PDA

View Full Version : Отслабнах с 30 кг. за 3 месеца...


Страници : 1 2 [3] 4 5 6 7

smart4ety
10th January 2008, 01:00
:sos: здравейте момичета :D аз също говорих с д-р Симеонов - много е мил и разбран :1211: надявам се програмата да има успех, както пожелавам и на Вас да постигнете набелязаните резултати :D искам само да попитам.....тъй като става дума за отслабване с много килограми - бихте ли ми казали някакъв крем, лосион или изобщо някакво мазило простив стрии и отпускане на кожата, щото след толкова отслабване....няма как :girl_cry2: благодаря мнооогооо :yako:

jules
10th January 2008, 19:47
Здравейте всички! Искам да ви кажа, че ви изчетох на един дъх :D Определено ме амбицирахте и аз също си записах час при д-р Симеонов.Искам да поздравя всички упорити момичета във форума, а останалите: Сладурки бъдете по силни и упорити :)
Часът ми е за другата седмица.Малко се притеснявам, но сигурно не съм единствената.
Искам да пожелая успех на всички съфорумки!

jules
11th January 2008, 11:28
Момичета може ли да ми кажете как точно преминава прегледа и в какво се състои?

Maria-Iva
11th January 2008, 12:02
Здравейте,момичета!Знам,че др.Симеонов препоръчва да се ползва като подсладител стевия.И моя въпрос е-от къде си я вземате,колко струва и за колко ви стига?Доволни ли сте от нея?Благодаря ви!Успехи на всички! :2020:

kristina99
11th January 2008, 12:15
Аз си купих Стевиа, и въпреки желанието да я слагам в кафето, просто не мога да я понасям. Много ми е кофти на вкус.
Лично аз не съм доволна,но това е мое мнение.
знам че е вредно, но използвам подсладител!

jules
11th January 2008, 12:51
Тази Стевия само като подсладител към кафето ли се използва, защото аз не го пия със захар?

kristina99
11th January 2008, 13:06
Не само за кафето. Може да подслаждаш всичко!

Mena
11th January 2008, 13:07
Стевията я ползвам от почти година и я слагам на много неща- кафе, чай, кисело мляко + стевия+ какао е много приятно кремче...

Maria-Iva
11th January 2008, 13:10
Е,и от къде я вземате и колко струва?

jules
11th January 2008, 13:19
Значи може и без нея!Всъщност аз не обичам да има захар в кафето ми,чая....Но пък обичам шоколад :oops: макар че много рядко ям

jules
11th January 2008, 13:20
Стевията я ползвам от почти година и я слагам на много неща- кафе, чай, кисело мляко + стевия+ какао е много приятно кремче...
И ти ли си на режима на д-р Симеонов?Ако да би ли споделила впечатленията си?

Mena
11th January 2008, 13:20
Е,и от къде я вземате и колко струва?
Носят ми я САЩ на Optimum nutrition, но тук може да се купи от
Spider sport (http://spidersport.com/contacts.php)

Maria-Iva
11th January 2008, 13:22
Да ама на мен ми липсва сладкото и искам да си правя диетични десертчета,за това ви моля даите данни-от къда и колко?Моля!

kristina99
11th January 2008, 13:22
Аз си я купих от един фитнес Спайдер спорт - под пощата на Плиска. 25 лв. струва и е доста голяма количество.

Maria-Iva
11th January 2008, 13:27
Благодаря!Да сте живи и здрави и много минусчета ви пожелавам! :2020:

kristina99
11th January 2008, 13:28
Мария-Ива, ти какъв режим спазваш?

luna
11th January 2008, 13:30
За Стивията от Спайдер спорт ви препоръчам да се обадите по телефона и да проверите дали имат в наличност. Аз докато бях на диетата отидох направо там, но се оказа че някаква жена се занимавала с доставката й, дадоха ми телефона и нещо подхвърлиха, че е само за клиенти на клуба. Така и не си купих.

kristina99
11th January 2008, 13:33
Луна, ти режима на Симеонов ли спазваше?Колко време и какви резултати постигна?
Моля те сподели!

Mena
11th January 2008, 13:33
Стевията я ползвам от почти година и я слагам на много неща- кафе, чай, кисело мляко + стевия+ какао е много приятно кремче...
И ти ли си на режима на д-р Симеонов?Ако да би ли споделила впечатленията си?
Не, не съм :girl_haha:

Maria-Iva
11th January 2008, 13:33
На Дюкан.С диетите на Симеонов се провалих,най-вече заради постоянното теглене на продуктите.А и нещо не задоволяваше гладът ми.

kristina99
11th January 2008, 13:35
А от нея какви са резултатите?

luna
11th January 2008, 13:42
Кристина, диетата на Симеонов спазвах. За 10 седмици 9 кг и след приключването й не напълнях. Но всичко е много индивидуално - някои свалят бързо, други като мен много бавно. По принцип последните кг са най-трудни.

kristina99
11th January 2008, 13:46
Аз също спазвам този режим, но от скоро и още не съм се теглила,за да видя имали резултати. Като цяло се чувствам добре. Затова питам, ако някой я е правил повече време да сподели!

jules
11th January 2008, 16:21
На Дюкан.С диетите на Симеонов се провалих,най-вече заради постоянното теглене на продуктите.А и нещо не задоволяваше гладът ми.
Аз се пробвах с метода на Дюкан, но ми се струва доста "агресивен" за организма.

SB2006
13th January 2008, 12:04
Здравейте! Аз бях при Оги още през ноември, изкарах 2 сезмици и прекъснах! Сега от три дена съм на режима и искам да попитам -какво мислите-дали има някакъв проблем да отида при него след един месец да речем към средата на февруари-и и това да бъде второто ми посещение при него! А като ходите на второ посещение, той променя ли по някакъв начин режима, който първоначално ви е дал.

Shona
13th January 2008, 14:32
...

smart4ety
13th January 2008, 14:58
:sos: здравейте момичета :D аз също говорих с д-р Симеонов - много е мил и разбран :1211: надявам се програмата да има успех, както пожелавам и на Вас да постигнете набелязаните резултати :D искам само да попитам.....тъй като става дума за отслабване с много килограми - бихте ли ми казали някакъв крем, лосион или изобщо някакво мазило простив стрии и отпускане на кожата, щото след толкова отслабване....няма как :girl_cry2: благодаря мнооогооо :yako:
.......... :)

SB2006
13th January 2008, 19:56
Shonа,Мерси много! По принцип за да сваля някой кг винаги съм се подлагала на глад и сега това ядене, което Оги предписва, не само че се храня но и като количество ми се вижда много , и въпреки това бях "изпаднала в някаква дупка" и след като си развалих режима след първите 2 седмици, а днес, а утре- все не мога да го започна...Сега обаче най накрая влезнах в крачка !
Желая на всички много усмивки!!! Със сигурност лишението от една вафла , ще ви донесе двойно повече усмивки! :2018:

Borovinka
14th January 2008, 16:53
Shona на мен на втория преглед ми увеличи обяда, освен че ме мери. Мисля че променя нещо в режима в зависимост от килограмите който си свалил или ако пък не си свалил достатъчно...

jules
14th January 2008, 17:25
Shona на мен на втория преглед ми увеличи обяда, освен че ме мери. Мисля че променя нещо в режима в зависимост от килограмите който си свалил или ако пък не си свалил достатъчно...
Може ли да споделиш постигнатото до момента?Аз утре ще ходя при него и любопитството вече надделява.При мен проблема е по скоро със самия навик за хранене.Искам да кажа, че нямам кой знае колко за сваляне, но искам да променя режима си на хранене към по здравословен.

jules
14th January 2008, 17:45
Нещо не мога ви уцеля кога сте тука май..... :cry:

SB2006
15th January 2008, 09:10
Jules, моля те напиши как е минало посещението ти при ОГи! Това второ посещение ли ти е ?
Аз съм около 66-67 кг и искам да стана 61. Нямяам много за сваляне , но не мога да ги достигна тези 61 вече от година и половина! По принцип щом нещо трябва да се направи, то ще го направя, но от както се помня все съм на диети и то по-скоро на глад и гладувам 2-3 седмици и после започвам пак за ям и то по много и предимно сладко! И в крайна сметка -ГЛАДНА и ДЕБЕЛА!!!
Оги го открих чрез форума и според режимът му даже много се яде-поне за мен!
Когато обаче бях при него ходин на фитнес 2 пъти седмично , а сегя нямам време! Дали когато ми е правил режима е отчел и това! Той ме попита дали минават 3 дена между посещенията - за -минават , защото не съм чак толкова стриктна и не съм на някакво натоварваща фитнес програма, простоходя за развлечение! Сега обаче нямам време и мислите ли че трябва да намаля грамажа на храната, която ям?
Е, вчера с и развалих стриктния режим, като изядох цял пакет фъстъци и едно CORNY , -не бях яла нищо след закуска и това го изядох чак в 18 часа! Е, не ядох повече за деня, но ...
:oops:
Спорен ден на всички!
P.S. А да попитам има ли някой с аналогични кг на моите и за колко време ги е свалил??? Ех, пустото му любопитство и нетърпение!!!

jules
15th January 2008, 11:13
SB2006 днес ще ми е 1-во посещение.Обещавам да ти разкажа подробно как е минало.Относно твоите въпроси и притеснения защо не го попиташ как да процедираш като не ходиш вече на фитнес?Смятам, че ще ти обясни и ще ти направи промени в режима ако е необходимо.Иначе едно Corny и фъстъци за цял ден не е много като количество, но пък е некачествена храна.Мисля, че е най-добре за собственото си спокойство да не се притесняваш да го попиташ.И не се тормози с това,че година и половина не можеш да се справиш с килограмите.Това е защото повечето от нас избират грешния подход.Горе главата и успех.Ще пиша по късно :wink:

SB2006
15th January 2008, 16:39
Jules, много ти благодаря за подкрепата и окуражаването по отношение на фъстъчките! Определено имам нужда, защото съм принципен човек по характер, но направо се ядосвам на себе си че не мога да се справя с един толкова лек режим, какъвто е режимяът на Оги( не е глад а си е направо хапване и толкова хора пишат за успехите си и се естусиазирам от това).Използваш ли STEVIA ? Ако -да-това помага ли ти да не усещаш нужда от сладко!

Чао за сега

jules
16th January 2008, 10:17
SB2006-здравей мила!Вчера се прибрах много късно и нямах сили да сядам на компютъра.Прегледа мина много добре.Д-р Симеонов умее да предразполага и да нахъсва пациентите си.Днес ще си изготвя меню за 2 дни и ще му го пратя за одобрение (така ми каза той) и смятам утре да започвам.А ти миличка не позволявай на едни фъстъчки да ти скапат ентусиазма моля те.Не е свършил света.Компенсирай с някакво физическо натоварване или просто се опитай да нямаш повече забежки :wink:
Не смятам,че си направила нещо фатално.По отношение на Стевията-не съм използвала и вероятно няма да използвам, защото нито кафето нито чаят и млякото си ги подслаждам по принцип.Но вчера д-р Симеонов обясняваше на една пациентка от къде може да си го купи, така че ако те интересува кажи....Иначе стискам палци на теб , на мен и на всички които са се захванали...и смятам, че ще успеем. :girl_in_love:
Само трябва да сме малко по упорити.Хубав ден на всички :wink:

leda
17th January 2008, 12:01
jules, за Стевията- би ли написала къде я има?

rozovobebe84
17th January 2008, 14:54
Привет от мен!!! А бе я ми кажете как да се свържа о д-р. ОГНЯН СИМЕОНОВ. НЕ съм била до сега на такъв преглед ама сигурно е трябвало та искам да се срещна с него,но първо да си запиша час.Може ли ако немога да отида до СОФИЯ да го направим по друг начин,четох нещо за скайпа или пък не беше за негО???!? ТА моля помогнете.

jules
17th January 2008, 16:08
jules, за Стевията- би ли написала къде я има?

