PDA

View Full Version : Втора операция на бюста


sladkatony
22nd August 2006, 13:31
Здравейте !
Някои от вас вече знаят, че мисля да се подлагам на втора операция за корекция на бюста. Обаче в главата ми постоянно изникват въпроси, иска ми се да чуя ваши мнения по тях(е, разбира се, ако сте наясно) :wink:
Та, след последната консултация Н. Георгиев каза, че ще направи разрезите, върху предишните, ама аз се чудя дали като зараснат, няма да стана огромни и дебели белезите?

Chujdata
22nd August 2006, 13:37
Какво ще му правиш точно на този красив бюст?

sladkatony
22nd August 2006, 13:41
1. Сменям производителя на импланти от Евросиликон на PIP
2. Правя ги по-големи от 350 на 400 (а, може и повече) :twisted:
3. Мисля да ги направя подмускулно
Е, мисля че няма друго да променям :wink:

Chujdata
22nd August 2006, 13:51
Имам приятелка с 3 операции и специално белега не се е повлиял изобщо. А защо ще увеличаваш размера, рискуваш, дори и подмускулно, ако не е изцяло под мускула, да ти се появят пак вълнички , защото си мъничка в гръдния кош и няма да има място за имплантанта. Това е моето мнение разбира се и най-добре да си говориш с Георгиев.

sladkatony
22nd August 2006, 14:58
Да, разбира се че ще говоря с него. А по въпроса за подмускулното, и аз искам изцяло под мускула, ама не съм сигурна дали Н. Георгиев практикува този метод :roll:
Някой знае ли?

Aset
22nd August 2006, 15:32
Ухаа! Голям си пич, знаех си! Изкефи ме обема, и аз искам по- големи, ама смелост бих събрала само, ако не дай Боже, имам проблем с тези!

Белегът няма да стане по- голям, ако е направен както трябва.
PIP определено се спряга като по- добра фирма от Евросиликон. Ти защо реши да смениш марката?

Хиляди поздрави и кураж!

sladkatony
22nd August 2006, 15:37
Заради риплинга :cry: , Н.Георгиев казва, че при PIP почти нямало шанс да се получи

Chujdata
22nd August 2006, 15:42
Е аз съм с тях и си имам вълнички като се сгъна.

sladkatony
22nd August 2006, 15:44
При мен се вижда с "просто око", не само когато се наведа, освен това мисля че подмускулното поставяне е от значение :roll:
Имаме един хирург във форума, ще ми е интересно неговото мнение :!:

Aset
22nd August 2006, 15:46
Имаме един хирург във форума, ще ми е интересно неговото мнение :!:
Мхм, и на мен. Отдавна се спотайва, обаче, не е писал скоро...

Chujdata
22nd August 2006, 15:46
При мен се вижда с "просто око", не само когато се наведа, освен това мисля че подмускулното поставяне е от значение :roll:
Имаме един хирург във форума, ще ми е интересно неговото мнение :!:
Е това е от значение :lol:

Beauty
22nd August 2006, 19:00
8)

partalinaa
22nd August 2006, 19:10
Какво ще правиш със старите инпланти ???? НАПРАВИ ТЪРГ ВЪВ ФОРУМА :D :D :D !!!!

MELISA
22nd August 2006, 19:52
Аз също се замислям за втора операция за да избегна тая вълна която имам на едната гърда, не се вижда като съм изправена но ме дразни като се наведа. Не съм раждала и ще се въздържа засега защото не съм сигурна какво ще се случи след това. А старите импланти освен да ги продаваме втора употреба :)

bimbi
22nd August 2006, 20:26
майтапа настрана - кво става със старите импланти?

milena127
22nd August 2006, 20:50
Да вземем да обменяме имплантанти сега, а :girl_haha:
На някоя от нас може твоите да са по-големи от сегашните. Ето например аз съм с 245, да мина на 300 а?;)
Серизоно погледнато и аз съм с PIP и също имам леки вълнички ако се наведа, но при подмускулно може да е различно.
Ама и ти си доста смела, ние с теб май по едно и също време се оперирахме, а ти вече си на 2-ра операция:)
А иначе стискаме палци както винаги!

partalinaa
22nd August 2006, 20:51
И аз мисля че по-добре само да им смениш мястото ,пък след години ще сменяме модела и размера.НО ,ако в момента имаш финансова възможност ДАВАЙ ! Какви пари ще ти струва ???

