PDA

View Full Version : Проблем с устните


sladkavuzdi6ka
28th June 2006, 17:06
Здравейте на всички!имам малък проблем.Преди около година си увеличих горната устна при Емил Георгиев в Нефертити и нямам никакъв проблем и досега си стои плътна и хубава,преди 6 месеца тази година(януари)си попълних и долната устна,този път обаче беще по-оттекла и синя от горната и по-трудно се оправи имаше засегнати нерви.Сега след 6 месеца напипвам подутини (по долната)и често посинява(от силна топлина или от солариум например)не ме боли,но проблема ми е че не знам какво са ми инжектирали:)знам че звучи много глупаво,но доктора изобщо не ми обясни.Има ли някой от вас представа или знае ли някой какво се инжектира в Нефертити и опасно ли е за организма?Да очаквам ли в бъдеще проблеми с устните?Благодаря ви предварително

Excel
28th June 2006, 18:11
:cry:

Excel
28th June 2006, 18:13
:cry:

mays
29th June 2006, 10:49
Какво казаха за противозачатъчните? Трябва ли да ги спреш при операция?

defo
29th June 2006, 11:41
Много е тъпо да трябва да ги спреш преди операция. След това докато мине операцията и след това докато мине първоначалния период след който можеш да разчиташ на тяхната защита ще минат около два месеца :o
как ще се пазиш в това време?

defo
29th June 2006, 11:45
пп. извинявай sladkavyzdishka, че вмъкваме тема в твоята тема - защо не отидеш да ги питаш за това което те тревожи. може да излезе нещо съвсем безобидно.

beladona
29th June 2006, 11:47
аз когато ходих на консултация асистентката на Е. Георгиев :o ми предложида ми сложат силикон в горната устна защото имало нужда от това. 8)
мисля че повечето хирурзи исползват няколко вида за попалване
на устните специално пригодени за това.

defo
29th June 2006, 13:45
уау - ти си направо зашеметяваща beladona.

beladona
29th June 2006, 14:10
така е!-хехе :oops: то се получи малко като онази реклама на паста за заби ,ама
айде 8) да не развалиме темата на момичето :)

diastemma
29th June 2006, 16:30
Някои използват и собствена мазнина:) и тя не е вредна.
Но мисля че ти специално имаш силиконов гел. От една страна, симптомите са подобни на тези, които се получават при силиконов пълнеж. От друга, при същия доктор на Беладона с й предложили точно силикон.

Excel
29th June 2006, 16:32
:cry: