PDA

View Full Version : Д-р Асенов, "Торакс", "Тримонциум"


barbarela
24th June 2006, 00:59
Търся ,търся тук в форума ,но нищо не намирам за Медицински център "Тримонциум” ! Цените написани в сайта са много достъпни ...чак съмнително достъпни,но пък името на лекаря Юрий Асемов гледам че е популярно! Така че момичета ... помагайте с мнения! МОЛЯ ВИ !!!!


P.S Искам да намаля огромните си гърди ,зашото са истинско бреме! Не разбирам защо искате да си увеличавате пълнежа на сутиена ! Честно!!! Големите гърди тежат,пречат,правят невъзможно спането по корем например и привличат много вниманието ...а често това е ненужно и дразни!!! ........Но пък иначе всички сте много сладки :)

bimbi
24th June 2006, 07:35
за Юрий Асенов май съм чувала само добри неща. ама от личен опит не мога да говоря.
иначе за намаляването на гърдите нали знаеш, че трябва да си приключила с ражданията :wink:
п.п. я дай сайта да видим цените

МЕРИ
27th June 2006, 14:23
Честно казано аз не съм доволна от Асенов
Преди години си правих при него корекция и постъпи доста меркантилно
Имах усложнения, а той ми каза, че е нормално
Лечението в последствие се оказа доста скъпо и неприятно
Не мисля да го препоръчам на друг
Не знам, може и да се е усъвършенствал като специалист вече
Но преди 6 години не останах с такова впечатление
Ако иска някой допълнителна информация да пиши на лични

Excel
27th June 2006, 17:33
Barbarela , разгледай темата " пострадали при пластични операции ". При теб белезите от такава интервенция ще са големи .

barbarela
29th June 2006, 18:59
благодаря на всички за отговорите !!! аз имах предвид ето този адрес ... http://trimontium.hit.bg/bulgaria.htm разбира се може д-р АСЕНОВ да не е вече там!