Lady1357
22nd August 2006, 21:17
Да, разбира се че ще говоря с него. А по въпроса за подмускулното, и аз искам изцяло под мускула, ама не съм сигурна дали Н. Георгиев практикува този метод :roll:
Някой знае ли?

Да практикува го.

sladkatony
23rd August 2006, 08:36
Lady1357 , сигурна ли си?
Този метод най ме блазни :)А, подлагайки се на втора операция, непременно ще увелича размера :wink:

sladkatony
23rd August 2006, 08:37
Какво ще правиш със старите инпланти ???? НАПРАВИ ТЪРГ ВЪВ ФОРУМА :D :D :D !!!!
:lol: :lol: :lol:
Продават се !!!
Айде наддавайте ! :wink:

Lady1357
23rd August 2006, 08:53
Lady1357 , сигурна ли си?
Този метод най ме блазни :)А, подлагайки се на втора операция, непременно ще увелича размера :wink:

Сигурна съм макар че на мен не ми го предложи.Щом си решила мила успех.И на мен нещо ми малеят ама ще е по натам.При този метод повече боли.Ти ходи ли при него?Колко ще ти струва?

Lady1357
23rd August 2006, 09:11
А откъде знаеш,че го практикува тогава? :D И защо не ви го предлага,питам съвсем приятелски,стана ми интересно?На мен моя пласт.хирург ми обясни всеки един метод(практикува ги и трите) и заедно решихме с него да е напълно под мускула...

Знам защтото го е правил на познати.Няма добър хирург който да не го прави.А не го предлага защото другия метод е по лесен и по бърз.Аз бях готова за 50 мин.

Lady1357
23rd August 2006, 09:40
Да така е...

Lady1357
23rd August 2006, 09:48
Благодаря ти отново за разбирането,дано никога да нямаш проблеми и да се цицоркаш на воля (не ме питай какво е това ,и аз незнам) ! :1206: :1242: :1242:

Ти ако не знаеш аз знам... :girl_haha:

PENKA
23rd August 2006, 20:19
Дали може някоя от вас нагледно да покаже какъв е този риплинг,в смисъл някоя снимка.Чудя се дали не говорите за ефекта "дабъл дабъл" май беше или за това,което се палучава с имплантантите с физиологичен разтвор? :roll:

Malvina
23rd August 2006, 21:38
1. Сменям производителя на импланти от Евросиликон на PIP
2. Правя ги по-големи от 350 на 400 (а, може и повече) :twisted:
3. Мисля да ги направя подмускулно
Е, мисля че няма друго да променям :wink:
Сладката :D Аз може и да съм със злочест опит като представител на тунингованите,но може би съм единствената, която е имала и над и подмускулно импланти и имам доста наблюдения.. Първите,които бяха нд мускула бяха 240 куб, тези с които съм сега и са под са 310,искамм да ти кажа,че първите импланти макар и с по-малък размер стнояха двойно по-големи като гърди в сравнение със сегашните ми. Така че мила щом ще слагаш подмускулно подготви се психически за това,че разликата в размера ще е в по-малката големина. Иначе за марката какво да кажа...въпрос на избор

Lady1357
24th August 2006, 07:44
Тонка къде изчезна?пиши какво става...

Lelkinss
24th August 2006, 12:22
Здравейте всички,
нищо не пишете в "Пострадали от пласт.опер.",но щом мислите да си правите повторно,значи все пак има нещо...Много ви моля да ми пишете,защо се налага това?Някоя от вас има ли проблеми с Double-Double или Rippling?Или разместен имплантант?

sladkatony
24th August 2006, 12:29
Здравей Lelkinss !
Има много теми, където всяка от нас е описвала своите впечатления. Моля те разгледай форума по-подробно и ще разбереш много неща !
А, моя случай не съм го описвала там, защото всъщност не съм пострадала. Риплинга е ефект, който се появява само при някои хора и не е пряко свързан с "пострадали"

Lelkinss
24th August 2006, 15:06
Здравей Sladkatony,благодаря ти,че не ми се ядосваш.
Наистина не познавам историите ви все още и на съм много запозната с последиците на една операция,но за мен Rippling или Double-Double се равнява на сериозно усложнение (или да не кажа "неуспешна операция").Наистина ли толкова ужасно,защото гледах снимки в net-a и направо ми призля от тях...
:roll:

Lelkinss
25th August 2006, 08:55
Благодаря ти Beauty,и на всички вас момичета. :1223:

sladkatony
7th September 2006, 15:21
Здравейте момичета !
След дълъг размислъл, реших да не се подлагам на втора операция (поне в близките 2-3 години)
Първо защото не съм сигурна, че искам да ме оперира същия хирург, второ д-р Ильо Стоянов ми предложи много хубав вариант, ама на този етап не мога да си го позволя от финансова гледна точка.
Благодаря ви на всички за разбирането и подкрепата ! :)

Chujdata
7th September 2006, 15:30
Здравейте момичета !
След дълъг размислъл, реших да не се подлагам на втора операция (поне в близките 2-3 години)
Първо защото не съм сигурна, че искам да ме оперира същия хирург, второ д-р Ильо Стоянов ми предложи много хубав вариант, ама на този етап не мога да си го позволя от финансова гледна точка.
Благодаря ви на всички за разбирането и подкрепата ! :)
А така, като минат няколко годинки ще се оцицим с по-гооолеми :lol:

sladkatony
7th September 2006, 15:33
:D Ооооо, със сигурност ще са по-големи :lol: :lol: :wink:

Цвета С
7th September 2006, 15:52
радвам се че си решила така все пак аз съм на мнение ,че нямаш нужда имаш супер гърди,но ти си знаеш най-добре.Стана ми интереснокаъв вариант ти е преложил СТоянов

Chujdata
7th September 2006, 16:00
Дааа, и на мен :?:

Aset
7th September 2006, 16:20
Разумно решение, sladkatony , при положение, че след годинки почти със сигурност ще ни се наложи пак да лягаме под ножа.

apoklistika
7th September 2006, 16:36
Тони,кажи какъв вариант ти предложи д-р Стоянов,че май на всички ни стана интересно :)

sladkatony
7th September 2006, 16:46
Здравейте.За съжаление вашият проблем е доста често срещан.Аз лично работех по метода по който и вие сте оперирана до 1997 год и след това се отказах от него защото разбрах че късните резултати не са добри.Както и да е .Отговарям директно на въпроса ви- ДА , може да се направи реоперация и да се сменят кякто имплантите така и местоположението им - тоест да се поставят изцяло под мускула . за да нямате описаните проблеми.Препоръчвам импланти Мак Ган - Софт Тъч.Вида на имплантите - дали да са капковидни или кръгли ще определя по време на консултацията , която е добре да направим и ще ви кажа и размера подходящ за вас, след което вече можем да планираме операцията.Реоперациите на гърдите са по-къпи от нормалните просто защото са много по-трудни и продължителни.Всичките тези неща ще ви ги обясня по време на консултацията.Цената е около 3800 Евро.
Незная какво точно сте очаквали, ама това е цитат от отговора му към мен. :) [/quote]

Lady1357
7th September 2006, 17:01
Добре де не можеше ли това да ти бъде обяснено а не да даваш двойно повече за разяснения.Аз даже настоявах за Мак Ган а той твърдеше че били почти едно качество.При 1000 евро разлика да не иска да ги вземе...незнам..

Aset
7th September 2006, 17:17
Добре де не можеше ли това да ти бъде обяснено а не да даваш двойно повече за разяснения.Аз даже настоявах за Мак Ган а той твърдеше че били почти едно качество.При 1000 евро разлика да не иска да ги вземе...незнам..
Първият хирург на sladkatony не е д-р Стоянов.

Lady1357
7th September 2006, 17:18
Аз знам кой е първия хирург.Нали сме с два дена разлика при него.За него говоря че трябваше да и обясни всичко.

Excel
7th September 2006, 17:51
Сладка Тони , много се радвам , че се отказа от втора операция , от втори риск . Наистина треперех вместо теб .

Aset
7th September 2006, 18:07
Аз знам кой е първия хирург.Нали сме с два дена разлика при него.За него говоря че трябваше да и обясни всичко.
Е, да. Трябвало е да ги сложи под мускула може би.
И той ли работи и с МакГан?

bimbi
7th September 2006, 18:17
а кой беше първия, че ме мързи да ровя из форума :oops:

Aset
7th September 2006, 18:29
Н. Георгиев, ако се не лъжа.

sladkatony
8th September 2006, 08:05
Н. Георгиев, ако се не лъжа.
Да, той ми направи първата операция. Ама вече съм сигурна, че ако последва втора (някой ден) няма той да е МОЯ хирург.
Не искам да си помислите, че не го уважавам, просто той не може да ми предложи това което аз искам :)

Lady1357
10th September 2006, 18:01
Н. Георгиев, ако се не лъжа.
Да, той ми направи първата операция. Ама вече съм сигурна, че ако последва втора (някой ден) няма той да е МОЯ хирург.
Не искам да си помислите, че не го уважавам, просто той не може да ми предложи това което аз искам :)

Не че не може,Тони,а не иска за да се върнеш пак с нова сума.Грешката е наша,че не отидохме достатъчно информирани.Той такива предпочита.

veselana
10th September 2006, 20:10
Да,много сте прави за съжаление и аз влизам в това число :?

milena127
10th September 2006, 21:16
Нещо не разбирам момичета?! Всички ли сте недоволни от резултата?!

bimbi
10th September 2006, 21:48
Нещо не разбирам момичета?! Всички ли сте недоволни от резултата?!и за така си помислих :1202:

veselana
10th September 2006, 22:01
Аз лично не съм доволна,това е положението :? :? Не ми пука,сбъркала съм ..че не съм била достатъчно информирана може би :lol: :lol: Има време и за втора операция,но не бързам за никъде...а и откъде да ги вадя по 3000-4000 евро през 3 месеца :?:

bimbi
10th September 2006, 22:16
от какво не си доволна, писала ли си някъде, че нещо съм изтървала май :oops:

veselana
10th September 2006, 22:22
Ами май не съм писала,но просто няма тема за "недоволни" ,а не съм за пострадалите :lol: :lol:
А иначе към въпроса ти - недоволна съм,защото моя доктор ме увери че с PIP риплинг няма...а го попитах изрично :? И не само това :?

bimbi
11th September 2006, 07:45
ми я направете една темичка за недоволни, и напишете там от какво точно, от кой лекар, защо мислите че той е виновен...мисля че ще е полезна колкото и пострадалите от пластични 8)

Beauty
11th September 2006, 11:55
8)

veselana
11th September 2006, 13:47
Ами аз да ви кажа,гледам малко философски на нещата...успокоявам се с факта,че от здравословна гледна точка с мен всичко е наред :) Има момичета ,които заради пустите му цици са преживяли какво ли не...здравето е най-важно,желая го на всички :) да ме пази господ от капсуларни контрактури и подобни усложнения,пък ще ми дойде време и за втора операция.
Да ,относно Н.Георгиев.....недоволна съм от крайния резултат при мен.Все пак това е пластична хирургия и ние си даваме парите да изглеждаме максимално добре,да не кажа перфектно:? Нали не е номера да ходим за корекции постоянно и да плащаме отново и отново,но някои така работят :lol: :lol: :lol: Относно поведението му и любезността,с която обгражда пациентките си нямам забележка.....свалям му шапка :lol: :lol:Но все пак нека не забравяме ,че при всеки лекар има доволни и недоволни пациентки....и докторите са хора и те грешат :wink:

