PDA

View Full Version : намаляване на бюст


baby1
25th August 2006, 11:33
Здравейте на всички моимичета от форума!
Отдаван ен бях влизала ту к да почета интересни теми и мненияВижддам че повечето момичета пишат за слагане на силикон и ъвеличаване на бюста при мен обаче проблема е точно обратния аз искам да го намаля.
Наиуситна ама наистина повярвайте ми ужасно е когато лятото на тези температури трчбва д априкриваш бюста си непракаснато (: :cry: .
Затова имам една голяма молбаб към всички вас ако знаете къде се прави такаква операция-ако някой си е правил нека да препораъча.Аз за сега мислиа да опитам при Тепавичарова поне следейки мненията за нея.
Моля някой ако им а нейни координати нека ги напише за да се сваржа с нея.
Ако някоя от вас си е правил атакаква операция нека даде съвет .
Аз не съм раждал и незнам дали тов аняма да попречи на една бъдеща бременност но съм, решил твърдо д апроверя въпроса!
Благодаря на всички предварително!

bimbi
25th August 2006, 15:12
напротив, намаляването преди да си приключила с ражданията не се препоръчва, незнам и въобще дали се прави. има теми по въпроса, разрови се малко.
а на Тепавичарова координатите също ги има поне в няколко теми

Tsvetik
28th August 2006, 15:21
Здравейте на всички моимичета от форума!
Отдаван ен бях влизала ту к да почета интересни теми и мненияВижддам че повечето момичета пишат за слагане на силикон и ъвеличаване на бюста при мен обаче проблема е точно обратния аз искам да го намаля.
Наиуситна ама наистина повярвайте ми ужасно е когато лятото на тези температури трчбва д априкриваш бюста си непракаснато (: :cry: .
Затова имам една голяма молбаб към всички вас ако знаете къде се прави такаква операция-ако някой си е правил нека да препораъча.Аз за сега мислиа да опитам при Тепавичарова поне следейки мненията за нея.
Моля някой ако им а нейни координати нека ги напише за да се сваржа с нея.
Ако някоя от вас си е правил атакаква операция нека даде съвет .
Аз не съм раждал и незнам дали тов аняма да попречи на една бъдеща бременност но съм, решил твърдо д апроверя въпроса!
Благодаря на всички предварително!

Майка ми обмисля такава операция тази есен при д-р Тепавичарова, като се оперира ще разказвам подробно от нейно име.

ina-ani
28th August 2006, 16:35
ЗДРАВЕЙТЕ!
Аз съм съвсем нова в този форум!Моите гърди са доста големи(няма лошо),нооо все още кърмя дребосъка(на 6месеца,а баткото е на 9 год),като се изпразнят циците направо не ми се мисли на какво ще заприличат
.....като отслабнах след, като спрях да кърмя баткото,гърдите ми станаха УЖАСНИ :shock: .Така се бех комплексирала,че ме беше срам от огледалото,а камо ли да се покажа пред мъжлето...и нашия татко се съгласи да си направя корекция при едно условие"Да му родя още едно дете"........желанието е изпълнено,наближава и моя час :D .....
Сега трупам инфо,та като дойде момента(след нова година) да съм наясно поне каво,къде,кога.-за сега съм се спряла на доц. Тепавичарова.

Искам само повдигане на бюста.Знам,че остават повече белези,но и бюджета е ограничен за съжаление :1246: .
Някой знае ли колко излиза такава операция-ГОЛЯМО :girl_in_love: ПЛИЙЗ :girl_in_love:

Chujdata
28th August 2006, 17:25
Между 1000 и 1500 Евро. За Тепавичарова незнам, там само с лична среща става, нищо никъде не пише.

ina-ani
28th August 2006, 23:28
чуждата-благодаря ти :girl_haha:
еех как се надявах да ми кажиш....най-много 1000Е... :roll:

beibi1
29th August 2006, 09:07
чуждата-благодаря ти :girl_haha:
еех как се надявах да ми кажиш....най-много 1000Е... :roll:

При д-р Динев е 1200евро, а при Бояджиев 2000евра :shock:

diastemma
29th August 2006, 11:48
Аз съм чувала за цени в рамките на 2 000-3 000 лв, не в София.
Всеки хирург сам си определя, затова сигурно трябва да питаш конкретно, например да им пишеш.

beibi1
29th August 2006, 12:07
Аз съм чувала за цени в рамките на 2 000-3 000 лв, не в София.
Всеки хирург сам си определя, затова сигурно трябва да питаш конкретно, например да им пишеш.

А3 им писах имели и те ми отговориха това-1 200евро-Динев,
2 000евро-Бояджиев :P