PDA

View Full Version : Искам да напълнея


Слаботелесната
26th January 2005, 11:41
Може да звучи смешно, но освен хора които искат да отслабнат има и такива като мен които искат да напълнеят. Ако някой има идея как може да стане това /храня си се нормално :lol: / може да ми даде съвет. :D

26th January 2005, 16:58
Ami du6ko i as iskam da napulneq no nz kak...Za sega si hapvam malko pove4e i za okolo 3 meseca ka4ih 3kg,predstavi,v momenta sam 42-43..Iskam da stana 45-KAK!!!Pls pomognete ni da napulneem!!!

Sara
26th January 2005, 20:56
Az puk ne iskam da nadebeleq. :)
Moq priqtelka imashe vashiq problem i spazvashe nqkakva dieta za napylnqvane i qdeshe v promishleni kolichestva fastycheno maslo.
Sigurno trqnva da se priemat po-trudnosmilaemi hrani,ili neshto,koeto da vi zabavi metabolizma,ne mi vqrvaite. :wink:

_root
26th January 2005, 23:57
вие сте луди, как искате да надебелявате ?

никога не бих ви дал съвет да правите това.......... незнам каква е причината..... но съм много против

27th January 2005, 10:55
и аэ страшно много искам да напълнея.аэ съм много кльощава.трябва да кача 8кг но не става.играя хореография в у-ще и ме е срам от останалите.момчетата не ме харесват а плюс това нямам гърди а съм на 16.а бе ужас!

_root
27th January 2005, 14:13
ами ако сте съвсем хърбави........ ще ви посъветвам да не се тъпчете с баници и сладко...... или каквото ви попадне, защото така рискувате да надебелеете като сложите само мазнини и сланини в тялото си...... ако искате да качите малко за да изглеждате идеално, то трябва да се храните правилно.... като казвам правилно имам в предвид да имате добра диета и да консумитате, само полесни продукти... които съдържат минимален брой мазнини и с по-висок брой на протеини и сложни въглехидрати..............

а това за Циците............. нищо неможеш да направиш по въпроса..... както някой тук каза във форума "Бог дал, Бог взел" ......

слаботелесната
27th January 2005, 14:35
Моля пишете на кирилица.Ще те помоля да бъдеш по-изчерпателен/на/ и конкретен/на/. На 25 години съм 170/48 от години съм така като изключим една година до като бях студентка, когато за една година бях станала 55 килограма вследствие на тъпченето под час в студенския стол, но това бе до сесията и после свалих натрупаното.
Интересувам се от конкретна диета или поне от някой към когото мога да се обърна за съвет.

Колкото до 16 годишната, ти мила проблем нямаш, сега растеж и се развиваш всичко ще си дойде на мястото по-късно :P

_root
27th January 2005, 23:32
ами като ми казвап така "170/48" ...... за твоя ръст, да малко си слабичка.... според мен не ти трябват повече от 2кг отгоре..... сега отностно диетата. Малко е сложно като става не въпрос жена да качва килограми и то чисто без никакви мазнини. Но ще те посъветвам да пробваш една хранителна диета която е за мъже.... ще се опитваш да се храниш по нея.... но понеже там яденето може и да ти е множко ще извадиш някои от храните по твой избор. Погледни тук първо : http://www.bb-team.org/nutrition/ прочетеш ли това.... мисля че и сама ще можеш да си направиш хранителния режим.... но можеш да погледнеш и примерната диета дадена тук : http://www.tialoto.bg/hrani/activen_rejim.php

Успех........ ако пък много много държиш някой да ти приготви някаква диета.............. после ще говорим :)

Слаботелесната
28th January 2005, 12:38
Благодаря, ще опитам пък да видим !!! :lol:

liophy
30th January 2005, 12:31
Игаси- все едно сънувам кошмар. Първоначално попадам в рая, където е пълно със слабички прекрасни девойки. Крехки, нежни фини създания.

Но изведнъж всички започват да надебеляват, от очите им излиза дим, целите почервеняват и им порастват рога.

Абе момичета, моля ви- осъзнайте се! Я по-добре вместо да напълнявате си дайте icq-тата :D :P :D

_root
30th January 2005, 23:37
хихихи ужас нали :) и като напълнеят осъзнават че не са постъпили правилно и искат да отслабнат..........

Слаботелесната
31st January 2005, 14:14
Не мога да разбера защо са необходими тези коментари. След като някой е решил че е необходимо да пълнее и търси съвет как да стане това, редно е да получи такъв, а не да се коментира дали трябва или не трябва да се прави това. :(

Mishe
25th March 2005, 17:01
в англоговорящите страни ги наричат "couch potato"-хора дето по циал ден стоят на дивана и нагуват чипс и подобни глупости и т.н. От опит Ви казвам, че това наистина действа. Аз също имам проблем с килограмите, качвам адски трудно, но откакто стоя по цял ден вкъщи и уча за изпити и от нерви съм през половин час до хладилника почнах да качвам (сега съм 55 килограма с дрехи, 170 см съм висока). Не е идеалната диета, но поне резултат има. Наблягайте на тестените изделия, аз така правя (без цел, просто си ги обичам)

Mimcho
29th March 2005, 11:20
ah da vi imam problema. 170/48 tova e mechtanoto mi teglo - 2 kg. Ako po niakakuv chudodeen nachin moga da stana 170/50 niama i da pomisliam za napulniavane, no sega sum 10kg otgore :( oh naistina da vi imam problema. taka vi zavizdam...
pyk i nikoga ne sum vizdala grozen slab chovek. grozni sa samo debelite. nezavisimo kolko ste slabi nikoga ne moze da izglezdate zle...pone az taka vizdam neshtata

Милко Георгиев
30th March 2005, 10:09
Може да звучи смешно, но освен хора които искат да отслабнат има и такива като мен които искат да напълнеят. Ако някой има идея как може да стане това /храня си се нормално :lol: / може да ми даде съвет. :D
Прави поне(!) 3 хранения през деня, разпределени равномерно във времето. Започни от 2000 ккал на ден. Ако след 10 дни не си качила, направи ги 2200 ккал. Така действай постепено докато не започнеш да качаваш бавно(!). Започнеш ли - спри(!) да увеличаваш калориите.
Яж минимално количество въглехидрати, достатъчно протеин и много мазнини.
Защо се прави така, няма да обяснявам сега :)

EDREVA
13th March 2007, 10:45
Може да звучи смешно, но освен хора които искат да отслабнат има и такива като мен които искат да напълнеят. Ако някой има идея как може да стане това /храня си се нормално :lol: / може да ми даде съвет. :D
Прави поне(!) 3 хранения през деня, разпределени равномерно във времето. Започни от 2000 ккал на ден. Ако след 10 дни не си качила, направи ги 2200 ккал. Така действай постепено докато не започнеш да качаваш бавно(!). Започнеш ли - спри(!) да увеличаваш калориите.
Яж минимално количество въглехидрати, достатъчно протеин и много мазнини.
Защо се прави така, няма да обяснявам сега :)

flexible
24th March 2007, 20:10
pyk i nikoga ne sum vizdala grozen slab chovek. grozni sa samo debelite. nezavisimo kolko ste slabi nikoga ne moze da izglezdate zle...pone az taka vizdam neshtata


Това пък как го измисли:) Всяка крайност е грозна. А когато се превърнеш в ходещ скелет едва ли е особено красиво:)
Аз също харесвам слабите, но и скелетите.

Miteto_bs
24th March 2007, 21:12
Ami du6ko i as iskam da napulneq no nz kak...Za sega si hapvam malko pove4e i za okolo 3 meseca ka4ih 3kg,predstavi,v momenta sam 42-43..Iskam da stana 45-KAK!!!Pls pomognete ni da napulneem!!!

Тук си права.. Трябва ти още наистина а ръста колко ти е?
Понеже многото слабеене води до анорексия!!! Приятелката ми е 42 43кг. и пфф немога и немога да е накарам да яде, а добавки едвали би вземала.. :?

justex
24th March 2007, 21:45
Това с добавките е глупост :)
На момиче особено :)
Хах и аз познавам момичета които искат да напълнеят :)
Лоша работа

Miteto_bs
24th March 2007, 21:51
Защо да е лоша при полужение, че е 40кг? :?

Devil_wears_Prada
24th March 2007, 21:55
Момчета, коментирате нещо писано преди 2 години :!:

Miteto_bs
24th March 2007, 22:42
Момчета, коментирате нещо писано преди 2 години :!:

Хахахахаххахахахха Малеееееееее спирам стеройдите... :oops: :lachen: :lachen: :lachen:

Пуснато на: Сря Яну 26, 2005 11:41 am :2014: хахахаха едва ли не се изпокарахме тука :wink:

justex
25th March 2007, 13:32
xaxa :)

Miteto_bs
25th March 2007, 15:20
xaxa :)


Ти видяли малко.. в какво се забъркахме..

justex
26th March 2007, 01:58
ние не сме виновни EDREVA е възобновила темата ;)

Miteto_bs
26th March 2007, 07:29
ние не сме виновни EDREVA е възобновила темата ;)

И ние разбирачите даваме акъл на момиче питащо преди 2г. :lol: :wink:

justex
26th March 2007, 09:31
По-добтр късно отколкото никога :)

Miteto_bs
26th March 2007, 10:06
Дали е напълняла? Към автора я раздуй напълня ли?

black_heart
14th April 2008, 19:06
qjte qdki 6okolad i gotovo :)

Пипилота
14th April 2008, 19:09
qjte qdki 6okolad i gotovo :)
Ах, колко тъпо :lamer:
Извинявам се за спама, но си заслужаваше.

bocucin
28th April 2008, 17:33
яжте овесени ядки сутрин и следобет по 200 гр с прясно мляко мн е полезно в овесените ядки се съдържат точните проценти белтачини и въглехидрати и има само 7 процента мазнини
аз ги ям с 60 гр протеин за вкус и за качване на тегло и маса