Да разбира се! Значи като се движиш в локалното платно на бул."Цар Борис III" по посока "Красно село" , след ГУСВ, близо до пицария "Дон Вито" - в един от новите блокове имало магазин за хранителни добавки-там!Обяснявам го така .защото и д-р Симеонов така го обясни на жената тъй като и той не го знае точния адрес.Дано съм помогнала :roll:

jules
17th January 2008, 16:16
Привет от мен!!! А бе я ми кажете как да се свържа о д-р. ОГНЯН СИМЕОНОВ. НЕ съм била до сега на такъв преглед ама сигурно е трябвало та искам да се срещна с него,но първо да си запиша час.Може ли ако немога да отида до СОФИЯ да го направим по друг начин,четох нещо за скайпа или пък не беше за негО???!? ТА моля помогнете.

С д-р Симеонов можеш да се свържеш чрез Skype-dietolog,ICQ-dietolog, на e-mail:dietolog@abv.bg, на тел:0899937677;
Адресът на клиниката където работи Д-р Симеонов се намира близо до Военна болница. ул. "Райко Жинзифов"№20 бл.11 вх. 4 . тел: 028513841, 024807176

leda
18th January 2008, 17:08
jules, за Стевията- би ли написала къде я има?

Да разбира се! Значи като се движиш в локалното платно на бул."Цар Борис III" по посока "Красно село" , след ГУСВ, близо до пицария "Дон Вито" - в един от новите блокове имало магазин за хранителни добавки-там!Обяснявам го така .защото и д-р Симеонов така го обясни на жената тъй като и той не го знае точния адрес.Дано съм помогнала :roll:

Благодаря много! В понеделник ще бъда в района- дано открия магазина! :D

SB2006
19th January 2008, 20:37
Здравейте мацки! За около седмица съм свалила 2 кг! Е, не е много , но...е нещо
Купила съм си мн хубав панталон! А и особено много искам да влезна в любимите ми дънки и ми трябва минимум още 2- кг !Кога ли ще ги сваля
Ще се тегля след седмица! По принцип първо си меря дънките и то по тях ми става ясно да ли съм свалила!
Е , още една седмица в битка с 2 кг!Малко се притеснявам че може и да не ги сваля............
Е но да не се предаваме!!!

rozovobebe84
20th January 2008, 02:40
МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА ИНФОТО,възнамерявам да се възползвам от услугите на доктора. :girl_dance:

neli4ka
21st January 2008, 06:38
МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА ИНФОТО,възнамерявам да се възползвам от услугите на доктора. :girl_dance:
Нали сме готвачки и ще ни е нужно инфо-то. :lol:

judi
21st January 2008, 14:20
Пишете ме и мен! :1203: От вас разбрах за Симеонов. Вчера го намерих по скайпа и за мой късмет - днес при него! Голем пич е - спор нема! Такааа... Много хубави работи ми каза... След месец ще се отчета - обещавам! Ако има резултати - ще се отблагодаря подобаващо - първо на него и веднага след това на вас!

leda
21st January 2008, 18:39
jules- днес намерих магазина точния адрес е бул. Цар Борис III № 86- блока след пицария "Дон Вито"! Благодаря още веднъж! :girl_in_love:

judi - Успех!

judi
22nd January 2008, 14:53
Момичета как стои въпроса със солта, оцета и подправките?

Shona
22nd January 2008, 15:21
judi, аз слагам подправки-всякакви. останалото е вманиачаване...

Lottus
22nd January 2008, 16:18
На мен докторът ми препоръча да заменям оцета с изтискан сок от лимон, когато е възможно ...
:wink:

Nelina_02
22nd January 2008, 18:29
сок от лимон, ябълков оцет,балсамик оцет, зехтин, горчица,къри,копър,магдано ,кореандър,риган
намали солта до минимум

ледено_sЪrце
22nd January 2008, 18:35
А соев сос? :roll:

judi
22nd January 2008, 20:41
Аз днес говорих с доктора, каза вместо оцет да слагам лимонов сок, подправки разреши всякакви и готварска сол.
Иначе балсамовия оцет е по-добър от ябълковия, а горчицата...

judi
22nd January 2008, 20:42
А соев сос? :roll:
А бе как соев сос? Забрави го!

ледено_sЪrце
22nd January 2008, 20:57
Е, ти може и грешно да си ме разбрала - не съм на вашия режим, питам си по принцип какво е мнението на Nelina_02 за него.

Nelina_02
22nd January 2008, 21:33
ледено_sЪrце, соев сос може- най-много да задържиш малко повече вода, заради солта,

а за любителките на посолената храна, ако не можете да
изключите готварската сол напълно, то тогава
поне използвайте морска сол

ето и един изпитан малък трик трябва спешно да свалите онези 2 кг за някое парти или рожден ден, ами просто спрете солта, така ще изхвърлите ненужните течности,обличате някоя секси дрешка и let's party :lol: :lol: :lol: :1301:

secretk
22nd January 2008, 21:35
a йодирaнaтa сол ?
лично aз рядко ям сол, но aко се нaложи предпочитaм йодирaнaтa

Nelina_02
22nd January 2008, 21:40
secretk, когато написах в по-горният си поустинг готварска сол точно йодирана имах впредвив, обикновената готварска сол е последна по избор от трите вида

judi
23rd January 2008, 11:07
ето и един изпитан малък трик трябва спешно да свалите онези 2 кг за някое парти или рожден ден, ами просто спрете солта, така ще изхвърлите ненужните течности,обличате някоя секси дрешка и let's party :lol: :lol: :lol: :1301:
2-3 преди състезание минавам само на течности - основно водичка, капучино, някое сокче. Не тренирам, а гледам да вървя по много. Например разходка от ст.Васил Левски до Плиска. Супер е. И 2 кила, даже 2,5 си падат сами. Но това е по-скоро нещо като онези разтоварващи дни... Сещате се за Байкова и 1л мляко за цял ден. Е, 1л квото и да е е малко (Поне 2 трябва). В никакъв случай не го използвайте като диета! А резултата не е отслабване, а по-скоро прибиране на коремчето (просто щото вътре нема никой), няма я тежестта в корема... Кантара ще покаже разлика, но сантиметъра може да покаже 1 см на корема, нищо повече. Пак ви казвам, аз го правя само преди състезание - за да ми е леко.

Nelina_02
23rd January 2008, 11:47
аз не го препоръчвам този трик като диета, аз многократно съм писала, че съм против нездравословните и крайни диети,
напротив редовното хранене помага при отслабването, просто съм спирала солта напълно преди някое събитие и само от това губя вода и веднага свалям въпросните 2 кг, затова го нарекох изпитан трик.
Аз съм разбрала за себе си, че солта ми пречи да отслабвам и съм я намалила до минимум, използвам други подправки, някъде по горе написах някои, да уточня, това са си мои лични наблюдения и с мненията които изказвам не ангажирам никой, всеки е достатъчно умен да прецени за себе си какво е най- добре за неговото тяло :wink:

krisi_pat
23rd January 2008, 17:58
2-3 преди състезание минавам само на течности - основно водичка, капучино, някое сокче. Не тренирам, а гледам да вървя по много. Например разходка от ст.Васил Левски до Плиска. Супер е. И 2 кила, даже 2,5 си падат сами. Но това е по-скоро нещо като онези разтоварващи дни... Сещате се за Байкова и 1л мляко за цял ден. Е, 1л квото и да е е малко (Поне 2 трябва). В никакъв случай не го използвайте като диета! А резултата не е отслабване, а по-скоро прибиране на коремчето (просто щото вътре нема никой), няма я тежестта в корема... Кантара ще покаже разлика, но сантиметъра може да покаже 1 см на корема, нищо повече. Пак ви казвам, аз го правя само преди състезание - за да ми е леко.
мм според мен това не е правилно..въпреки че си зависи и къв спорт тренираш..но точно няколко дни даже седмица или 2 преди съсстезанието е времето когато организмът трябда да се подсили с повече храна,за да има повече енергия и сила

rozovobebe84
24th January 2008, 08:13
Момичета немога да се свържа с доктора :girl_cry2: мнооооооого ми е зле,тоз човек няма такъв имел пък аз си нямам скайп още.ПОМОЩ :!:

ледено_sЪrце
24th January 2008, 09:56
мм според мен това не е правилно..въпреки че си зависи и къв спорт тренираш..но точно няколко дни даже седмица или 2 преди съсстезанието е времето когато организмът трябда да се подсили с повече храна,за да има повече енергия и сила
Ти под подсилване тъпчене ли имаш предвид? Защото за много състезания знам, че се пречиства организма преди това и дори и да не се отслабва, поне се намаля храната. Иначе си има хора, които трябва да влизат в категория, затова мисля, че за тях това е приемлив начин, стига да не става периодична практика.

Елинор
24th January 2008, 10:04
На мен докторът ми препоръча да заменям оцета с изтискан сок от лимон, когато е възможно ...
:wink:

И двете са гадни!

ледено_sЪrце
24th January 2008, 10:19
В какъв смисъл гадни? Честно казано, понякога си мисля, че прекаленото вманиачаване не е на добре. Според мен, е добре виненият оцет да се замени с някакъв по-благоприятен за здравословното хранене, но не чак напълно да се изключва от менюто. Защото по-лесно се свиква със заместване, отколкото с пълната липса на нещо и когато организма усети тази липса, едва ли ще може да се спазват вечно тея ограничения. Това мнение не е упрек към никои - изказвам позицията си и ще се радвам да ме поправите, ако греша, но нека това не става повод за кавги.

judi
24th January 2008, 11:46
В какъв смисъл гадни? Честно казано, понякога си мисля, че прекаленото вманиачаване не е на добре. Според мен, е добре виненият оцет да се замени с някакъв по-благоприятен за здравословното хранене, но не чак напълно да се изключва от менюто. Защото по-лесно се свиква със заместване, отколкото с пълната липса на нещо и когато организма усети тази липса, едва ли ще може да се спазват вечно тея ограничения. Това мнение не е упрек към никои - изказвам позицията си и ще се радвам да ме поправите, ако греша, но нека това не става повод за кавги.
Напълно съм съгласна!
На колко от вас им се е случвало да минат на диета и нощем да сънуват разни храни?

ледено_sЪrце
24th January 2008, 12:00
На мен само веднъж. В 8 клас бях на диета и още първата вечер сънувах как сама изяждам цяла кутия с бонбони и много се ядосах на себе си, но на сутринта бях по-спокойна, че е било само сън. :lol: :lol: :lol: Затова тогава си позволявах сладко, когато съм пред цикъл и не мога да се сдържа, за да не мъча излишно себе си и организма си.

Nelina_02
24th January 2008, 12:03
На колко от вас им се е случвало да минат на диета и нощем да сънуват разни храни?
на всички и в това е безумието от пълната липса на дадена група храни,
тялото има нужда от всичко, важното е как се същетава храната според нуждите на собственото ни тяло, някой пълнее от въглехидрати друг не му понасят мазнините, важното е да се вслушваме в сигналите на тялото си, то ни подсказва от какво има нужда.

judi
25th January 2008, 12:38
Искам да се похваля. За 2 дни съм минус 2,5 килограма! Обаче и втора нощ не спирам да сънувам как ям разни торти, пици, салати и не знам още какво!

Charlotte
26th January 2008, 00:22
Искам да се похваля. За 2 дни съм минус 2,5 килограма! Обаче и втора нощ не спирам да сънувам как ям разни торти, пици, салати и не знам още какво!
И аз съм така...Всяка нощ сънувам как ям какво ли не...и адски се радвам когато се окаже само сън.

new_lady
26th January 2008, 00:29
Аз пък не сънувам такива неща, но странното е че "позволените" храни дори взеха да ми стават любими и да ми се дояждат както преди ми се дояждаше сладко например. Вчера в едно заведение видях една салата от марули и яйца и толкова много ми се дояде че днес се скъсах да търся марули :lol: :lol: :lol:

judi
26th January 2008, 01:30
Charlotte, от колко дни си на режима?

ледено_sЪrце
26th January 2008, 02:39
Вчера в едно заведение видях една салата от марули и яйца и толкова много ми се дояде че днес се скъсах да търся марули :lol: :lol: :lol:
Ох, не и ти! :lol: Една моя съученичка търси марули из целия град от една седмица насам. Дори в "Била" няма, не знам толкова ли са дефицитни - поне там трябва да са по-заредени. :roll:

new_lady
26th January 2008, 11:17
оооох незнам колко са дефицитни ама ако не започнат да докарват скоро ще си имат проблеми :lol: май ще посетя отново онова заведение и и аз ще си поръчам :)

judi
26th January 2008, 18:49
преди по-малко от час видях марули във Фантастикото на Скай сити, видях и на слатинския пазар

Charlotte
26th January 2008, 20:01
Charlotte, от колко дни си на режима?
Днес стават 6 дни и съм доволна от резултатите...Не съм се поддавала на големи изкушения и съм горда със себе си...Но сънищата...какво ли не ям тогава и винаги е толкова реално...ужас

ледено_sЪrце
26th January 2008, 21:02
Charlotte, поне насън си отяждаш. :wink: :lol:

Charlotte
26th January 2008, 21:54
:girl_haha: да...Обаче няма да ям на яве така...хубавата фигура е по-важна....

new_lady
27th January 2008, 00:17
Еееех ако ставаше така насън да се наяждаме и през деня нищо, всички щяхме да сме с тела на модели :twisted:

Shona
30th January 2008, 09:01
...

TedyK
30th January 2008, 09:27
аз ще започвам смъкването с началото на месеца, но засега си търся и подходящ фитнес салон, парка за тичане съм го осигурила

Shona, тези постижения за какъв период са?

Shona
30th January 2008, 10:27
...

A_n_i
30th January 2008, 19:38
Shona, виждам, че имаш повечко прелести за сваляне като мен.Аз досега съм -8 кг и ми се струва, че половината са от бюста. Ако я карам така, скоро ще стана плоска отпред.И при теб ли е така??

Shona
30th January 2008, 20:39
...

A_n_i
30th January 2008, 20:58
Shona, радвам се за теб!! Това е наистина голяма победа!!!Сигурна съм, че ще се справиш и с другите:)))

krisi_pat
30th January 2008, 21:55
Не, аз не свалям от бюста и това много ме тормози понеже не искам да имам голям бюст. Там най-малко съм свалила до сега. Днес кантара закова на минус 17.100... Имам още толкова да сваля, за да постигна това, към което се стремя - около 55. ЕХ, кога ли... :)

а колко си висока :)

A_n_i
30th January 2008, 22:01
174, но с много кг отгоре.

Shona
31st January 2008, 10:37
Не, аз не свалям от бюста и това много ме тормози понеже не искам да имам голям бюст. Там най-малко съм свалила до сега. Днес кантара закова на минус 17.100... Имам още толкова да сваля, за да постигна това, към което се стремя - около 55. ЕХ, кога ли... :)

а колко си висока :)

Аз съм тапишонка - 168 см.

ледено_sЪrце
31st January 2008, 11:38
То значи и аз съм тапишонка.
:2009: :2055:

Engel
31st January 2008, 11:49
Shona, виждам, че имаш повечко прелести за сваляне като мен.Аз досега съм -8 кг и ми се струва, че половината са от бюста. Ако я карам така, скоро ще стана плоска отпред.И при теб ли е така??

Не, аз не свалям от бюста и това много ме тормози понеже не искам да имам голям бюст. Там най-малко съм свалила до сега. Днес кантара закова на минус 17.100... Имам още толкова да сваля, за да постигна това, към което се стремя - около 55. ЕХ, кога ли... :)
На каква диета си ? За много малко време си ги свалила няма и 3 месеца..

tori19
31st January 2008, 14:03
здравейте,

искам да попитам дали някои от вас може да ми даде банковата сметка на Др.Симеонов?
Благодаря много :)

Shona
31st January 2008, 18:15
Shona, виждам, че имаш повечко прелести за сваляне като мен.Аз досега съм -8 кг и ми се струва, че половината са от бюста. Ако я карам така, скоро ще стана плоска отпред.И при теб ли е така??

Не, аз не свалям от бюста и това много ме тормози понеже не искам да имам голям бюст. Там най-малко съм свалила до сега. Днес кантара закова на минус 17.100... Имам още толкова да сваля, за да постигна това, към което се стремя - около 55. ЕХ, кога ли... :)
На каква диета си ? За много малко време си ги свалила няма и 3 месеца..

Вече са 3 месеца и половина. Диетата не е точно диета ами режима, който препоръчва доктор Симеонов.

curlie
31st January 2008, 19:28
Намерих д-р Симеонов в Скайп и му писах, че искам да поговоря с него. В чужбина съм и в интерес на истината съм скептично настроена към режима който би могъл да ми изготви при положение, че не ме е виждал, но предвид всички мнения, които прочетох до момента, съм склонна да опитам. Въпросът ми е: той има ли навика да адд-ва хора в Скайп без изобщо да ги познава? Може би трябва да му напиша мейл?

Lottus
1st February 2008, 09:00
Той комуникира, може би с повечето си пациенти, по скайпа. Имам предвид, освен прегледите при него, винаги може да ти даде допълнителен съвет по скайп. Въпреки че така се получава, че не го оставяме на мира и той не може да си поеме и дъх от нас :)
Така че - да няма проблем да го търсиш по скайп, въпреки че не те познава. Може да се забави с отговора, но със сигурност ще ти пише ;)

Успех и вярвай повече! Режимът е страхотен и ще имаш резултати ;)

Engel
1st February 2008, 11:56
Вече са 3 месеца и половина. Диетата не е точно диета ами режима, който препоръчва доктор Симеонов.
Моя грешка.. така е по-добре. Скоро стават 4 месеца.. по 5кг. на месец е много добре. Надявам се всички да са мазнини. :1231:

TedyK
2nd February 2008, 10:41
[Надявам се всички да са мазнини. :1231:
оффф, то това е перфектната идея. малко съм скептитична отностно...

Any
5th February 2008, 19:43
Здравейте момичета как сте? да се похваля свалила съм 7кг и почти 10% телесни мазнини :D много съм доволна, сега ще продължавам да се боря и се надявам все така да бъде :D

Mena
5th February 2008, 20:24
Браво, Ани! За два месеца и половина е много добре!
Започна ли да ходиш на тае-бо?

Any
6th February 2008, 07:41
Мена даже за по-малко защото имах малко прекъсвания с диетата за съжаление. Тае-бо не :cry: иска ми се но може би ще бъде към средата на март понеже сега имам няколко неотложни ангажимента преди това. Обаче мисля на стадион Васил Левски да ходя да проверя понече четох че там били най-добри.
Поздрави за сега и приятен ден.

Shona
6th February 2008, 18:54
...

Any
6th February 2008, 20:43
Shona и аз искам някъде там защото живея в Бъкстон, а пък работя в Слатина и си е доста преход, ако намериш нещо моля те сподели :D

Martha
6th February 2008, 20:58
Може би в Грета Спорт ??? :roll:

judi
6th February 2008, 22:05
Shona и аз искам някъде там защото живея в Бъкстон, а пък работя в Слатина и си е доста преход, ако намериш нещо моля те сподели :D
Аз живея в Слатина. Ако те интересува мога да ти кажа къде в района има тае - бо

Shona
7th February 2008, 08:50
Може би в Грета Спорт ??? :roll:

Къде е това?

Martha
7th February 2008, 11:01
на Арсеналска - бившият Спартак (сега са Грета Спорт и Спарта).

TedyK
7th February 2008, 17:32
хора, каква е идеята да се яде обезмаслено кисело мляко (0.1%) и да му се добавят след това лешници за мазнина?

Sejana
8th February 2008, 07:47
необходимия процент мазнини за максимално изгаря не е 1% -с лешниците се получава този % така мисля

TedyK
8th February 2008, 17:01
защо тогава да не се яде нормално кисело мляко с по голяма масленост?

kozata
10th February 2008, 18:54
Има ли някой, който скоро е посетил тази фирма - НУТРОН за взимане на кръвна проба? :roll:

Any
11th February 2008, 07:17
Judi ще се радвам да ми кажеш къде в Слатина има тае-бо да видя дали има удобни за мен часове и дали ще ми е на удобно място. Благодаря ти предварително.

judi
11th February 2008, 14:39
Judi ще се радвам да ми кажеш къде в Слатина има тае-бо да видя дали има удобни за мен часове и дали ще ми е на удобно място. Благодаря ти предварително.
Има в Атлетик, този, който е на ъгъла на Коперник и Шипченски проход, минава трамвай 20 и автобус 72... надявам се, че се ориентираш. Има и на стадион Академик, този до РДВР.

SB2006
11th February 2008, 20:13
E,здравейте момичета!
Какви са цените на посещенията по тае-бо!Аз живея на орлов мост ! И някой знае ли тае-бо наблизо?

