PDA

View Full Version : запис на операция за увеличаване на бюста


Aset
25th August 2006, 08:27
На лични съобщения бях помолена да дам ре- сийд на записа на операцията си по увеличаване на бюста, така че ще дам линкът и тук, за всички по- нови във форума и за тези, на които предстои интеревенция.
Между другото филмът е много интересен за всички, защото всичко се обяснява на БГ и има много полезна и любопитна информация.

Трябва само да работите с торенти и да имате рег в Линкос . Ето я:

http://torrents.linkos.bg/details.php?returnto=%2Fmytorrents.php&id=54157


Торентът представлява запис от ТВ"Канал 3" на проведена операция по увеличаване на бюста със силиконови импланти.
Едновременно с хирургическата интервенция тече коментар в реално време от водещ български пластичен хирург, така че всяка стъпка е обяснена.
Води се диалог с останалите БГ пластични хирурзи, които наблюдават операцията на видеостена в НДК.


Между другото, аз току що си я пуснах да я гледам за първи път след 1,3 години.


Записът продължава над 3 часа.

Цвета С
25th August 2006, 17:54
ее много искам да го видя,но ми изписва ,че не мога да се регистрирам,защото моментният лимит на акунти е превишен ,какво значи това,че аз съм много зле

Aset
25th August 2006, 17:57
Че няма места за регистрация, трябва да мине време и да изтрият неактивните акаунти, т.е. тези, които не ползват сайта. :1246:

Ако държиш ще го кача в дата.бг, само кажете там сега как е - можеш ли да се регистрираш свободно, има ли места, платено ли е...

Цвета С
28th August 2006, 09:39
ами аз нямам представа нали знаеш ,че трудно се оправям с компа,но наистина мн искам да го видя

Цвета С
28th August 2006, 09:44
оф сега ме допуска до регистрация ,но непрекъснато ми дава грешен таен код,нали трябва да въведа цифрите от квадратчето отгоре

tiara_71
28th August 2006, 10:46
Влезнах в линкос,ама къде точно да го търся филмчето! :(

tiara_71
28th August 2006, 10:59
Успях-най-накрая!Ама много бавно се сваля филмчето! :(

pepita
28th August 2006, 12:45
регистрирах се и сега накъде ? моля кажете

Цвета С
28th August 2006, 12:47
добре аз тогава какво не правя както трябва

tiara_71
28th August 2006, 13:04
Ами аз направих така-след като се регистрирах и влезнах в линкос,без да излизам от тази страница,в друг прозорец отворих,там където е линка на Aset и кликнах отново на дадения от нея линк адрес и ми показа филмчето,което сега зареждам!Дано да успеете да ме разберете,че хич ме няма по-обясненията! :)

Tsvetik
28th August 2006, 13:23
Гледах го!!!!!
И аз имах проблеми с регистрация и тн, затова оставих колегите да ми го свалят и преди малко изгледах цялата операция!

Асет, благодаря ти, че го споделяш с нас, научих толкова много подробности, които не са ми и минавали през главата като въпроси! Изключително филмче, такива трябва да има повече за всякакъв вид операции, мисля, че това е най-добрия метод за информация на бъдещи пациенти! Страхотно!!! БЛАГОДАРЯ ТИ!!! Имаш ли някаква информация дали предстоят операции на други части на тялото, които да бъдат записани по същия начин?

pepita
28th August 2006, 15:00
Цветик , как го изгледа мила , къде да го намеря това филмче? :roll: :roll: :roll:

Tsvetik
28th August 2006, 15:07
Цветик , как го изгледа мила , къде да го намеря това филмче? :roll: :roll: :roll:

За съжаление не мога да ти помогна :oops: , кликнах на линка на Асет, показа ми, че иска парола и юзър нейм, пробвах да се регистрирам, но не стана и попитах един от колегите дали има регистрация във въпросния сайт /той човека тегли от всички възможни сайтове/, каза, че има и всичко ми го направи, накрая ми даде сваленото филмче наготово. Иначе съм технически инвалид :oops:

Aset
28th August 2006, 16:17
И аз го изгледах половината и също научих неща, които преди не знаех.
Радвам се, че ви е полезно.