кити
13th September 2006, 22:33
Относно Н. Георгиев, спомням си едно момиче, не се е появявала скоро във форума, тя беше правила нос при него, много убедително се изказваше за него, прати сума народ там, една от най-скъпите риноспластики в София, а се оказа после, че самата тя с половин уста по-късно каза, че не харесва много носа си и че иска да е малко по-тесен. А беше дала 1450Е. Знам, че не парите са най-важното в случая, ама хайде дай ги още веднъж, за още една операция при него или другаде, и после пак... :roll: Да, съгласна съм, всеки прави грешки, но може би трябва да се доверяваме на отзиви за лекар поне 2-3 месеца след операцията на някое от момичетата тук, или на познат. Иначе еуфорията ги кара да се хвалят наляво-надясно, а като мине време, се оказва, че нещата не са чак толкова розови... :roll:

Lady1357
14th September 2006, 12:44
Да Кити наистина е така.Не трябва да се бърза с хвалбите,а и всичко все пак е индивидуално.

Excel
14th September 2006, 17:01
:roll:

sladkatony
27th October 2006, 09:07
Здравейте !
Утре съм на консултация при Н. Георгиев. Все пак се реших на втора операция, но първо искам да видя какво може да се направи по въпроса :)
В понеделник ще докладвам подробности :wink:

blondi
27th October 2006, 09:41
Докладвай утре :wink:
А всъщност по-големи имплатни ли реши или друго ?

sladkatony
27th October 2006, 09:46
:) Утре няма да мога, защото компа в къщи са го окупирали децата, така че остава за понеделник :wink:
И все още не съм решила дали ще са по-големи :?

junglegirl
27th October 2006, 09:52
А има ли възможност да не са по-големи? :roll: Нали тъканите се отпускат и при всяка смяна просто се налага... :roll:

sladkatony
27th October 2006, 09:54
Момичета, нямам никаква представа, за това ще се консултирам с док-а и после ще имам повече инфо :)

blondi
27th October 2006, 09:56
Консултирай се, харесай се и давай смело :girl_in_love:

DeSIKOS
27th October 2006, 10:02
Ох Тони мила, решила си се вече окончателно и ти стискам палци всичко да е наред! Аз лично не бих се подложила повторно, може би защото моята операция е твърде прясна и неприятните моменти все още не са спомени а факт! Как си решила напълно подмускулно ли и какъв размер, ако са прекалено големи новите импланти, дали ще е добър вариант напълно под мускула, какво ти каза Георгиев?

apoklistika
27th October 2006, 11:12
Чакаме да кажеш какво ще се прави този път,Тони :1203:
Някъде май спомена и липосукция ако не се лъжа...и това ли мислиш да правиш или само за циците отиваш?

Beauty
27th October 2006, 11:15
:D

sladkatony
27th October 2006, 11:15
Някъде май спомена и липосукция ако не се лъжа...и това ли мислиш да правиш или само за циците отиваш?
:) Не се лъжеш, искам и малка липосукцийка, ама не зная док-а на какво мнение е, в смисъл дали може да се съчетаят двете операции в един и същи ден :roll: А циците са на първо място :wink:

sladkatony
27th October 2006, 11:17
Давай,Сладка,с теб сме,важното е ти да се харесваш и да се чувстваш истински щастлива от резултата!Аз вече звънях на моя доктор да го питам кога можем да сложим повечко обем,ама той ми каза да си сядам на дупето и да не бързам толкова... :1228: :girl_haha: :1242:
Ей, ама ние да не започнем да изкукуригваме :lol: :lol:
само цици са ми в главата :roll: :lol:

Beauty
27th October 2006, 11:17
:D

Stil
27th October 2006, 11:18
Каква липосукция :!: :?: :roll: Ако си направи такова нещо от клиниката няма да излезе Тони ,а мощите на Тони :lol: Тя е толкова нежничка и слабичка....
:girl_kiss2:

sladkatony
27th October 2006, 11:21
Ако си направи такова нещо от клиниката няма да излезе Тони ,а мощите на Тони :lol: :girl_kiss2:
Ама как ме разсмя само...... :lol: :lol: :lol: колегите ми решиха че получавам сигнали от космоса...

Beauty
27th October 2006, 11:21
:D

apoklistika
27th October 2006, 11:22
Абе,слабичка е,но щом тя е решила,значи има нещо,което не харесва.Предполагам,че иска по-скоро да оформи някои части,не да слабее.Каквото и да искаш,с теб сме,Тони :girl_dance:

Stil
27th October 2006, 11:34
Ако си направи такова нещо от клиниката няма да излезе Тони ,а мощите на Тони :lol: :girl_kiss2:
Ама как ме разсмя само...... :lol: :lol: :lol: колегите ми решиха че получавам сигнали от космоса...
Под МОЩИТЕ имах впредвид-КОСТИТЕ/скелета/ или това което ще остане от теб след процедурата :lol: ,защото ако намерят какво да изсмучат от теб ,аз собственоръчно ще се гръмна :lol:
:girl_kiss2:

vessi_77
27th October 2006, 12:47
Тони, с нетърпение чакам да пишеш какво и станало на консултацията.Смяташ ли да се консултираш с други лекари? :?:

apoklistika
28th October 2006, 19:14
sladkatony днес трябваше да е на консултация,как ли е минало...
Тони,да разказваш веднага,щом успееш да се докопаш до компютъра :lol:

Flame73
28th October 2006, 19:21
.... прасците,за да станат едни перфеееектни нозе...
Почти съм сигурна,че нямаш кусури там....ама пуста суета!
Метни някое друго фото да ги видя.... :wink:

sladkatony
31st October 2006, 11:49
Здравейте момичета :)
Да, втората ми операция ще е факт на 10.11.06г (дано не ми мине котка път !) С д-р Н. Георгиев обсъдихме всички възможни варианти, но не сме взели категорично решение за метода, в смисъл, че на място ще решаваме най-удачния вариант :lol:
Имам да ви разказвам още много повод тази среща, но ще го опиша (като ми остане малко време) в подходящата тема !
Искам само да кажа, но това си е моето лично виждане и не бих искала да ангажирам никого с това, че д-р Н. Георгиев е изключително отговорен доктор, нито за миг не се поколеба да поеме "вината" (ако може така да се нарече) и не бяга от отговорност !
Убедена съм, че ще направи най-доброто за мен (както и за всичките си пациенти)
Е, надявам се да не засегна някого тук, повод изказването си, но поне по-старите съфорумци, знаят как изживявах моя си "дефект-ефект" след операцията
Пожелавам на всички вас, само положителни емоции и не се колебайте да "тормозите" вашите хирурзи с всякакви питанки :wink:

sladkatony
31st October 2006, 11:57
Забравих да спомена, че се отказах от липосукцията :)
Разколеба ме възстановителния период, ще се наложи да търся алтернатива на липосукцията :?

Chujdata
31st October 2006, 12:25
Ей Тони Бонбони, пиши повече :lol: Радвам се, че си се отказала от липосукцията :girl_kiss2:

Galiusha
31st October 2006, 12:50
Аз не съм се оперирала при Н. Георгиев, обаче искам да споделя личното виждане на sladkatony, че той е изключително отговорен доктор, понеже бях на 2 консултации при него. Обясни ми всичко до най-малката подробност и каза, че ако след това има някакъв проблем ще направи втора корекция за негова сметка.
Не се оперирах при него поради други причини.

Nikolette
31st October 2006, 13:37
Сладка Тони, желая ти да излезеш от клиниката с гърдите на своите мечти :lol:

invisible
31st October 2006, 15:19
Сладка ще стискам палци и ти пожелавам късмет :girl_kiss2:

Цвета С
1st November 2006, 13:35
аз ти пожелавам да ти е за последно ,и вече да няма какво повече да искаш,толкова перфектна да те направи.И аз се радвам ,че за липосукцията си се отказала

sladkatony
1st November 2006, 13:39
Благодаря ви момичета !
Вашата подкрепа е много важна за мен ! :)

Beauty
1st November 2006, 13:46
:D

sladkatony
1st November 2006, 13:51
Не сме решили категорично метода, има няколко възможности, но ще ги преценим в деня на операцията, само в едно съм сигурна, че ще сложим малко по-големи импланти :wink: да и разреза ще е на местото на стария

milena127
1st November 2006, 14:25
Момичета, забелязвам напоследък, че въпреки перипетите хирурзите започват да стават по-отговорни и да коригират несъвършенствата и грешките си за своя сметка.