Any
11th February 2008, 21:13
judi благодаря ти ще мина да проверя условията :D

ani555
21st February 2008, 16:02
Здравейте момичета,
след като вчера цяла вечер четох за постигнатите от вас резилтати вече и аз имам час при Огнян Симеонов.
Вие сте моето вдъхновение и надявам се да сте ми и подкрепа, защотото имам да свалям доста килца :D
Ще участвам с удоволствие в този страхотен форум!

kozata
21st February 2008, 16:37
Пожелавам ти успех! :1203: Никак не е трудно - даже вечер ми се струва много храната.Естествено всичко е индивидуално - зависи от възрастта, с колко килограма и мазнини трябва да се пребориш и твоите хранителни предпочитания :girl_cry2: Аз съм доста голяма на години и трябва да стана наполовина като килограми и малко над половина мазнини :( :girl_hysteric: Но съм твърдо решена да успея! Ще докладвам!

mimika
21st February 2008, 16:46
Здравейте момичета,
след като вчера цяла вечер четох за постигнатите от вас резилтати вече и аз имам час при Огнян Симеонов.
Вие сте моето вдъхновение и надявам се да сте ми и подкрепа, защотото имам да свалям доста килца :D
Ще участвам с удоволствие в този страхотен форум!
И аз бях така ани :)
Страшно се запалих, четейки това, което са написали момичетата и знаеш ли - това дава страшен кураж. Аз в момента съм бременна и не мога да спазвам диети, но се надявам живот и здраве всичко да мине добре и нормално, и след това ще се подложа и аз на диета - и аз имам да свалям доста килца :oops: :?
Ще избера някоя от всичките тук и се надявам да имам поддръжка от форумците. Поздрави :D :D :D

iana_24
21st February 2008, 16:50
Здравейте!Много ме зарадва успешното ви отслабване и реших и аз да започна.Като начало имам среща в скайпа довечера с доктора.Да видим дали ще се справя. Имам 20 кг в повече и много искам да се отърва от тях .И по-бързо :D .

ani555
21st February 2008, 21:09
Благодаря Ви много за подкрепага :D За сега само ще Ви се радвам, часа ми е чак на 10,03, след това ще споделям и аз :D
И да си кажа и аз н сам малка на години и идкам са дтана на половина, ако не друго пове ще опита :wink:

Shona
22nd February 2008, 08:40
...

Lottus
22nd February 2008, 11:39
Страхотно Shona! И аз искам да се занимавам с много неща, но за сега ходя само на народни танци - не ми остава време за друго. Браво за ентусиазмът ти ;) Ще ми кажеш ли къде ходиш за антицелулитните масажи? Аз когато си смъкнах всички килограми си ми остана малко целулит на дупето и бедрата ... Сега съм 2кг. повече от идеалното, но пак ще ги сваля, защотото ми предстоят важно събитие скоро време и това ме надъхва :) Продължавай все така - и само да те окуража - има и периоди на застой, но не трябва да им се поддаваш :) Продължаваш напред и скоро отново идват резултатите с пълна сила ;)

На всички момичета успех! Хубаво е когато се грижим за себе си ;)

Crazy_Baby
22nd February 2008, 12:01
Извинете ме ако този въпрос е задаван,но ме интересува от какви възрасти приема д-р Симеонов?? :(

Shona
22nd February 2008, 12:08
...

Crazy_Baby
22nd February 2008, 12:30
Аз съм на 14 и искам да се свържа с него можете ли да ми дадете някакви кординати? :P

Shona
22nd February 2008, 12:46
...

Lottus
22nd February 2008, 13:03
Lottos, благодаря за подкрепата. На антицелулитен масаж ходя в "Спартак". Там е и тренировката. Доволна съм.

Благодаря ти!

lkoeva
3rd March 2008, 09:05
Здравейте! Аз съм на 32г. и постепенно достигнах отчайващите 120кг. Мъжът ми проявява завидна деликатност и досега не ми е казал и думичка по въпроса. Но знам, че би предпочел до себе си жена, която да не се тресе при всяка крачка, а заедно с нея и цялата земя. Моля, кажете ми как от Бургас мога да осъществя тази консултация с диетолога, за когото говорите с такъв възторг, тъй като обстоятелствата не ми позволяват да го посетя лично! И въобще възможно ли е това?

Engel
3rd March 2008, 10:51
С д-р Симеонов можеш да се свържеш чрез Skype-dietolog,ICQ-dietolog, на e-mail:dietolog@abv.bg, на тел:0899937677;
Адресът на клиниката където работи Д-р Симеонов се намира близо до Военна болница. ул. "Райко Жинзифов"№20 бл.11 вх. 4 . тел: 028513841, 024807176
lkoeva предлагам ти да прочетеш темата "Дневник на отслабващите" и предлагам да ти помогнем с менютата ти и да пробваш да се храниш здравословно. Важното е да си докажеш , че си силна личност, да си вдигнеш самочувствието и сама да постигнеш резултатите. Някога била ли си на диета? Не се хвърляй така през глава да ходиш при Симеонов. Той не е вълшебник. Ако сама не си помогнеш няма друг. Той ще те насочи, ще ти даде съвети, примерни менюта, но сама трябва да минеш през това. В този форум много хора са отслабнали само с подкрепата на съотслабващи. Аз съм жив пример. :1231: Пожелавам ти успех и много успешно отслабване. Първите килограми ще са много лесни, можем да ти дадем начален старт :girl_in_love:

lkoeva
3rd March 2008, 11:43
Engel, благодаря за предложената подкрепа - приемам с радост! Десетки пъти съм подлагала организма си на неистови мъчения - и като диети, и като физ. натоварване. В резултат от 80 станах 120кг за 10год. Родих с усложнения и макар никой да не ми го каза в лицето, знам, че причината е била точно излишното тегло. Навлизам във възраст, когато килограмите почват да застрашават здравето, да не кажа и живота. А аз обичам живота си и искам да му се радвам пълноценно :) . Както споменах, живея в Бургас, а наближава лятото, плаж, горещи и разголени нощи:). Мисля, че достигнах критичната точка и съм готова да направя промяната. Страхувам се, че мога да обременя и малката си дъщеричка, ако не взема мерки

Engel
3rd March 2008, 11:57
lkoeva пиши, ако искаш в другата тема тогава, в дневника. Опиши как минава при теб храненето ти за един ден. Какво ядеш и какво не. Какви са твойте навици и т.н. Трябва да включим лека гимнастика, ако имаш възможност. Напиши ни всичко за себе си. Аз имам постоянно достъп до компютър, мога да пиша по всяко време. Режима може да се почне даже от СЕГА. Наблягай днес на месото и зеленчуците пък ще го измислим до довечера :1231:

anelly
5th March 2008, 15:29
Hi na vsichki, ne sam pisala otdavna tuk no dnes vidyah sluchaino imeto na Ogi Simeonov i byah sigurna che tova e moyat dietolog pri koito hodih predi nyakolko godini i byah izumena ot rezultatite. Iskam samo da spodelya che i nyakoga kogato zapochnah s negovia rejim i sega kogato prodaljavam da sam na nego, sam imala strahotni rezultatite. Razbira se kogato zapochnesh vsichko stava mnogo barzo v nachaloto, no s vremeto neshtata se zabavyat. Vse pak iskam da kaja che vajnoto e da se prieme tozi rejim ne kato dieta a kato nachin na hranene, nachin na jivot. Dori i da ne sam mnogo striktna, az vse oshte se hranya saobrazno negovite preporaki i smeya da tvardya che dava strahotni rezultati. Samo sajalyavam che ne sam v Sofia veche i ne moga da se sreshna s nego lichno.

jules
12th March 2008, 19:41
Здравейте всички форумки! На тези които имат притеснения относно д-р Симеонов искам да кажа:" Няма от какво"! Благодарности на Аманда1, която пусна тази тема.Този човек е......невероятен.Успех на всички

Any
13th March 2008, 07:15
jules напълно те подкрепям. Аз разбрах за Симеонов от този форум и го посетих. Бях доста песимистично настроена, но резултатите ме изненадаха много приятно. Бях прекъснала режима за 2 седмици и от понеделник ще започвам пак :D стискайте палци.

polina7979
13th March 2008, 18:54
Здравейте,момичета!!От много време не съм писала в темата.Радвам се ,че вече има толкова поддръжници.Продължавайте! !!При мен имаше невероятен резултат.Сега не спазвам точно режима-но причината е че съм бременна в трети месец.Обадих се на Симеонов да ми препоръча хранене по време на бременността.

П.П.Браво Шона!!!Много се радвам за резултата ти!Още веднъж успех на всички

Any
13th March 2008, 22:02
polina7979 честито :D

Shona
13th March 2008, 22:35
polina7979 честито :D

brawo, i ot men chestito!

kozata
14th March 2008, 11:42
Здравейте фенки на д-р Симеонов :D Имам въпрос - предстои ми контролен преглед след 1 месец по неговата схема.Знае ли някой в какво се състои прегледа и променя ли доктора схемата на диетата?

svinski_slon
14th March 2008, 12:47
Здравейте фенки на д-р Симеонов :D Имам въпрос - предстои ми контролен преглед след 1 месец по неговата схема.Знае ли някой в какво се състои прегледа и променя ли доктора схемата на диетата?

Здравей! Състои се в това да те премери и да видите резултатите. Ако прецени, ще ти промени диетата. Предполагам, че промяната се състои в намаляване на някакво количество храна, защото в началото, количеството е било съобразено със тогавашното ти тегло.

А ти от колко време си на този режим? Колко килограма имаш да сваляш? Какви са резултатите ти досега? Сподели, че ми е любопитно :)

Any
14th March 2008, 13:32
На мен не ми промени нищо в режима. Каза, че може да хапвам по малко шоколад :D така че зависи какви са ти резултатите, но не се и съмнявам, че са впечатляващи. Аз продължавам от понеделник отново с режима, че се бях отпуснала малко. Стискайте ми палци :D

svinski_slon
14th March 2008, 13:34
На мен не ми промени нищо в режима. Каза, че може да хапвам по малко шоколад :D така че зависи какви са ти резултатите, но не се и съмнявам, че са впечатляващи. Аз продължавам от понеделник отново с режима, че се бях отпуснала малко. Стискайте ми палци :D
А ти какви резултати постигна и за колко време? Споделяте де, че ми е интересно :D

Ally
14th March 2008, 14:42
аз познавам д-р Байкова и тя е помогнала на страшно много хора. С очите си съм виждала как отслабват под нейно ръководство. Но и след катовече сте отслабнали, трябва да проължите с хранитерния си режим. Не трябва да се отпускате. Иначе, какъвто и диетолог да си вземете, пак ще напълнеете, ако не спазвате съветите му. Искрено препоръчвам д-р Байкова. Има й телефоните в Интернет.

kozata
14th March 2008, 14:47
Ох, Слонче :wink: ще ти кажа, разбира се! Имам да свалям почти половината от теглото си :girl_cry2: -по-голямата част са мазнини.Аз съм си едно джудже направо 158см и тежах колкото слон-100 кг. :oops: годините са ми доста-50.Естествено килограмите натрупах бавно и славно за 10 години близо 50 кг.Иначе си бях нормално момиче и после жена - 47 кг.Отпуснах му края и докато се усетя - станах бизон! Още първата седмица свалих 4 кг- с режима на Симеонов. После малко го обърках - когато пътувам в командировка не мога да ям 5 пъти на ден. Хранех се само вечер и сутрин и задържах килограмите.Категорично изключих свинското месо, маргарина, маслото и алкохола в големи количества.Чувствам се добре и сита.За това казвам не диетата, а режима на Симеонов.Мисля това да ми стане начин на живот. Един ден хапнах повече въглехидрати и му написах,че на другия ден ще пия само чай. Той ми забрани категорично и каза да не стресирам организма си, а да продължа с режима. Това е в общи линии.Ако те интересуват моите патила с диети- ще ти пиша. И при Емилова ходих и в Балчик и къде ли не. За мен лично: чалъмът му е в начина на живот - създайте си го правилно защото с годините усилията са повече :evil: Но няма нищо невъзможно! Аз съм оптимист :lol:

svinski_slon
14th March 2008, 15:19
аз познавам д-р Байкова и тя е помогнала на страшно много хора. С очите си съм виждала как отслабват под нейно ръководство. Но и след катовече сте отслабнали, трябва да проължите с хранитерния си режим. Не трябва да се отпускате. Иначе, какъвто и диетолог да си вземете, пак ще напълнеете, ако не спазвате съветите му. Искрено препоръчвам д-р Байкова. Има й телефоните в Интернет.