За съжаление не зная за други такива операции. Информацията за тази излезе преди много време тук :
http://www.bulapras.org/bg/events.php

emsy
8th January 2007, 23:25
Боже големи мъки и пак нищо.... Не мога да го гледам, а толкова искам да го видя....

neli4ka
9th January 2007, 04:54
На мен не иска да ми отвори самата страница,камо ли да се регистрирам :2010: Тъпа работа :2021:

grace
9th January 2007, 14:13
Аз изгледах филмчето още когато открих този сайт и ми беше много интересно и наистина получих ценна информация, за което съм много благодарна на Aset :2020: Но сега незнам дали може да се изтегли, защото така като гледам-0 сийдър(и), 3 лийчър(и) :roll:

Pandora
9th January 2007, 14:45
Здравейте, момичета!

Ще се опитам да помогна на тези , които не могат да се справят.
1. Влизате в Линкос или сега се води zamunda.net
2. Правите си регистрация, ако нямате такава
3. Получавате писмо на дадения от вас мейл за успешна регистрация
4. Кликвате на линка в писмото, за да активирате акаунта си.

За да теглите торенти ви е нужна една програмка BitComet, можете да я дръпнете от Датата, инсталира се за няколко минути

5. Връщате се обратно в Линкоса.
6. В търсчката пишете:Augmentation
7. Кликвате върху заглавието и ви се отваря самия торент
8. Отново кликвате на заглавието в самия торент
9. Компа ви автоматично ще намери програмата BitComet, дори тя да не активна.
10. Появява се прозорец в който ще ви пита къде да запишете торента
11. Изберете директория или го оставете да запише по подразбиране/ не забравяйте да запомните къде го записвате/
12. Кликнете ОК

Остава да изчакате да се качи филма.
След като се случи и това, оставете BitComet активен, за да може и други да теглят.
Филма е доста голям почти 4GB и се сваля бавно, защото няма много голям интерес към него/качен е по заявка/.

Ако си направите регистрация и имате въпросната програмка ще можете да теглите всякакви филми/ нови, стари и анимации/, а ако имате и зписвачка си решавате проблема с детските филми.

Дано съм била полезна!
Ако има въпроси-питайте :D

Beauty
9th January 2007, 17:35
:D

apoklistika
9th January 2007, 19:03
А не може ли просто някой да даде линк към вече изтегления филм? :oops: :D
Мила,всеки го тегли за себе си,така че май няма как да даде линк :)
А иначе,ето няколко линка,където има кратки филмчета (не съм гледала това на Асет,но нейното със сигурност е с по-добро качество и ще ви е повече от полза,но и това е нещо :lol: )
http://www.baxterplasticsurgery.com/video_main.htm
http://www.implantforum.com/video.html
http://www.transgendercare.com/surgical/aug_video/default.asp

Aset
9th January 2007, 20:18
Ако няма сийдъри няма как да го изтеглите...
Предимството му не знам дали е в качеството, ама за мен е в подробните обяснения на български език.
Аз съм изтрила филма от харда, имам го на дискове, освен да го копна пак, да го направя на торент и да видя ще тръгне ли от стария линк.

Друг вариант е да го кача наново в торентите на дата.бг.

Aset
9th January 2007, 21:11
Готово, пуснах сийд, можете да дърпате от линка, посочен в първия постинг на темата.
Може и вие да посийдвате след като го свалите :wink:
Има трима теглещи и тримата ли сте от тук?

За сега потребителят с АйПи 84.54.183.ххх и програмата БитЛорд тегли най-добре, просто сме от доста отдалечени мрежи всички. Когато го изтеглиш ще те помоля да помогнеш със сийда.
На останалите - повечко търпение, ще тръгне и с по-добра скорост.

junglegirl
10th January 2007, 08:36
Божеее,добре че проспах собствената си операция :2016:

Aset
10th January 2007, 08:39
Защо, кое те ужаси толкова в тази :?: :D

junglegirl
10th January 2007, 10:16
Твоята операция я свалих частично и не можах да стартирам нещо филма. :roll: Гледах един на Апоклистика и ми стана доста гнусно,но имай предвид,че на мен ми се обръща стомаха,като ми взимат кръв от пръста :2016: :girl_haha:

Beauty
10th January 2007, 11:48
8)

Aset
10th January 2007, 18:42
Твоята операция я свалих частично и не можах да стартирам нещо филма. :roll: Гледах един на Апоклистика и ми стана доста гнусно,но имай предвид,че на мен ми се обръща стомаха,като ми взимат кръв от пръста :2016: :girl_haha:
Щом си я свалила частично няма начин да тръгне да се плейва.
Обаче няма кръв, не се безпокойте :wink: Прокървявам веднъж-дваж само.

Armand
10th January 2007, 18:45
мен ме е страх да го пусна записа, гадно ли е :( по телевизията някаква операция и като гледах ми стана много кофти, нещо не ме бива за тая работа :(

bimbi
10th January 2007, 18:50
мен ме е страх да го пусна записа, гадно ли е :( по телевизията някаква операция и като гледах ми стана много кофти, нещо не ме бива за тая работа :(ми никой не те кара да я гледаш :wink:

nnnneli
22nd January 2007, 17:07
Качете това филм4е за операцията на бюста,в ArenaBg.com,или някъде другаде,за да може всеки да го тегли без да чака по 100 години за регистрация на акаунт и сложете един линк към мястото където е ка4ено.6тото какъв е смисала да се поствя не6то, което не може всеки да види.Все пак това е отворен и безплатен форум за всеки,който иска да получи информация!
Благодаря предварително!!

Fashion_Boy
22nd January 2007, 19:37
aset направих всичко вьзможно да го изтегля,но не успях.можеш ли по някакьв начин да ми го пратиш?Защото приятелката ми иска сега да си прави операция!И искаме да видим за какво става вьпрос!Ще сам ти много благодарен!

Aset
22nd January 2007, 20:05
Ами преди дни си го изтрих пак от харда... Няма ли сийд изобщо?

nnnneli,
Замунд е безплатен сайт за обменн на файлове. Лошото е, че има лимит на потребителите. В Арена нямам ъплоудерски права. Мога да го кача в дата.бг.В торентите отново.

Fashion_Boy
22nd January 2007, 20:28
ок.качи го в дата.бг само ми кажи как си го писала!

Aset
22nd January 2007, 20:41
Ама няма да е днес, че имам да свърша една работа сега. Вероятно утре, ще пусна линк тук.

chervenokoska_2
22nd January 2007, 22:58
ако го пуснеш в дата или в замундата ще го сваля и сиийдвам нон стоп, тъй като не гася компота, пардон компютъра :lol: . поне в това мога да помогна.

Aset
23rd January 2007, 07:12
То проблемът е, че е близо 4 ГБ и заема място на харда. За това го трия, ама и другите спират да сийдват и така. Довечера ще го кача и пусна линк.

Celine
23rd January 2007, 09:05
aset страхотно тяло, евалла , какво коремче имаш или по точно нямаш ......

chervenokoska_2
23rd January 2007, 12:51
няма нито един сийдър в замунда. някой който го има на харда си, моля да го пусне да го изтегля - нямам проблем с размера и мога да го кача и в дата.бг като торент, както и да сийдвам постоянно. но някой да го пусне да се изтегли.

chervenokoska_2
23rd January 2007, 12:59
тегли се вече...много бавно, но все пак. ако Aset не ти се занимава и предпочиташ аз да го кача като торент в дата.бг няма проблем - имам супер потребителски права навсякъде.

Fashion_Boy
23rd January 2007, 16:55
chervenokoska_2 кажи как си го писала в дата.бг като го качиш.

Aset
23rd January 2007, 18:26
Предпочитам аз да кача торента, обаче дъщеря ми иска компютъра и й го отстъпвам, така че ако не го кача тази вечер и не ви пусна линк - качвай го, chervenokoska_2.
Ама нали ъплоудерски права искаше да кажеш, а не супер потребителски?

chervenokoska_2
23rd January 2007, 18:31
да, така е най-правилно - филма си е твой и даже бих предпочела да го направиш ти. освен това вдърде бавно се сваля все още и кой знае кога ще се изтегли целия - не по-рано от утре. така и да направим - когато имаш време качи го в датата, а аз дотогава ще сийдвам в замундата, а след това и на двете места.

Aset
23rd January 2007, 21:53
Пуснах сийд в Замунда. Би трябвало торентът да се тегли по-добре сега. А утре ако някой поеме сийдът тук ще пусна един и в Дата.

Също утре ще пиша в темата за интубацията, че ще лягаме с детето :wink:

KARAMFILKA
6th May 2008, 07:10
Mоля ви, кажете как да го видя този филм :(

Inkaaa
7th May 2008, 14:54
Някой ще ми каже ли как е озаглавен филма и в кой сайт да го търся?Благодаря!