Струва ми се, че донякъде е възможно да е и заради нашия форум и факта, че обменяме информация и се подкрепяме.

Все пак трябва да адмирираме повече подобно поведение от страна на хирурзите и да споделяме кои са се проявили като съвестни лекари.

Ето днес ще кажа БРАВО и на д-р Георгиев за добрата реакция! :1203: :1203:

bimbi
1st November 2006, 14:32
Тони, успех и от мен. Надявам се да се видим скоро :D

sladkatony
1st November 2006, 14:36
milena127, абсолютно съм съгласна с теб !

bimbi, благодаря и аз с нетърпение очаквам срещата :D

Stil
1st November 2006, 15:52
Тонка ЦЕЛУВАМ ТЕ :girl_kiss2:

sladkatony
1st November 2006, 16:03
Момичета !
С тази ваша подкрепа се чувствам най-специалната жена на планетата :oops:

vessi_77
2nd November 2006, 09:01
Тонка, страшна смелчага си! Знаеш , че сме с теб! Целувки! :girl_kiss2:

beibi1
2nd November 2006, 11:57
Желая ти да имаш най-перфектните и най-секси гърди на света :girl_dance:

Nikolette
3rd November 2006, 16:49
Момичета, повечето тук сме далеч от това време, но все пак замислям се как ли ще протече операцията за смяна на имплантите след години.
Дали ще трябва да се смени мястото на импланта, в смисъл ако е бил над мускула пак там ли ще се сложи или вече трябва под? Това ме интересува особено много, защото знам, че при жени с увисване не може да се сложи под мускула за да не се получи "двойна гърда". Освен това махането на стария имплант и слагането на новия в една операция ли става или трябва да зарастне стария джоб и после да се отваря нов? И всъщност стария джоб зараства ли или си остава кухина :shock:

Beauty
3rd November 2006, 17:07
:D

anabell
12th November 2006, 21:41
Да, разбира се че ще говоря с него. А по въпроса за подмускулното, и аз искам изцяло под мускула, ама не съм сигурна дали Н. Георгиев практикува този метод :roll:
Някой знае ли?

Аз сам 99 процента сигурна че го практикува

sladkatony
13th November 2006, 09:19
Аз сам 99 процента сигурна че го практикува
Аз вече съм 100% сигурна, на 10.11.06 ми ги постави точно така :D

Lady1357
13th November 2006, 13:18
Тони,как си,мила?Ако си тук някъде пиши... :girl_kiss2:

Poly
13th November 2006, 13:22
Тони,как си,мила?Ако си тук някъде пиши... :girl_kiss2:
...подкрепено със снимков материал ако може :lol:

junglegirl
13th November 2006, 13:31
Освен това махането на стария имплант и слагането на новия в една операция ли става или трябва да зарастне стария джоб и после да се отваря нов? И всъщност стария джоб зараства ли или си остава кухина :shock:
Стоянов беше писал в една статия точно за това,че трябва много внимателно да се извади капсулата заедно с импланта,защото,ако остане няма да зарастне добре джоба след като се извади импланта.А поставянето под мускула си става веднага...нали на Тони й направиха точно това :wink:

anabell
15th November 2006, 18:04
Аз сам 99 процента сигурна че го практикува
Аз вече съм 100% сигурна, на 10.11.06 ми ги постави точно така :D
Честито, как се чувстваш сега? Пожелавам ти барзо възстановяване!

leonessa
16th November 2006, 15:15
къде изчезна Тони? всичко наред ли е? разкажи как си?

