PDA

View Full Version : Скъсяване на челото - има ли такова нещо в България?


oneandonly
29th June 2006, 15:26
Току-що гледах последния епизод на "Пълня промяна" и на човекът, който беше легнал под ножа, му направиха скъсяване на челото.

Исках да попитам в България някой прави ли подобна операция и каква е приблизително цената.

diastemma
29th June 2006, 16:27
Какъв тип скъсяване на челото - сваляне на линията на косата надолу или моделиране на костта на челото?

oneandonly
29th June 2006, 16:55
Какъв тип скъсяване на челото - сваляне на линията на косата надолу или моделиране на костта на челото?

И двете. :)

кити
29th June 2006, 17:58
А възможно ли е моделиране на челото, на линията с косата?

oneandonly
29th June 2006, 18:04
А възможно ли е моделиране на челото, на линията с косата?

За линия на коса съм чувал, но моделиране на костите ми звучи малко инопланетянско.

diastemma
29th June 2006, 20:04
Инопланетянско е, но се прави:) Вярно, че не е банална операция.

Относно линията на косата : качването й става чрез епилация (много не е необходимо в интерес на истината), а свалянето - само чрез изрязване на кожна лента на границата с косата.

seadd
29th June 2006, 20:32
аз пък искам точно обратното :lol:

elaiza
29th June 2006, 20:52
аз пък искам точно обратното :lol:
И аз! :oops:

seadd
29th June 2006, 21:52
:D

perfection searcher
2nd July 2006, 14:24
не! аз също искам оголемяване на чело. а някой да знае нещо повече? как така просто чрез епилация... на коса? няма ли да стои изкуствено? кой го прави? козметици или пластични хирурзи и колко струва?

seadd
2nd July 2006, 14:43
:P

perfection searcher
2nd July 2006, 14:53
да - като на японските самураи... :wink:
не, нищо не съм чувала, но ако си платиш, всичко може да ти направят :roll: 8)
може би трябва да пробваш, ако наистина имаш нужда, с временно отстраняване. ако не се получи - пускаш бритон и чакаш да порасне.
все пак не те съветвам особено ако си брюнетка.

кити
2nd July 2006, 15:11
Не, не седи изкуствено, освен отначало.Полсе прорастват тънки косъмчета на мястото на здравата коса, с фотоепилация. Просто не отстранявате всичко до оголване. Неудобството е, че апарата ползва правоъгълни форми, през които преминава лъчът, а челото има овална форма и трудно се постига естественост. Трябва да сте много умели с моделирането. Ако някой има друга идея как да се отстрани това неудобство .... Моя позната балерина си беше правила това. Не става бързо! Нужни са доста сеанси, но сега челото и е по-високо, и не личи. Същото се прави и отзад на тила, за момичета например. Нея като малка така ужасно са я подстригвали късо с машинка, че косата е доста прораснала по врата. На нея за танците на сцена и е нужен перфектен профил с вдигната коса. Оформи я точно така, с фотоепилация. :roll:
Сердев има два кабинета, отивате на този на Витошка 64(5 ?) , там е само център за фотоепилация и обяснявате на докторката какво искате. Не знам къде другаде има. Цена 10 лв на импулс.

seadd
2nd July 2006, 15:34
хаха,като на "япоснки самураи",доста се посмях :D
Кити,мерси за информацията.А правил ли го е някой при Сердев със сигурност,да не ми се смеят хората :lol:

seadd
2nd July 2006, 15:35
:lol:

кити
3rd July 2006, 17:17
ми там

seadd
13th September 2006, 11:16
:D

seadd
13th September 2006, 11:17
или по-точно телефон :?

Julet
13th September 2006, 11:44
Оneandonly, сигурна ли си, че е толкова зле попожението при теб.
Нима мулатките са грозни с високите си изпъкнали чела. :roll:
(Аз искам, като тяхната структура на 4ерепа , но уви ...)

verita
13th September 2006, 11:48
Извинявайте, че се намесвам, но на J Lo й оголемяват челото чрез някакъв вид епилация, може би фотоепилация.. На нея изглежда добре, но все пак да не забравяме, че НА ЖИВО може да е ужасно :oops:

seadd
13th September 2006, 12:21
Аи може и да не е .Щом чак Джен.Лопез го прави....