PDA

View Full Version : Вече може ли да спортувам?


mmmmmmm
11th August 2006, 18:05
Минаха 2 месеца и половина от операцията ми и ми се иска да започна да спортувам отново...Подходящо ли е да ходя на тае-бо?Питам,защото там нали има много подскоци и резки движения,та може все още да е противопоказно...Вие кога подновихте заниманията със спорта?

Excel
11th August 2006, 19:02
:cry:

veselana
11th August 2006, 22:22
Миша, мисля че също е от значение как са ти поставени имплантите ,ако са под мускула ми се струва че ще трябва да се щадиш по дълго време.:roll: Аз също ходя редовно на таебо и нямах търпение да започна отново след операцията.Мисля ,че сама ще усетиш кога вече се чувстваш разположена за спорт.Аз лично месец и половина след операцията започнах отново с тренировките,но първо се консултирах с доктора :wink: Отначало се притеснявах...,знаеш колко силови са движенията,но с времето се отпуснах и сега не ми прави впечтление изобщо,колкото и да се напрягам.Използвам същите гирички,които и преди операцията и нямам никакъв проблем.Попитай все пак лекаря си :wink:

mmmmmmm
12th August 2006, 11:23
Да,забравих да уточня,че имплантите са ми под мускула.В началато ми беше гадно като вдигам тежко,дори по някой път имах чувството,че импланта ми се отлепва от мускула,но това чувство вече го няма.Вдигам си тежко и не ми става гадно.Сега се сетих да попитам и нещо друго-аз вече спя по корем без проблеми.Предполагам,че не е противопоказно,защото все пак е минало време от операцията ми (беше на 29ти май).Вие как сте със спането?

Excel
12th August 2006, 15:04
:cry: