PDA

View Full Version : Съжалявате ли..


sladkavuzdi6ka
1st July 2006, 20:11
От чисто любопитство,има ли някой,който да съжалява за направена интервенция(ринопластика,у големяване на бюст,липосукция,попълване на устни и всички други)Ако можеше времето да се върне някой от вас би ли направил същата операция или....? Дали всичко си има две страни?Просто ми е интересно дали някой съжалява :)

bimbi
1st July 2006, 21:11
засега не съжалявам 8)

Цвета С
3rd July 2006, 15:07
аз имам 3 операции и не съжелявам за нито една ,съжалявам обаче ,че съм само на 21 год.

defo
3rd July 2006, 15:09
според мен няма какво да съжаляваш - продължаваш напред без да се замисляш. Ако е така - то за всичко можеш и да съжаляваш - че влязох в това училище, че учих този вуз, че срещнах Пепи... че снощи се натрясках до припадък, че бразилците паднаха... и така нататък.
Каквото и да правиш трябва да гледаш от позитивната страна и толкоз.

Цвета С
3rd July 2006, 15:29
Да не си врачка бившето ми гадже се казва Петър,а за бразилците за малко да се разплача

mays
6th July 2006, 07:32
аз съжалявам че си бутнах носа.От една година не се рзвивам а само мисля кой и как да ми оправят носа.

Chujdata
6th August 2006, 20:36
Докато си разглеждах снимките преди и след операцията видях тези и ми стана смешно, защото заради този бански, всъщност той беше само катализатора, взех окончателно решение да се оперирам. Естествено се снимах преди ислед и вижте разликата :lol: Втората снимка е 10 дни след операцията и още са малко нависоко :lol:
http://i67.photobucket.com/albums/h301/chujdata/HPIM1619-1.jpg
http://i67.photobucket.com/albums/h301/chujdata/HPIM3656-1.jpg

bimbi
6th August 2006, 20:39
ужас :lol: много добре си направила като си се оперирала, изглеждаш супер на втората снимка :D аз добре че не се снимах преди, да не се стресирам като си гледам снимките :lol:

apoklistika
6th August 2006, 20:43
:shock: Разликата е повече от фрапираща :lol: Вярно,тук на втората снимка стоят малко неестествено,но като те гледам на снимката от вчерашната ви среща,просто изглеждаш страхотно.Радвай им се,определено си е заслужавало :wink:

veselana
6th August 2006, 21:06
Чуждата,този 2рия бански много добър....ама много

Вили
6th August 2006, 21:12
Докато си разглеждах снимките преди и след операцията видях тези и ми стана смешно, защото заради този бански, всъщност той беше само катализатора, взех окончателно решение да се оперирам. Естествено се снимах преди ислед и вижте разликата :lol: Втората снимка е 10 дни след операцията и още са малко нависоко :lol:
http://i67.photobucket.com/albums/h301/chujdata/HPIM1619-1.jpg
http://i67.photobucket.com/albums/h301/chujdata/HPIM3656-1.jpg
Ти просто няма за какво да съжаляваш :)

Chujdata
7th August 2006, 05:05
Чуждата,този 2рия бански много добър....ама много
Той е едини същ, ама като се напълни и изглежда различен :lol: А иначе наистина е много секси - банския де :lol:

Poly
7th August 2006, 08:50
Аз лично като се знам каква съм / зодията ми е рак - една напред,две назад / сигурно все ще намеря за какво да съжалявам :?

Street
7th August 2006, 10:00
много на вътре го приемате ;) и без големи цици ще ви вземат , по тази логика мъжете с малки ***** трябва да хукнат да се оперират ама май няма го бъде тфа ;)

Chujdata
7th August 2006, 10:15
много на вътре го приемате ;) и без големи цици ще ви вземат , по тази логика мъжете с малки ***** трябва да хукнат да се оперират ама май няма го бъде тфа ;)
Мен саме взели преди 23 г. и не щат да ме пуснат, а сега с тия цицки пък хич :lol:

Street
7th August 2006, 11:37
хахахаха еми да...то тфа си е БОНУС ;) , ще те държат здраво (за тях :lol: ) :wink:

Gals
7th August 2006, 11:51
хей, чуждата изглеждаш просто страхотно. Браво

Chujdata
7th August 2006, 12:38
хей, чуждата изглеждаш просто страхотно. Браво
Благодаря, стига да не бях като пеленгатор с тия ушички, ама кво да правиш, да тръгна на стари години да си ги прибирам, нещо не ми се иска, пък и няма да има за какво да ме бъзика моичкия - кара ме да си ъртя главата като му е горещо :cry: :lol:

Flame73
5th October 2006, 11:21
Да,СЪЖАЛЯВАМ!
Но ще спестя коментар(за сега)!!!

Beauty
5th October 2006, 12:50
:?

leonessa
5th October 2006, 13:31
Да,СЪЖАЛЯВАМ!
Но ще спестя коментар(за сега)!!!

хайде кажи, моля те. ти си още прясна нали? заради трите пръста ли?
хайде че и мен ме чака

Beauty
5th October 2006, 14:12
:D

bimbi
5th October 2006, 15:09
какви са тия три пръста, че не разбрах 8)

apoklistika
5th October 2006, 15:16
Става въпрос за трите пръста разстояние между гърдите,доколкото разбрах аз.Но Flame73 я притеснява нещо друго.

milena127
5th October 2006, 20:10
Да,СЪЖАЛЯВАМ!
Но ще спестя коментар(за сега)!!!

По принцип е рано да се коментира. Аз първия месец също отвреме-навреме си викам "да му се невиди що ми трябваше, изглеждат грозно и боли".
Обаче сега са екстра.
НО може би ти нещо друго имаш предвид? Какво става с теб - пиши! Някаква грешка ли е направил Динев при теб?

Flame73
5th October 2006, 22:49
Някаква грешка ли е направил Динев при теб?
Колкото и да не ми се иска да допускам,че е възможно....страховете ми са такива!
Не ме тревожи толкоз формата,която хич не е приятна гледка-а болките...че то първата седмица ги нямах такива силни-като силно разтягане,опъване на мускула от ръката към гърдата при леко движение.Имах подобно чувство на муск.треска при тренировките си в тениса.Да не говорим,че от вчера основно движенията ми са забавени,не мога дори вратата да си отворя.А помниш,че след операцията на третия ден се развихрих у дома...сега и леглото си не мога да оправя. :cry:

milena127
5th October 2006, 22:51
Това колко дни са минали не е голям коректив май.
Аз първите дни уж добре бях, а втората седмица така ме заболя.
Даже като гледам как във форума в началото съм писала, че хич не боли, а после са почнали неприятните болки.
Но пак ти казвам- доктора да прецени, звъни му постоянно ако трябва и настоявай за преглед!

leonessa
6th October 2006, 09:37
С трите пръста съм аз,не тя и това не е грешка на лекаря,а анатомична особеност на моето тяло.В темата "Денят на Бюти " съм дала линк към страница с обяснения и графики на видовете гръден кош и резултатите,които се получават при всеки вид. :D

да разгледах ги, много полезно. аз наистина не знам, защо те притесняват тези три пръста. още преди като го четох ми беше странно. на мен даже много ми харесва когато има разтояние - изглеждат ми по-естествено

Renkata
6th October 2006, 11:19
Някаква грешка ли е направил Динев при теб?
Колкото и да не ми се иска да допускам,че е възможно....страховете ми са такива!
Не ме тревожи толкоз формата,която хич не е приятна гледка-а болките...че то първата седмица ги нямах такива силни-като силно разтягане,опъване на мускула от ръката към гърдата при леко движение.Имах подобно чувство на муск.треска при тренировките си в тениса.Да не говорим,че от вчера основно движенията ми са забавени,не мога дори вратата да си отворя.А помниш,че след операцията на третия ден се развихрих у дома...сега и леглото си не мога да оправя. :cry:

Бъди позитивно настроена.И докато не се консултираш с доктора си не мисли,че имаш нещо нередно направено.Но не се тормози излишно,сигурно е процес на възстановяване :)Знам какво е да си в невидение(аз 2 седмици точно по този начин живях с мисълта ,че съм с рак,случая ми беше малко по-друг),но след като се консултираш ще се успокоиш:) Горе главата и гърдите :))

Flame73
11th October 2006, 20:40
И докато не се консултираш с доктора си не мисли,че имаш нещо нередно направено
За съжаление,колкото и да е рано за краен резултат след операцията ми-не мога да мисля позитивно,имайки предвид,че едната ми гърда е с формата на смачкан от менгеме картоф....Колкото и да съм психически непреклонна да приема болките,си има граница на търпимост....
Снимки ли трябва публично да пусна-че да спрете с позитивните си съвети?!?!?!
Съжалявам за тона си-но понякога четейки мнения в защита на този доктор ми призлява...А и не само на мен!!!!

milena127
11th October 2006, 23:08
Ние никого не защитаваме. Опитваме се да те успокоим! Понеже и ние сме имали моменти, в които ни се е струвало, че нещо не е наред, а после се е оказвала излишна тревога. Очевидно при теб може и да не е така.
Не разбирам защо някой тук излиза виновен сега, за ТВОЯ избор на лекар?!!
Това че някой тук го харесва и е останал доволен не означава, че ти автоматично ще останеш доволна.
Както са казвали много от момичетата тук, включително и аз всички тук споделяме, но всеки сам отговаря за своя избор.
Разбирам, че ти е тежко и си разочарована все пак.
Но какъв е смисъла от тези нападки?!

bel
11th October 2006, 23:52
Флейм, много съжалявам, че така се е получило. Ако знаеш в момента колко добре те разбирам!
Има моменти, в които съжалявам за операцията си, за съжаление - сега е един от тях... :?