PDA

View Full Version : Pomognete mi


fre64e_kef4e_93@abv.bg
4th February 2005, 11:28
Moje li da mi kajete kak da izbegna korem4eto ,bez nikakvi dieti i fitnes. :roll:

liophy
4th February 2005, 12:44
Сигурно след това ще попиташ как да изкарваш пари без да правиш нищо, само докато си седиш вкъщи...

Е не става. Без никакъв фитнес и никаква култура на хранене не може да избегнеш коремчето.

liophy
4th February 2005, 17:14
Liophy е админ на този сайт. Като такъв той е решил да следи за спазване на някаква политика.

А именно не толерирам действия, които са в разрез със здравословният и спортен начин на живот.
Трият се постове прокламиращи употребата на анаболи, стероиди, операции и т.н. Особенно ниска толерантност имам към нерегистрирани анонимни потребители.

4th February 2005, 18:32
А ЗАЩО НЕ ТРИЕШ ПОСТОВЕТЕ ЗА ЛИПОСУКЦИЯ И СИЛИКОНОВИ ПОДПЪНКИ?!? ЗАЩО ТИ ПРЕЧИ САМО ОПЪВАНЕТО НА КОРЕМА??? :evil: :evil: :evil:

liophy
4th February 2005, 21:39
Дръж се прилично, недей да пишеш с големи букви, недей да пускаш зъбати икони и недей да ми държиш сметка какво да трия и какво да не трия.

4th February 2005, 22:37
Това ли ти е "отговора"? :lol: Не е много изчерпателен...Като ще спазваш политика- спазвай я докрай, а не избирателно. Мислех, че тук всеки може да изкаже мнението си, но явно бъркам мястото.
Има случаи в които никакви тренировки и диети не могат да стегнат корема- не го отричай... и тогава единствената алтернатива е забранената дума с "о".

liophy
5th February 2005, 00:59
случаите в които "никакви тренировки и диети" не могат да помогнат са 1 на 1 000. Което обаче е напълно достатъчно на всички останали мързеливци да се приспадат към този случай и да прибягнат към наглед "лесното" решение. И после като видят резултатите нито са доволни нито се чустват добре.

Всеки може да си изказва мнението, но при положение че спазва правилата. Неверните изказвания и некомпетентни мнения,както и тези които не са в тон със духа на форума ще бъдат отстранявани.

Спорове извън темата на фитнеса също няма да бъдат допускани. Още по малко ще давам отчет и ще си оправдавам действията на анонимни хора.

koremche
8th March 2005, 13:10
Моля пишете на кирилица.
Ами, това с коремчето, правенето на нищо ми е много познато.
Прекарвах около 2 часа на ден в четене на различни материали относно стягане, отслабване и т.н. ....и..... ами до там.
коремчето си стоеше, аз си четях. През зимата беше ОК, защото ходиш дебело облечен, и успявах да поскрия част от месата си. Но идва лято и аз се чудя как да измисля нова техника за по успешно гълтане на шкембето, за да облека някоя по готина дрешка.... след неуспешно прилагане на каквито и да било техники, обличах някоя широчка безлична тениска и така.
В един момент реших да престана да хабя умствения си капацитет за измисляне на глупости, и реших генерално да се справя с проблема.
започнах да ходя на фитнес 3 пъти седмично, и на плуване пак толкова.И вече не мога без тях. Така вече около 2,5 години.
Така че мила моя продължавай да лежиш, със сигурност ще си спестиш потта и мускулните трески. Все пак нещо хубаво нали? :wink: :wink:

18th March 2005, 11:44
bravo liophi samo taka, no molqte samo za edno i to savsem priqtelski: kato ima6 kompetentna informaciq prosto q daj! Dori da te e qd na horata kojto sa zadali daden vapros! Vsi4ki iskat da imat plosak korem i stegnati muskuli i tova da ne im kostva ako ne ni6to to pone po4ti ni6to! Mn si prav nqma takav moment pak i za vsi4kite himij sam saglasna golqma glupost molqte trij gi!