PDA

View Full Version : Списъка на бъдещата Памела Андерсън!


Beauty
3rd August 2006, 22:42
:cry:

bimbi
3rd August 2006, 23:21
предварително нищо не съм си купувала. сутиен ми дадоха при изписването, оттам отидох на аптеката да си купя аулин - използвах само 2.
не съм ползвала никакви кремове против белези, силиконови лепенки и каквото и да било - по съвет на лекаря естествено :roll:
за болницата не помня какво носих, халат и чехли със сигурност, ама друго... :?

Chujdata
4th August 2006, 10:33
Айде и аз:
1. Преден ден - изследвания
2. Носех си само чашка, списание, шише с вода и гащички.
3.Там ми дадоха нощница, чехли, после прибори .
4. След операцията ми вливаха венозно обезболяващо и приспивателно до изписването на другата сутрин. Ядох 2 часа след операцията, вечерта и сутринта. Пих кафе и пуших цигари сутринта в 6,00 на прозореца и към 10.00 вече в барчето на клиниката. Всичко това под строгия контрол на една сестра, която ми беше зачислена от връщането в леглото до изписването.
5. Сутиенът си го купих от Триумф Трай Екшън Енерджи - 75 В. Динев ми го постави на сутринта след операцията сато ми махна бинта. На белезите имах лепенки, които си останаха там до махането на конците. Дадоха ми един резервен комплект за в къщи, като се къпя да се облепя.
6. Пих едни обезболяващи хапченца, които ми изписа Динев, някъде из форума съм из писала името,но и Аулин става. Пих първата вечер след изписването и на другия ден преди пътя за Варна. Повече не съм пила.
7. Белезите ги мазах чак от 1 месец след операцията със Зерадерм, гелче на силиконова основа 58,00 лв. Мазах 3 месеца-сутрин и вечер. Иначе всяка сутрин след душа се мажех с лосион за тяло, почиствах с риванол белега и след това гелчето за белези. Преди да махнат конците никакво къпане, само обтриване с бебешки кърпички. Аз се изкъпах и си намокрих единия белег, наложи се Динев всеки ден да ме маже с някакво лекарство, което значи че трябваше да ходя всеки ден във Валем. Добре, че беше тогава във Варна, защото аз държах лично той да ми прави процедурите.
8. Купих си още един сутиен на Триумф, както и от Биг Шоп от спортните им сутиени. Моята операция беше юни месец и трябваше да имам повече сутиени за подмяна, жега, пот и т.н. Препоръчвам ви да си купите черни или бежови сутиени, защото кремчетата за белези не се изпират, в смисъл остава петно и се засичат сутиените. А тези на Триумф са толкова удобни, че и сега си ги нося из къщи, а който тренира - направо са перфектни.
Това се сещам, ако има въпроси - отговарям от сърце :lol:

Атина
6th August 2006, 08:16
Можете ли да ми кажете от къде мога да си купя подобни на сутиените на триумф.вчера си взех два от там,но са доста скъпички.а операцията ми ще бъде в средата на август и мисля че ще имам нужда от повече от два сутиена.благодаря

bimbi
6th August 2006, 09:26
е верно не са евтини - моя го взех за 42 лева от магазин на Триумф. ама смятам че 2 броя ще ти стигнат, единия ще го переш докато си с другия. сега лятото поне прането съхне бързо :) плюс това след втория месец гърдите ти ще започнат да спадат и може да се окаже, че сутиените са ти станали големи /макар че тия спортните са стегнати/.
аз в началото си купувах чашка Д, сега съм на С :)

п.п. Успех на операцията, и да се похвалиш после :)

Beauty
6th August 2006, 13:41
:D

Chujdata
6th August 2006, 14:03
Можете ли да ми кажете от къде мога да си купя подобни на сутиените на триумф.вчера си взех два от там,но са доста скъпички.а операцията ми ще бъде в средата на август и мисля че ще имам нужда от повече от два сутиена.благодаря

Този:
http://www.atrakcion.com/catalog/product_info.php/cPath/46_104/products_id/777
и най-вече тези
http://www.atrakcion.com/catalog/product_info.php/cPath/46_104/products_id/542
http://www.atrakcion.com/catalog/product_info.php/cPath/46_47_96/products_id/983
Поръчваш чрез сайта и идват до 2 дни. Много съ точни, аз почти съм изкупила стоките от тях :lol:

Атина
6th August 2006, 14:32
Много благодаря за информацията.ще си поръчам и аз от тези сутиени.изглеждат много добри.

