PDA

View Full Version : нова клубарка търси помощ


Marlla
7th July 2006, 16:25
:wink: Първо здравейте на всички!Чета ви от няколко дни и реших и аз да се включа наи-накрая.Доста мислих по въпроса,че питайки е възможно да ви отегча,защото евентуалната ми тема би могла да се окаже многократно дискусирана,но ...sorry предварително.Проблемът ми е следният-отпуснат бюст!!!Хаотично се рових из постингите ви и срещнах и обнадеждаващи и обезкуражаващи мнения.Мисля да се подложа на пластична операция за повдигане на бюста,но се страхувам от белезите.Има ли някоя от вас,която успешно се е справила с тях?Кожата ми е бяла и нежна и не знам дали това не увеличава риска от грозни последствия а и не знам кой метод да избера.Търсеики инфо из нета,за пореден път разбирам,че всеки просто рекламира продукта или услугата си и единствено вие,които сте минали по този път можете да ми помогнете.И ска ми се да чуя мнението на някоя от вас,която се е подложила на такава операция и ако не перфектно,то със сигурност се чувства по-добре сега,тъй като пиложените снимки на клиниките ми се виждат почти еднакви.....помогнете ми в избора на метод и хирург МОЛЯ ВИ!!!

Цвета С
7th July 2006, 20:27
аз не съм минала през така ва операция ,но горе-долу съм наясно,защото ми предстой след като родя и съм се итересувала.Първо нали знаеш,че трябва да си раждала ,за да си направиш тази операция,иначе можеш да си докараш голяма беда .Белезите наистина са ужасни,но снимки които аз съм гледала ,в много от случаите те почти изчезват.А за хирурга трябва сама да избереш никой не може дати препоръча трябва сама да направиш този избор.Успех

Aset
7th July 2006, 21:54
Абе аз изчезнал белег от каква да е операция още не съм видяла. Всичко си зависи от кожата, избледняват и се заравняват, но не изчезват напълно. Всичко друго ще е лъжа.
Ако имаш друга операция - съди по нея за типа белези, които е склонно да образува тялото ти.

Excel
8th July 2006, 00:18
:cry:

Marlla
10th July 2006, 15:44
наистина се обезсърчих :( ... аз не съм раждала...това прави ли операцията невъзможна :cry:... не мога ли да преценя сама,в смисъл,просто да си поема риска.. защо да не мога да си я направя,ако после формата на гърдите ми се развали това все пак си остава мои проблем,не съм ли разбрала правилно???А може би има риск за бременността,вярно,не съм особено запозната,но ми се струва 4е не съм чувала за такива рискове..мислите ли че има....

bimbi
10th July 2006, 15:48
не става въпрос, че би могъл да ти се развали бюста, а за друго - при тия операции има много голям риск от прегъване на някоя жлеза, и при бременност от кърмата ще се запуши, и ще стане беля. а при силикона я няма тая опасност /то там има други де :roll: /.

Marlla
10th July 2006, 15:54
свалих доста килограми,тъи като надебелях зверски поради болест.Сега упорито продължавам,тренирам,но уви за бюста няма друг лек :cry: чувала съм за някакви вакум масажи,но не съм срещала впечатлетния,а само реклами..може би просто не съм попадала на точното място,не знам,помогнете ми ако знаете нещо.Проблемът е,че имам доста голям бюст и сега картинката е- :cry:

loly
10th July 2006, 16:46
Има един друг вариант-да си сложиш сега повечко силикон, а след като родиш да повдигнеш бюста си.

Marlla
10th July 2006, 16:55
разбира се че го има и този вариант,но ми остава още малко,е добре,не знам дали е толкова малко,но все пак ми остават още килограми докато си върна напълно предишната форма.Мисля,че е по-добре да запазя бюста си колкото мога повече,тъи като всички знаем,че за съжаление пластиката все още не може да достигне ефекта на fotoshop-a naprimer :lol: Чувала ли си нещо за въпросните вибро и вакум масажори(дано не греша с формулировката)които успяват да поспасят поне донякъде вечният ни проблем-бюстовете ни

loly
10th July 2006, 17:12
За съжаление нямам никаква информация по въпроса. Но предполагам, че няма да има ефект, който да те задоволява, само ще ти вземат парите.

Aset
10th July 2006, 17:51
въпросните вибро и вакум масажори(дано не греша с формулировката)които успяват да поспасят поне донякъде вечният ни проблем-бюстовете ни
Тези, които засмукват гърдата и чрез масаж предизвикват приток на кръв и наедряване на бюста ли? Не са ли за уголемяване или имат отношение и към стягането на кожата?

Marlla
10th July 2006, 18:01
ми не знам :shock: ..така съм чела,че уж..имат,ама то човек на какво да вярва вече....Чух че и LPG процедурите стягали бюста(апаратът работи на различен режим разбира се от този които се справя с целулита) ама,нали знаеш,око да види,ръка да пипне,аз затова питам тук във форума,чакам да попадна на някои които е опитал,че то иначе,милиони да потрошиш, няма да ти стигнат да опиташ всичко а и риска..междувременно да се направиш на дроб е друга тема,нали знаеш

Цвета С
11th July 2006, 14:31
Песимист:на мен пак ми звучи невероятно