PDA

View Full Version : Нова птица чака да се тунингова


tesnoa
5th September 2006, 11:41
Здравейте момичета :D скоро случайно попаднах на този форум и много се зарадвах, че има място, където мога да науча повече за силиконовите гърди.Това да увелича бюста си е моя мечта от 2 години и тази есен се реших.Сега започвам дългият път от ходене по лекари и консултации.Знам само, че не искам кръгли импланти тъй като формата, която ми наресва е капковидната.Ще ви бъда благодарна, ако ме насочите към избора на клиника и доктор.Пред мен стои и друга дилема трябва да изтегля заем защтото мужа ми категорично отказа да ми даде пари за операцията.Е това е засега....Помагайте със съвети.

Chujdata
5th September 2006, 11:48
Отдели си един ден, изчети форума, записвай телефони и кординати на хирурзи, и ако ти останат неотговорени въпроси, питай, ще ти отговорим с удоволствие :lol:

KASSI
5th September 2006, 15:50
Аз също реших тази есен да се подложа под ножа и тепърва ще ходя по доктори.От Варна съм и се спрях на др.Заякова и др.Динев.Ще реша при кого да се оперирам но ме е страшно шубе.Имам чувството че точно при мен нещо ще се обърка или че няма да се събудя.Бива ли да съм такъв песимист?Чак ме е яд на мене.Уф... :twisted:

Chujdata
5th September 2006, 15:54
Споко, няма страшно :lol: Ти ги прослушай и двамата и действай. Аз преди да се оперирам му казвам на Динев що ужасии съм изчела из нета, той така ми се смя и каза , че съм луда да се обременявам с такава информация и , че колкото повече чета, толкова повече се панирам. Ама не е баш така, защото по този начин знаех какво да го питам.

Aset
5th September 2006, 18:04
или че няма да се събудя.
Е това съвсем си го избий от главата. Такива случаи просто няма.
Ако си бабиер с болно сърце и дробове да се плашиш, ама ти...
От упойката не се страхувай въобще!

KASSI
5th September 2006, 20:06
Прави сте но понякога ме обзема параноята.

Атина
6th September 2006, 19:25
Абсолютно нормално е да се страхуваш от операцията.Аз съм оперирана преди 15 дни и съвсем пресен спомен имам от мислите,които ми минаваха през главата.На всичкото отгоре ми се наложи да пия и лекарства за забавяне на цикъла,които са като противозачатъчните-коагуланти.Колко страх брах.Но не се притеснявай-за всичко,от което се страхуваш питай лекарят и той ще те успокои.

Poly
7th September 2006, 10:53
Аз също реших тази есен да се подложа под ножа и тепърва ще ходя по доктори.От Варна съм и се спрях на др.Заякова и др.Динев.Ще реша при кого да се оперирам но ме е страшно шубе.Имам чувството че точно при мен нещо ще се обърка или че няма да се събудя.Бива ли да съм такъв песимист?Чак ме е яд на мене.Уф... :twisted:

Бих искала да те успокоя с нещо бодро и оптимистично, ама не мога, т.к. чувствам същото, което и ти :? . Умирам си от страх и това е.
А иначе и аз съм за тия двама доктори :D

tesnoa
10th September 2006, 11:35
Мисля, 4е положителното мислене, че всичко ще бъде наред е важно така ще подготвиш и тялото си за новите придобивки.Чета какво споделя всяка от вас оперирана или не и мнението ми е че като цяло това променя живота ни и помага да сме по щасливи.Идята е да бъдем такива каквито се виждаме в мечтите си :P