Ами Байкова им дава да ядат по едно кисело мляко на ден, това си е жив глад и стрес са организма. Мисля, че вече е крайно време да можем да преценим кое е здравословно.

kozata
14th March 2008, 15:45
:1203: ТОЧНО ТАКА! НЕ Е НОРМАЛНО ДА СТРЕСИРАШ ОРГАНИЗМА СИ С ГЛАД! КАКВО Е ТОВА- ЕДНО КИСЕЛО МЛЯКО НА ДЕН....ПИТАЙТЕ МЕ КАКВО СТАНА СЛЕД КАТО 20 ДНИ ГЛАДУВАХ КАТО КУЧЕ ПРИ ЕМИЛОВА :twisted: ОСВЕН ТОВА МИ СЕ НАРУШИ ПСИХИКАТА С МИСЪЛТА,ЧЕ ВСИЧКИ ХРАНИ СА ВРЕДНИ И ИЗКУСТВЕНИ И ТРЯБВА ДА ЯМ САМО ДОМАШНО ПИЛЕ ПО 100 ГР.НА МЕСЕЦ И ДОМАШНО МЛЯКО ПО 50 ГР.... ХАЙДЕ ДЕ - ДИВОТИЯ И ТО ПЪЛНА :shock:

TedyK
14th March 2008, 17:21
:1203: ... ХАЙДЕ ДЕ - ДИВОТИЯ И ТО ПЪЛНА :shock:
сега какво хапваш на ден? примерно днес какво си яла от сутринта до сега?
според мен както се пише по горе всичко е въпрос и на лична дисциплина.

Any
14th March 2008, 22:41
На мен не ми промени нищо в режима. Каза, че може да хапвам по малко шоколад :D така че зависи какви са ти резултатите, но не се и съмнявам, че са впечатляващи. Аз продължавам от понеделник отново с режима, че се бях отпуснала малко. Стискайте ми палци :D
А ти какви резултати постигна и за колко време? Споделяте де, че ми е интересно :D

аз свалих към 7 кг за около месец и после малко почивка и застой съответно. имам да сваля според мен още около 5 ама Симеонов даже мислеше още около 10 някъде. Ще видим до къде ще я докарам. Висока съм 170см и сега съм 65 кг някъде. това са ми резултатите :D

svinski_slon
14th March 2008, 23:19
И на мен ми каза десет - сега съм 60, значи трябва да съм 50. Още ми е трети ден, но много ме гони лакомията и глда от време на време. Надявам се след третия-четвъртия ден, вече да се настроя.
Стискайте ми палци!

Any
14th March 2008, 23:28
Svinski_slon стискаме палци, ще успееш, само малко вяра и желание трябват. :D и стискайте и на мен :D

SB2006
15th March 2008, 20:02
Ани , браво на теб !!!
Много ти благодаря, че сподели твоите резултати. Аз съм 163 и съм 65 кг! Преди 2 години бях 61 кг и от тогава искам пак да ги постигна, но не мога и не мога! До сега съм гладувала предимно и така съм си съсипала метаболизма напълно! Оги наистина ми предписа режим, с който не се гладува , но намирам у себе си проблем, с който се боря вече от 3 месеца...изкарвам на режима максимум 5-6 дена и после се натъпча със сладки неща и така до никъде не стигам...
Сега твойте резултати ме стимулираха...и от утре започвам пак...ох уморила съм се от тези думи...от както се помня все започвам "от утре", "от понеделник", от " първо число на месеца" и до никъде не стигам...Но за мен е успех, че се отказах от гладуването , естествено благодарение на Оги!!!!!
Човек би помислил, че съм абсобютна шматка и несериозно момиче, но смея да твърдя, че не съм и съм човек, който се занимава със сериозни и отговорни неща! Естествено това не значи нищо, но това че не мога да спазвам един режим-елементарен-ме накара да се замисля как въобще съм се дипломирала...Направо не мога да си го обясня...Опитвам се да се стимулирам с чуждите успехи но и това не става, защото не намирах аналогичен случай!
Това смятам, че е на някакво психо ниво и направо считам че съм за психолог вече!
Както и да е !
Пак си казвам ОТ УТРЕ ! Дано изкарам месец! Помагайте!!!

barbini
15th March 2008, 22:48
Здравейте момичета ,
не съм писала много отдавна. Исках да ви кажа , че режима на Симеонов работи безотказно и без глад се постигат чудеса с теглото.
Още септември месец миналата година се свързах по скайпа с него - свалих 12 килца за месец и половина и към днешна дата продължавам с лекота да си запазвам резултата .
Просто редувам висококалорични с режимни дни и така се постига баланс, който гарантира запазването на килограмите.
А за Байкова - такава измислена диетоложка просто няма :D
Преди да разбера за Симеонов - ходих при нея ....За отношението просто думи нямам ...
Редуват се гладен ден (млеко и ябълки) , после въглехидратен, после пак гладния ден, после протеинов ... Голяма мизерия е със сигурност.
При Симеонов всеки ден си хапваш стабилно, по 5 пъти на ден и се чудиш как така след такова плющене отслабваш.
И аз разбрах за нашия диетолог от този форум - благодаря на Аманда, че е споделила тук за този вълшебник Симеонов :!: :!: :!:
Благодарение на нея и аз го открих и сега съм на килограмите когато бях студентка :D

Any
16th March 2008, 10:12
SB2006 спокойно и аз много обичам сладки неща, но се опитах да си внуша че мога и без тях, или пък на няколко дни веднъж си позловявах по нещо мъничко (като бонбон или малко парче шоколад), защото иначе мислите са ми все там. Когато ходих на първият контролен преглед Оги ми каза 4е може да се хапва шоколад ама трябва и да го комбинирам протеини и въглехидрати и е по-добре до обяд да се яде сладичко. Или пък съвсем по режима е лъжица мед с малко орехи :D така че не се притеснявай и си наложи да изкараш поне месец и ще свикнеш да не мислиш за сладки работи и да ти кажа аз като започнах да усещам резултатите ми се искаше още повече да издържа. Сега започвам пак понеже бях прекъснала за 2 седмици. Освен това идва лято и трябва да сме стройни на плажа :D има хиляди причини по които да започнеш и според мен само една за която да продължиш - самочувствието и усещането да си слабичък :D Поздрави и успех на всички!!!

SB2006
16th March 2008, 18:50
Аny, МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ за разбирането...
Започвам с нагласата че ще успея и този път нама да се давам....
Ще пиша за постиженията си ... поне за да не ме е срам от постиганатото не трябва да се отклонявам от режима... :lol:

dddeni
16th March 2008, 22:49
kak go postigna

dddeni
16th March 2008, 23:17
zdr
naistina imam nujda da otslabna pone s 15 kilograma .spored men ne sa malko i me se vijda nepostijima zada4a .
az ne sam dostata4no uporita,
no re6ih da probvam s tozi doktor simeonov i da vidim do kade 6e q dokaram

Lottus
17th March 2008, 14:08
Добро решение :wink:

kozata
17th March 2008, 19:23
сега какво хапваш на ден? примерно днес какво си яла от сутринта до сега?
според мен както се пише по горе всичко е въпрос и на лична дисциплина.

Сега ще ти кажа TedyK. Сутрин си хапвам по половин кофичка кисело мляко и една лъжица ленено семе /или 3 сурови бадема или 6 лешника вместо лененото семе/;или половин филия бонус с извара и половин домат и 3 маслини. Но преди това, щом стана пия чаша топла вода на гладно. Към 10 часа хапвам краставица или ябълка или плод; за обяд - шопска салата с извара и филия хляб или пълнена чушка с извара;за десерт -лъжичка мед или лъжичка мармалад от индийските ХИМАЛАЯ; следобедна закуска - ям си кисело мляко с лешници или портокал и мандарини; за вечеря - 50 гр.ракия и салата с домати икраставици, филия бонус, варено яйце,100гр.пилешко месо и бадеми; ракийката мога да сменя със 100 гр.бяло или червено вино или 300гр.бира. това е общо взето менюто ми за днес. Вкусно, нали? Имай предвид,че аз си избирам тези неща, защото ги обичам, а иначе списъкът на докторът е много дълъг- месо, зеленчуци и т.н.ако се интересуваш, мога да ти изпратя менюто си ако ми дадеш мейла си :roll: Приятна вечер :)

svinski_slon
17th March 2008, 19:49
Козичке, аз има подобен списък, но мисля, че метдът се яде, само когато няма друг въглехидрат, също и алкохола.

Иначе и аз се храня по подобен начин и пия много вода.
Лошото е, че постоянно ми се преяждат разни неща.
Все забрвавям водата сутрин преди закуска.

Разкажи ни за твоите резултати. От колко време се храниш така, колко си свалила, колко имаш.

Имам нужда да чуя положителни неща

Any
17th March 2008, 20:58
svinki_slon аз мисля, че въобще цялата тема е настроена положително :D до сега недоволни не съм срещала да пишат нещо

svinski_slon
17th March 2008, 23:18
svinki_slon аз мисля, че въобще цялата тема е настроена положително :D до сега недоволни не съм срещала да пишат нещо

Точно така. Аз за това се насочих към този диеотолог и начинът му на хранене. Просто като чета за резултатите се надъхвам повече. И не смея да прегреша, а да не говрим за отказване.

kozata
18th March 2008, 11:10
Привет Слонче :D Относно медът и алкохолчето - преди да започна да се храня по този начин, чичо Док /както го наричам аз, въпреки,че може да ми е син :lol: /, ме накара да си изготвя сама седмичното меню и да му го пратя. Той ме научи,че мога да комбинирам въглехидратите , т.е. ако имам една лъжичка мед за въглехидрати и 50 гр.ракия, а ми се пийва и ракийка и ми се яде медец- пийвам 20 гр.ракия / аз я разреждам с вода за да стане 100 гр. и ми е гот!/ и си близвам само мъъъъъъъъъъничко медец! Така правя и с всичко останало- вместо 100 гр. извара или 30 гр. пилешко, аз си взимам 50 гр. извара и парченце пиле и така. Той ми нанасяше корекции около 5 пъти докато "вдена" какво да правя. Забравих да ти кажа,че пия и от витамините АЛФАВИТ - руски, по негова препоръка. Освен това като заместител на сладкото си хапвам както ти казах и от едно сладко на ХИМАЛАЯ.Но при мен няма проблем със сладкото - никога не съм го предпочитала пред солено. Проблемът ми е нощното хранене и алкохолът,който е калоричен. С последния се справих. Сега остава да не ставам в 2 посред нощ и да омитам хладилника :x .Относно резултатите.Тъй като аз съм на години - на младини за 2 дни можех да смъкна 4 килограма, а съм и бивша плувкина!/, при мен става по-бавно. Аз наблягам на меренето със сантиметър, а не толкова на кантара.Тъй като пия много вода и имам добра перисталтика, то зная,че кантарът може да покаже точно това. Ето защо се меря със сантиметър и то два пъти на седмицата - за да не се затормозявам. До сега имам -4 см. от кореми, крака, ръце. Това за 1 месец. Сега ще отида при него на преглед и ще го помоля да и намали храната,защото май ми е много. Това е за сега.Успех и питай ако те интересува нещо. И момичета - НЕ СЕ ОТПУСКАЙТЕ, ЗАЩОТО С ГОДИНИТЕ БОРБАТА СТАВА НЕРАВНА!!!! :girl_dance:

TedyK
18th March 2008, 11:16
Сега ще ти кажа TedyK.

