе някъде към 1500 лева,но наистина ме тресе яко шубе,а дори не ми епървата операция

Lady1357
7th June 2006, 21:33
За този в Хигия знам че са изсмукали ударна доза.Ина4е какви други рискове крие липосукцията?

diastemma
8th June 2006, 07:38
http://www.ala-bg.org/Estetic_1.htm#s_8

Конкретен въпрос - конкретен отговор:)

anichka
8th June 2006, 11:37
няма старшно,всичко ще ти е наред!
мен като ми предстои раждане какво да кажа?? :D

diastemma
8th June 2006, 17:02
Аничка, страхотно:)))

Цвета С
12th June 2006, 09:15
супер Аничка пожелавам ти безпроблемно раждане и прекрасно и здраво бебенце

Excel
12th June 2006, 17:45
:cry:

Цвета С
19th June 2006, 15:37
Здравейте отново!Аз вече съм на работа и се чувствам прекрасно.Моята операция мина много добре и сега съм много щастлива!!

Chujdata
19th June 2006, 15:39
ЕЕЕЕЕЕ, честито финно телце!!!!
Как мина, голям бързак си с възстановяването. Увита ли си като мумия? Пиши повече :lol: :lol: :lol:

Цвета С
19th June 2006, 15:50
Мерси,мина супер леко според мен ,в деня на операцията въобще не ме беше страх и за 1 секунда,предишните дни изпитвах лека паника.Аз още вечерта си щъках,дори не съм викала сестрите ,а сама си ходех до тоалетна.Гадното е ,че сега наистина съм увита като мумия,имам марли,отгоре тензопласт и клин, много ме сърби и е много гадно,но иначе не ме боли и сега съм на работа,а видим резултат въпреки отоците си има и търпя в имато на каузата

MaDaLeNa
19th June 2006, 16:20
ЧЕСТИТО!
Пиши повече- цени, къде ти махаха тлъстинки, боля ли те много?

bimbi
19th June 2006, 16:54
честито и от мен. разкажи още :) надявам се и аз след някой друг месец да се похваля като теб :)

apoklistika
19th June 2006, 17:10
честито и от мен :D

Цвета С
19th June 2006, 17:30
Оперирах се при д-р Тонев,цената на операцията е 1350 лева,но аз имах много назначени изследвания и ми излезе някъде към 1600 лева със всичките глупости.Иначе като се събудих след упойката ми беше студено и треперех и повърнах веднъж ,което е нормално.Акато дойде д-р Тонев непрекъснато ме питаше дали сестрите са внимателни ,грижат ли се за мен ,а те си бяха много внимателни ,въобще нямам оплаквания

Цвета С
19th June 2006, 17:34
А за болката мен специално въобще не ме болеше ,на прегледа един анестезиолог ме наплаши,че щял да ми сложи морфин след операцията и аз доста се стресирах,но накрая аз не исках никакво обезболяващо дори един аналгин не съм изпила,само на втория ден ми се наложи да пътувам и изпих един аулин,защото вече малко ме болеше ,ама много малко почти никак и Тонев каза,че съм късметлийка

Excel
19th June 2006, 18:07
Цвета , радвам се за теб . А и си герой - без обезболяващи .
Пожелавам ти повече да нямаш проблеми .

vessi_77
19th June 2006, 22:34
Честито, Цвета С!
Много се радвам за теб и за това ,че толкова бързо се възстановяваш.

Цвета С
28th June 2006, 09:16
момичета имам малък проблем операцията ми мина преди 2 седмици ,а вчера както си седях ми потече кръв от единя шев,предполагам ,че му е паднала коричката ,но е гадно,моите приятелки мн се оплашиха и искаха да ме карат да ме зашият отново,но азотказах,говорих с Тонев ,той каза,че според него няма нищо тревожно,но ако искам да отида да ме види .Вие какво мислите,случвало ли ви се е подобно нещо

МЕРИ
28th June 2006, 13:22
момичета имам малък проблем операцията ми мина преди 2 седмици ,а вчера както си седях ми потече кръв от единя шев,предполагам ,че му е паднала коричката ,но е гадно,моите приятелки мн се оплашиха и искаха да ме карат да ме зашият отново,но азотказах,говорих с Тонев ,той каза,че според него няма нищо тревожно,но ако искам да отида да ме види .Вие какво мислите,случвало ли ви се е подобно нещо

КАКЪВ ШЕВ, МИЛА, НАЛИ СИ ПРАВИЛА ЛИПОСУКЦИЯ, ТАМ СЕ СЛАГА САМО ЕДНО КОНЧЕ, ВЪРХУ ЕДНА МЪНИЧКА ДУПЧИЦА, КЪДЕТО Е БИЛА КАНЮЛАТА. АЗ СИ ПРАВИХ ЛИПОСКУЛПТУРА ПРИ НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ. НАПРАВО СЕ УЧУДВАМ НА ТОВА, КОЕТО ПИШЕШ

Цвета С
28th June 2006, 16:57
e да права си аз имам 4 малки дупки по половин сантиметър някъде,но просто ме стреснаха приятелките ми,все пак си е разрез и може да се инфектира,но предпологам,че не е нищо сериозно,просто исках да знам дали е н вероятно да се получи инфекция,за мое успокоение

кити
29th June 2006, 18:44
На кое си прави липосукция, Цвета? Малко ми се вижда цената да е на цяло тяло? Добре ли изглежда сега?

Цвета С
3rd July 2006, 15:33
на паласки и бричове и малко ми повдигнаха задника и на мен ми се видя малко цената обаче ми го препоръчаха(по-скоро се запознах с негови пациентки и видях резултати) а разликата е доста ,само че аз и отслабнах мн след операцията,така че е комплексно,но съм 1-2 номера по-малко,ако дойдеш на срещата мога да ти покажа

jito7
5th July 2006, 14:30
много ли имаше за сваляне...аз сериозно се замислям за липосукция вече, но нямам кой знае колко килограми за сваляне и си мислех, че ще е добре, ако се постарая да постигна желаната фигура без оперативна намеса..
а знаеш ли колко ще ми струва липосукция от кокалчетата до коленете...искам да си видя глезените пак много тънки, не че сега са зле, но...винаги може и по-добре :)

Lilu
5th July 2006, 14:42
много питате всички аз няма да питам ми направо хвърлете по една снимка ПРЕДИ и СЛЕД процедурата че поне да знаем дали ефекта се вижда или само така си го представяме

Chujdata
5th July 2006, 14:49
Да бе, на цици се нагледахме, я мацките с носове и липосукция да пратят малко фото.

Цвета С
5th July 2006, 15:43
ми всъщност още не съм си направила снимка след ,а перди съм гледала мн да не си снимам задника,но Тонев има мои снимки преди .Освен като ме снима след да го помоля да ми ги даде и ще ги пусна

Цвета С
5th July 2006, 15:52
много ли имаше за сваляне...аз сериозно се замислям за липосукция вече, но нямам кой знае колко килограми за сваляне и си мислех, че ще е добре, ако се постарая да постигна желаната фигура без оперативна намеса..
а знаеш ли колко ще ми струва липосукция от кокалчетата до коленете...искам да си видя глезените пак много тънки, не че сега са зле, но...винаги може и по-добре :)

не не съм имала мн за сваляне махнаха ми 1,700 л от бричовете и паласките,а за това колко ще ти струва зависи мн при кой ще решиш да се оперираш .Естествено ,че винаги е по-хубаво да махнеш излишното без оперативна намеса ,но при мен колкото и да се ограничавам и да спортувам от години,такава ми е структурата и нямаше начин

apoklistika
5th July 2006, 15:53
И аз чакам снимки.След толкова много цици,да разнообразим малко с дупета :lol: