PDA

View Full Version : Цени за увеличаване на бюст в Пловдив


ntnt
20th July 2006, 11:13
Здравейте! Удивително е колко полезна и конкретна информация може да се намери в този форум и понеже възнамерявам да си направя операция за увеличаване на бюста, моля, бихте ли ми препоръчали пластичен хирург, опериращ в Пловдив и, ако знаете, кажете колко би струвало, защото останах с впечатление, че в различните градове цените на подобни операции доста се различават.
Благодаря предварително!

minididi
20th July 2006, 14:14
И аз смятам да си правя такава операция .И аз дъпжах да е във Пловдив,защото съм оттук,но след две консултации не съм сигурна ,че ще бъде в Пловдив.Тъй като в момента не се правят операции заради жегата съм планувала за септември,на д-р Тонев ми каза че от този месец цените ще са други. Питай нещо конкретно,но не за цени ,защото навсякъде в момента те се променят.Цените във Вита по каталог ги прочетох едни ,а когато говорих с д-р Динев ми спомена съвсем друга цена.

fea
20th July 2006, 14:26
Е как други цени, това е новост, има ли запознати със случващото се и поради каква причина се налага ?
Аз до сега не можех да събера сумата, а какво остава ако я завишат. Моля пишете ако имате информация.

ntnt
20th July 2006, 14:47
И аз смятам да си правя такава операция .И аз дъпжах да е във Пловдив,защото съм оттук,но след две консултации не съм сигурна ,че ще бъде в Пловдив.Тъй като в момента не се правят операции заради жегата съм планувала за септември,на д-р Тонев ми каза че от този месец цените ще са други. Питай нещо конкретно,но не за цени ,защото навсякъде в момента те се променят.Цените във Вита по каталог ги прочетох едни ,а когато говорих с д-р Динев ми спомена съвсем друга цена.

А защо не си сигурна, че ще се оперираш в Пловдив - заради качество ли? Интересувам се, понеже и аз съм от тук.

Excel
20th July 2006, 19:03
:cry:

minididi
21st July 2006, 07:32
Отначало и аз бях категорична,че за удобство трябва да е в Пловдив.Направих консултации с д-р Асенов-Торакс и д-р Тонев-Каспела,но поради факта че единият твърди че при мен трябва да се направи първо повдигане а после поставяне на имплантанти, а другият изобщо не ми спомена такова нещо,реших да направя консултация и с д-р Динев.При две толкова различни мнения задължително трябва да взема и трето.На консултацията / м.май/Тонев ми каза че ако изчакам за операция септември цените ще са други.Когато си писах с Динев той ми отговори и посочи цена по-висока от тези на сайта на Вита. Затова съм убедена че цените са различни.

Crazy_girl
21st July 2006, 11:59
Каква е новата цена коqто ти посочи Динев? :roll:

minididi
21st July 2006, 12:57
в ЦЕНОРАЗПИСА НА вИТА ЦЕНАТА САМО ЗА ПОВДИГАНЕ Е 1000 ЕВРО А В ПИСМО НАПИСА САМО ЗА ПОВДИГАНЕ 1200 ЕВРО.

леля мичИ
21st July 2006, 20:04
Аз да ви кажа нямам пластична намеса, обаче имам доста приятелки които са "тунинговани", та те са много юрнати и проверяват цени ,доктори и т. н. От това което чувам мисля, че в Пловдив е доста по-евтино от София и да ви кажа специално за повигане видях страхотен резултат при една моя приятелка. Белезите са минимални, но после си маха кожата на корема(не знам как точно се казва тази операция )при същия доктор и белега й е доста сериозен.

Chujdata
21st July 2006, 20:08
в ЦЕНОРАЗПИСА НА вИТА ЦЕНАТА САМО ЗА ПОВДИГАНЕ Е 1000 ЕВРО А В ПИСМО НАПИСА САМО ЗА ПОВДИГАНЕ 1200 ЕВРО.

Сайтовете не се поддържат от хирурзите, така че много не разчитай на информацията там. Не че не е важна цената, напротив, но ако разликите между хирурзите са 100-200 Евро, избери по-добрия, нищо че е по-скъпо.
А за Тонев аз лично също съм чувала добри неща, просто аз имах избор м/у София и Пловдив и затова избрах София. Е, не само за това.

Excel
22nd July 2006, 02:22
Белезите си зависят и от вида на самата операция . Предполагам , че е правена абдоминопластика . При нея , поне в сайта на някои лекари белега е огромен , но е показан , което означава може би че е нормален за такъв вид операция .

fea
14th August 2006, 15:08
Случайно се натъкнах на нещо, което ми направи странно впечатление. В клиниката в Пловдив, А. Тонев е дал като цена 4400 лева за увеличаване на бюста, а същия в навярно нова клиника в Севлиево е определил 3 400 лева като цена. Някой ако има сведение нека коментира.
http://www.rakursy.com/tonev/atprices-b.html

http://www.aktamedika.com/prices.html

Emily
16th August 2006, 13:11
А това видяхте ли?
http://www.ala-bg.org/Estetic_1.htm

Детето ми е оперирано от доц.Анастасов - поради вроден козметичен дефект - и мога да кажа само хубави неща за него и екипа му.
За мен е важно и това, че обяснява плюсовете и минусите на операциите, а не само да обещава чудеса.

Excel
20th August 2006, 23:17
Относно цените на д-р Тонев - погледни откога е сайта за Севлиево , вече не работи там . И аз се бях добрала до тази информация - тогава в Пловдив цената му беше 3800лв ориентировъчно . Това е било в интервал 3-5 год. назад - / тогава ми бяха първоначалните търсения и си бях записала имена и цени / .

beibi1
23rd August 2006, 11:08
Аз да ви кажа нямам пластична намеса, обаче имам доста приятелки които са "тунинговани", та те са много юрнати и проверяват цени ,доктори и т. н. От това което чувам мисля, че в Пловдив е доста по-евтино от София и да ви кажа специално за повигане видях страхотен резултат при една моя приятелка. Белезите са минимални, но после си маха кожата на корема(не знам как точно се казва тази операция )при същия доктор и белега й е доста сериозен.

И какъв е разреза,защото мисля и аз да си повдигам цицорките :lol:

леля мичИ
23rd August 2006, 11:17
И какъв е разреза,защото мисля и аз да си повдигам цицорките :lol:Ами тя има големи цици, които много увиснаха след две раждания (май не е кърмила дълго), но сега си ги носи гордо без сутиен и изглеждат супер. Белега представлява тънка розова ивица ,която започва от зърното и свършва в основата на гърдата. Специално при нея ефекта е 1000%