PDA

View Full Version : fitnes vav Varna?


noname
25th January 2005, 19:11
Някой може ли да ми препоръча
фитнес във Варна с добър инструктор - за жени

15th February 2005, 23:09
и аз това питам :o а и някой да каже колко струва?

Lina
22nd February 2005, 13:19
Добър инструктор по фитнес има в Бизнес Хотел Варна.

Едно посещение е 3 лв, карта с двайсет посещения за един месец е 20 лв.

Супер изгодно е според мен.

2nd March 2005, 01:58
Моля пишете на кирилица.Добър фитнес във Варна е на Мусаши до хотел черно море,но е доста скъпо:(((((((

noname
19th March 2005, 15:45
Благодаря - ще пробвам в Бизнес хотела и ще дам отзиви :wink:

Ива
20th April 2005, 13:59
Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.
Как е в Бизнес хотела, интересно ми е ..., ако някой е ходил нека да каже :)

ina
24th April 2005, 09:49
най- добре в новата зала- до ХЕИ-то. Отварят я след 9 май.

Delphia
24th April 2005, 10:21
Моля пишете на кирилица.Непременно ли държите да е фитнес? Мога да ви препоръчам изключително добра инструкторка по тае-бо във Варна. Гарантирам, че ако ходите редовно ще се чувствате супер и ще има видим ефект! Намира се в Дом Младост и тренировките са от 19 часа през седмицата и от 11 в събота. Инструкторката се казва Галя.
Аз лично съм много доволна от нея, но в момента не живея във Варна и за жалост не мога да ходя. Но тренировката е супер скапваща в началото, обаче като свикнеш и ти е голям кеф :D Само трябва да не се отказваш на трудното!!!

Delphia
25th April 2005, 19:08
Моля пишете на кирилица.3 лв струва едно посещение, но можеш и карта да си вземеш и излиза доста по-евтино, някъде към 2,20 да кажем.
Иначе ефекта е много индивидуално кога ще се види, зависи колко имаш да сваляш. Съветвам те да ходиш примерно 3-4 пъти на седмица, но не повече, защото натоварването е голямо, а все пак мускулите трябва да се възстановяват. Почни и някакъв хранителен режим. но не с твърде малко калории, че все пак трябва да имаш енергия да скачаш :lol: , а, повярвай ми, там ще ти трябва. Мисля, че не по-късно от два месеца вече ще има забележима разлика. Дрешките ще ти станат широчки, и ще трябва да ги стесняваш...ще започнат да се оформят мускулите (пак зависи колко мазнини има да се горят над тях, за да могат да се очертаят). Така че давай смело и не се отказвай на трудното!!! После е голям кеф като научиш програмата и видиш на някой новак как му се събира погледа :twisted:

8th May 2005, 17:54
Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.аз живях доста време в варна и обикилих доста места и съм наи-доволен от залата на тим в медицинскиа на червениа,има уреди за кардио тренировка!влизал съм и в тае-бото водеше го светла много е добра,разпределя натоварването точно и обръщта внимание на всеки!работил съм преди като тае-бо инструктор и я оценявам високо!

11th May 2005, 21:39
има хубава фитнес зала и в Спортна зала. Там тренировката е 2лв. Има и сауна, масаж... Питайте за Милен (инструктора). Аз ходя там и съм много много доволна :))

milenka
26th May 2005, 09:19
В новия комплекс "Мамбо" до ХЕИ има мн. хубав фитнес салон с новички уреди и инструктори, но си приготви малко повечко парички :wink:

Eistaa
26th May 2005, 20:16
Та значи за фитнеса до ХЕИ. За момента е на-големият във Варна. Уредите са на АТАМА и също са най-добрите. Тъй като още са малко новички не предлагат карти, но скоро и това ще го има като опция. Фитнес с инструктор е 5 лв., като инструкторката стои до теб през цялото време и ти казва как точно да правиш едно упражнение правилно. Да ти съставят личен хранителен режим 15 лв., личен тренировъчен режим 15 лв. РЕжимите се определят в зависимост от това какви резултати искате и колко често можете да посещавате залата.
От скоро и Теди от ТИМ води таебо и fat-burning yoga там. За момента и при гимнастиките няма карти. Тренировка там е 3 лв. Междувпрочем фитнеса без инструктор е също 3 лв. Из комплекса там има и други гъдели. Заслужава се да се посети лично, най-малкото да се види и да се има предвид за бъдещи посещения.

KKK
14th February 2006, 16:08
Къде точно в спортн зала има фитнес. Аз живея отскоро в Варна и търсих там ама нищо не намерих.

luchia
19th February 2006, 00:37
Една моя приятелка ходи на танци във Спортна зала и каза,че било много хубаво.Няколко групи са,в зависимост дали си начинаещ или не,освен това си организират партита,ходят някъде и танцуват цяла вечер.Все се каня да отида да пробвам,някой да е ходил?

Evangeline
24th February 2006, 22:28
Намира се в Дом Младост и тренировките са от 19 часа през седмицата и от 11 в събота. Инструкторката се казва Галя.

А някой да знае колко струват картите за посещение?

Boreto
24th February 2007, 22:42
аз живея мн0г0 близ0 до дом младост и да ти кажа изобщо не е скъпо там.чувала съм добри отзиви за тези тренировки,но аз препоръчвам фитнеса на тракия на ул."баба Тонка".Фитнеса се казва ЕВА.Фитнес уредите са на кетлер,има комфортна сауна,ароматерапия,разни масажи и там предлагат процедури за отслабване..Има си 2-ма инструктори...за хранителен режим-15лв. за лична фитнес програма-10-15лв. ЛЯТОТО ЗА ЕДНА СЕДМИЦА СВАЛИХ 3КГ И ГИ ЗАДЪРЖАХ МЕСЕЦ И ПОЛОВИНА но поради причината че почнах училище и се започна с тъпкането,а и нямах време за фитнес...

SLy_LaDy
27th March 2007, 17:12
Здравейте на всички! :D
Аз искам да попитам къде във Варна има фитнес който да има и отделна зала за жени, понеже малко съм срамежлива :oops: Другото което искам да попитам е къде мога да ходя след 6ч. понеже съм на работа до тогава и нямам възможност. Не ме притеснява много цената, стига да има добър инструктор и условия. Преди съм ходила в х.Черно Море на тае-бо съчетано с фитнес, но това беше преди повече от 2г.
Благодаря за отговорите :D

Boreto
6th April 2007, 21:23
точно за този фитнес който споменах малко по горе! той работи до 20 часа,а инструктурите са двама и те са от 17 до 20 часа...Изобщо не е скъпо 2.50лв. за час...Самата обстановка е много приятна,има си сауна и реласиращи процедури...Абе като цяло е много хубаво там.А благодарение на добрия хранителен режим и добрата фитнес програма свалих 3кг за една седмица ! И при това много си личеше!ако бях продължила повече време може би щях да сваля още излишни килограми ! :1228:

Boreto
6th April 2007, 21:24
а и забравих да кажа че той е изцяло женски! няма поделения за мъже и жени...тои е направен само за жени ! :)

beautiful_7
23rd April 2007, 20:22
Супер! Ама в този фитнес Ева инструктора мъж или жена е? :oops:

ani_kaz
22nd May 2007, 22:28
http://taeboani.spaces.live.com/blog/cns!414A1B2C2978005E!646.entry

Информация и график на залата в Палах Център (до ХЕИ и МАМБО)

bluebell
6th June 2007, 16:15
и aз живeя близo дo дoм млaдoст и ниkoгa нe сaм пoсeщaвaлa фитнeсa тaм.нeзнaм зaщтo, :roll: нo щe oпитaм.пaлaх ми хaрeсвa

martina
24th June 2007, 18:43
И аз съм го търсила тоя фитнес, къде то4но се намира в спортната?? преди няколко години ми бяха казали, 4е е 3 лв на 4ас и за тогава си бе6е скъпи4ко. Има ли някои актуална информация...

mellanie
12th June 2009, 00:15
Във Варна има много нови фитнес клубове, например Sano, Emotion, Energy, Deymos, Classic...
http://www.varnafitness.com/gyms_directory.html
В повечето има инструктор, но не всички са подходящи за жени (например Deymos не е).
Аз лично съм доволна от Sano - там инструкторът е млад, но си разбира от работата и отделя достатъчно внимание :-)

martina_
13th June 2009, 17:14
заповядайте в Classic Fitness, намира се в кв. Левски точно по базар Левски. Фитнеса е нов и разполага с много и различни професионални фитнес уреди подходящи както за мъже така и за жени. Има дипломирани фитнес инструктори (2 момчета и 1 момиче). Обстановката е приятна и спокойна и предразполага за добра и качествена тренировка. Цената на 1 тренировка е 3лв. При закупуване на карта получавате безплатна фитнес програма. Фитнеса работи всеки ден от 9:00 до 21:00ч.

dilemma
3rd February 2010, 20:14
мацки ,от скоро съм във Варна и искам да попитам къде има нормален фитнес за жени в порядъка от 2-3 лева..живея на Червения площад и искам да ми е по-близичко..а също и къде има солариум наблизо

Babri
3rd February 2010, 22:03
Този е близо до Червения площад:

http://www.fitness-spots.com/spots/39

dilemma
4th February 2010, 15:31
да,знам за тази ,обаче ми е малко скъпичко 4 лева :( иначе залата е хубава...дали някой знае друг фитнес?

elly86
8th February 2010, 14:47
Някой знае ли женски фитнес в района на ул.Кракра, както и какви са цените ? :)

ШкЕмБеЛиНкА
8th September 2010, 12:05
Някой има ли отзиви за Макс Фитнес?
И ако някой знае какви карти предлага фитнеса, цени, бр посещения.

Благодаря.

garga_smela
15th September 2010, 23:18
спортен комплекс Атлас откри врати на 19-ти август
намира се до светофара на полиграфията(сградата на монтажи Варна)
цени за тренировка:
Фитнес:
месечна карта - 42лв
20 тренировки - 35 лв
16 тренировки - 31 лв
12 тренировки - 27 лв
1 тренировка - 3 лв
Тае Бо:
1 посещение -4лв
10посещения-30лв
Кик Бокс:
Индивидуална тренировка с треньор - 8лв

ШкЕмБеЛиНкА
18th September 2010, 10:32
Накакъв по-конкретен адрес можеш ли да ми дадеш?
Къде точно се намира - кв., ул., №...

Ще ми е любопитно да го посетя :cool:

alexitaa
16th December 2010, 19:45
Бул.Христо Ботев 8 (срещу бизнес хотел Golden Tulip)

vankata_
19th December 2010, 17:16
Във Фиткървс имат хубава промоция в момента:
1 безплатна седмица с неограничен брой тренировки и инструктор за всяка дама, която се регистрира на http://www.fitcurves.bg/?site-path=excontact .

Намира се на бул. Хр. Ботев 1

ето и сайта на веригата
www.fitcurves.bg/фитнес-клубове.html