PDA

View Full Version : към по опитните със силикон-спешни въпроси


весела
9th July 2006, 17:26
Здравейте,
да ви се представя,Весела,33 г.,на 27юни беше мамопластиката ми, 500сс,подмускулно,разрез под гърдите,МакГан,кръгли,грап ви.
Вапросът ми е: колко време е нормално да ме боли,вече 13 ден болката намалява,но не изчезва?
Някой знае ли какви са симптомите,които са тревожни и за които трябва да следя сега и през следващите месеци?

diastemma
9th July 2006, 19:13
500 подмускулно... ти си герой.

diastemma
9th July 2006, 19:14
Принципно ако болката намалява, но не изчезва, всичко е наред.
Но това е наизуст казано!

tiara_71
9th July 2006, 19:27
Аз искам да те питам при кой доктор се оперира ти?Аз все още събирам информация,но мисля през септември да се оперирам!

весела
9th July 2006, 19:47
пиши ми на лични и ще ти отговоря,докато не завърши всичко не искам да правя реклама или антирелама,въпреки ,че засега съм много доволна и от лекарят и от клиниката.Ако всичко завърши добре ще я препоръчам на всички :)

vessi_77
9th July 2006, 20:53
Честито, Весела! :)
До края на първия месец болката постепено ще отшуми.При всеки е различно- един повече го боли, друг по-малко.При подмускулното определено боли повече.Абстрахирай се от болката и си мисли за това колко по-добре ще се чувстваш с новите придобивки! :wink:

defo
10th July 2006, 11:50
500 сс не е ли огромно?

sladkatony
10th July 2006, 11:55
500 сс не е ли огромно?
За едни е огромно за други не е ! Не е маловажна физиката и размера на гърдите преди интервенцията ! Не разбирам защо си толкова изненадан(а)
Всичко е въпрос на личен избор !