sladkatony
16th November 2006, 15:19
къде изчезна Тони? всичко наред ли е? разкажи как си?
:) Тук съм през цялото време !
Трети ден съм на работа и вече успях да настина, сега наред с болките от операцията ме боли и врата и плешката, абе с две думи не съм много "свет" :cry:

junglegirl
16th November 2006, 15:25
А бе Тонка,ти как ходиш на работа...и с болки,а и с тея бинтове...?! :roll: :roll:

sladkatony
16th November 2006, 15:29
А бе Тонка,ти как ходиш на работа...и с болки,а и с тея бинтове...?! :roll: :roll:
Офф мани не питай ! Ходя като робокоп, вече и болкоуспокояващите не ми действат :evil:

junglegirl
16th November 2006, 15:33
Е що се измъчваш така,това си мазохизъм....?! :roll: Постой си малко вкъщи да се пооправиш :lol:

sladkatony
16th November 2006, 15:36
Де да можех да си поостана малко в къщи..., ама работа ме чака и няма кой да я свърши :( Абе аз си падам малко камикадзе, май :roll:

Excel
16th November 2006, 19:29
Аз като майка-лъвица , пак с мойта препоръка - не вдигай тежко .

sladkatony
17th November 2006, 09:13
Аз като майка-лъвица , пак с мойта препоръка - не вдигай тежко .
Оооо, мила !
Благодаря за съвета, аз тъй или иначе повече от цигара и чаша кафе не мога да вдигна (е, вдигам и още нещо,ама там е достатъчен само поглед :wink: ) :lol:
Нещо май съм се разгонила... :roll:

leonessa
17th November 2006, 11:41
Тони ти си герой! аз също няма да мога да не ходя на работа повече от 3 дни, но се надявам да няма много неотложна работа за да не седя по цял ден.
Тони я кажи как реагират колегите ти. познаха ли веднага че има някаква промяна в теб, в походката и т.н. ....../поне хората, които не са знаели/
и още един въпрос към всички - кога се качихте да карате кола?

junglegirl
17th November 2006, 11:49
и още един въпрос към всички - кога се качихте да карате кола?
Аз на 7-мия ден,но имах проблеми с включването на първа :lol: Имах чувството,че ще ми изхвръкне импланта. :lol: :lol:
А паркирането ми стана още по-трагично :wink:А като гледам Тонката как си ходи на работа,сигурно е като Шумахер по улиците... :lol: :wink:

Renkata
17th November 2006, 11:58
1 седмица е достатъчно време,стига да се чувстваш сигурна ти :D .И на мен ми беше малко трудно,защото има напрежение все пак.Бях точно като една костенурка на пътя.Карай бавно,за да избягваш резките движения и дръж волана в долната част,че е най-удобно така http://www.cheesebuerger.de/images/midi/frech/a100

sladkatony
17th November 2006, 11:59
и още един въпрос към всички - кога се качихте да карате кола?
Аз на 7-мия ден,но имах проблеми с включването на първа :lol: Имах чувството,че ще ми изхвръкне импланта. :lol: :lol:
А паркирането ми стана още по-трагично :wink:А като гледам Тонката как си ходи на работа,сигурно е като Шумахер по улиците... :lol: :wink:
:lol: Oвен всичко останало, аз работя извън София, в друг град и нямам избор - искам не искам, трябва да шофирам (на третия ден бях зад волана) :lol: , а джунгичка е права и аз имам проблем с първа, ама паркирането ми е перфектно - няма кой да ме бие :wink:

junglegirl
17th November 2006, 13:02
ама паркирането ми е перфектно - няма кой да ме бие :wink:
Ще ме научиш ли... :lol: :lol:

sladkatony
17th November 2006, 13:14
ама паркирането ми е перфектно - няма кой да ме бие :wink:
Ще ме научиш ли... :lol: :lol:
Нека само да ми пристигне новата кола и нямаш грижи, аз една 13 годишна научих, та с теб ли няма да се справя 8) :lol:
п.п. или е по-добре със старата кола да те уча :roll:

junglegirl
17th November 2006, 14:35
Най-добре е с НАЙ-старата кола да ме учиш... :girl_haha: