PDA

View Full Version : СТРИИ....


маги
22nd February 2005, 16:44
Здравейте,значи аз съм на 18 години,висока сум 170см и тежа 55кг,танцувам супер много:)имам стрии на дупето и пробвах с козметични кремове и глупости да ги махна,но както предполагам ви е ясно...ефекта го няма а и да го има е супер минимален,кажете какво да правя? :!: Според мен се появиха от рязкото отслабване и напълняване и обратното,мно не съм сигура,че това е причината,вие как мсилите,каква е причината и как да премахна тези белези?

Mimcho
23rd February 2005, 12:37
100 % e svurzano s varirane na tegloto...naj-veche s riazko napulniavane. Az imam mnogo strii i mislia, che se poiaviha kato biah 8mi klas (napulniah s 10 kg)...Za suzalenie mislia, che strii ne mogat da se mahnat. Pone zasega ne sum chuvala za neshto, koeto moze da gi zalichi. Tia kremcheta i mazila sa po-skoro protiv poiavata na novi i v tozi sluchaj sum pochti sigurna, che pomagat, no inache...sorry ama mislia, che nishto ne moze da se napravi po problema :(

liophy
23rd February 2005, 13:22
Съсредоточи се над фитнеса. Ако дупето ти е перфектно няма и да обърна внимание на стриите :wink:

12th May 2005, 11:53
i az imam mnogo strii, po4ti po cqloto tqlo, no skoro predpolagam 4e 6te izmislqt novi metodi v kozmeti4nite saloni. kozmeti4kata na edna priqtelka prilaga nqkakvi po-efikasni krem4eta i aparaturi. uj ima efekt no trqbva da iz4aka6 o6te malko da ponapredne tehnikata :)))

beri
22nd May 2005, 21:21
az imax strii po rucete ama te mi se mahnaxa sami!!!! sega ne se zabelaqzvat osven ako ne se vgleda6 mnooooooooooooogoooo. nz kak stana no mnogo se radvam 4e ve4e gi nqma ujasno e ne moje6 da nosi6 kusi rukavi. dano i pri teb da se maxnat ot sam sebesi:))))

tanq
23rd May 2005, 13:48
solariuma sa6to pomaga za premahvaneto im zna4itelno