PDA

View Full Version : Д-р Динев, "Вита", "Валем"


Страници : 1 [2] 3

Flame73
17th April 2007, 13:19
.....

Chujdata
18th April 2007, 08:59
:1351: :2034: :1230: :lachen: :lachen: :lachen: :lachen:

yolk
19th April 2007, 12:45
8)

Flame73
19th April 2007, 13:13
Надявам се, като си видя носа да забравя кошмара, който преживях.
Кофти е това, което си преживяла Йолк.По отношение на Динев, той много неща спестява на пациентките си! :lol: Тук имаше друга мацка с несполучлива ринопластика при него, вероятно си пропуснала да прочетеш.
Искрено ще се радвам да си доволна от резултата си.Сподели след прегледа. :D

Nadia28
19th April 2007, 13:24
Много гадно,дано довечера,след като ти свалят гипса,да си много щастлива от резултата и да забравиш този кошмарен момент :wink:

yolk
19th April 2007, 14:42
8)

Flame73
19th April 2007, 17:02
........

yolk
19th April 2007, 20:07
Ето го най-накрая и моя нос:
http://vesela.vulcho.com/thumbnails.php?album=23&page=1
Още ми е трудно да се възприема, честно казано, очаквах да е по-хубав и по-малък, но може би като спадне ще се влюбя в него :D Между очите ми е ужадно подут и от едната страна също е малко по-подуто отколкото от другата, дали е нормално да е несиметрично подут?

morganlefei
19th April 2007, 20:28
Да ти кажа на мен нослето ти ми харесва :1242: :2003: Не зная за колко време минават отоците, но мислейки логично 1 месец май трябва да мине за да се получи съвсем ефекта.
Хубава си с това носле, радвай му се!

mironka
19th April 2007, 22:13
Динев под мускулно ли работи или над мускулно?? :roll:

Flame73
19th April 2007, 22:22
........

Errika
20th April 2007, 02:04
Кои са тези лекари, които правят без такъв преглед, аз съм изумена, мислех си че това е задължително? :shock:Бояджиев например, може да има и други
Аз имам насрочена дата за операция на 21.01. при Н.Георгиев.Както писах и в другата тема,на консултацията изобщо не стана дума за мамолог,каза ми само да си направя кръвни изследвания.А аз не се и сетих да питам.И сега се чудя какво да правя. :?

yolk и на мен ми харесва нослето ти,честито и дано всичко е наред занапред! :P

Lady1357
20th April 2007, 06:59
Ерика,на мен също не ми каза да отида на мамолог.Явно така практикува :wink:

want
20th April 2007, 12:55
Ето го най-накрая и моя нос:
http://vesela.vulcho.com/thumbnails.php?album=23&page=1
Още ми е трудно да се възприема, честно казано, очаквах да е по-хубав и по-малък, но може би като спадне ще се влюбя в него :D Между очите ми е ужадно подут и от едната страна също е малко по-подуто отколкото от другата, дали е нормално да е несиметрично подут?
Снимката ти нещо не се отваря.И аз бях подута на същите места и мога да те уверя че след време ще спадат, остана ми подуто само от едната страна но то е защото доктора не ми е събрал хубаво стените в горната част на носа.

emisof
20th April 2007, 13:02
Йолк, много ти е хубав новия нос! Честито!

Мария Василева
20th April 2007, 13:09
и на мен ми харесва нослето ти, Йолк :)

want
20th April 2007, 17:15
Успях да видя снимките и честно казано не видях къде си подута изглеждаш много добре и то само 6 дена след операцията:)На мен само синините ми бяха 2 седмици!

elinor
23rd April 2007, 13:36
здравеите мили4ки.много се радвам 4е се интересувате за мен.аз ве4е сам бомба в смисал 4е вси4ко е ок.циците са стра6ни.невероятни.показва ги на всички и всички много им се кефят.засега сам доволна от работата на Динев.шевовете маи ваоб6те няма да си личат както исках аз.за мен Динев е супер човек.в операционната се смяхме докато да захъркам:) беше ми спокоино и не се тревожех за ни6то. операцията беше 45мин.като се о4акваше при мен да бъде по дълга заради фиброаденома.като се сабудих ревях заради упоиката нещо.при всеки било разли4но.преместиха ме горе в супер уютна стаи4ка.с тоя бинт щях да откача и ми беше много гадно.болки имах само в гърдата където беше топчето.направо все едно някои ме реже с нож.доста неприятно.до тоалетната ходех с рака на циците.имах чувството че 6те паднат.като ми свалиха бинта на др.ден бяха огромни.не исках такива .но сега са гор-долу добре но се надявам да спаднат още.пишете ми горе долу стават нормален размер какавто ще си останат.сега вече са си "МОИ" :) не ги чувствам като гюлета.много бързо се възстанових.казват че когато не пушиш се оправяш по-бързо и може и заради това да е .съветвам всички мацки които имат възможност и искат да си корегират бюста да го направят защото чувството е невероятно.болката си заслужава и на 5 ден си забравила ваобще че я има.казвам едно голямо БЛАГОДАРЯ на хората които са измислили имплантите .целувам ви всички.ще кача снимки скоро .снимала съм ги 10000000пъти :)

junglegirl
23rd April 2007, 13:40
Честито Елинор,много се радвам за теб,винаги да им се радваш толкова много :girl_dance: :girl_dance: И чакаме снимки с голямо нетърпение,и ние да им се порадваме :D

bimbi
23rd April 2007, 13:47
направо ги плескай на аватар, да им се радват всички :lol: :lol:
честито и от мен :wink: и бързо възстановяване :)

Flame73
23rd April 2007, 13:51
....

yolk
23rd April 2007, 14:00
...бяха огромни.не исках такива...сега вече са си "МОИ" :)
Айде беее не искала такива :lol: Честити ти огромни и прекрасни ( . )( . ) И разбира се, че са си ТВОИ, нали си си ги платила :1224: Давай по-скоро снимките!

Pretty
23rd April 2007, 14:12
Честито носле , просто е супер :girl_in_love:

yolk
23rd April 2007, 14:17
Тенкю! Като гледам какъв ми беше клюн преди сега направо си е нос! :lol:

milena127
23rd April 2007, 14:20
И на мен ми харесва нослето:) Не виждам подутините, май си ги закрила :girl_haha:

Елинор, радвам се че си добре, дано се възстановиш много бързо и да се перчиш с новите цици това лято :girl_kiss2:

milena127
23rd April 2007, 14:50
Понеже този въпрос явно поражда големи спорове и противопоставяния във форума, а някак виси във въздуха като неизяснен (което и дава храна на споровете) искам да помоля Флейм да сподели с нас конкретно кой и по какъв начин е потвърдил дали е отстранена жлезата и. (ако има желание да сподели тази лична информация де).

Флейм, наистина не си длъжна да доказваш каквото и да е на когото и да е и да споделяш лична информация, но все пак ще съм ти благодарна ако изясниш въпроса, за да се избегнат бъдещите кавги.
:D
:2015:

milena127
23rd April 2007, 15:17
Отстраняването на жлезата ми е един от проблемите след двете операции!!!А това е потвърдено вече от двама мамолози!


Това имах предвид. Благодаря! По мои впечатления след първия ти преглед при мамолог останаха съмнения дали е видял жлезата.

И не става въпрос за Динев, просто тук повечето от нас се лутат и си задават въпроси, затова попитах. Извинявай ако без да искам съм те засегнала!

ПП. Не твърдя че твоите проблеми създават кавгите, обаче ти твърдиш че жлезата ти е остранена, а Чуждата, че не е. Една от двете ви е некоректна и доколкото виждам доста от съфорумничките се чудят коя, затова мисля, че е редно да се изясни въпроса.

Flame73
23rd April 2007, 15:25
........

milena127
23rd April 2007, 15:54
Разбирам, че малцина са тези които вярват в същността на реалните проблеми, едни по написаното от мен, други които вероятно са загрижени за името на Динев.
Милена, не търся истината тук...аз си я знам.
Ние обаче търсим истината. Аз поне.
И не става въпрос кой на кого симпатизира. Както винаги съветваме всички да не вярват сляпо на нечии реклами или хулене, така и е глупаво просто да повярваме на едно от двете твърдения нали?!
Нека говоря за себе си- аз лично много искам да разбера истината в тоя случай. Може би точно защото Динев е и моя хирург. Много бих искала да разбера в какви ръце съм поверила здравето си. Може пък да съм останала с погрешно впечатление от него.
Но не мога просто да си избера едно мнение. Ще бъде глупаво да го направя.

ПП. Спирам по темата. Повдигнах я само защото в другата тема ми се стори, че някои от останалите съфорумници са доста категорични в твърденията си по въпроса и реших, че има някаква информация, която не ми е известна.

Веси78
24th April 2007, 09:41
ЗДРАВЕЙТЕ, искам да си направя липосукция и съм се насочила към д-р Динев, моля ви ако някой от вас си е правил липосукция при него да пише. :roll:

elinor
24th April 2007, 13:40
еи милички как сте?циците са ок многоим се радвам.ама искам
вече да мога да ходя без тоя триумф че се изнервям много.вашите кога се отпуснаха и станаха мекички?

milena127
24th April 2007, 22:06
Мила има много време :cry:

И мен Триумфа много ме дразнеше, но си го носи постоянно, много е важно.

Ще се отпуснат чак след няколко месеца, но иначе след първия ще ти харесват все повече :wink:

kkona
10th May 2007, 18:38
Здравейте всички,
Правил ли си е някой липосунция при д-р Динев? Някакво мнение?

bimbi
10th May 2007, 18:53
аз, на 16 март. днес реших да ида на масаж, и лекарката на няколко пъти каза, че липосукцията ми е отлично направена, щото нямам неравности, а тя рядко виждала такава. обикновено били с някви буци.
но честно казано не съм убедена дали е само заслуга на лекаря, или си е и до организъм, тъй като говорих седна лекарка от София, и тя ми каза че почти в 90 процента от случаите заради отоците на места съединителната тъкан се образувала по-дебела. затова били и тия неравности. за да се избегнат, още в началото след липото трябва да се ходи на разни процедури за разнасяне на отоците. аз на такива не съм ходила, явно съм от късметлиите.
приятелката ми си прави пак при него януари месец, също няма проблеми.

princessSiam
11th May 2007, 10:23
Ефективна ли е, болезнена ли е?моля пишете ми ако се се подлагали на тази процедура!
благодария :lol:

Stefiela
22nd July 2007, 17:57
Някой знае ли дали цените при др.Динев са еднакви в София и във Варна? :?

milena127
22nd July 2007, 18:40
Когато аз се оперирах (преди година и 3 месеца) бяха еднакви.

Stefiela
23rd July 2007, 08:07
Той само надмусколно ли поставя? Докато четях форума останах с такова впечатление.

elinor
23rd July 2007, 08:33
прави и подмускулно но тои не го препоръчва .на консултацията ми препоръча Над а и аз така си исках.сега циците ми са супер.много си ги харесвам и не съжалявам 4е избрах този начин.при Динев операцията ми излезна 2000 евро и около 100-200 лв.за мазила ,сутиени и др.глупости .

Stefiela
23rd July 2007, 18:25
При надмускулното поставяне няма ли риск да се смъкнат надолу след време? Аз съм доста слаба -40кг 1.60см -може да ми личат ръбовете на имплантите.Мислех че за мен е по-подходящо подмускулно.

elinor
24th July 2007, 08:25
маи е по-добре за малки гарди да си сложиш под мускула защото при мен нямаше такъв вариант.сега даже като си помисля 4е след време ще слязат надолу и се 4удя ако реша да ги сменям а това ще стане 100% незнам колко голям имплант ще трябва да слаожа защото ще трябва да е естествено по-голям.под мускула повече боли но ако нямаш много цици маи този начин е по-добре.на мен на едната ми се получи риплинг и сега ми е мн гадно бе хора .набръздена ми е от едната страна.на мен ми се напипва ръба само отдолу .

milena127
24th July 2007, 08:37
Елинор, и аз имах лек риплинг месец след операцията, но после изчезна, кожата се отпусна.

Стефиела, отиди на консултация при различни лекари и виж кой какъв метод ще ти предложи. Не се ограничавай с един, защото понякога лекарите си имат предпочитан метод, който не е непременно най-добрия за теб.

Chujdata
24th July 2007, 10:41
Рано е още, моите се отпуснаха окончателно чак към 9-12 месец.

Babri
24th July 2007, 10:54
A какво значи риплинг :?: И задължително ли се получава при надмускулното поставяне :?:

bimbi
24th July 2007, 10:56
И задължително ли се получава при надмускулното поставяне :?:не, аз нямам

Chujdata
24th July 2007, 11:12
Ако имаш достатъчно твоя мастна тъкан и жлеза, няма проблеми да не се получи.При кльощи , които имат само кожа и ребра се получава, но това изобщо не трябва да те притеснява.

Flame73
24th July 2007, 12:05
Той само надмусколно ли поставя? Докато четях форума останах с такова впечатление.
М'да....Ако си взела решение да те оперира той, забрави за другия метод. :lol:
Ето така (http://share.pacomlan.com/images/ejq71570.jpg) изглежда неговото подмускулно.Пропуснала си да прочетеш подробно в темите, Stefiela...че и за надмускулното му! :wink: :D

Stefiela
24th July 2007, 12:33
Ужасно съм объркана. Много искам нови гърди , но не знам откъде да започна. Най-трудното е да намериш подходящия доктор.
FLAME мерси за уточнението.Разбрах че ти си била оперирана от Динев -не много успешно , сега как си ? (не съм изчела още всички мнения във форума)

milena127
24th July 2007, 13:52
Ужасно съм объркана. Много искам нови гърди , но не знам откъде да започна. Най-трудното е да намериш подходящия доктор.
FLAME мерси за уточнението.Разбрах че ти си била оперирана от Динев -не много успешно , сега как си ? (не съм изчела още всички мнения във форума)

Точно така е. Най-трудно е да се намери доктор. Така че прочети мненията, но не взимай решение само на база реклама/антиреклама.

Консултациите с няколко лекаря са задължителни.

Операцията все пак е риск. Прехвален доктор може точно на теб да сгреши, а някой не толкова известен да се справи перфектно. В тази работа освен добро проучване има и мъничко късмет.

Ани
24th July 2007, 14:16
Той само надмусколно ли поставя? Докато четях форума останах с такова впечатление.
М'да....Ако си взела решение да те оперира той, забрави за другия метод. :lol:
Ето така (http://share.pacomlan.com/images/ejq71570.jpg) изглежда неговото подмускулно.Пропуснала си да прочетеш подробно в темите, Stefiela...че и за надмускулното му! :wink: :D :shock: чия е тази снимка

elinor
25th July 2007, 08:11
абе хора и аз съм оперирана от него .не ми изглеждат така гърдите в никакъв случаи.явно всеки лекар си има грешки или просто не отказват на никои защото това нали за тях са пари .така си е и няма спор 4е всеки търси пари.аз от Динев съм си доволна.ще ви пратя снимки на моите .

Babri
25th July 2007, 10:41
Елинор,прави ми впечатление,че първо казваш,че си харесваш гърдите,а после,че задължително трябва да си сложиш по-големи импланти :shock: Това какво значи :?: Че след 3 мес има драстична промяна :?:

milena127
25th July 2007, 10:44
Barbi, тук 2/3 от потребителките искат по-големи имплантанти почти веднага :lol:

Просто искаме още и още и още :girl_haha:

Дето се вика колкото повече, толкова повече :wink:

ПП. Аз не искам по-големи де, тези си ми стигат :P

Babri
25th July 2007, 10:56
Миленка,искаш ли да ти кажа,че и аз исках по-големи,ама докторката каза,че съм с тесен гръден кош и тези импланти/500cc/ са достатъчни и повече не може да се сложи :evil: Ама сигурно засега :!: След време...знам ли :roll:

elinor
26th July 2007, 08:29
искам да кажа 4е след време когато се наложи да ги сменям защото аз мисля да имам деца и да ги кърмя ще ми се наложи 100 % да ги сменя с по-големи а не 4е сега имам нужда.явно нещичко не си доразбрала ми се струва ? :D

Babri
26th July 2007, 11:06
Явно не съм те разбрала правилно :) Но наистина след като родиш,може би ще има нужда от подмяна :) Поздрави :1242:

isa2005
27th July 2007, 22:49
Привет и от мен!
След като изчетох всичко доста внимателно преди време и след дълго обикаляне при почти всички пластични хирурзи в София,на 11.04 се доверих именно на д-р Динев.До този момент нямам забележки относно новия си бюст,дай боже и за напред.Получих точно визията,към която се стремях.Така че,момичета, доверете се именно на вашата интуиция в избора на хирург,не търсете нечие позитивно или негативно мнение.Всеки греши,дори и корифеите в тази област,безгрешен е този,който не практикува.
В дългото си търсене на лекар се убедих,че именно прехвалените са най-комерсиални,а това буквално ме отврати от такива личности,така отложих и две насрочени дати за операция именно при такива двама.
Няма да величая или да ви говоря за д-р Динев,изборът беше лично мой.
А вашият е във вашите ръце!

Stefiela
28th July 2007, 11:22
Радвам се че при теб всичко е минало успешно ISA :D .
На мен тепърва ми предстоят консултации и операция.Надявам се накрая и аз да съм доволна :D .

Атина
28th July 2007, 18:39
Той само надмусколно ли поставя? Докато четях форума останах с такова впечатление.
М'да....Ако си взела решение да те оперира той, забрави за другия метод. :lol:
Ето така (http://share.pacomlan.com/images/ejq71570.jpg) изглежда неговото подмускулно.Пропуснала си да прочетеш подробно в темите, Stefiela...че и за надмускулното му! :wink: :D
Привет Флеймче отдавна не съм те виждала тук.сжалявам,че пак имаш проблеми.....тази снимка е твоя-предполагам.Този доктор май се оказа пълен некадърник.....съжалявам за всички пострадали от него.....много ми е мъчно за тях....при мен нещата също не са в най -добър аспект,въпреки,че съм с над мускулно.

milena127
28th July 2007, 19:02
Атина, и ти отдавна не си се мяркала.

Как са нещата при теб, помня че имаше някакви оплаквания?

ПП. Снимката на Флейм е шокираща наистина, аз досега бях виждала проблема само "облечен". Това след втората операция ли е?

desx
30th July 2007, 15:03
Ще се представя по-подробно във подходящата тема. Утре имам изследвания във Вита и надявам се във сряда влизам за операция! 350сс при д-р Динев. Много се колебая над или под мускула. Утре пак ще поговоря с него. Гледам, че и във форума всичките сте на различно мнение по въпроса?! Поздрави! :roll:

milena127
30th July 2007, 15:07
А какво ти препоръча доктора- под или над? И къде ще е разреза?

desx
30th July 2007, 15:28
Разреза ще бъде около зърното и ми препоръча над мускула!

milena127
30th July 2007, 15:58
Мдаа, той принципно е специалист на този метод и затова го препоръчва.
Тук имаме само един случай на подмускулно при Динев, доста неуспешен.

Аз също съм при него, надмускулно. Засега съм доволна.

Ти доколкото виждам не си раждала. Какво ти обясни за разрез през аеролата и последващо кърмене?

isa2005
30th July 2007, 16:02
Миленка,извинявай,но колко време мина от твоята операция?

milena127
30th July 2007, 16:08
Вече година и 4 месеца. Що?

desx
30th July 2007, 17:05
Ами обясни ми, че по никакъв начин не се засягат млечните жлези при този начин на поставяне и че няма да имам никакви проблеми в кърменето след време! Ти доволна ли си от надмускулното?

milena127
30th July 2007, 17:51
Доволна съм, да. Ефекта е както го исках- с вид на естествени.

desx
30th July 2007, 22:31
Много благодаря за инфото! Ще пиша веднага като всичко мине за да кажа с две думи как се чувствам.
Този форум е ужасно полезен, аз лично го изчетох целия затова да го поддържме :girl_dance:

isa2005
30th July 2007, 22:32
просто,питам,Миленка.
Интересува ме как биха изглеждали след време,дали резултата ще се запази.При мен също изглеждат доста естествени,противно на схващанията при надмускулно.Дори горният полюс преминава доста плавно към същинската част,като същевременно не губи очертанията си.
Определено аз също съм доволна.
Успех Desx,желая ти късмет!

milena127
30th July 2007, 22:48
При мен точно горния полюс се смъкна леко и е по-плавен прехода сега. Съвсем леко увиснаха и понеже са асиметрични са като естествени. Точно такъв вид исках.

Но и кубиците са малко при мен, няма кое да увисва кой знае колко :wink:

isa2005
30th July 2007, 23:26
Хвана ми мисълта,точно това имах предвид и аз за горния полюс.За това те попитах,както и за увисването.При мен кубатурата е 350,ще видим след години,дай боже да няма други проблеми,та от това да се оплаквам занапред.Единственият ми страх е да не им се развали формата,или поне да е поносимо след като не може да се избегне.
А ти с масажите как се справи,колко време ги прави?Нещо не ми се отдават много и да призная,често ги пропускам.Дано да не е фатално :oops:

milena127
31st July 2007, 20:33
А ти с масажите как се справи,колко време ги прави?Нещо не ми се отдават много и да призная,често ги пропускам.Дано да не е фатално :oops:

Честно да ти кажа вече не помня :1252:
Май опитах да съм стриктна, ама нещо не ми се удаде :girl_haha: :girl_haha:

Flame73
1st August 2007, 16:53
чия е тази снимка
Моя Ани, моя е...Преди последната ми операция!

А сега са си цици-мечта! :girl_dance:
Предстои ми една лека корекция скоро, за да ми заличат грозните белези от динев и съм пушка! :D

milena127
1st August 2007, 17:36
Я Флеймче, много се радвам, че най-после си оптимистично настроена :lol:

Пожелавам ти само така да продължаваш :2043:

Excel
1st August 2007, 18:14
И аз се радвам за теб Flame . Искрено .

desx
2nd August 2007, 15:11
Привет на всички, вече съм тунинг :D
На 01.08 при доктор Динев. Много съм доволна и от него и от анестезията. Нямах никакви проблеми след упойкта, хапвах си и не ми се повдигаше. Малко доста ме боля през ноща, но мисля, че е нормално! Харесах си и размера и гърдите въпреки, че са оттекли в момента. Надявам се и заздравяването да протече като хората. Някакви съвети за стойката при спане. Много ме боли гърба а имам и лека дископатия :cry:

Babri
2nd August 2007, 16:22
Да са ти честити новите придобивки,Desx :D Аз след операцията спях полу-легнала и много ме болеше гърба :twisted: Но след около една седмица вече започнах лекичко да се обръщам :)

milena127
2nd August 2007, 16:37
Моят съвет е спане на трон от възглавници. Само така, леко поизправена и събрана от всички страни с възглавници, ми беше удобно спането в началото.

isa2005
2nd August 2007, 22:15
гръб ме боля само първата нощ след операцията,в болницата.Като че ли леглата във Вита са много твърди,в къщи определено ми беше по удобно.Около 2 седмици спях с две възглавници,като едната я подпъхвах леко под другата и така се чувствах добре.Спокойно Дес,тези болки отшумяват много бързо,освен ако не ти се е възпалила дископатията.Тъй като винаги съм спала по корем,в началото страшно ме тормозеше факта,че трябва да е по гръб,но се свиква,скоро ще можеш да се обърнеш и на една страна.Заслужава си,потърпи малко :D

bimbi
3rd August 2007, 06:51
всички ги боли гърба след операцията, не е от леглата в болницата :wink: до седмица би трябвало да ти мине

desx
3rd August 2007, 08:02
Точно така спах и аз тази нощ, но не бях изправена а легнала. Тази нощ беше къде къде по-добре от първата!

Аз мисля, че и сега мога да се обърна леко на една страна, но незнам дали е редно? :?

Babri
3rd August 2007, 10:13
Е,недей се обръща още,Desx :D Много е рано пък и не трябва да ги притискаш :) Трай,бабо,за хубост :D

Ани
3rd August 2007, 10:33
чия е тази снимка
Моя Ани, моя е...Преди последната ми операция!

А сега са си цици-мечта! :girl_dance:
Предстои ми една лека корекция скоро, за да ми заличат грозните белези от динев и съм пушка! :Dдоста грозна гледка са били метни една нова

Flame73
4th August 2007, 17:36
Сорка, че едва сега ти отговарям Ани.:oops:
Бяха да, Very happy съм, че този кошмар е вече в миналото!


Пускам едничка "облечена" (http://share.pacomlan.com/images/jVP45378.jpg)(2 мес.след опер.)
Пиши ми Л.С с мейла си, да ти изпратя топлес снимчоци :lol: :wink:


П.С.Плювнете с/у уроки, мацки! :lol:

milena127
4th August 2007, 19:54
Лелей Флеймче :1203: :girl_in_love:
Пу,пу,пу :cool:

Babri
5th August 2007, 13:01
Супер са,Флеймче :D

Flame73
5th August 2007, 13:37
Благодаря, момичета.... :girl_kiss2:
Трябваше в темата на Д-р Заякова да приложа тази снимка...чак сега виждам в коя съм сега. :lol: :lol: :lol:

Excel
5th August 2007, 13:50
Флейм , много е добра поправката . Пак ли е подмускулно ? Много естествено ти стои бюстта .

elinor
6th August 2007, 08:21
милички абе много съм притеснена .на едната имам риплинг.ама направо на вълни ми седи.някои каза 4е след един месец се махали а при мен са ве4е почти 4.и това ми се появи преди месец.постоянно си спя с тоя сутиен на триумф.кажете при вас така ли е .това жлезите ли ги образуват тея вълни ?щото при цикъл ми се ли4и пове4е.

milena127
6th August 2007, 18:16
Elinor, малко е трудно да ти дадем съвет като не можем да си го представим. Не можеш ли да ги снимаш тия вълнички да видим?

DeSIKOS
6th August 2007, 20:22
Flame, много се радвам, че при теб нещата най-после са се опарвили дано нямаш вече никакви проблеми :)

И.....мнооого карсиво деколте имаш!

Babri
6th August 2007, 21:17
Здравей Елинор,пиша ти по повод риплинга или къдричките.Преди малко бях на контролен преглед и при мен всичко е наред :D Докторката ми беше казала,че трябва да се мажа всеки ден с един гел за да се омазнява кожата и да не се опъва. А аз се мазах само 2-3 дни.А от опъването се получавали и тези къдрички,за които ти говориш.Значи мазане му е майката.И освен това не било мн добре непрекъснато да ги пристягам в сутиен,а да си си ходя без особено в къщи и докато спя.Хубаво било да ползва лосион за суха кожа.Дано при теб нещата се оправят :D

elinor
7th August 2007, 07:58
значи ,те си личат наи много когато трябва да ми идва цикъла а сега само ги напипвам и то само на едната гърда.на другата всичко е ок.ще ви пусна и нови снимки на моите да ги видите.незнам защо така се получи с моите приятелки :) ама трябва да измисля решение.освен да ходя при Динев да видим кво ще ми каже ама не мисля че ще е нещо което не го знам.да не би да се е получило нещо да се е преместил импланта или си въобразявам.много искам сега устни..то един път като те хване тая мания е ужас.....

Ани
7th August 2007, 14:16
Сорка, че едва сега ти отговарям Ани.:oops:
Бяха да, Very happy съм, че този кошмар е вече в миналото!


Пускам едничка "облечена" (http://share.pacomlan.com/images/jVP45378.jpg)(2 мес.след опер.)
Пиши ми Л.С с мейла си, да ти изпратя топлес снимчоци :lol: :wink:


П.С.Плювнете с/у уроки, мацки! :lol:пу, пу ,пу мното добре изглеждат

Puppito
7th August 2007, 14:19
Флейм , много е добра поправката . Много естествено ти стои бюстта .
и на мен много ми харесват! дано повече нямаш никакви проблеми и само радости от тук нататък! :2020:

Flame73
7th August 2007, 16:57
Благодаря мацки!:girl_kiss2:
Ама не в тази тема де, PLS.! :lol: :wink:

elinor
9th October 2007, 08:51
здравейте.незнам дали трябва да пиша точно в тази тема,но съм доста притеснена.от няколко дни ,незнам дали си внушавам но имам чувството че едната ми е по твърда от другата.много съм притеснена.в едната от която ми вадиха фиброаденома.чувствам си я една такава тежка и като 4е ли самия имплант е точно както си го напипвах в на4алото.незнам дали си внушавам или съм в овулация.щото като съм към средата на месеца след като ми е свършил цикъла малко ми тежат и болят.но сега ме понаболява само тая дясната малко .моля ви ако някои е имал КК да пише как се е чувствал

ако до няколко дни не ми олекне ще заминавам при Динев да ме види

milena127
9th October 2007, 09:00
Само без паника :wink:

Но можеш спокойно да позанимаваш Динев веднага :wink: Обади му се и обясни точно какво усещаш.
Аз първите месеци след операцията също на няколко пъти се стрясках, че ме боли, докато се усетя че е точно преди да ми дойде и така си ме болеше и преди операцията.

Емисоф е правила КК, прати и ЛС.

Стискам палци всичко да е наред :good_luck:

elinor
9th October 2007, 09:13
Благодаря ти много за инфото.аз съм на 6 месеца.незнам дали птк толкова рано може да се получи КК

adinka
11th October 2007, 16:41
мен от това ме е най-страх може би,от КК.момичета бихте ли ми дали съвет за следното-ако трябва да избирам между 310,330,350 кубика,аз разбира се искам 350 след изчетеното че всички искат по-големите,но въпросът ми е ако са най-големите възможни за мен има ли по-голям риск от проблеми от всякакво естество в сравнение ако сложа по-малките 330? :roll:

junglegirl
11th October 2007, 20:02
20СС не биха се отразили на вероятността от усложнения според мен :)

elinor
12th October 2007, 09:11
слагаи 350 без да му мислиш.аз от много чудене си сложих 390 и да ти кажа са ми точно по мярка.Динев в последния момент ми предложи 390 и сега са супер.добре 4е не сложих 350

milena127
15th October 2007, 22:04
Елинорче, какво стана, как си

:2016:

Размина ли се проблема?

elinor
16th October 2007, 10:28
абе да ви кажа си мисля 4е щото съм в овулация затова можв да ги чувствам по твърди .ама на мен едната ми се струва по твърда но които и да ме пипне не намира разлика.сложих си сърджидерм 30 в устните.стана мн хубаво

baby_doll
18th October 2007, 18:58
Много ме интересува дали някоя си е попълвала устните при Динев с Артекол. Смятам да се подложа на тази интервенция и ще ми е много полезно ако тук има някой, който вече е минал през това. :)

junglegirl
18th October 2007, 19:00
Динев има ли опит с устни? :roll:

baby_doll
18th October 2007, 19:09
Не знам, затова се допитвам до вас, но от всички, които съм посетила, само той работи с Артекол, а аз искам нещо трайно ( без силикон и хидрогел)

apoklistika
18th October 2007, 20:14
A какво представлява този Артекол?

Mena
18th October 2007, 20:47
A какво представлява този Артекол?
Artecoll е перманентен филър, който се състои от polymethylmethacrylate (PMMA) микросфери, които са потопени в частично денатуриран животински колаген.
Колагенът следва до 3 месеца след инжектирането да се разгради, а микросферите биват капсулирани от фиброзна тъкан, която организма ни образува около тях, това е неговата естествена реакция срещу чуждото му имплантирано тяло.
Обикновено това капсулиране е съпроводено от нормална възпалителна реакция. Поради присъствието на колаген в този филър е задължително да се направи тест за алергична реакция към колаген 2-3 седмици преди инжектирането.
Обикновено е необходима още една процедура 3 месеца след първото инжектиране за дооформяне.
Това е най-накратко.

apoklistika
19th October 2007, 00:09
A предназначението му точно това ли е, за което се използва, или и той като силикона е предназначен за нещо друго?

adinka
19th October 2007, 12:58
Дойде и моят ред да кажа, че операцията ще ми бъде на 14 ноември и съм много щастлива.Ей сега малко преди да се обадя на доктора ме хвана страх, ама ще ми мине. Аз какво ли не съм издържала в името на красотата до сега, та едни импланти няма да ме карат да се страхувам я. :1203: и нещо,което е малко извън темата-приятелят ми ми каза, че така си ме харесва повече и да не си слагам :roll: доста ми е странно, ама аз съм убедена, че след като ме види после ще си върне думите назад :2007:
п.п. този форум ми помогна страшно много за всичко,благодаря на всички ви :girl_dance: :2020:

junglegirl
19th October 2007, 13:07
приятелят ми ми каза, че така си ме харесва повече и да не си слагам :roll: доста ми е странно, ама аз съм убедена, че след като ме види после ще си върне думите назад :2007:
Това ти го гарантирам :wink: :girl_haha:
Успех,мила! :girl_dance:

Danielka
19th October 2007, 13:23
...приятелят ми ми каза, че така си ме харесва повече и да не си слагам :roll:
Той и моят така викаше, ама сега като ме види първо за циците ме хваща...ахахахахаха!

Puppito
19th October 2007, 14:57
Дойде и моят ред да кажа, че операцията ще ми бъде на 14 ноември и съм много щастлива.Ей сега малко преди да се обадя на доктора ме хвана страх, ама ще ми мине. Аз какво ли не съм издържала в името на красотата до сега, та едни импланти няма да ме карат да се страхувам я. :а ти при кой лекар щеше да си оперираш бюста?

adinka
19th October 2007, 15:13
при Динев :D

yolk
20th October 2007, 09:49
На мен снощи ми оперира носа с местна упойка и беше много интересно преживяване, усещах всичко и даже гледах как ми мърда кожата като мекица и как клъцка :D Първият път не ми стана добре носа, защото ми увисна върха, но сега като гледам под лепенката изглежда просто прекрасен, макар и подут и немога да му се нарадвам :D Доволна съм от доктора, не само защото мисля, че е от най-добрите хирурзи (съдейки и по снимките на мацките във форума), а защото е отговорен! А и всички от персонала във Вита са много мили, даже мисля там да раждам второто си дете.

zhenya chavdarova
20th October 2007, 10:23
yolk, Честито ти ново носле. :D

juliakam
20th October 2007, 11:59
Здравейте и от мен.
От доста време се информирам от Вас и от форума,
но чак сега събрах смелост да се регистрирам.
Скоро и аз ще съм сред Вас тунингованите /07.11/,но ме
измъчва едно въпросче: Колко сс да бъдат /390-430 /, Помагайте
и благодаря

lux&lux
20th October 2007, 14:45
адинка желая ти късмет и не се притеснявай и моя казва така за да ми повдигни самочувствието да не се подлижа на операция

adinka
20th October 2007, 17:02
yolk,честито и от мен. друго си е после с новото носле :D .да си го носиш е кеф

adinka
20th October 2007, 21:55
А да ви питам-мога ли да карам след поставянето на имплантите, ама колата ми не е автоматик.Питам защото предпочитам да отида сама и да се върна сама, от скоро обичам да съм много независима,ама малко се притеснявам че може да ме боли, а и аз малко сам свикнала да се лигавя и не знам дали ще мога да карам 100 км? :roll: :?:

Мария Василева
20th October 2007, 22:14
много се радвам за тебе, yolk! :2020:
ако искаш можеш да се представиш и тук (http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=7315)

Stefiela
20th October 2007, 23:36
А да ви питам-мога ли да карам след поставянето на имплантите, ама колата ми не е автоматик.Питам защото предпочитам да отида сама и да се върна сама, от скоро обичам да съм много независима,ама малко се притеснявам че може да ме боли, а и аз малко сам свикнала да се лигавя и не знам дали ще мога да карам 100 км? :roll: :?:
:shock: не си го и помисляй да шофираш сама, някой трябва да ти помогне не само с прибирането от болницата , но и първите дни в къщи ( особенно ако ще ти бъдат подмускулно)

gwendoline
21st October 2007, 10:20
А да ви питам-мога ли да карам след поставянето на имплантите, ама колата ми не е автоматик.Питам защото предпочитам да отида сама и да се върна сама, от скоро обичам да съм много независима,ама малко се притеснявам че може да ме боли, а и аз малко сам свикнала да се лигавя и не знам дали ще мога да карам 100 км? :roll: :?:
Ако си с подмускулно - забрави за шофирането, поне три дни... Не го казваме като "загрижени свекърви", а наистина от всяко движение на ръцете ще те боли доста \особено пък ако трябва някоя маневра да направиш)... :roll: Мен ме болеше целият гръден кош почти до пъпа и не можех дори да се подпра на лакът в леглото; камо ли да стана сама до тоалетна... Това за първите три дни го казвам, след това болката понамалява и ти сама ще си прецениш какво можеш да правиш с ръцете си и какво - не. Пък и дори да не те боли толкова в началото, което не вярвам, не трябва да се натоварваш и движиш - имплантите все пак трябва да стоят "необезпокоявани" от всякакво движение, за да застанат добре на мястото си...
Успех, мила и ще чакаме да чуем колко добре е минало всичко и колко се радваш! :) :P

adinka
21st October 2007, 10:37
Милички балгодаря за отговорите :) иначе имплантите ще ми бъдат над мускула, но явно е ,че някой трябва да ме вземе след това,за да не се напрягам и да се натоварвам.Оле има още три седмици до операцията,а аз от сега само за това си мисля :D

gwendoline
21st October 2007, 10:40
За надмускулните знам, че не боли така и може и да е възможно в такъв случай да си се закараш с колата сама... Нека някой с надмускулно сподели...

bimbi
21st October 2007, 11:05
с надмускулно съм, и ти казвам, че е абсурд. един приятел ме закара от болницата до квартирата в София, и уж караше внимателно - и все пак всяка дупка ме караше да умирам за миг...тоест возенето не е приятно, камо ли сама да караш и да ръчкаш скорости, да не говорим пък да въртиш волана, дори и да е с хидравлика

milena127
21st October 2007, 11:41
с надмускулно съм, и ти казвам, че е абсурд. един приятел ме закара от болницата до квартирата в София, и уж караше внимателно - и все пак всяка дупка ме караше да умирам за миг...тоест возенето не е приятно, камо ли сама да караш и да ръчкаш скорости, да не говорим пък да въртиш волана, дори и да е с хидравлика
Абсолютно! И мен ме караха след това и направо всяко движение на колата ме пронизваше.

Babri
22nd October 2007, 09:14
А,доста си боли надмускулното.Имах чувството,че след операцията сме пътували 2ч до в къщи.Ужас беше.

summerseason
1st November 2007, 01:49
здравейте, радвам се, че това което чета за д-р Динев ме кара да съм благодарен, че това е моят лекар.Преди ден бях на консултация във Вита при него, понеже имам Гинекомастия.Незная дали сте запознати, но това е увеличаването на гърдите при мъжете, стои малко грозно и е кофти тръпка общо взето и може само да сме благодарни, че може да се корегират неща от този сорт.Аз също искам да споделя, че съм много доволен от подхода му към пациентите.До две седмици ще съм като нов, което значи, че ако някой се интересува как работи доктора ще мога да дам адекватно становище, тъй като в предишни коментари бях срещнал изказване от типа-ПРЕДИ ОПЕРАЦИЯТА ЦЕНАТА СКОЧИ СЪС 120ЕВРО или нещо подобно беше и още неща които ми се струват малко в повече.Много ми е интересно как хората се организират и всеки, който чул, преживял или помогнал на близък се включва.Успех на всички и надявам се че моят избор също е бил правилен :2043:

ENIRA
1st November 2007, 17:14
Аз ходих при Динев на консултация само, но за обратния проблем - увеличаване на бюста. Изчакахме го малко позакъсня. Бяхме 2 жени и двама мъже за преглед при него. Хубави отзиви изказаха и като ме прие беше много внимателен, отговори на всичките ми въпроси, каза че работи и в чужбина, но това което ми предложи не ми хареса - нито вида на имплантанта нито разреза, а иначе цената е наполовина в сравнение на д-р Тепавичарова на която се реших. Приятелят ми е навит да прави това което и ти, но все още го е шубе.

summerseason
1st November 2007, 17:49
Ами след някой ден ще мога да напиша как е минало и дали е било добре, а честно да си кажа не съм избрал Динев заради цените,тъй като когато правиш такава промяна не избираш при кого ще легнеш по цената му за операцията, а според това колко е кадърен лекарят.В момента съм в България заради този лекар, защото живея във Англия и честно да си кажа мога и там да направя това, но спрях избора си на Динев понеже само доволни хора от работата му а и доста внимателно се отнася с пациентите си

simba JJ
1st November 2007, 18:19
Между другото, когато бях на консултация при него се съгласи с всичко което исках, не ме посъветва нищо и ме убеждаваше че надмускулното поставяне е най- добрия вариант. На въпроса - Защо тогава правят подмускулно, въпреки, че е по трудно за изпълнение, почти нищо не отговори. Иначе впечатленията ми са добри, но все пак очаквах малко повече варианти и обяснение.
Успех!

juliakam
1st November 2007, 18:53
Привет
Това да си избереш доктор е .... ходене по мъките , то са едни консултации едно чудо, и накрая каквото и да решиш и на когото и да се довериш никога няма гаранция , че всичко след това ще е блестящо.Всеки един организъм е индивидуален и по различен начин се бори с т.н чуждо тяло.
Ама стига съм филосовствала, това което исках да Ви кажа е ,Стискайте палци момичета ..... и момчета , че и за мойта операцийка дойде времето /07.11/ при др. Динев.

summerseason
1st November 2007, 19:34
Juliakam няма страшно, доктора е достатъчно наясно и добър, затова стискай палци да дочакаш до 11ти.Няма място за притеснения и нерви затова споко и напред.Желая ти само да преодолееш първоначалният страх когато лягаш на масата, от там нататък всичко е един миг и се събуждаш тунингована.

summerseason
1st November 2007, 19:36
оф забравих да попитам, еластичният курсаж сама ли си го търси или той ти го продава.Как е ситуацията

juliakam
1st November 2007, 19:51
Предполагам питаш за лентата и/или сутиена??
Не той не ги продава

summerseason
1st November 2007, 20:14
ок това е добре понеже щеше да е малко грубо от негова старна да ми каже че и стегната блузка от ликра ми върши работа при положение че може да се снабдиш директно от него с необходимиата стягаща превръзка.Имаш ли телефон или адрес но български понеже нямам много време до операцията за да чакам поръчки от някъде извън българия

juliakam
1st November 2007, 21:34
http://www.jdmedicals.com/ Провери тук или най добре им се обади

summerseason
1st November 2007, 21:55
старахотнаси, много ти благодаря, страшно си ми полезна и благодаря че отговаряш.Още утре ще открия това което ми трябва и го взимам.Благодаря ти

simba JJ
1st November 2007, 23:29
Аз също пожелавам успех на всички, на които им предстои операция. Надявам се всеки от нас да е направил правилния избор и всичко да мине ОК. :)

adinka
1st November 2007, 23:30
simba,ти кога ще се оперираш и колко кк ще си слагаш?
Аз съм на 14.11,330кк :D

Reason
2nd November 2007, 06:31
Момичета аз имам един въпрос.Ако гърдите Ви не са грозни, в смисъл твърде виснали или с видими белези и деформации, защо прибягвате до уголемяването им?
Лично мнение, че големината няма такова значение, което може би Вие си налагате без да искате.Изрази като "Дай на батко да ги мачка" са общо взето глупост.Разбира се, липсата на такива (жена тип фокусник - вдига си ръцете и гърдите изчезват) си е кофти и подкрепям операцията.
Но далче съм от мислълта, че тук повечето сте "фокусници".

blanco y negro
2nd November 2007, 16:14
Ех, лесно ви е на вас мъжете като не кърмите... :mama:

summerseason
2nd November 2007, 17:44
Кое е лесно бе Натали, не сме кърмели, ами то само и това оставаше. Ти раждала ли си? Да лесно ни е понеже се грижим за вас и постоянно инвестираме за да се чувствате по комфортно.Хайде и аз няма да се оплача ако след едно раждане се тунинговам както винаги си искал например.

apoklistika
2nd November 2007, 18:56
За съжаление все още са много малко тия, дето имат финансовите възможности да се тунинговат след едно раждане, така че са си изключение. Повечето си носят висящите цици и в много случаи и висящия корем цял живот.
Кое е лесно бе Натали, не сме кърмели, ами то само и това оставаше.
Е кво само и това оставаше, все едно минавате през едно нещо дори в тоя живот, дето се отразява драстично на някоя част от тялото ви :lol:

summerseason
2nd November 2007, 19:32
apoklistika незная защо говориш с толкова злоба ама доста жени лягят под ножа още преди раждането, така че хайде помисли кой ви плаща тези малки корекции.С риск да прозвучи малко грубо,без да искам да обидя всички онези жени които са самостоятелни и не зависят от мъжа до себе си когато искат да сложат още малко или да пипнат и още на някое местенце, но повечето чакате на нас, а и аз не се оплаквам защото няма нищо лошо да платиш новата придобивка на любимия си човек.Поне аз така мисля.Та ние сме тези дето плащаме и дето не се скапват частите на тялото за които говориш, като шапка ви свалям на жените, тъй като никой не е казал че е лесно да издържиш докато мъничето се появи на бял свят.ЕВАЛА НА ВСИЧКИ ЖЕНИ

Reason
2nd November 2007, 20:08
Опа, опа!Аз се извинявам, че докарах нещата неволно до разправия.Просто ми беше любопитно да разбера, а и темата малко се изместив в оффтопик.

apoklistika
2nd November 2007, 22:59
:roll: не знам къде видя злоба (стигам до извода, че напоследък просто това е модерна думичка във форумите, щото доста хора с нея си започват изреченията с повод или без :lol: ), ама както и да е. Може би като поопознаеш потребителките тук, ще ти стане ясно, че на 99% от мацките никой не им е плащал интервенциите, повечето изкарват достатъчно, за да си плащат всичко сами, други вземат назаем, някои и кредити теглят. Това, че случая с теб и твоята приятелка явно е различен, не ти дава повод да глобализираш.
Да, доста жени лягат под ножа преди да родят (примера ти беше с кърмене, затова продължих в тази насока), тук има даже и такива, които лягат преди да са станали пълнолетни, по един или друг повод (обикновено сериозен). Но не гледай жените тук- това е специализиран форум и тук всяка втора е с някаква интервенция- като цяло, процента на жените, които си оправят кусурите с операции е доста малък все още. За съжаление. Дано все повече да могат да си го позволят. Сами. Аз лично много бих се издразнила, ако мъжа ми няколко пъти повтори, че не че има нещо против, ама все пак той е платил- най- накрая бих му теглила майната с извинение.
Reason, виждала съм снимки на гърдите на ужасно много момичета тук, като цяло смея да твърдя, че 99% са били страшно разумни и страшно сериозни в решението си да се оперират и са го направили в границите на естетичното и красивото- аз поне жена с фрапантни цици тук не съм видяла. Много са били "фокусници", "печени чушки" и всякакви други подобни, доколкото им знам мотивите на повечето, винаги е било заради собствено самочувствие.

juliakam
3rd November 2007, 00:08
Моето скромно мнение е, че дори и да отлагат с времето жените предпочитат сами да си платят / кредити , познати, пестене / тези интервенции , че да не им се натяква след това. За голямо съжаление наистина все още малко дами могат да си го позволят по ред причини, след като са станали майки, / за съжаление Майката природа дава ... но и взима / МЪЖЕ не ни съдете , че след като сме си свършили "работата" искаме да изглеждаме добре и със самочувствие , защото на Вас семейният живот т.е , факта , че сте бащи на децата си не Ви се е отразил на по никакъв начин на природните дадености и лично самочувствие.Интервенциит на които се подлагаме не са никак безобидни и повярвайте след като сме стигнали до това не лесно решение / с изключения все пак /то е много сериозно обмислено в най- малките си детайли. Затова, ако можете помагайте на жените и приятелките си в това начинание и ги подкрепяйте но недейте в никакъв случай да ги съдете за това.

summerseason
3rd November 2007, 01:36
Ок, нека започна и може би да се повторя като се извиня на всички от вас, които НЕНАРОЧНО съм обидил или накарал да се чувстват дискомфортно.Нещото което ми се въртеше в галвата е, че няма нищо лошо в това да подариш на жената до теб някакъв вид тунинг.Не мислете, че като мъже не оценяваме това през което минавате докато мъника е вътре във вас и колко ви коства сутрешното гадене, болките, отоците и и и и и и и и ии.И понеже както ви е ясно неможем ние да родим, едно от нещата с които бихме могли да помогнем да си възвърнете самочувствието е този, като платим тунинга.Съжелявам ако съм Ви обидил ако съм разбран че ние сме тези които Ви плащаме интервенциите.Евала на всички от вас които се борите сами за целите които гоните и само шапка мога да ви сваля и го правя.Благодарен съм също и че сте толкова отзивчиви и отговаряте на такива като мен, които идват от някъде и питат и питат и вероятно ви обиждат, но вие пак помагаде със съвет.THANK YOU Там от където идвам и където живея жените са силиконови, с лоши екстеншъни, с плътни устни и така нататък и повечето от тия жени получават устните, гърдите или поредното нещо като коледен подарък или просто подарък от партньора до тях, тъй като вече са се решили на нещото и не е проблем за мъжа да плати операцията със или без повуд. Излизаш на диско или на бар и всичко е гърди, коса и устни, лъскаво обелечени и опаковани.От десетина дни съм си в България и съм тук заради операцията която ми предстои и от доста време не съм бил тук и нямам обективен поглед за нещата тук и сега.
Благодаря че ви има в този форум и че сте толкова отзивчиви към такива новаци като мен.Наистина най-малко съм искал да обидя някой от вас с мои думи.СОРИ отново и само хубави неща и успешни нови придобивки ви пожелавам.

apoklistika
3rd November 2007, 03:01
Няма защо да се извиняваш, лично мен с нищо не си ме обидил. Ама с това трябваше да започнеш- че преценката ти не е възоснова на България. В Бг не са много жените, чиито мъже им подаряват нови цици и липосукция всяка коледа :lol: Болшинството са се лишили от нещо друго, за да си платят операцията, обмислили са го добре и са преценили, че това е единственият начин да се справят с недостатъка си.
Също така, в Бг не са и много мъжете, които въобще биха се сетили да подарят на жените си каквато и да е пластична интервенция- за повечето май това е ненужно, глупости, "аз те харесвам и така" и т.н. (всъщност тук и аз по- скоро гадая, защото наблюденията ми над българските мъже по въпроса се свеждат до това, което форумките са споделяли).

Babri
5th November 2007, 10:30
Вярно е,че в Бг много малко мъже се сещат да подарят на половинките си подобен подарък.Лично аз не познавам такива.Налага се ние да ги молим,убеждаваме и т.н,че всичко ще е наред и си струва резултата.В крайна сметка,жените сме суетни и правим дори и невъзможното да достигнем върха на красотата.Отчасти го правим в името на мъжката половина от човечеството,а останалата в името на собственото ни самочувствие и само за нас.

summerseason
5th November 2007, 18:08
juliakam идва и твоя ден, тъкмо търсех мнение във форума и паопаднах на една дата седми, която е след два дни и ти стискам палци.Днес като си поръчвах еластичната превръзка за след оперативния период ми пожелаха успешна операция и ми стана много кофти, но нямя да се сдухваме за нищо.Аз който съм сигурно най невчас от вас всичките не се страхувам и нямам търпение да дойде моят ден, който междудругото е следващият вторник и искам просто да ти кажа едно огромно Благодаря за това, че си отговаряла във форума и да ти кажа, че сряда ще стискам палците за тебе и новият ти тунинг.Успех и всичко най най

ПП забравих да ви попитам, престоят във Вита във евро ли се заплаща, както са самите корекции или е в БГ лева.Питам понеже най малкото, с което мисля да занимая Динев е с тоя въпрос.Благодаря ви

Мария Василева
5th November 2007, 18:20
аз лично платих в лева. не знам дали има и други възможности, защото не съм се интересувала от това.

bimbi
5th November 2007, 18:43
ПП забравих да ви попитам, престоят във Вита във евро ли се заплаща, както са самите корекции или е в БГ лева.Питам понеже най малкото, с което мисля да занимая Динев е с тоя въпрос.Благодаря виплаща се в левове, на касата ти смятат сумата по курса на деня :)

adinka
5th November 2007, 19:28
summerseason, аз съм при Динев следващата сряда...може да се видим :D
Как престоят отделно ли се плаща?На мен д-ра ми каза,че престоят е включен в цената?Аз ли не съм разбрала нещо :?: :roll:

zhenya chavdarova
5th November 2007, 20:02
summerseason, аз съм при Динев следващата сряда...може да се видим :D
Как престоят отделно ли се плаща?На мен д-ра ми каза,че престоят е включен в цената?Аз ли не съм разбрала нещо :?: :roll:
Не съм summerseason, но надявам се че няма да ми се сърдиш ако ти отговоря.Абсолютно всичко е включено в цената ( престоя в клиниката, храната и т.н ) :D

adinka
5th November 2007, 20:08
Благодаря много за бързия отговор :2020: :2024:

bimbi
5th November 2007, 20:47
всичко е включено, просто не се плаща на ръка на Динев, а на касата, дават ти и фактура

Мария Василева
5th November 2007, 22:46
да кажа и тука: дават ти плик за писмо с формат А4 с логото на болницата и всички документи вътре -епикризи, платежни документи и прочие, каквото трябва. :) (дори и писмо до личния лекар в някои случаи)

juliakam
5th November 2007, 23:04
Благодаря на всички Ви за куража който давате на мен и на останалита.Деня Х е сряда 07.11.07 Наистина малко ме е страх ....но всичко което правим е за добро . Относно плащането не се плаща на Др.Динев а на касата на 5 ет . при Ели / май така се казваше/ .Нещото което ми каза док е , че предният ден трябва да се занесът 1000 евро или р-ст в лева за имплантите а самата операция може и в деня на операцията при приемането.Това имам като инфо .

summerseason
5th November 2007, 23:06
мале колко сте ми експедитивни, най малкото за което съм се интересувал и питал е как да платя за престоя в клиниката. И нещо леко извън темата, но намаше как да не ми направи впечатление днес.Та ходих до една частна лаборатория, за да си направя нужните кръвни изследвания за следващата седмица и когато жената на регистратурата ми обясни, че е нужно на следващият ден да отида на гладно и неприемал нищо, нормалният въпрос който попитах е каква сума ще ми е нужна да подготвя да заплатя на следващият ден, и тя ми се изсмя и ми пожела приятен ден.Страшно унизително ми се стори, тъй като преди това ходих до банката, за да обменя бг пари, понеже не разполагам в наличност с бг валута и се интересувах каква сума трябва да платя на следващият ден и ми се изсмяха в лицето.Утре е деня ми за изследванията и незная дали е нормално тук, но навсякъде по света ще ти се извинят за дискомфорта който са ти причинили.Чувстваш се виновен че си попитал колко ще струва нещото, а те ти се смеят в лицето.Това е едно от нещата които не ми харесват тук и немога да приема.Иначе вие сте супер.

Ани
5th November 2007, 23:12
аз също си направих изследванията в частна лаборатория която работи със здравната каса носех си направление от личния лекар и платих само 2-3 лева не помня точно

adinka
3rd December 2007, 12:30
Колко време след като пратихте писмото за включване в 5-годишната гаранция на имплантите ви потвърдиха от PIP,че на мен вече мисля седмица и половина не получавам отговор(а писмото е пратено не като обикновено от пощата, а от полицията).Май ще трябва да звънна и да ги питам??? :roll:

joliy
3rd December 2007, 17:29
Аз получих потвърждението си чак след месец, даже май повече беше. Явно се бавят...

elinor
13th December 2007, 09:53
И аз горе долу след толкова време и чесно да ви кажа се замислям към края на 4 год дали да не има да използвам тази възможност :)

joliy
13th December 2007, 11:17
elinor, ти май отдавна беше оперирана. Кажи как си чувстваш гърдите сега? Още ли имаш риплинг?

elinor
13th December 2007, 13:14
Абе хора имам си на едната едно като бабунка.Иначе съм ок.Много си ги харесвам.Сега са ми като естествени и шевовете не се виждат.трябва ли да продължавам да се мажа и даправя масажи .Като съм в цикъл ми са ужастно твърди и все едно имам капсула но после се оправят.

milena127
13th December 2007, 23:27
ЪЪЪЪ извинете, май само аз не съм разбрала каква е тази гаранция на ПИП :1252:
Какво представлява и важи ли за оперирани миналата година? :roll:

aniK
14th December 2007, 07:18
И аз не съм разбрала, но днес, като ми махат конците, ще питам (това е един от въпросите ми в списъка)

elinor
14th December 2007, 09:57
Дават 5год гаранция на имплантите и ако по собстевено желание дори искате да си смените имплантите просто защото не ви харесват ПИП ви ги дават безплатно и си плащате само операцията.

adinka
14th December 2007, 11:13
http://www.jdmedicals.com/display.php?show_item=16&show_sub=87

aniK
14th December 2007, 12:26
Може би не трябваше да се включвам в тази тема, з'то се оперирах при друг доктор, но да споделя, че днес ми дадоха гаранцията на имплантантите.

adinka
14th December 2007, 18:15
Моята ми я дадоха още при изписването заедно с формуляра за регистрация,още чакам само потвърждението-обадих се и казаха,че са ми получили формуляра и поне сега съм спокойна.

milena127
14th December 2007, 18:23
Мдааа..благодаря, но веднага виждам, че е в сила от 15 януари 2007.
Малко съм поизпреварила тази гаранция :?

adinka
22nd December 2007, 11:27
Най-сетне и аз си получих потвърждението. :girl_in_love:

arkona
28th December 2007, 19:51
Мога ли да попитам д-р Динев работи ли ринопластика и дали е добър в тази област.
Благодаря

milena127
28th December 2007, 20:28
Да, работи.
Имаме оперирани при него във форума. Потърси мненията.

ani_ta
20th January 2008, 20:34
Здравейте, момичета! :D Намерих отговори на много въпроси от форума, благодарение на всички, които пишете. Имам обаче един, чийто отговор не открих. Има ли някой които може да ми каже има ли разлика в цената, качеството или отношението, ако се оперираш във Вита или Панацея въпреки че е при един и същи хирург?
Ще ви бъда много благодарна, ако можете да ми отговорите и на този въпрос!!! :wink:

milena127
20th January 2008, 20:45
Аз се оперирах във Варна. Клиниката беше доста малка и не особено луксозна. Обаче не виждам каква връзка има отношението на лекаря :roll:
Според мен доктора е еднакво добър и отзивчив независимо къде ти е правил операцията. Все пак той просто ползва клиниката "под наем".

Разликите, за които се сещам все пак биха били:

1. Доколко е добър екипа там. Анестезиолога е много важен при операцията, сестрите също има някаква все пак важна роля.
2. С каква техника разполага клиниката (макар че не знам дали е чак толкова важно, доколкото помня Динев си носи уредите с него).
3. Следоперативните грижи зависят изцяло от персонала. Аз лично, въпреки че клиниката беше малка, съм изключително доволна. Не ме оставиха сама за повече от 5 мин, сестрата спа на съседното легло за да ме следи през нощта.

Така че може би може да се поинтересуваш за тези неща в двете клиники. Попитай и Динев направо, аз съвсем откровено говорих с него по въпроса, тъй като имах известни притеснения да се оперирам във Варна и той беше съвсем откровен (макар и в ущърб на някои от колегите си).

ani_ta
20th January 2008, 23:10
За отношението имах предвид точно за екипа не за доктора. :D
Благодаря ти много за бързия отговор, Милена 127! :2015:
Ти си права и когато отида на консултация ще го попитам направо дано и с мен да бъде така искрен.

milena127
20th January 2008, 23:26
Моля, пожелавам ти успех! :lol:
А ти какво ще правиш всъщност?

ani_ta
21st January 2008, 09:57
Искам да си увелича бюста. За сега знам само, че ще е подмусколно и съм се спряла на Динев. Дано след консултацията да не се разочаровам и не си променя решението!

milena127
21st January 2008, 11:05
Мога да те посъветвам да се подготвиш добре за консултацията със всички въпроси (даже записани), че там на място се забравят някои неща. При моята консултация доктора отговори подробно на всичките ми въпроси без да прави сметка за времето, така че използвай максимално тази възможност.

Аз съм надмускулно при Динев и ще ми е инетересно дали вече и той е преминал към предпочитания напоследък метод подмускулно. Ще те чакаме да споделиш какво ти е препоръчал. Може би не е зле да попиташ за снимки на оперирани от него подмускулно, за да видиш резултати.

Nyssa
29th January 2008, 23:00
Здравейте, момичета! :D

Нова съм във форума и исках само да споделя, че скоро и на мен ми предстои ринопластика при д-р Динев. Много се надявам всичко да мине добре и да се харесам накрая, защото доста се притеснявам! :?

Но... знаете какво казват за тези, които не рискуват! :lol:

milena127
29th January 2008, 23:07
Привет,

Щом вече си решила и имаш дата мисли само позитивно :2043:

Пожелавам ти успех и дано резултата е какъвто желаеш :2003:

adinka
4th February 2008, 21:04
Дори не знам в коя тема да пиша и накрая реших в темата на доктора ми.
Освен,че имам риплинг,който се забелязва слабо,правя масажи и май се подобрява.
Обаче едната гърда ме наболява,даже и другата и то точто там където е риплинга.Това има ли някаква връзка????А и като пипна и леко натисна и пак ме боли. :roll: А понякога ме боли и без да ги докосвам като сега например и нещо взех да се побърквам,защото не знам на какво се дължи. :?: :?:

боряна христова
9th February 2008, 18:59
здравеите,момичета! интересувам се консултацците при Динев дали се плащат?? :?: Сега на 12 пътувам за София да видим на мен какво ще ми каже..докторчето :)

adinka
9th February 2008, 19:18
Цената на консултацията е 24 лева и се плаща на регистратурата.Успех и пиши после. :)

боряна христова
9th February 2008, 20:13
как пък го сметнаха 24лв :roll: нито по малко нито повече :wink: мерси за инфото :P

Andoniya
10th February 2008, 05:39
Каква е цената в момента за увеличаване на бюста при Динев?
Размера на имплантата отразява ли се на цената?Искам да си сложа най малко 500сс.Висока съм 165см. 50кг.,как ви звучи?

gwendoline
10th February 2008, 09:07
Каква е цената в момента за увеличаване на бюста при Динев?
Размера на имплантата отразява ли се на цената?Искам да си сложа най малко 500сс.Висока съм 165см. 50кг.,как ви звучи?

Звучи пищно :wink: Доколкото имам наблюдения - хирурзите ни рядко слагат над 500 сс от първия път. По редица съображения. Разбира се, има и изключения. Все пак са и търговци... :wink: Успех и да кажеш как са нещата после...:2043:

aniK
10th February 2008, 09:07
...Искам да си сложа най малко 500сс.Висока съм 165см. 50кг.,как ви звучи?

:shock: :shock: :shock:

боряна христова
11th February 2008, 02:17
ще ви кажа как са нещата след 12.02 защото тогава ми е записан часа за консултация при Динев! Ще видим на мен колко пари ще ми каже за увеличаване на бюст...офф притеснявам се..но отивам..няма за кога да отлагам тая операция..

боряна христова
12th February 2008, 22:45
здравеите! на мен на консултацията днес с динев ми определи надмусколно поставяне с разрез през ореолата,само че...от тук е главния проблем...спряхме се на кръгли имплантанти..но от тук аз тярбваше да си избера среден или висок профил?? :?: съоветно среден профил 350cc,висок профил или 385cc или 405 cc.Mоля ви ако някоя е с такъв вид поставяне ..и с кръгли имплантанти нека пише..искам да видя как изглеждат и от двата вида..с среден и висок профил.. :2005: помогнете ми моля ви..

Andoniya
13th February 2008, 07:03
здравеите! на мен на консултацията днес с динев ми определи надмусколно поставяне с разрез през ореолата,само че...от тук е главния проблем...спряхме се на кръгли имплантанти..но от тук аз тярбваше да си избера среден или висок профил?? :?: съоветно среден профил 350cc,висок профил или 385cc или 405 cc.Mоля ви ако някоя е с такъв вид поставяне ..и с кръгли имплантанти нека пише..искам да видя как изглеждат и от двата вида..с среден и висок профил.. :2005: помогнете ми моля ви..
Колко пари е операцията?

боряна христова
13th February 2008, 19:19
Каза ми 2500 евро .. не са много си мисля... :?: ама учудиме едно...каза ми наистина да не пия една седмица преди операцията аспирин...аз го попитах дали трябва след операцията да пия витамин D ili E забравих точно кои..а Динев ми каза че нямало такова нещо..също не ми каза и за памучното белио с което четох че трябва да съм в деня на операцията!офф кое и крив и кои прав...даите съвет моля ви! :cry:

adinka
13th February 2008, 21:20
Мен ме оперира само по памучно бельо, но не си спомням той да ми е казал преди това изрично да бъда.Там за витамините не знам,ама аз си пия Центрум и не съм ги спирала преди операцията,а след това започнах и с много витамин Ц.Ти имаш ли вече дата?

боряна христова
14th February 2008, 05:55
точна дата нямам,защото още не съм решила каде точно-дали във Варна или София.Кяза ми кога къде ще е ..и трябва да реша тия дни и да му се обадя да си запиша час!ааа щях да питам на някои капаро искал ли е?четах тук че някои са давали капаро..аз питах Динев-тои ми каза че нямало нужда от капаро?!? вие давахте ли капаро?

боряна христова
14th February 2008, 05:57
забравих да кажа че аз си платих на рецепцитя 25лв за консултацията-а не 24! не че 1 лв е нещо..ама явно свеки си прави каквото иска!!

bimbi
14th February 2008, 09:00
забравих да кажа че аз си платих на рецепцитя 25лв за консултацията-а не 24! не че 1 лв е нещо..ама явно свеки си прави каквото иска!!къде ти беше консултацията? и кога каза, че ще бъде във Варна?

боряна христова
14th February 2008, 13:53
бях на консултация на 12.02. Динев каза че от 01 до 07.03 март е в София,от 08 до 14.02 е в Варна .Успех

боряна христова
14th February 2008, 13:55
забравих да спомена ,бях на консултация в София.

боряна христова
15th February 2008, 14:04
бях на консултация на 12.03. Динев каза че от 01 до 07.03 март е в София,от 08 до 14.02 е в Варна .Успех

боряна христова
17th February 2008, 06:44
да ви попитам момичета нещо..според вас имали значение каде ще ми е операцията на :naked: след като ще ме оперира все Динев?дали в Варна или София?моля ви кажете си мнението... :1252:

боряна христова
20th February 2008, 07:21
ехооооооо,каде сте всички? :2016: Тука маи само аз си пиша?? :girl_hysteric:

milena127
20th February 2008, 11:30
Ама аз май скоро отговарях на този въпрос :roll:
Сигурно някое от другите момичета е питало, сега ще изровя къде беше.

milena127
20th February 2008, 11:37
Ето (http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?p=229621&highlight=#229621), намерих къде съм си написала мнението по въпроса, понеже и пред мен стоеше дилемата Варна или София.

junglegirl
20th February 2008, 11:43
Значение има целият екип и оборудването на болницата,но на първо място според мен е анестезиологът.

боряна христова
21st February 2008, 06:01
и в крайна сметка каде е по добре според Вас?Има ли някои идея колко пари ще ми струва още 3-4 дни престои в болницата,понеже Динев ми каза че е наи добре след операцията да съм наблизо(да съм в града)а аз съм от Стара Загора и няма каде да спя освен болницата в която съм! Е..хотели колкото искаш..но на мен ми се иска да остана наи -добре в клиниката! :treaten:

milena127
21st February 2008, 10:41
Ами някой трябва да ти даде информация за екипа и анестезиолога във съответните клиники, за да се прецени къде е най-добре.
От Вита имаше отлични отзиви, аз съм оперирана във Валем и нямам никакви оплаквания, но това беше отдавна.

Защо направо не попиташ Динев?

А колкото до престоя предполагам, че всяка клиника си има ценоразпис. Най-добре им звънни и попитай колко ще ти струва да останеш повече дни.

Nyssa
22nd February 2008, 16:18
Мен Динев ме оперира в сряда във Вита и съм много доволна от целия екип, така че не се притеснявай. :)

боряна христова
23rd February 2008, 06:47
Какво ти оперира ако не е таина? И как се получи резултата? :2046:Моля те разкажи с подробности... :girl_in_love:

Enerdji
24th February 2008, 18:24
имали значение каде ще ми е операцията на :naked: след като ще ме оперира все Динев?дали в Варна или София?моля ви кажете си мнението... :1252:
Аз съм оперирана в двете болници, от Динев. И на двете места е ок, нямам забележки. Вита (две операции имам там) е по голяма болница, повече персонал, много техника за всякакви случаи. Валем (веднъж съм била) е в страхотна местност, тихо, спокойно, само ти си пациента там -чувстваш се като звезда :wink:
Ако трябва да избирам отново, ще избера Вита :)

боряна христова
24th February 2008, 20:18
имали значение каде ще ми е операцията на :naked: след като ще ме оперира все Динев?дали в Варна или София?моля ви кажете си мнението... :1252:
Аз съм оперирана в двете болници, от Динев. И на двете места е ок, нямам забележки. Вита (две операции имам там) е по голяма болница, повече персонал, много техника за всякакви случаи. Валем (веднъж съм била) е в страхотна местност, тихо, спокойно, само ти си пациента там -чувстваш се като звезда :wink:
Ако трябва да избирам отново, ще избера Вита :) Мерси за инфото.. :girl_in_love: В София ще е значи..Казваш че имаш оперции от Динев-сподели моля те какви и дали си доволна! :1246:

nev9
17th April 2008, 15:48
Знаеш ли някой оперирал клепачи при Динев - аз имам насрочен а дата за април при него за блефаропластика и бих искала някой опериран да сподели мнение. :2045:

nev9
17th April 2008, 15:56
Доколкото си спомням ти беше при Динев за блефаропластика миналата година, аз ти изгубих координатите тогава, а много се надявах да ми пратиш снимки и да се видим. Аз имам насрочена дата при Динев за края на Април във ВИТА. Доста се притеснявам ,тъй като така и не успях да видя момичета с блефаропластика от него. А и не знам условията във ВИТА дали са добри, отношението на персонала и т.н. Чакам да ми пишеш...датата ми наближава :pinkglasses:

sibi
17th April 2008, 17:01
Виж тук
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=3672&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Rusallka
26th April 2008, 16:41
Здравейте,за първи път ми е да пиша в този форум,но исках да споделя мнението си за д-р Динев. На 24.04 се оперирах при него-гърди и липосукция на бедра.За гърдите много инфо бях изчела,но за липосукцията сум на кота 0.Страхувам се да не ми увисне дупето след като вече я няма мазнинката под него,която го държеше повдигнато.

Rusallka
26th April 2008, 16:43
Някой може ли да ми помогне с информация за липосукция на бедра и задни части.Направих си такава преди 2 дни и може би твърде бързо очаквам резултата.Направих и 350сс гърди,но повече ме притеснява дупето.

milena127
26th April 2008, 21:44
Rusalka, видя ли във темите за липосукция?
Bimbi е с липосукция, май тя беше писала, че първо има отоци и чак когато спаднат се вижда резултата.

Атина
27th April 2008, 13:18
Здравейте момичета.дълго време не съм писала тук.вече съм на един месец след третата опарация- дано да е последната.сега съм с нови импланти -465 сс.искам да изкажа и тук благодарноста си към д-р Динев-за мен той е отговорен лекар и добър човек-направи невъзможното за да съм добре сега.

боряна христова
27th April 2008, 14:50
Здравейте момичета.дълго време не съм писала тук.вече съм на един месец след третата опарация- дано да е последната.сега съм с нови импланти -465 сс.искам да изкажа и тук благодарноста си към д-р Динев-за мен той е отговорен лекар и добър човек-направи невъзможното за да съм добре сега.Ухааааааа,това е много нещо(465 cc)Под или надмускулно са?Моля те искам да видя снимки..

Атина
27th April 2008, 15:35
Над мускулно са.при смяната на имплантите нямах болки оттоци и дискомфорт дори-само лека температура два дни след операцията.за съжаление снимки не съм си правила

milena127
27th April 2008, 17:11
Атина, много се радвам да те видя тук щастлива и доволна най-после :lol:
Стискам палци вече всичко да е наред :2003:

Ама добри кубици си сложила :cool: И на мен ми е любопитно НАД или ПОД си сега :roll:

milena127
27th April 2008, 17:12
Ах, сори ти си писала, че си НАД.
Малей, значи си бомба направо :wink:

danaq
6th May 2008, 14:13
Някой може ли да ми помогне с информация за липосукция на бедра и задни части.Направих си такава преди 2 дни и може би твърде бързо очаквам резултата.Направих и 350сс гърди,но повече ме притеснява дупето.
под или над мускулна са ти..капковидни или кръгли?и кви пари беше всичко?
колко струват при Динев гърдите eurosilikon капковидни.....

tedy77
4th June 2008, 14:18
Момичета, преди месец си направих операция във Валем , при Динев и не получих никакви документи-собственичката на клиниката ми каза, че ги държала в архив, включително и сертификата,който Динев ми даде.Това ме обезпокои.Моля , тези от вас , на които им се е случило същото , да споделят - може и на лични.

tedy77
4th June 2008, 14:22
под или над мускулна са ти..капковидни или кръгли?и кви пари беше всичко?
колко струват при Динев гърдите eurosilikon капковидни.....


Динев работи с PIP - цената във Валем е 1880е за имплантите и 880е за операцията.

milena127
4th June 2008, 19:35
Момичета, преди месец си направих операция във Валем , при Динев и не получих никакви документи-собственичката на клиниката ми каза, че ги държала в архив, включително и сертификата,който Динев ми даде.Това ме обезпокои.Моля , тези от вас , на които им се е случило същото , да споделят - може и на лични.

Нещо не разбрах- дори и сертификат ли нямаш? Той трябва да си седи в теб, нали затова се издава. Моят Динев ми го даде веднага след операцията.

боряна христова
5th June 2008, 04:46
Айй стига ....не може да не са ти дали паспорта на имплантите и сертификата който се изпраща за гаранцията на импланта..Динев работи предимно с Пип и не можа да не са ти дали такъв сертификат..ако е така значи има нещо гнило..Аз съм оперирана при Динев но в Вита и ми дадоха всички нужни документи!!!

tedy77
5th June 2008, 07:55
вече имам копие на сертификата - голям напредък:)
Димитрова отказа да ми даде оригинала - бил за архива:)това е положението

galyusha
20th June 2008, 12:09
Искам да си увелича бюста. За сега знам само, че ще е подмусколно и съм се спряла на Динев. Дано след консултацията да не се разочаровам и не си променя решението!

ani_ta, az li ne namiram pisaniqta ti sled qnuari mesec, otnosno re6enieto ti sled konsultaciqta pri Dinev, ili ne si pisala kakvi sa ti otzivite :) Sabiram mneniq za tozi doktor i az. Pravi li podmuskulno?

Crazy_girl
9th July 2008, 13:32
Здравейте момичета! Само исках да се похваля че утре имам час за консултация при Динев. Чета ви редовно от няколко години,но този път не искам да се изхвърлям,защото предният път разправях наляво и надясно че ще се оперирам и накрая стана така че нямах достатчно парички :cry:
Та сега лека по лека,ще видим какво ще стане. Много ми е интересно какви импланти ще ми препоръча за моята височина :lol: дано не са много малки :roll:
Хубав ден на всички :D

milena127
12th August 2008, 15:40
Здравейте момичета! Само исках да се похваля че утре имам час за консултация при Динев. Чета ви редовно от няколко години,но този път не искам да се изхвърлям,защото предният път разправях наляво и надясно че ще се оперирам и накрая стана така че нямах достатчно парички :cry:
Та сега лека по лека,ще видим какво ще стане. Много ми е интересно какви импланти ще ми препоръча за моята височина :lol: дано не са много малки :roll:
Хубав ден на всички :D

Какво стана с консултацията? :roll:

боряна христова
12th August 2008, 17:25
Здравейте момичета! Само исках да се похваля че утре имам час за консултация при Динев. Чета ви редовно от няколко години,но този път не искам да се изхвърлям,защото предният път разправях наляво и надясно че ще се оперирам и накрая стана така че нямах достатчно парички :cry:
Та сега лека по лека,ще видим какво ще стане. Много ми е интересно какви импланти ще ми препоръча за моята височина :lol: дано не са много малки :roll:
Хубав ден на всички :D

Какво стана с консултацията? :roll:Миленче ,и аз очаквам някой да се вкючи и да каже какво е станало ,ама маи няма да е :!:

Crazy_girl
17th August 2008, 13:20
Ейййй :lol: съвсем случайно влязох и гледам че сте писали. Аз още на същият ден писах как е минала консултацията,но в друга тема :)

Боряна,скайп имаш ли? :D

боряна христова
17th August 2008, 22:39
bobi_hobby Хайде мацки пишете!

Alex M
20th August 2008, 14:33
Здравейте,

Аз съм нова тук, но отдавна ви чета и най-накрая набрах смелост да си запиша час за консултация при д-р Динев, следващата седмица във вторник. Мисля да си правя липосукция, надявам се да всичко да мине добре. :D

боряна христова
20th August 2008, 22:22
Здравейте,

Аз съм нова тук, но отдавна ви чета и най-накрая набрах смелост да си запиша час за консултация при д-р Динев, следващата седмица във вторник. Мисля да си правя липосукция, надявам се да всичко да мине добре. :D Мила,пиши като мине консултацията,че живо се интересувам от Динев...за липосукция и устни.Дано всчико при теб да мине добре!

Alex M
21st August 2008, 09:45
Да задължително ще пиша.
Само притеснява разликата в литрите, които може да се изсмучат за един път. В сайта на Вита пише 2-3л, в Афродита пък пише до 10л :roll:. В АЛА пише, че оптималните количества са между 200-1000мл. Ох незнам тотално вече се обърках, колкото повече чета, толкова повече се оплитам. Ще го видя във вторник какво ще каже и тогава ще му мисля.
Но ми се иска да отида при още един на консултация, но все още не мога да реша кой да е :2016: . Набелязала съм си Анастасов, Тонев и Евстатиев. Май ще мине и през тримата та да се объркам още повече :)

Crazy_girl
29th August 2008, 16:37
Само искам да изкажа благодарността си на моят лекар :D /споко Боби,целият е твой :wink: / и че се държа прекрасно с мен. Надявам се за напред да нямам никакви проблеми :D

diastemma
29th August 2008, 21:44
Само притеснява разликата в литрите, които може да се изсмучат за един път.
До 3л, 4-5л е гранично количество и изисква реанимация.
Изсмуканото никога не е чиста мазнина, техниката на липосукцията изисква предварително да се инжектира значително количество разтвор, за да се намали травмата и кървенето при процедурата. Част от разтвора се всмуква заедно с разбитата мазнина и кръвта от скъсаните съдове.
Описанието е гадничко :)

Mishelin
30th August 2008, 16:12
Ди, радвам се да видя нещо написано от теб. :D

Скоро не си го правила. :roll:

diastemma
30th August 2008, 23:34
Липсвах от интернет-хоризонта:)

lady69
4th September 2008, 15:35
Здравейте на всички!
Тъй като темата е за д-р Динев, бих искала да попитам, ако някоя от Вас или Ваша позната скоро е била на консултация или операция при него - той все още ли оперира само надмускулно? Дали случайно не е решил да усъвършенства и другият метод?

juliakam
6th September 2008, 20:22
Д-р.Динев одавна практикува подмускулно

lady69
8th September 2008, 10:59
Д-р.Динев одавна практикува подмускулно

Това е чудесно! А има ли някой, който си е правил при него подмускулно? Ровя се из форума вече почти месец, но не срещнах никой при Динев с подмускулно. Моля, ако има такива момичета - споделете!!! Защото надмускулните му гърди са супер! Ако се справя така добре и с подмускулните - бих се оперирала при него.
Пишетееее!