PDA

View Full Version : slaba sam,a imam celulit.Kakvo da napravia?


nansy
6th February 2005, 16:35
Slaba sam,a imam celulit,neznam kakvo da napravia.Rabotia mnogo,a rabotata mi e svarzana s mnogo natovarvane iskam da treniram ,no niamam mnogo vreme.pored vas tezi gelove koito gi reklamirat 6te mi pomognat li ,dali 6te postigna niakakav efekt. :oops:

Ина
6th February 2005, 17:47
Според мен не.

митохондрий
7th February 2005, 20:55
няма начин геловете да помагат :)
те само овлажняват кожата. помагат при рязко качване и сваляна на килограми...да е по- еластична.
за целулита май само тренировките остават и то едва ли с пълен ефект
за да се изкорени трябва да се стопят изцяло мазните депа , а това е химера за жените, които не са култористки :(

Bella
7th February 2005, 21:22
Shte ti pomognat,no te sa samo chast ot programata.Drugite chasti sa pravilno hranene,vkliuchvashto mnogo technosti,i sport.Nai-veche uporitost!Ne ochakvai da stane za 1 mesec.Opredeleno shte zapochne "razdvijvane" v podkojnite plastove,no ti niama da go zabelejish vednaga,zatova ne triabva da se otchaivash i da spirash!

ГОСТ
7th February 2005, 23:19
От личен опит искренно ти препоръчвам т. нар. DERMOSONIC терапия.
Единствено тази DERMOSONIC терапия имаше видим ефект. Този апарат е последна дума на техниката и не може да се сравнява нито с антицелулитните масажи, нито с целутрона или LPG. След 10 процедури трябваше да си стесня повечето панталони, а кожата видимо се заглажда.
Терапията е на принципа на вакуумен масаж, преди който с помощта на ултразвук се нанася антицелулитен гел. Процедурата продължава 1 час. Много от жените се сещат за такива процедури лятото, но аз ти препоръчвам да ги пробваш сега, защото се получават леки синки(нормално е и почти неизбежно), а и цените са по-ниски в момента.
Салона където ходя е в Лозенец – 9620173. Правят и безплатна демонстрация на процедурата.
Колкото и трудна да е борбата с целулита смятам, че при всички случаи е по-добре да полагаш някакви грижи и усилия, отколкото да се изоставиш напълно и да си мислиш, че никой не ги забелязва тези неща.

simona
5th March 2005, 19:03
Моля пишете на кирилицаMoga da tvurdq,4e sus sigurnost masajnite kremove za celut izpolzvani ednovremenno s masojor koito ne e skup davat efekt!Az izpolzvah na Galenik ampulite i vidimo celulita mi namalq s 50%,su6to 2 puti v sedmicata se masajirah s ureda na Philips za celulit koito dava 30%garanciq!probvaite go i uspeh :lol:

donikka
16th March 2005, 13:05
Oтносно този ДЕРМОСОНИК - какви са цените ? Колко трае една процедура ?

ГОСТ
16th March 2005, 22:36
Моля пишете на кирилица.Цената е 200лв за 10 процедури и 22лв за единична. Процедурата е около час.

the1
18th March 2005, 11:04
Clulita e ne6to mn nepriqtno no za smetka na tova i dosta uporito. Borbata s nego ne trae mesec dva ili godina. Trqbva postoqnstvo! Edna ot pri4inite za poqvata mu daje pri bolezneno slabi jeni ili maje e obezdvijvaneto i druga trivialna pri4ina lo6oto hranene, a da ne zabravqme i malkoto te4nosti.
Ne e slu4ajno da se povtarq pijte voda, dvijete se, qjte zdravoslovno. Q vseki da se zamisli po kolko voda pie na den bez da vklu4va sokove bezalkoholni ili kafe ta daje i 4aq! M da ne e mn nali? Prez zimata na organizma e neodhodim pone 1,5 L voda, a lqtoto mejdu 2,5 i 3 L voda. Piete li gi? Poznavam jeni na 50 i nagore kojto piqt po 5-6 L na den i izglejdat po-dobre i ot edno 25-30 godi6no momi4e. A 6to se otnasq do bezalkoholnite, molq vi to va e naj-golemiqt vi vrag s vsi4kata taq izkustvena zahar koqto otiva direkno na dupeto, nezavisimo dali si sla ili si s 50 kg otgore.
A kak da nqmame celulit kato qdem kakvto ni popadne za po 5 min? Zamislete se kakvo qdohte dnes na rabota poredniq hamburger za kolko? Da ne pove4e ot 5 min! Ami ne slu4ajno starite hora kazvat 4e vsqka hapka trqbva da se dav4e po 40 pati, zamislete se! Kato namalite svinskoto(ili go sprete kakto az), ili qdete rqdko no bez tlastini i vareno ili pe4eno na skara, kato qdete osnovno riba, pile6ko meso, mn zelen4uci i plodove 6te pomognete sami na sebesi! Nqma zabraneni hrani prosto ima hrani kojto da se konsumirat v ograni4eni koli4estva i radko (1 pat v sedmicata primerno).
Sporta ne e samo o6te edna trivialna preporaka! Ima razli4ni vidove gimnastiki kojto varirat ot golqmo natovarvane do po leko. ! trenirovka 6te vi kostva 1 4as na den, kato za na4alo mojete da trenirate 2 pati na sedmica sled vreme sami 6te poiskate o6te. I da se razberem lipsata na vreme ne e opravdanie! Vsqka jena moje da nameri 2 4asa na sedmica za sebesi! Ako ne vi se hodi v zala kupete si Video kaseti ima mn knigi po temata ili si drapnete ot internet filmi s uprajneniq. Ako pak re6ite da otidete v zala opitajte razli4ni vidove gimnastiki pri razli4ni instruktori i re6ete sami za sebesi kade i s kogo se 4uvstvate naj-udobno!
6to se otnasq do vsi4ki kozmeti4ni produkti iskam da vi kaja 4e nqma produkt-4udo kojto za 1-2 meseca da vi izbavi ot dosadniq celulit! Nqma nito tuk nito v 4ujbina! Po cql svqt jenite imat edin isa6t problem! A gelovete ne pomagat ako samo gi nanesem na problemnata zonat, tqh gi ima za da gi vtrivame v kojata 4rez masaj i vsa6tnost masaja e tova koeto pomaga sre6tu cilulita, a ne krema ili gela vi!
A vsi4ki drugi ne6ta kato anti-celulitni programi s razli4ni aparati i preparati sa golqma glupost molq vi ne se lajete! Efekta go ima samo dokato hodite na proceduri, malko sleed koeto efekta iz4ezva i vsi4ko se vra6ta i izglejda daje po-zle ot predi i ima da sajalqvate......
Kato mn drugi ne6ta trqbva da ppriemem celulita kato za6titna reakciq na organizma, toj ne moje da se spravi s razgrajdaneto na zaharite i mazninite i gi natrupva tam kadeto na nas ne ni haresva. Ami kak da se spravi kato nie ejednevno go bombardirvame s kakvi li ne mazni hrani i estestveno "nqmame vreme" za malko dvijenie!
I nakraq nikoj nqma imunitet sre6tu celulita nito slabi nito palni toj prosto e 4ast ot nas! Ili se nau4ete da jiveete s nego ili si promenete savsem malko na4ina na jivot! E rezultatite nqma da gi vidite utre nito sled mesec, no predeleno ako ste postoqnni 6te vidite kak ne sled dalgo kojata vi 6te izglejda po-savsem drug na4in!
Ako re6ite prosto ne pravete tova koeto vi savetvam , ako re6ite mojete da mi se doverite vse pak sam instruktor i se zanimavam s podobni ne6ta ot dosta vreme, ta vsa6nost si precenete sami!
P.S. Cenata na 1 trenirovka e 2-3 lv., pak e po-dobre ot 22 leva za 1 procedura pak i 6te se po4uvstvate neveroqtno dobre o6te sled prarvia pat!

19th March 2005, 19:16
Eheeee,tva otgore e ciala statia be,kak se chete tolkoz dalgo neshto.Pishete po nakratko,pls!

19th March 2005, 19:17
I kvi sa tia zeni,deto piat po 5-6 litra voda?Te znachi po cial den ne praviat nishto drugo,osven da se nalivat,uzassssssss!

MadWitch
19th March 2005, 22:03
Моля пишете на кирилица.Eheeee,tva otgore e ciala statia be,kak se chete tolkoz dalgo neshto.Pishete po nakratko,pls!

хайде да ти отделя, най-важните неща, щом те мързи да четеш ;)

- избягвай или поне ограничи приемането на сладки неща и свинско месо
- наблегни на движението
- опитай се да тренираш - без значение дали ходиш на аеробика, танци, фитнес или тае бо или тренираш вкъщи, важното е да има натоварване на мускулите
- пии много течности, като наблегнеш на водата
- ако използваш анти целулитни кремове следвай интрукциите им и ги втривай в кожата с масаж

rosi74
15th January 2007, 08:25
А как се нарича този уред на Филипс?

Pimpin
15th January 2007, 21:33
Темата е на латиница, защото е адски стара. Призовавам ви към спокойствие, а Роси може да пусне нова тема, в която да опише проблема си подробно и да зададе въпроса си на кирилица:)

Заключвам темата:)