PDA

View Full Version : Импланти за прасец?


apoklistika
20th July 2006, 21:06
http://www.bodyimplants.com/calf_implants.html
Тук можеш да прочетеш доста неща,има и снимки,но не знам в България някой дали прави подобна операция.

Beauty
21st July 2006, 11:14
:P

crazed_insanity
21st July 2006, 11:43
не знам за някои които да си е правил такава интервенция, но това което можеш да направиш е да пишеш имеили на различните клиники и да ги питаш дали извършват този вид операции.

но искам да те питам нещо - защо ти е да си уголемяваш прасците? повечето момичета които познавам искат да ги намалят, за да станат по-фини и женствени. според мен преди да тръгнеш на варианта операция се опитай да оцениш това което имаш. е, разбира се ако не си го харесваш си го променяш ;)

Beauty
21st July 2006, 12:11
:)

crazed_insanity
21st July 2006, 12:40
ами ок Beauty :) :1242:
ако си го направиш да пишеш как се е получило :)

diastemma
21st July 2006, 13:44
Моите прасци са големи след спортуване между 14 и 16-годишна възраст, и сега почти няма пола, която да ми стои добре:) Радвай се на тънките си прасци, защото метод за уголемяване има, но за намаляне - не:)))
Опитай с фитнес, ще стане.

frutty
21st July 2006, 14:53
прасците са една от най-трудно подаващите се на промяна мускулни групи :( много упоритост трябва, за не много големи разултати

The Shadow
21st July 2006, 16:34
Атакаааа!
Според мен и моето лично мнениеце не ти трява наистина такава оперция.Замисли се?! С фтнесче нещата стават екстра и резултат особено за за тези мускули има и то доста по-бързо от колкото за другите мускули.Не се хващай за операция.Действай дори и в къщи и ще се получи бързичка с прасците.ВЕРВАЙ МИ!
Ама как ти хрумна да си уголемяваш тоест оформяш прасец??? По добре е да си с тънки прасци! Я се хващай с упражнения и си дай малко зор и ще видиш че резултата няма да закъснее! Айде пробвай и после пак ще си поговорим ок?! :)

eliza_m
21st July 2006, 17:27
Моите прасци са големи след спортуване между 14 и 16-годишна възраст, и сега почти няма пола, която да ми стои добре:) Радвай се на тънките си прасци, защото метод за уголемяване има, но за намаляне - не:)))
Опитай с фитнес, ще стане.
Е па, как да няма и за намаляне си има. Като ги поизсмучат малко. :D

а бе хора, гледах един филм по дискавъри за едни, които искат да им отрежат краката. Естествено нямаше лекари, които да се навият на подобна операция. Хората действително страдаха, че са с крака, някои в отчаянието си смятаха дори да подложат краката си под влак и да поставят лекарите пред свършен факт. Та във филма най-вече показаха психиката им. Психолози и психиатри разговаряха с тях с цел да установят наистина ли се нуждаят от тази операция и разкриха едни съвсем нормални хора, които просто не се чувствали във собстванета си кожа. В тяхното съзнание те били хора без крака и се чувствали така, сякаш имат нещо излишно. Всичко това беше направо като една гротеска на нашите собствени желания да променим външния си вид.

Не казвам, че има нещо лошо в това да се стремиш към собственото си съвършенство. Важно е, човек наистина да се чувства добре в кожата си. Но въпросът е защо не се чувстваме добре такива, каквито сме?
Въпросът разбира се е реторичен :D :wink:

beladona
21st July 2006, 17:36
Ти хубаво си го гледала ама според мен е нагласено това със отсичанео на краката за по голям зрителски интерес разбира се.
Неможе нормален човек да иска да си сложи краката на линията за да му ги отнесе влака ,и при свършен факт какво ще направят лекарите освен да зашият мястото.Трябва да си наистина да си изперкал :1250: да си помислиш за такова нещо :1235:

The Shadow
21st July 2006, 17:36
Но въпросът е защо не се чувстваме добре такива, каквито сме?
Въпросът разбира се е реторичен :D :wink:
Ами защото сме станали твърде суетни! Според мен това е отговора но този въпрос. А и колкото повече инфо имаме за модерни технологии и възможности то тогава дори и да не си бил суетен - ставаш, защото всъщност имаш риал възможност да поправиш тук-там нещичко и да станеш според собствените си представи ако не идеалния индивид, то поне до някаква степен съвършен.И така се увличаме, увличаме...ехееее даже може да се посамозабравим с течение на времето...
Не ме взимайте на сериозно но общо взето нещата придобиват такъв характер със суетността........ :wink:

crazed_insanity
21st July 2006, 17:43
ее не! тона хич не е същото! по принцип съм ного толерантен човек и приема различиятя без проблем, НО за мен тези хора са болни! да искаш да имаш по-голям бюст или по-малък нос не е като да искаш да се осъкатиш за цял живот! това не е нормално и е страшно тъжно!

П.П: The Shadow реторичен въпрос е такън на който не се изиска отговор :wink: :D

а това което каза beladona ме наведе на мисълта,че те и да искат трудно сами ще си отрежат краката (или сложат пред влак) защото всеки има инстинкт за самосъхранение все пак :?

eliza_m
21st July 2006, 17:51
Ти хубаво си го гледала ама според мен е нагласено това със отсичанео на краката за по голям зрителски интерес разбира се.
Неможе нормален човек да иска да си сложи краката на линията за да му ги отнесе влака ,и при свършен факт какво ще направят лекарите освен да зашият мястото.Трябва да си наистина да си изперкал :1250: да си помислиш за такова нещо :1235:
Да бе, така е наистина. Но жената плачеше, защото всички лекари й отказваха. Ходеше на психиатър в продължение на месеци, който да докаже, че не е луда, и че желанието й е както при останалите хора, които искат да се подложат на естетически операции. В крайна сметка пак не беше одобрена и тя се разплака. Беше си купила инвалидна количка...ии пробваше я. Незнам аз се изумих направо. :shock:
Както й да де. Тяхното желание за промяна, не произлиза от там от където нашето. Както вика Шадоу нашето е суета, а тяхното е нещо друго.
Но все пак човек може да се позамисли...докъде може да стигне...ей така просто си мисля...и май не съм много по темата, затуй спирам. :oops:

diastemma
21st July 2006, 19:00
Моите прасци са големи след спортуване между 14 и 16-годишна възраст, и сега почти няма пола, която да ми стои добре:) Радвай се на тънките си прасци, защото метод за уголемяване има, но за намаляне - не:)))
Опитай с фитнес, ще стане.
Е па, как да няма и за намаляне си има. Като ги поизсмучат малко. :D


На мен мускулите са ми големи:) Че и малко асиметрични:))) С липосукция няма да стане:)

The Shadow
21st July 2006, 19:11
За релеф и за оформяне на працси- фитнес и опражнения! Има ефект и то бърз! Зависи вече от предпочитанието на собственика им :wink:

Beauty
21st July 2006, 21:41
:?

леля мичИ
21st July 2006, 22:12
Азне мога да ти отговоря, но ти "съчувствам", защото и аз съм на твоето положение - тънък глезен и кльощав прасец. И аз много не си ги харесвах, но мъжа ми "хвали" най-много тази част от мен и аз вече се надувам с моите прасци.

Beauty
21st July 2006, 22:21
:?

Tsvetik
24th July 2006, 09:01
Beauty, да ти кажа и аз имам кльощави прасци, плувкиня съм била, с фитнес се борех, но не и не - все са си кльощави и няма особена промяна. Наистина може би е генетично, баща ми е бил с такива крака като млад обаче е бил по-напорист и си ги е развил в продължение на много години постоянство всеки ден, защо ли не съм взела перфектните крака на майка ми :)

Това с имплантите не знам колко естетично ще бъде, а и като не е редовна практика в БГ не знам как би се престрашила. Иначе съм виждала импланти на бицепс /не в БГ/ и изглеждат изключително уродливо.

Поли 1 см под коляното :) а зимата понеже толкова тесни ботуши не съществуват - с дебели чорапи от глезена нагоре :Р на плажа с хавлия на ролце под прасците. И нямаш нужда от импланти, а и щом мъжа ти ги харесва не виждам защо се притесняваш :)

Aset
24th July 2006, 09:31
Beauty,
ако наистина ти се иска да го направиш - аз съм с теб. Знам какво е да не можеш да се примириш с нещо в себе си, да те човърка отвътре. Всички даваме мнения как "и така си си добре", но реално дори не сме те виждали - ти си знаеш и чувстваш най - добре.

Принципно зная за такава операция, но нямам представа колко често я правят в БГ. Не ми се струва страшно - ако ефектът не ти допада винаги можеш да извадиш импланта. Не вярвам по някакъв начин да се нарушава целостта на останалите мускули и да пострадат. Така че - нищо не губиш /е, освен пари, може би/. Казваш, че си чела в нета - интересно ми е къде и колко голям е разреза? Ако знаеш - сподели, че детето не ме оставя на компа за дълго и не знам ще имам ли време да поровя и аз.

Beauty
24th July 2006, 21:16
8)

BoXko
24th July 2006, 23:41
а е само аз ли си мисля че това вече си е направо каприс и претенциозност ! ? :1254:

bimbi
24th July 2006, 23:47
а е само аз ли си мисля че това вече си е направо каприс и претенциозност ! ? :1254:не си само ти :lol:

Aset
25th July 2006, 08:56
Beauty,
ако наистина ти се иска да го направиш - аз съм с теб. разучавам още по въпроса,но ако не получа 100 % доказателство,че имаме такъв специалист, по-добре с комплекс,отколкото с доживотен проблем!
Ето това ми говори, че подхождаш към здравето си отговорно, а не заслепена от мисълта, че трябва на всяка цена да поправиш природата.

Операцията си правят почти всички професионални културисти и билдинг - мъже, защото тази област трудно се поддава на тренировка. Пусни един мейл на д-р Ефремов, той ми е давал информация за имплант за тестис, което също не е много често срещано. Д-р Тонев също... Абе пиши им и ни информирай от време на време, поне повечето хирурзи отговарят по мейл. А д-р Тонев например е достатъчно честен да си каже правил ли го е или не.

Beauty
26th July 2006, 19:23
:cry:

Beauty
31st July 2006, 14:42
:(

Beauty
31st July 2006, 14:48
:D

crazed_insanity
31st July 2006, 17:26
аз също не мисля,че е каприз. както останалите може да ги притеснява голям ноc или отпуснат бюст, теб те притесняват прасците ти. ако такава операция би премахнала комплекса ти,стискам палци и се надявам,че ще успееш :)

P.С.:за липофилнга не съм сигурна,че е много добра идея. както ти сама каза-прилага се на по-малки учащуци, но все пак отиди на консултации и кажи какво е станало

645CI
19th February 2008, 00:35
само да допълня,че Д-р Тонев прави прасци и то много хубави ,има показани в сайта му/преди и след/,струва 4850 лв-подбедрици

Excel
19th February 2008, 00:49
И аз влязох в темата да му направя реклама . :lol: :lol: :wink:

645CI
19th February 2008, 01:29
И аз влязох в темата да му направя реклама . :lol: :lol: :wink:ами като гледам той е единствения който е прявил тази операция,не смятам че му е нужна реклама....малко повече реклама е нужна на друг

645CI
19th February 2008, 01:42
на 05.03.2008г. ми предстоят 2 операции в една при Д-р Тонев,поставяне на имплант на дупето и подбедрици,моля за малко инфо.поне докато е още на време,на крачка съм да откажа монтирането на дупе.нещо май ме хвана шубе

junglegirl
19th February 2008, 08:35
И двете операции май не са много разпространени....сигурна ли си,че резултатите са добри? :roll:
П.П.Единственото,което ми е останало в главата като спомен е една жена,която искаше да си махне импланта на дупето,защото й пречел да сяда :roll:
Между другото импланта на прасеца не оставя ли много голям белег?Къде е разреза?

Excel
19th February 2008, 20:31
Разреза не се прави по дължината на прасеца . През отворче се вкарва имплантанта и се избутва .

diastemma
19th February 2008, 22:41
Най-важният критерий в случая е опитът на хирурга с този тип операции.

645CI
20th February 2008, 00:08
И двете операции май не са много разпространени....сигурна ли си,че резултатите са добри? :roll:
П.П.Единственото,което ми е останало в главата като спомен е една жена,която искаше да си махне импланта на дупето,защото й пречел да сяда :roll:
Между другото импланта на прасеца не оставя ли много голям белег?Къде е разреза? разреза за импланта на прасеца ми каза че го прави в задколянната ямка и е около 4 см,но ме притесни като ми каза за седалищния имплант че ще ми го сложи над мускула :?: няма ли да се напипва,да се вижда и по -лошото което си мисля-да увисне след някоя годинка?

645CI
20th February 2008, 00:12
Най-важният критерий в случая е опитът на хирурга с този тип операции. А ми тука си много права,дали да не си направя дупе в Бразилия или някъде, кадето е по-честа практиката защото не ми се иска да съм опитно мишле...просто ме е страх от последствията който могат на настъпят....

645CI
20th February 2008, 00:16
Разреза не се прави по дължината на прасеца . През отворче се вкарва имплантанта и се избутва . Да и аз така разбрах,но 4 см не са много малко,при положение,че поставят гръдни импланти през 3 см.Не разбирам защо трябва да ми направи 4 см разреза,с доста по -малък имплант?

sibi
20th February 2008, 09:23
645CI :) , тялото ти е хубаво, за какво ти е да се пипаш още? Наистина ще те сложим в категорията на пристрастените :wink:

645CI
20th February 2008, 19:02
645CI :) , тялото ти е хубаво, за какво ти е да се пипаш още? Наистина ще те сложим в категорията на пристрастените :wink: не знам,харесвам по пищни дами,да си имат и дупе и крачета,а аз се чувствам прекалено слаба,даже много жени ми се стуват с готини тела а те искат липо,направо не ги разбирам тях,нищо женствено не намирам в кльощавите тела,аз постоянно се опитвам да надебелея,вечно съм на диета за надебеляване и нищо не става...това също е гадно.

sibi
20th February 2008, 19:46
аз постоянно се опитвам да надебелея,вечно съм на диета за надебеляване и нищо не става...това също е гадно.
Сигурно живееш стресово и твърде активно. Аз години наред карах така и бях 48-49 кг. Лесно свалях, трудно качвах. Сега си работя за себе си и сама си налагам темпото и вече съм 51-52 кг :)
А пък прасците и дупето по-добре с фитнес ги моделирай.

diastemma
20th February 2008, 20:33
А пък прасците и дупето по-добре с фитнес ги моделирай.
Абсолютно.
А и за имплантите на дупето, по-добър е методът с поставяне под мускула.

645CI
20th February 2008, 20:54
Сигурно живееш стресово и твърде активно. Аз години наред карах така и бях 48-49 кг. Лесно свалях, трудно качвах. Сега си работя за себе си и сама си налагам темпото и вече съм 51-52 кг :)
А пък прасците и дупето по-добре с фитнес ги моделирай. да стреса ми е ежедневие,работя за себе си от 5-6 години,но пак нищо,та аз бях гимнастичка и си мислех като спра със спорта ще ми поникне дупе....да ама не...прасци-никога не са ми били по големи,няма и със фитнес да станат/прасеца го чистиш с фитнес от мазнинките,но да го раздуеш незнам.../

645CI
20th February 2008, 20:58
Абсолютно.
А и за имплантите на дупето, по-добър е методът с поставяне под мускула. да поне така сигурно няма да се напипва импланта

sibi
20th February 2008, 22:25
аз бях гимнастичка и си мислех като спра със спорта ще ми поникне дупе....да ама не...прасци-никога не са ми били по големи,няма и със фитнес да станат/прасеца го чистиш с фитнес от мазнинките,но да го раздуеш незнам.../
:) И аз бях гимнастичка, на мен също нищо не ми "поникна". Но май по-добре, отколкото да стане като при някои бивши спортистки...
Прасеца няма да го раздуеш, но ще му оформиш мускулчетата. Щом си бивша спортискта, знаеш, че можеш да ги оформиш по различен начин, а с импланта едва ли ще е точно така.
Но ти си решаваш все пак де :)

white_snake
20th March 2008, 13:20
и моя прасец не е от големите,25см последно като го мерих....е няма управия,колкото и да го натоварвам,не става и нестава....и доста съм си мислила за поставяне на имплант,но мъжа ми нещо не ми дасва :? жената трябвало да има тънък глезен и прасец...е да де,ама чак толкова :roll:
а за повдигането на дупето - май и аз трябва да се поразровя :wink: а имам приятелка ,която от години живее в Рио Де Жанейро и ми каза,че там никой,ама никой не си слага импланти в гърдите,дупето било най-почитано и бразилките спели само по корем,именно по тази причина - да не развалят задните си форми :dirty_dance:

Stefiela
21st March 2008, 16:03
на 05.03.2008г. ми предстоят 2 операции в една при Д-р Тонев,поставяне на имплант на дупето и подбедрици
Какво стана минаха ли операциите , доволна ли си ?

645CI
11th April 2008, 18:44
Изместих датата и сега на 16.04.08 трябва в 8:00 ч. да съм пред кабинета на Д-р Тонев на гладно ,жадно....както си му е реда...сега ще ми направи само ппрасците,ама много ме е страх...остават ми 4 дни и тотално изперках,но хубавото е че си капарирах операцията с 800 лв за да не се откажа последния момент.стискайте палци,дано да ме направи добре и всичко да мине леко и без проблемно.

joliy
17th April 2008, 21:18
645CI, как си? Как мина операцията?

645CI
17th April 2008, 21:57
645CI, как си? Как мина операцията?Благодаря,учудв ащо добре,днес ме изписаха,мога да се похваля с много добро отношение на целия екип,много малко болка,повечко оттоци,но по закона на гадоста ми дойде преждевременно,явно от притеснение по време на операцията-голям срам.Бях със епидурална упойка в гръбнака,абсолютно нищо не се осеща.лошото е че все още не знам дали ще съм по хубава. :D поставиха ми имплант с правилна форма 120сс д-19см ш-6.3 профил 3 см

Операцията ми беше от 10:30ч до 12:30ч.упойката ме държа около 4 часа,след като започнах да си усещам краката станах да пуша,болеше малко повече,но тези цигари ме разбиват,после започнах да се разождам из коридорите,но бързо бях изловена вкл. и за цигарите и бях върната в леглото,и така много пъти пак заради тези цигари, доктора ми направи снимки преди ,после ще направиме и след и ги качвам веднага в форума

joliy
18th April 2008, 00:33
Страхотно:) :1203:
Само ви се начудя на акъла с тези цигари (и за други нетърпеливи като тебе знам) :2047:
Но важното е, че се чувстваш добре? А какво усещаш като ходиш, не те ли дразни?

П.П. Нямам търпение да видя снимките!

645CI
18th April 2008, 21:16
Kазано честно сутринта едвам станах от леглото така ме боляха краката.Пих 1 аулин и сега съм добе.Като усещане е както при силикона в гърдите само че в краката :lachen:

buba-77
28th May 2008, 11:29
645CI Как си мацко :?: Много ме впечатляваш с куража си :D Пуснала ли си някъде снимки преди и след на прасците ,че много искам да ги видя :shock:

Марулка
28th May 2008, 14:55
Не е всички чакаме.

dedektiv_p
28th May 2008, 20:21
Да така е чакаме всяка съфорумничка която си прави каквото и да било, за да се убедим поне че е добре! Дано да пише скоро!

Nely
3rd June 2008, 14:50
645CI, chestito! Molq te pokaji nqkoq snimchica, zashtoto i az sum reshila da si pravq prasci, dori hodih na pregled pri D-r Tonev. No toi ne razpolagashe sus snimkov material, a shte e hubavo vse pak da imam nqkakva predstava kak izglejdat. Mnogo se radvam, che vsichko pri teb e minalo dobre i si dovolna. Davash mi kuraj :1203:

645CI
14th June 2008, 00:05
здравейте на всички,не съм пуснала снимки още,но искам да кажа,че толкова много си харесвам сега прасците,че не мога да им се нарадвам,откакто си ги сложих се скъсах да нося полички,това е нещото което преди никога не си позволявах,но сега не ми пука дали вали или е студено,слагам късата поличка и и зчезвам на вън,страхотно е.....в четвъртък отивам за снимка 'СЛЕД'и ги качвам.Сега формата на краката ми е съвсем различна,толкова плавни извивки...сега се чувствам супер,от както казах "довиждане" на предишните ми крачета с форма на скобички съм много щастлива.до скоро на всички чакащи снимчиците :1207:

sibi
14th June 2008, 08:39
Браво, страхотно е, че си толкова доволна :D Чакаме снимките с нетърпение!

dedektiv_p
14th June 2008, 12:05
здравейте на всички,не съм пуснала снимки още,но искам да кажа,че толкова много си харесвам сега прасците,че не мога да им се нарадвам,откакто си ги сложих се скъсах да нося полички,това е нещото което преди никога не си позволявах,но сега не ми пука дали вали или е студено,слагам късата поличка и и зчезвам на вън,страхотно е.....в четвъртък отивам за снимка 'СЛЕД'и ги качвам.Сега формата на краката ми е съвсем различна,толкова плавни извивки...сега се чувствам супер,от както казах "довиждане" на предишните ми крачета с форма на скобички съм много щастлива.до скоро на всички чакащи снимчиците :1207:
Супер! Няма по-хубаво нещо от добър резултат и повече щастие за съфорумничка!

Nely
25th June 2008, 14:48
645CI, praviha li ti nqkakvi izsledvaniq predi operaciqta. Shevovete vijdat li se mnogo i kolko vreme nosi prevruzkite.

Nely
1st July 2008, 15:14
Какво стана със снимките? Вече нямам търпение... :1246:

sibi
1st July 2008, 17:29
,Ми тя ни забрави :) Явно не може да се нарадва на новите си придобивки и постоянно ги разхожда :)

Monique
3rd July 2008, 02:29
[/quote] ,но ме притесни като ми каза за седалищния имплант че ще ми го сложи над мускула :?: няма ли да се напипва,да се вижда и по -лошото което си мисля-да увисне след някоя годинка?[/quote]

Да не е имал предвид друг метод, в който поставянето е между самите мускули?4етох в един сайт за това. Наистина ли ти каза 4е ги поставя съвсем НАДмускулно,, или е "смесен" метод?

Nely
28th July 2008, 09:52
Значи да не се надяваме за снимки :2016:

д-р Христо Шипков
28th July 2008, 16:25
Здравейте,

позволявам си да пиша в този форум, тай като темата за прасците е особено интересна и сравинтелно по-рядка от останалите пластични операции.

За увеличаване на прасеца пртозите, коита са специелно изработени, не са добър вариант - съществуват много публикации по въпроса. За сметка на това напоследък има нови методи които дават отлични резултати и спестяват недостатъците на имплантите. Става дума за трансплантацията на адипоцити. Метод, който е сред най-бързо налагащите се. Прасците са идална зона за това по известни съображения.

За намаляването на прасците - също са известни методи. Постиженията на ендоскопсака хирургия дават важно допълнение към това.

Мисля че още много може да се каже по въпроса...

Nely
28th July 2008, 17:09
Д-р Шипков, тъй като наистина се интересувам от темата, ще Ви помоля да ни обясните нещо повече за този метод! Какво представляват тези адипоциди, как се поставят, трайни ли са, извършва ли се в България такава манипулация и къде? Има ли някакви рискове и изобщо всичко което мислите, че е важно. Благодаря Ви предварително!

д-р Христо Шипков
28th July 2008, 18:56
Става дума за трансплантиране на мастна тъкан, която е обработена по специален начин и взета от самия човек т.е. автотрансплантация.

Техниката се прилага и в нашата клиника.
Напоследък има съобщения за приложение на култивирани мастни клетки (отгледани в специални среди), но това е техника, която все още не е намерила приложение у нас.
Скоро по темата ще излезе и наша публикаця, която ще бъде отпечатана в американското списание Annals of plastic surgery, и която мога да Ви предоставя, ако желаете.
Там подробно е описана техниката и резултатите от метода, прилаган на долните крайници.

Nely
28th July 2008, 22:50
Ще чакам публикацията Ви тогава :D Как мога да се свържа с Вас?

junglegirl
29th July 2008, 07:13
Здравейте д-р.Шипков,аз бих искала да Ви помоля да ни споделите нещо и за методите за намаляване обема на прасеца. :)

д-р Христо Шипков
29th July 2008, 07:25
junglegirl,

изпратете ми Вашия е-mail и ще мога да Ви пратя материали по въпроса. Не зная за кои методи точно искате информация.

Моят еmail e: cshipkov@hotmail.com

junglegirl
29th July 2008, 07:58
Благодаря, :)
изпратих Ви e-mail.