PDA

View Full Version : Криви бедра!!!Помощ!


Галя
28th February 2005, 13:19
Здравейте! Имам ужасен проблем, който много ме депресира и за него никъде не съм прочела нищо досега. Затова последната ми надежда е тук. Висока съм 163см, тежа 49кг.Нямам проблем с фигурата си като цяло, но...краката ми! Ужас! :( Ужасно са криви. От глезените до колената са добре, прави, макар и без мускули, които бих желала да подчертая, но незнам как. От колената нагоре нямам никаква допирна точна. Стои ужасно с панталон, а за пола да не говорим. Формата на бедрата е ужасна, вдлъбнати навътре. Има доста голям луфт между тях. Като цяло формата на краката ми наподобява буквата Y. Много ми е мъчно. Ще ви бъда адски благодарна, ако някой ми помогне. Благодаря ви!

liophy
28th February 2005, 13:43
Доколкото разбирам имаш голям луфт между краката. Това май не значи че са криви.

Такава ти е структурата и няма много какво да направиш. Евентуално ако качиш малко обема на бедрата си ще се запълни една малка част от този луфт и макар все още да го има той няма да изглежда зле.

Не ти препоръчвам обаче да прекаляваш с удебеляването на бедрата. Аз лично даже харесвам някои момичета с луфт, в някои случаи макар и странно и различно изглежда добре.

Bella
28th February 2005, 13:54
Spored men mnogo ot manekenkite sa s ujsen luft mejdu krakata.Pravi muskuli!I bez tova kazvash,che dolu krakata sa ti tunki.A uprajneniata za muskulite po vutreshnata strana na bedrata shte namaliat lufta.Vuv fitnes zalite ima specialen ured za trenirane na tezi muskuli.