PDA

View Full Version : Повдигане+увеличаване на бюста, някой преживял ли го е?


tsutska
1st September 2006, 23:57
Здравейте на всички ! На 29г съм, от София и имам имплантанти от 7 години. След седмица ми предстои операция за махане на старите имплантанти - повдигане - и слагане на нови по-големи. Доста ми е притеснено и ще се радвам ако някоя от вас е минала по този път да го сподели ? :D :)

Lady1357
2nd September 2006, 06:42
Ние във форума сме пресни.Доколкото знам няма никоя с имплантанти на 7 години.Ще ни е интересно ти да пишеш повечко за теб.Разкажи ни повече-увиснаха ли за да се решиш на тая операция?На коя година след операцията?С колко кубика беше?Абе всичко което се сетиш.....Ще ни бъде от полза.... :lol:

Chujdata
2nd September 2006, 07:03
Къде ще го правиш? Мисля, че няма какво да се притесняваш, даже знам, че операцията е по-елементарна от първоначалното поставяне. Ако не са ти много увиснали би трябвало белегът да е около ареолата.

tsutska
2nd September 2006, 12:18
Май не съм дала много инфо :) В момента съм с 220 куб, анатомични, висок профил на евросиликон - над мускула. Увиснаха около 1-1.5 г след поставянето...но с течение на времето положението става по-зле според мен...Иначе здравословно никога не съм имала проблем с тях, спортувам и всичко е ок за щастие, но естетическия проблем само се задълбочава.
Първата ми операция е правена в медицинска академия, а сега ще е в чужбина- повдигане около ареолата и слагане под мускула на около 400 кубика кръгли имплантанти... Това е за сега ако ви интересува нещо питайте :) Забравих да споделя, че съм раждала преди първата операция :D

Lady1357
2nd September 2006, 12:31
И нас това ни чака,дружки...

veselana
2nd September 2006, 12:57
а сега ще е в чужбина- повдигане около ареолата и слагане под мускула

Tsutska , аз мога ли да те помоля да споделиш къде в чужбина ще си правиш операцията.Малко инфо за цени..абе всичко за което се сетиш ;)

tsutska
2nd September 2006, 13:02
Няма проблем, цената е 3500 евро на цялата операция при положение, че няма усложнения...ДАНО да няма :) На лични ще ти пратя къде. С имплантанти на Макган...друго не се сещам :)

daya
2nd September 2006, 16:43
Здравейте, може би аз не съм наясно но искам да попитам задължително ли е да се подменят имплантите ако няма увисване. В смисъл това по желание ли е или се налага? На мен доктора ми каза че са до живот :?:

tsutska
2nd September 2006, 18:06
Не се налага по медицински причини - при мен е само по мое желание - за смяна на формата и пооооовечко обем :)

partalinaa
2nd September 2006, 18:28
Мисля че и аз със сигурност ще ги подменя след 10-ина години със ПО-ГОЛЕМИ,тогава ще съм на 40 :evil: и ще имам нужда !!! Това е като болесно състояние -слагаш 300,после искаш 400 и после и тези са ни малки !!!!

tsutska
2nd September 2006, 19:03
След първата ми операция много мои приятелки също легнаха под ножа:), а сега повечето от тях си ги искат по-големи :D , май наистина сме ненаситни !

Yansi
2nd September 2006, 19:21
......

daya
4th September 2006, 16:03
Аз съм с Евросиликон 300 куб. под мускула. За сега не искам по големи обаче знам ли след години и след още едно дете какво ще ми скимне. Моята операция беше преди 9 месеца. Все още не мога да се успокоя че всичко ми е наред. Не знам при вас как е. Особено като четем историите на пострадали от некадърници се психирам. Поздрави на всички тунинговани и успех :D

tsutska
4th September 2006, 17:43
Аз съм с Евросиликон 300 куб. под мускула. За сега не искам по големи обаче знам ли след години и след още едно дете какво ще ми скимне. Моята операция беше преди 9 месеца. Все още не мога да се успокоя че всичко ми е наред. Не знам при вас как е. Особено като четем историите на пострадали от некадърници се психирам. Поздрави на всички тунинговани и успех :D


Мисля, че ти е още много рано да изпитваш желание за по-голям бюст, лакомията идва след години, когато си свикнал с гледката :)

sillygirl
4th September 2006, 19:29
....

Chujdata
4th September 2006, 20:36
Днес с моя хирург си говорехме точно по тази тема. Неговото мнение е , че ако имаш много излишна кожа е почти невъзможно белегът от повдигането да е само около ареолата. Ако са леко увиснали няма проблеми само с имплант да се коригират. В противен случай излишната кожа ще се плисира около ареолата, или нещо такова. Ако ти сложи директно голям имплантант ще имаш големи увиснали гърди, а подмускулното поставяне крие голям риск от дъбъл бъбъл ефект при много излишна кожа. Или няма проблеми, но с Т-образен белег, който при добро изпълнение също е почти невидим. Между другото в най-скоро време в София ще бъде внесен нов Лазер, който ще третира стрии и белези чрез стимулация на меланина и изравняване на различната пигментация на стриите и белезите с останалата кожа. Така че ще почакаме и ще се подложим, който има нужда де :lol:

bimbi
4th September 2006, 20:45
че то има ли човек без стрии :lol: само да го докарат, там сме :D

Lady1357
4th September 2006, 20:50
че то има ли човек без стрии :lol: само да го докарат, там сме :D

Има има.Познавам жени с три деца и не е мръднала.Ква е тая кожа незнам...

bimbi
4th September 2006, 20:51
те тия не са хора, мани ги :lol:

tsutska
4th September 2006, 20:52
Това със стриите си е масов проблем, прекалено хубаво звучи, за да е истина ...;) , но ако се окаже, че работи - би било чудесно ! :)

tsutska
4th September 2006, 20:55
Момичета утре трябва да си направя кръвните изследвания преди операцията, на гладно ли трябва да са или няма значение? Някой да препоръча лаборатория? мерси:)

Chujdata
4th September 2006, 21:00
Моит ги правих във Вита, много са мили и внимателни, а си и знаят какво е необходимо :lol:

Lady1357
4th September 2006, 21:02
те тия не са хора, мани ги :lol:

Да бе верно :lol: :lol: :lol:

Lady1357
4th September 2006, 21:03
Момичета утре трябва да си направя кръвните изследвания преди операцията, на гладно ли трябва да са или няма значение? Някой да препоръча лаборатория? мерси:)

На гладно а лабораторията-Цибалаб.

tsutska
4th September 2006, 21:20
Мерси, аз също за нея си мислех, само не си спомнях за гладния стомах :)