PDA

View Full Version : тичане


denkata
23rd February 2005, 11:43
Здравейте...търся си женска компания за тичане в морската във Варна..ако ви се тичка момичета..потърсете ме на лични....а някой може ли да сподели опит от тичането....как се справяте с болките в ставите, по колко и къде тичате и такива неща? :)

_VIP_
2nd March 2005, 17:12
ahahah brato kefish me. Mejdu drugoto i az da si pusna obiavata.
Tursia si jenska kompania za da si pravim masaji vzaimno sled trenirovka :lol: :lol: Za spravka i snimki me pitaite na lihno :lol:

liophy
2nd March 2005, 17:50
Ми така де. Конкуренцията в сайтовете за запознанства е убийствена. Що да не се пробва тук човека...

Някои мадами може така да си намерят перфектната мотивация за тичане- ако той ги гони а те искат да му избягат.

denka
5th March 2005, 21:49
Аз съм момиче, бе човек!Макар че , всъщност не мога да обвинявам никого, ако ме мисли за извратен тип...

3Y3
12th May 2005, 11:40
Аз бягам всеки ден в морската, някой път пропускам просто защото краката ми не издържат. А и е хубаво да пропускаш някой ден (веднъж в седмицата). Бягам по 30мин до един час - зависи от маршрута. Ако искаш да отслабваш е хубаво да бягаш сутрин на гладно (на мен лично ми е адски трудно, но няма как), ако искаш да правиш мускули не се ограничавай много. Аз направих тази грешка - след зимата когато съм качила някое друго килце като се стопли почнах да бягам, но не се ограничавах от храната и започнаха да ми стават доста големи краченцата :) Така че внимавай :) А и за отслабване е по-препорачително по-дългото и по-бавно бягане :) Успех