Beauty
6th August 2006, 16:34
:D

Aset
6th August 2006, 17:29
Здравейте и от мен!
Включвам се най- вече заради арниката.
Това е главното лекарство за травма, която е предимно физическа и придружена с натъртване. Наличието на шок и емоционален елемент не е задължително. Когато става дума за "чисто" състояние на шок (тип Acon), при което основната характеристика е ужас, лекарството често е Stram, но в случаи само на физическо нараняване (падане в шахта или по стълби, юмручен удар, изхвърчане през предното стъкло на автомобил или просто удар по главата) Arn няма равна на себе си. Тя е истинско чудо в действие. Би трябвало да присъства във всяка домашна аптечка, защото е жизнено необходима.
Наред с това Arn има и по-дълбоко приложение - тя е превъзходна за болки от стари (дори двадесет-годишни) наранявания. Причината за подобна ефикасност се крие във факта, че в настоящия момент травмата е толкова жива, колкото и по времето, когато е била нанесена. Arn е подходяща и при чести наранявания вследствие на деформирани стави след прекаран детски паралич, например. Също така облекчава болки от неизбежни и повтарящи се наранявания

Наистина се прилага при операции, желателно е да е след интервенцията. Линкът, който прилагам е към форум, където най- точно ще ви обяснят как да я прилагате и в каква потенция, защото аз не зная.

http://www.vlkomarov.info/forum/index.php

Иначе за операцията... Не помня да съм си носела нещо друго освен четката за зъби и широки дрехи за изписването. А, и четката за зъби.

Beauty
11th August 2006, 00:48
:wink:

Excel
11th August 2006, 01:19
:cry:

Beauty
11th August 2006, 01:32
:wink:

polincheto
11th August 2006, 08:15
Beauty,кога по точно ти е операцията,защото и на мен ми предстои такава но имам голямо колебание кой да е хирурга.Спряла съм се на Бояджиев,Калкова,Н. Георгиев и Стоянов но вече много се обърках.Пиши дали си доволна от Стоянов :)

Chujdata
11th August 2006, 09:28
Сетих се за нещо,което пропуснах да ви питам-тъй като операцията ми наближава и е време да ходя да си купя 3-4 сутиена на Триумф ,какъв трябва да е размера,при положение,че от 75 В ще стана голямо С(слагам 390 сс),много ми е неудобно да звъня на Стоянов да го питам само за това? :oops:Ластика,който ще ми постави,заради подмускулното ще ми го даде той,но сутиените искам аз да си ги взема предварително,голям идиот съм,все съм припряна-всичко да ми е навреме готово,наредено,ужас,ако имам един ден син,ще помоля снахата да не ми обръща внимание! :1250:

Гледай сутиенът да не ти е много стегнат под гърдите, за да не ти притиска белега. Иначе горе за този грамаж за мен В е достатъчно. Необходимо е да е стегнат, а сутиените на Триумф са много ластични. В началото ще го чувстваш като менгеме, но после стама най-удобното нещо на света :lol:

Excel
11th August 2006, 18:54
:cry:

Excel
11th August 2006, 19:09
:cry:

Beauty
11th August 2006, 19:17
:D

Chujdata
12th August 2006, 11:32
От тона, което съм чела из интернет знам, че и сутиен и лента трябва да се носят, защото лентата ги избутва надолу, а сутиенът компресира гърдите за да се намалява отока от операцията, а и да се фиксират отстрани.
Нещо такова
http://www.makemeheal.com/mmh/product.do;jsessionid=2794BC78EB495AB706F44A2E7931 08B6?id=10196&procid=1&catid=8

Excel
12th August 2006, 14:44
:cry:

Chujdata
12th August 2006, 17:01
И аз се изненадах , ча Чуждата си е тръгнала направо със сутиена.

Аз съм с поставяне пад жлезата и не е необходимо избутване надолу. Знаете , че при тази интервенция гърдите са си готови за гледане от самото начало :lol:

bimbi
12th August 2006, 17:06
Аз съм с поставяне пад жлезата и не е необходимо избутване надолу. Знаете , че при тази интервенция гърдите са си готови за гледане от самото начало :lol: и снимане :lol: :lol: :lol:

Excel
12th August 2006, 17:13
:cry:

Chujdata
12th August 2006, 17:20
:lol: :lol:
Е, не чак така. Ама за всеки случай му покажи малко снимки, че да не се шашка, нали знаеш, че почти под врата ти ще са качени. :lol:

Excel
12th August 2006, 17:22
:cry:

Beauty
12th August 2006, 17:23
:D

Chujdata
12th August 2006, 17:24
Ето:
http://www.makemeheal.com/pictures/viewAlbum.php?albumid=1191
Парола: rockstar

Excel
12th August 2006, 17:28
:cry:

Beauty
12th August 2006, 17:29
:D

Excel
12th August 2006, 17:38
:cry:

bimbi
12th August 2006, 17:51
на мен лекаря ми каза ,че с Макган и напълно подмускула,забравяме за КК,но ми се струват много пресилени тези думи.май май се е поизхвърлил...ама по-добре не мисли за тия неща, всичко ще е наред :)