Много ти благодаря kozata . Ще ти пиша на лични да не превръщам темата в чат.

Lottus
18th March 2008, 11:17
следобедна закуска - ям си кисело мляко с лешници или портокал и мандарини;

Козичке, много добре се справяш! ;) Само тука - при киселото мляко с лешници е ок, но портокала и мандарините ... не ги ли взимаш с някакъв протеин ?

kozata
18th March 2008, 15:01
Лотусче, ама не бива да сме и толкова стриктни :1206: Портокалчето или мандаринката си я "изкусвам" с лъжичка, защото от фреша се пълнее. Това е плодче и ми набавя въглехидрати и витамини, а и малко сладичко все пак...Става въпрос само за едно плодче де...

TedyK
18th March 2008, 15:39
каква ви е идеята за протеинът на прах?

svinski_slon
18th March 2008, 16:45
Мерси за отоговора, Козичке (много ми харесва ника ти!!!)
Аз имам проблем с количествата, но само на моменти - ядеми се още и още.

Не винаги мога да меря точно. Днес цял ден съм в движение и ядох овчарска салата на обяд - голяма.

На мен ми се ядат тестени неща, много повече от колкото сладки, ама няма да ги коментирам сега.

Не смея да се кача на кантара, за да не се разочаровам, но скоро и това ще стане.

Надявам се издънките ми, които са веднъж седмично (алкохол+ някоя и друга хранителна благинка) да не ме прецакат.

Все пак мисля, че съм свалила някое килце, а и увереността ми е доста наред :)

Аз още не съм взела витамините (не ми е останало време) но това ми е задача номер едно.

Ти как се чувстваш от тях, мислиш ли, че ти влияят по някакъв начин?

Успех в борбата! Имаш пълната ми подкрепа

kozata
18th March 2008, 18:56
Благодаря за подкрепата Слонче :1231: Трябва да успеем! Витамините май правят кожата ми по-хубава-такова чувство имам...
Ама не така с тестото де :wink: Просто не зная с какво би могла да го заместиш :roll: ако пък толкова ти се яде-хапни си една трошичка да му се не види... Ех,чудя се защо в този чат няма ни един мъж, а само ние се подлагаме... ама хайде,че стана много лирично!

kozata
18th March 2008, 19:01
Теди, протеинът на прах замества допълва доста успешно хранителния режим. Пия такъв на алое вера и нямам оплаквания.

Any
18th March 2008, 21:13
Ех,чудя се защо в този чат няма ни един мъж, а само ние се подлагаме... ама хайде,че стана много лирично!

Козичке, мисля че Симеонов каза, че имало и доста мъже при него, но предполагам, че мъжете не влизат точно в такъв тип форуми :D

Amartia
18th March 2008, 23:19
Здравейте и от мен :)
Ами аз също посетих доктор Симеонов днес! Много съм доволна и спокойна вече. на почти 20 години съм а имам да свалям доста кг. :( Ще стартирам режима от 20.03 за да мога да се подготвя и вече нямам търпение. Надявам се по-опитните тук да помагат и ще се радвам да обменяме информация :) Ами това е за сега от мен и бих казала : Радвам се че открих Д-р Симеонов ... Благодарна съм:!:

Lottus
19th March 2008, 11:47
И аз съм си мислила за протеини на прах, защото ми омръзва понякога от месото, яйцата и сиренето. Не знам Оги какво мисли за това, не съм го питала, а и напоследък е доста зает и гледам да не го безпокоя с безбройните въпроси :-) Но знам че е против разните заместители ...
Козичке, ще ми дадеш ли малко повече информация за твоя протеин на прах на алое вере - от къде си го купуваш, и по колко пиеш? До колкото знам на един протеинов блок се пада по 10 гр. протеинов прах - така ли е или греша ? :roll:

Поздрави от мен ;)

rossoner
19th March 2008, 13:55
Здравейте на всички,следя форума известно време,но не пиша,това ми е първото мнение :)
Та по конкретно искам да отоговоря на г-жицата,която се интересува от протеина на прах.
Общоприетото мнение е,че протеина на прах е само за мъже,чрез него се трупали килограми,покачвало се мускулна маса и т.н. За това много жени все още са с 1 на ум ако тръгнат да употребяват.
Ще ви успокоя,протеина на прах е иделно допълнение към протеиновата ви диета,спокойно може да ви замести хранене и да не чувствата глад след консумирането на шейка няколко часа.Предполагам знаете как се изчислява нужната ви дневна доза протеин,и ако наистина я спазвате и не ползвате добавки,то наистина трябва да пада здраво ядене на месо,яйца,мляко и т.н.Друг е и въпросът,че отдавна месото и яйцата не са с това качество,което са били едно време и редовното им консумиране по няколко пъти на ден не е от най-полезните неща.Аз лично пия по 3-4 шейка на ден,ям и месо,пия и мляко,ям и яйца,но в граници.

И не пишете,че няма мъже в тоя форум,ето ме
:P

Lottus
19th March 2008, 14:13
Здравей rossoner :)

Добре дошъл при нас, надяваме се да пишеш по-често. Хубаво е да има и мъжко мнение ;)
Благодаря ти за отговора за протеина на прах. Ще ми бъде полезно. Аз по скоро се притеснявам от състава на този прах, не толкова от това, че може да натрупам мускули. Имаш ли представа как се добива този прах и от какво? :roll:

И аз имам информация за вас - все пак успях да се консултирам с Оги :) Той ми каза да пробвам с нахут и бакла - това са зърнено бобови култури. При тях около 20-30% са белтъчини. Стават за пости ;) Остави ме сама да преценя по колко и как да ги консумирам - в интернет има достатъчно информация.

Поздрави :P :wink: :D

Izabo
19th March 2008, 14:48
В тази тема ( http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=6463&start=0 ) има доста информация за протеини на прах. Започва от поста на Алиса, да не решите, че съм пуснала някакъв малоумен линк. Става дума за диета, изразяваща се в 5 дни САМО на протеини на прах, но на следващите страници се обсъждат марки, качество, цени и т.н.

Т.е. там можете да намерите мнения и инфо относно въпросната добавка :D

Lottus
19th March 2008, 16:03
Благодаря, Izabo :P Реших за сега да не го пробвам :)

kozata
19th March 2008, 16:09
Лотусче, ще ти пусна инфото на личната инфо. ок?

Lottus
19th March 2008, 16:13
Разбира се, няма проблеми ;) Благодаря

rossoner
19th March 2008, 16:52
Lottus,
затова аз препоръчвам използването на по-скъпи,но ясни по състав и произход продукти.Лично аз използвам продуктите на Herbalife, действат ми идеално,въстановяват ме,защото аз тренирам 5 пъти седмично,при това доста тежко.

Amartia
19th March 2008, 18:10
аз искам да добава само че имам един много добър продукт който е подобен на протеин и е като заместител на хапването с кисело мляко се зима и д-р Симеонов ми каза да забравя за такива заместители и по добре да се капват естествени продукти и че доста може да се разнообразява и да се готви по таблиците.

TedyK
19th March 2008, 18:18
като споменах протеина на прах имах предвид, че съм пиела когато активно ходих на фитнес. сега го зададох като въпрос най малкото защото няма как да нося със себе си кисело мляко за следобедна закуска например.
а до това колко са естествени - естествените продукти можем да поспорим доста :lol:

Lottus
20th March 2008, 11:04
Абе то в днешно време и плодовете и зеленчуците не са много естествени :lol: Така че няма идеална храна, освен ако не си произвеждаш всичко сам :) Но идеята е да изберем най-малкото зло ;)

TedyK
20th March 2008, 18:19
сега си направих енда спаначена супичка с гъбки. звучи ли добре за вечеря?

Lottus
21st March 2008, 10:27
Ако си вземеш и малко сиренце към нея, ще е перфектно. Ще се впишеш в режима ;)

TedyK
22nd March 2008, 16:31
Ако си вземеш и малко сиренце към нея, ще е перфектно. Ще се впишеш в режима ;)

аз и добавих малко кис. мляко сбъркала ли съм?

Lottus
24th March 2008, 11:12
Не си сбъркала, просто ти трябват още малко протеини. ;) Затова предложих сиренцето.
Но да ви кажа и на мен ми е трудно с протеините, защото не винаги ми се хапва месо или сирене и яйце. Не знам хората, които спазват 'Протеинова диета' как се справят ... Но сигурно си е индивидуално де :)

TedyK
24th March 2008, 12:50
аз определям, че е твърде лесно за мъжете. при жените все ни влече към сладкото. вчера с голям зор си затолих въглехидратният глад с кис. мляко и ядки ама сега бих отново слязла в кухнята и погълнала един шоколад.

Any
25th March 2008, 11:24
И аз имам голям проблем с шоколада :D я ми кажете той към въглехидратите спада нали?

alica
25th March 2008, 11:50
бърз :cool:

margarita_ilieva
25th March 2008, 17:19
Здравейте на всички :2035:
От 11 дни се опитвам отново да спазвам режима, който ми препоръча д-р Симеонов преди 6-7 месеца. Общо взето гледам да го спазвам, но не чак толкова стриктно, защото като се замисля, миналия път може би и заради това непрекъснато мерене на храната, се отказах. За тези дни съм стопила по 1см. от корема и талията и по 0.5 от дупето и бедрата. Струват ми се малко, като се има в предвид, че си смятам всеки ден приетите калории и само през 3-тия ден бях прекалила и то не с много - 62 ккал отгоре. През всички останали дни съм на "-", дори единия ден бях -804ккал. :1246: Сладко хапнах само веднъж (1 вафла). Няколко пъти се изкуших и хапвах повече ядки, отколкото е позволено.
Според вас задължително ли е да поемаш точно толкова грама храна, колкото е по плана, за да имаш по-добри резултати(имам в предвид, че понякога приемам по-малко храна от препоръчаното)?
Срам ме е да пиша на доктора, защото за последно се чухме преди повече от половин година и от тогава не съм се съветвала с него, а и спрях диетата(спазвах я само 2 седмици)...

Lottus
25th March 2008, 17:33
Здравей :) Не се старай толкова да гледаш калориите, колкото балансът в храната. Важно е грамажите да са приблизително точно (дори да го правиш и на око). Количеството(броя на храненията имам предвид) също не е толкова важно - предполагам доктора ти е казал, че ако се почувстваш гладна въпреки че скоро си хапвала винаги можеш да си хапнеш един ред от лист No1 (мисля, че той беше с леките закуски).
А грамажите са важни защото тази диета се базира на съотношението протеини/въглехидрати, което контролира определени хормони в тялото ни. Ако ти се яде сладко това е знак, че не си спазила баланса.

Успех! ;)

margarita_ilieva
25th March 2008, 17:39
Интересното за мен е , че сега не ми се яде толкова сладко, колкото трудно се удържам да не погълна 0.5 кг кашу, примерно... :girl_eat:
Нямам спомен да ми казвал тоза за допълнително хапване, а и май по-добре, защото тогава ще ям непрекъснато...
Благодаря за подкрепата!

Lottus
25th March 2008, 17:54
Хихи, да определени има нещо в това кашу ;) Защото и мен много ме блазни... Но си мислех, че само при мен е така. За това нямам отговор :)
Останалите момичета / момчета интересно ми е - при вас как е ? :roll:

margarita_ilieva
25th March 2008, 17:59
:1242:
А при теб, Lottus, как са резултатите? От колко време вече си на режима?

TedyK
25th March 2008, 18:38
мен кашуто не ме блазни, даже никакви ядки. взимам си сурови ядки - смесени и ги ям заради идеята с ябълка.

margarita_ilieva
25th March 2008, 18:48
Блазе ти! Аз умирам за кашу, много рядко ми се случва да не хапна повече от това, което ми се полага.. :1252: Затова рядко си взимам, по-често фъстъци, щото не ме изкушават.

TedyK
25th March 2008, 18:58
по-често фъстъци, щото не ме изкушават.
те би трябвало да са по лошият избор обаче.

TedyK
25th March 2008, 21:33
само имай предвид факта, че 100гр. моркови съръжат 9 гр. захар. съдъжат захар за това е така. наблягаш на зелените зеленчуци. те са с нисък гликемичен индекс като цяло.
другите да допълват.

margarita_ilieva
25th March 2008, 22:18
по-често фъстъци, щото не ме изкушават.
те би трябвало да са по лошият избор обаче.

да, така е....

margarita_ilieva
26th March 2008, 07:38
при мен грамажите са следните: за закуска: домати-240гр., марули - 300гр., моркови - 150гр., чушки - 160гр.; за обяд: съответно - 450гр. , 450гр.(+1/2 лимон), 300гр., 320гр.; за вечеря: грамажите, които са за закуска+грамажите за вечеря.
Аз лично не ям зеленчуци за закуска, предпочитам ги за обяд, а най- вече за вечеря.. :girl_eat:

TedyK
26th March 2008, 10:21
margarita_ilieva, съвсем ли изкл. зеленчуците от закуската?

margarita_ilieva
26th March 2008, 11:08
ами да. Сутрин нямам време да ги меря, затова грабвам една филийка Бонус и нещо друго и общо взето в това се състои закуската ми. 2-3 пъти съм хапвала ябълка, обаче почече от 100гр...

Mena
26th March 2008, 11:10
при мен грамажите са следните: за закуска: домати-240гр., марули - 300гр., моркови - 150гр., чушки - 160гр.; за обяд: съответно - 450гр. , 450гр.(+1/2 лимон), 300гр., 320гр.; за вечеря: грамажите, които са за закуска+грамажите за вечеря.
Аз лично не ям зеленчуци за закуска, предпочитам ги за обяд, а най- вече за вечеря.. :girl_eat:
Теди ти зададе този въпрос най-вероятно, защото в менюто си посочваш единствено и само зеленчуци :roll:

margarita_ilieva
26th March 2008, 11:12
при мен грамажите са следните: за закуска: домати-240гр., марули - 300гр., моркови - 150гр., чушки - 160гр.; за обяд: съответно - 450гр. , 450гр.(+1/2 лимон), 300гр., 320гр.; за вечеря: грамажите, които са за закуска+грамажите за вечеря.
Аз лично не ям зеленчуци за закуска, предпочитам ги за обяд, а най- вече за вечеря.. :girl_eat:
Теди ти зададе този въпрос най-вероятно, защото в менюто си посочваш единствено и само зеленчуци :roll:

Не, това е просто отговор на въпроса на mimi*

nena_nik
26th March 2008, 14:41
Отдавна следя форума, даже от него взех координатите на д-р Симеонов и се свързах с него и реших...да се включа и аз при вас и да се похваля! :lol: Започнах 3-тата седмица на диетата и засега се справям успешно, мислех, че ще ми е доста трудно, но...с радост установих, че нямам никакви проблеми да я спазвам. След всяка изтекла седмица си меря само мерките, решила съм килограмите да ги оставя само на кръгъл месец да следя. И да се похваля, след втората седмица бях с по 9 см надолу от талията и ханша. Пожелава на всички успех и вяра..ще пиша пак и ще следя с интерес мненията на всички, които се борят с тези ПРОКЛЕТИ килограми :lol:

daniella
26th March 2008, 15:03
Май всички имаме едни и същи грамажи към които трябва да се придържаме,т.е. един и същи хранителен режим :?
nena_nik,поздравления за 9-те см!

margarita_ilieva
26th March 2008, 15:05
Браво nena_nik!! :1203:

TedyK
26th March 2008, 17:21
Май всички имаме едни и същи грамажи към които трябва да се придържаме,т.е. един и същи хранителен режим :?
nena_nik,поздравления за 9-те см!

явно всичко е стандартно. някой да отбележи различия в програмата си?

Lottus
26th March 2008, 18:37
Грамажите, които сте написали(за закуска) се равняват на един т.нар. блок. Обяда - както сте го написали се равнява на 2блока, а вечерята на 3...
Един блок винаги е с точно такива грамажи. Всеки човек обаче има нужда от различно количество (брой) блокове на ден. При мен например малките закуски са ми по 1 блок, а основните хранениа по 2. Общо ми се падат по 7 блока на ден ;)

А на въпроса от кога спазвам диетата - ходих при диетолога преди около година. Тогава свалих 4-5 кг., но и нямах нужда от повече. При мен проблема беше не толко килограмите, колкото постоянната отпадналост. От тогава се старая да спазвам режима винаги, когато мога, защото тогава се чувствам най-добре. Разбира се имам и много забежки, но после винаги се връщам на него и всичко е ОК. Сега съм 1-2 кг. над идеалното, но това не ми е проблем, чувствам се страхотно. Е, за лятото ще се постарая да ги сваля пак :P

Ако мога ще помагам с информация ..
А за тези, които не знаят - има го по-назад в темата - в книгата "Зоната" има много информация за този вид диета. Там всичко е описано точно, прочетете я. По-различно е, когато знаеш какво се случва в организма ти по време на диетата и защо еди какво си е точно така, а не иначе ;)

Поздрави от мен! :)

daniella
26th March 2008, 19:19
Значи лист1 е 1 блок,а лист2 са 2 блока,нали така?Иначе май всичко е еднакво при всички ни,само броя на блоковете ги изчислява доктора.Ако така е с блоковете,аз имах 9 блока на ден,но ядох само 6 или 7,защото ми беше много това ядене,а и си лягах много рано и така пропусках двете вечери.За 14 дни пак отслабнах 6 кила
Иначе по време на режима се чуствах и аз много добре и пълна с енергия :D

Lottus
27th March 2008, 10:43
:2043:

Amartia
27th March 2008, 10:52
Здравейте :) аз да се похваля че за 7 дни съм - 4,5 кг :) много сум доволна ураааа :) [/b][/i]

Amartia
27th March 2008, 11:00
не знам как ги мерите тези блокове но доктора ми каза на мен от 2рата седмица за закуска да зимам лист 2 + 200 гр. кис. мляко на айрян или 200 гр. прясно мляко , обяд лист 1 + лист 2 следобедна закуска лист 1 или пак 200 гр. мляко кис. или прясно съответно с мляно ленено семе или ядка вечеря като обяда и преди сън като следобедната закуска. имам разнообразие в хапването : освен зеленчуци имам месце рибка яйца извара сирене кашкавал риба тон ... доволно!

margarita_ilieva
27th March 2008, 11:01
:bravo:
Благородно ви завиждам за резултатите!! Аз не мога да постигна много, за съжаление... А на всичкото отгоре спортувам 2-3 пъти в седмицата, а като се затопли времето ще бъде и по-често. При мен явно това се дължи на обърканите ми хормони (имам проблеми със щитовидната жлеза), но този път съм много упорита и (почти :1252: ) стриктна, така че се надявам на по-добри резултати, макар и по-бавничко...
:2019:

TedyK
27th March 2008, 16:13
margarita_ilieva, замислила ли си се върху факта че мускулите тежат два пъти повече от мазнинките. ако стопяваш мазнинки и изграждаш мускулна маса при тренировките съвсем нормално е даже кантара да ти посочва, че качваш.

margarita_ilieva
27th March 2008, 16:47
:1252:
Аз гледам да не тренирам с тежести за изграждане на мускули, моите тренировки са по-скоро кардио, за да топя мазнини. Иначе си съвсем права...

TedyK
27th March 2008, 16:51
margarita_ilieva, аз не визирах бати Арни. ти докато изградиш такива мускули трябва доста усърдни тренировки.
казвам като цяло да не се стряскаш от факта. няма нищо лошо в това да тренираш с тежести. то така или иначе 150кг. от лежанка едва ли ще дигнеш скоро.
кардио, сутрин на гладно топи мазнините. всичко друго е заблуда да знаеш. казвам ти го от опит.

margarita_ilieva
27th March 2008, 17:09
Сутрин ще започна да бягам в парка, само да се позатопли малко. Мерси за вниманието, Теди..

Amartia
27th March 2008, 23:57
ако ще спортувате говорете с доктора щото като му споменах таебо ми каза непремено да му се обадя да ми овеличи храната! а аз вече не мога повече ядене :) иначе се и измерих в сантиметри - 6,5см от талията и - 6 от ханша ... много съм доволна и това само за 7 дни !! но съм стриктна с режима ... ако искате резултат бъдете точни! :girl_dance:

TedyK
28th March 2008, 11:02
да, да точни сме за това кантарято е наредено на масата до мен. не отделям толкова време за ядене колкото за теглене :lol:

ani4ka1818
28th March 2008, 23:26
Здравеѝте всички!!! Сьвсем скоро за мое наѝ голямо сьжаление научих за Огнян Симеонов и за всички вас които спазвате режима му и имате такива страхотни резултати и направо не можга да повярвам вьзможно ли е това :?: :!: От както се помня цял живот сьм на диети,след това спирам,после пак откривам някоя нова и така до безкраѝ....имала сьм моменти на ѝо ѝо ефект няколко пьти :cry: .аз сьм на 29год и в момента сьм 63кг при рьст 159см,но когато бях на 13год бях 98кг :cry: Нямате си напредстава колко много усилия,нерви,депресия ми е струвало това за да стигна до 63кг.Сега сьм горе долу в нормални граници и тези килограми се задьржаха без да спазвам никакви диети вече 2год.,но имам доста натрупани мазнини около хан6а,бедрата и коленете и много много целулит :cry: Имам чувството че краката са ми винаги подути,като трупчета.Днес звьнях на О.Симеонов но така и не успях да говоря с него защото не е на работа но в понеделник ще му званна тьѝ като сьм силно заинтересувана от неговите хранителни програми.Истински се надявам и аз някоѝ ден да се похваля с добри резултати както всички Вие!Имам само един вьпрос кьм Вас.Нищо не видях в темата относно водата или поне не си спомням сега.Колко вода трябва да се пие на ден защото определено водата ми е голям проблем :?: Поздрави и успех на всички

svinski_slon
29th March 2008, 00:29
Добре дошла, ani4ka1818! :)

Хубаво е, че си решила да се погрижиш за себе си.

Относно водата - без значение какъв режим ще спазваш, или няма да спазваш, водата е много важна. Пий колкото можеш повече. Ако не си свикнала, в началото ще ти бъде трудно, но с времето се създава навик и после няма да можеш да се спреш.
Аз пия около 4л на ден вече (без да се насилвам) и се чувствам чудесно.

Lottus
30th March 2008, 16:12
Според мен няма проблеми, само си хапни и хеобходимото количество ядки, които вървят с млекцето ;)

TedyK
30th March 2008, 17:16
оффф аз нямам спиране като стане вреем за ядките

SB2006
30th March 2008, 19:49
Здравейте, момичета! През почивните дни ме нямаше, за да следя форума...но сега наваксах...
Марго, това което си описала...напълно те разбирам, защото аз имам същия проблем...сякаш четох обяснение написано от мен...аз обаче бях при Оги преди 4 месеца. Имаш ли идея , с която да се стимулираме??? Предполагам, щом сме решили да се погрижим за себе си значи не сме особено несериозни...Аз съм си дала срок до Великден да влезна в любимите си дънки...и съм си ги изкарала от гардероба на стола, за да ги виждам всеки ден... Ако имаш друг идея-стимулант, моля те да споделиш...

margarita_ilieva
31st March 2008, 08:34
Мен ме стимулират резултатите, въпреки, че не са особено задоволителни за моите представи. Но, пък, се успокоявам с мисълта, че по-добре бавно и трайно, отколкото бързо и за кратко.... :1246:
Днес ми е 17-ти ден и се мерих в събота. Сантиметрите, общо, от началото до сега са: - 2 от талията, - 2 от корема, -1,5 от ханша и -1 от бедрата.

SB2006
31st March 2008, 10:02
И аз си мислех, че резултатите ще ме стимулират, но по-скоро обратното...отпускам се и си хапвам, въпреки че ще съжалявам после и общо взето няма да изпитам никаква наслада от тази храна, която съм погълнала.......

margarita_ilieva
31st March 2008, 10:15
E, в това с отпускането няма нищо лошо според мен.. Стига да не е прекалено, разбира се. :popcorn_girl:
Всеки понякога има нужда да кривне. Аз се радвам, че поне за сега нямам проблеми със сладкото, като се има в предвид, че преди ако не погълна няколко вафли или шоколади, или каквото и да било (само да има моооооооого захар в него), все едно не съм живяла... Сега за 17 дни съм изяла 1 вафла(на 8-мия ден) и 5-6 бисквити(на 15-тия). Чат - пат изяждам по някоя ядка в повече... Мисля, че ако съм абсолютно стриктна, ще полудея! :2044:

Amartia
31st March 2008, 11:19
Маргарита не мислиш ли че за 17 дни си свалила прекалено малко? може би защото редовно излизаш от режима. аз на 7 ден бях с по - 6 см. но съм абсолутно стриктна и не съм сложила троха сладко ... а и аз бях преди като теб много сладко ядях а сега и вода се научих да пия! Опитаи се да не мислиш за ядене , а за резултата който ще постигнеш ако не хапваш:) успех

margarita_ilieva
31st March 2008, 11:28
Изобщо не ям много и не излизам постоянно от режима. Дори и когато съм си позволила нещо в повече, калориите пак са били по-малко , отколкото са ми необходими. Според мен това се дължи на хормоните ми, които съвсем не са в ред и от друга страна на килограмите, които искам да сваля - 4-5кг., вече може би около 3-4кг. При теб, Amartia, колко са за сваляне?

Amartia
31st March 2008, 22:17
Значи при мен са повече аз имам хормонален дисбаланс, предизвикан от хапчето , които съм пила в проулжение на година и половина и за 1 година качих 20 кг. аз исках да си ги смукна тях но доктора каза 4е ако сваля 35-40 кг ще стана като манекенка. до тук сум 5-6 кг назад а съм 12 ден и сум доволна. Все пак съм млада трябва да се стягам на почти 20 год. съм.

margarita_ilieva
1st April 2008, 08:51
Сваляш по-бързо, защото имаш повече за сваляне. Като свалиш определени килограми, свалянето ще стане по-бавно. На мен и Симеонов ми беше казал, че повече от килограм на седмица няма да смъквам.

TedyK
1st April 2008, 09:45
ами да ви кажа от това което съм чела като инфо. бързото смъкване не е чак толкова добре. все пак няма да се стремим към анорексия. нормално сваляне е 2 кг. на месец. разбира се ако някой е над 80 кг. смъква мн по бързо.

margarita_ilieva
1st April 2008, 10:11
Не е добре нито за организма, нито за кожата, но въпреки това всеки иска колкото може по-бързо да се отърве от сланинките.

TedyK
1st April 2008, 10:15
ама защо се заблуждавме, че като сваляме килограми топим само сланини? там където се качва най лесно, се сваля най трудно. това си е факт. според мен няма лесен и бърз начин за постигането на дадена цел. то ако имаше всичко на този свят щеше да е песен.

margarita_ilieva
1st April 2008, 10:18
:2043:

Lottus
1st April 2008, 10:23
С режима на Симеонов се свалят само мазнини! Аз дори бях качила малко мускулна маса (без да тренирам). Това не означава, че съм направила мускули. Просто преди режима не консумирах почти никакви протеини, защото си мислех че така трябва. Той ми обясни, че по време на режима тялото ми е получило нещо, което преди му е липсвало.. а именно протеините. За това - не гледайте толкова килограмите , а си мерете обиколките. Фактът, че някои хора свалят повече сантиметри, а не толко кг. също доказва, че се топят главно мазнини.

TedyK
1st April 2008, 11:11
то това със сантиметрите и килограмите сиима логично обяснение. просто мазнини:мускули се отнасят 1:2 за това. мазнините са по леки от мускулната маса.

margarita_ilieva
1st April 2008, 11:21
Киселото мляко комбинирате ли го с маслини, вместо с ядки, или не е правилно?

TedyK
1st April 2008, 11:45
по логика би трябвало да може.

аз все още търся отговор на въпросът, защо ядем ниско маслено мляко на което добавяме масленост ( ядки). това малко ми бяга.

margarita_ilieva
1st April 2008, 12:13
според мен е, може би, заради това, че и в ядките се съдържат протеини.. :2016:
което ме подсеща сега да проверя в маслините има ли.

alica
1st April 2008, 12:28
суровите ядки (бадеми и орехи) са богати на ненаситени мазнини, различни са от мазнините на млякото. високо калорични.
маслините също носят полезни мазнини и затова са предпочитани при диети. там проблема е солта. много е.

TedyK
1st April 2008, 12:33
то има и безсолни маслини. нещо някъде куца.

Lottus
2nd April 2008, 10:08
Може би маслеността от млечните продукти е по-"неполезна" от тази на ядките. Аз така си го обяснявам... :roll:

margarita_ilieva
2nd April 2008, 11:23
Сигурно има нещо, все пак в ядките мазнината е растителна, а както знаем, тя е по-полезна от животинската.
В маслините се съдържат 1.42% белтъчини, а в ядките - 13-19%(това по по-горният ми въпрос)

Liana
2nd April 2008, 11:23
Аз ям пълномаслено кисело мляко. Обезмаслените млека имат повече въглехидрати. Няма проблем да се яде кисело мляко 2 или 3,6 %, или 4,5%, просто трябва да се внимава с калориите. Е ако някой е на low fat диета, това е друга тема.

margarita_ilieva
4th April 2008, 10:00
Намислила съм някой от следващите дни да пробвам да ям само кисело мляко с ядки, като съобразя количествата с режима.. Дали е правилно? :1246:
Симеонов не ми беше казал дали е правилно, пък и аз не съм го питала.
Вие какво ще кажете по въпроса..

svinski_slon
4th April 2008, 12:36
От този режим (на Симеонов) са ми трудни две неща:

да спазвам количествата (60гр месо за обяд са ми изключително малко, после откачам от глад) и да не прекалявам с ядките (каквото и да правя не успявам да се спра).
Иначе, като комбинация се съобразявам и мисля, че имам резултат.
Сега съм в ПМС и си хапвам повече, но хубави храни.

margarita_ilieva
4th April 2008, 12:42
От този режим (на Симеонов) са ми трудни две неща:

да спазвам количествата (60гр месо за обяд са ми изключително малко, после откачам от глад) и да не прекалявам с ядките (каквото и да правя не успявам да се спра).
Иначе, като комбинация се съобразявам и мисля, че имам резултат.
Сега съм в ПМС и си хапвам повече, но хубави храни.

Напълно те разбирам, особено за ядките. Обожавам кашу :girl_in_love:

Lottus
4th April 2008, 15:40
Намислила съм някой от следващите дни да пробвам да ям само кисело мляко с ядки, като съобразя количествата с режима.. Дали е правилно?
Симеонов не ми беше казал дали е правилно, пък и аз не съм го питала.
Вие какво ще кажете по въпроса..

Аз го пробвах този номер, само че не по цял ден. Сутрин си закусвах по режима, обядвах кисело мляко с ядки, следобедната закуска и вечер си хапвах пак по режима и преди лягане пак кисело мляко с ядки. И да ти кажа още по-голям ефект има, но не мисля че е много правилно. А по-цял ден още по-малко. Аз го правих миналото лято, когато беше много горещо и така или иначе не ми се обядваше нещо тежко. Ако искаш пробвай го само с обяда, но цял ден да ядеш само мляко и ядки няма да издържиш, а и си трябва разнообразие ;)

margarita_ilieva
4th April 2008, 15:46
Даммм :1246:
И аз си мисля, че няма да издържа, но мисля да пробвам само за 1 ден, нещо като прочистване..

Any
4th April 2008, 20:47
И аз да се включа :D аз си карам по режима, но понеже ми е доста трудно да си нося обяд си ям всеки ден кисело мляко и да ви кажа се чувствам много добре. Закусвам си сутрин, на обяд мляко и ядки за следобед си нося сандвич от филийка бонус+кашкавал :D а за ядките и аз много обичам кашу затова съм решила за сега проблема като предварително си вадя бройката, прибирам си пакетчето с ядките и чак тогава ги ям :D

margarita_ilieva
5th April 2008, 10:53
Здравейте сладурки! :2035:
Току що се измерих и съм махнала по още 0.5см. от обиколките(талия, корем, ханш и бедра). :1203: Качих се и на кантара, който показа 47кг. Не смея много да се радвам, защото му нямам много доверие и може би съм 48, ама се радвам за сантиметрите :pinkglasses:
Any, моята стратегия, която прилагам напоследък е горе-долу същата, само, че аз си държа пакетчето с кашуто в колата и понеже ме мързи да слизам, си ям само приготвените ядки..

rogi
7th April 2008, 15:42
Аз също се присъединих към всеобщата "истерия" :girl_kiss2: др Симеонов.Втори ден съм на режим и все още не смея да се тегля,но току що установих че сега след като хапнах за 3 ти път днес,реших да изчисля калоричността на храната с разни сайтове.Изненадата беше ОГРОМНА като видях че количеството изядена от мен храна за деня е около 1050гр,а калориите 475 :2013: .Супер,продължавам :D :D :D

margarita_ilieva
7th April 2008, 15:43
:wellcome:
Успех!

ПС: Напиши повече за себе си..