PDA

View Full Version : Xerbalife


mishelkata
5th February 2005, 09:05
От скоро пия Xerbalife за отслабване и за сега свалям и се чуствам добре .Но ми е интересно колко може да се запазят толкова бързо свалени кг.

Bella
5th February 2005, 12:46
Bi li mi kazala otkude si go vzela?Neotdavna prisustvah na edna sreshta,organizirana ot edna firma(?),kudeto govoreha za tova "chudo".Vsushtnost si turseha hora,koito da rabotiat za tiah i da go reklamirat,da nabirat klienti.Po tiahno tvurdenie tozi produkt ne se prodava v mrejata,a moje da se poluchi samo chrez tehni agenti!?Zatova te pitam :roll:

mishelkata
6th February 2005, 20:49
Re-Bela Взела съм го от дистрибутор на Хербалайф.Наистина не се продава в магазините ,а само чрез дистрибуторска мрежа.

Bella
7th February 2005, 21:28
Blagodaria za otgovora:)Tova neshto naistina li e tolkova chudotvorno?!Imam predvid ne samo za otslabvane,tova ne me interesuva,a tova che prochistvalo organizma i pomagalo sreshtu vsiakakvi zaboliavania,dori napulno lekuvalo niakoi!?Az po princip sum mnogo skeptichna kum takiva neshta.Izglejda mi kato tipichna amerikanska reklama po TV shopping.Koito ima vpechatlenia ot tozi produkt,da pishe :!:

pazza
12th February 2005, 20:50
Do sega dva pati sam vsemala Herbalife saotvetno v prodaljenie na dva meseca.Edna serija se pie edin mesec posle se pravi pausa i ako moje da si go poslvoli 4ovek si kupuva vtora serija.
Efektat e porasitelen!4ovek ne samo otslabva,no i se 4uvstva po-energi4en! :!: :idea: Vnimanie:Ne dava trajni resultati.Sled upotrebata mu 4ovek trjabva da se opita da sadarji postignatite kilogrami.Sa visokata si cena /togava kam 200DM - da ne be6e i pove4e/ o4akvah po dalga trajnost.Ako imate isli6ni pari probvaite!!!