PDA

View Full Version : Моята операция


polincheto
20th September 2006, 22:51
Здравейте,момичета!От доста време следя редовно форума и събирам информация. Вчера бях на консултация при д-р Стоятов и...другата седмица във вторик ще ми е операцията,ще си увеличавам бюста:))По съвет на лекаря ще са 330 кутика,не много но той така прецени,подмускулно на PIP(също по негова преценка) и ето 4е идва и най-големия проблем(от моя страна).Д-р Стоянов ме посъветва разреза да е под мишницата,каза 4е този метод най го предпо4ита и че след това белега няма да се вижда и бил подходящ за нераждали.Моля ви посъветвайте ме дали да се саглася с него за този начин на поставяне.Какви са недостатаците на този метод(освен че повече боли),той ме увери че няма нищо опасно?Ще се радвам ако ми дадете съвет :)

polincheto
21st September 2006, 11:16
Моля ви,момичета :cry: помогнете ми.В понеделник отивам в София,а във вторник ми е операцията и нещо започнах много да се страхувам.Ами ако се саглася с д-р Стоянов за разрез под мишницата и след това съжалявам за избора си(макар ,че той ме убеди че това е най-добрия метод за него) и не издаржа на болката...или е по добре разреза да е около ареолата:(( Посъветвайте ме,моля ви

Stil
21st September 2006, 12:10
Поли прочети добре форума много информация има по този въпрос.Дори един хирург е изказал мнението си за този вид разрез.Разгледай добре темите и ще намериш отговора.Аз лично не съм компетентна и на мен ми предстои операция.Желая ти успех и съм сигурна че страха ти е безпочвен :wink: Всичко ще е ОК.Чела съм много добри отзиви за твоя доктор. :wink:

Stil
21st September 2006, 12:18
http://forum.tialoto.bg/viewforum.php?f=24&sid=eec4ae8e43d41eb7e7496c01c0260580

Stil
21st September 2006, 12:19
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=2656

Beauty
21st September 2006, 17:15
8)

polincheto
21st September 2006, 19:29
Beauty,имам в предвид точно твоя лекар Илъо Стоянов.Ти казваш че той ти е казал че ако кубиците са повече от 250 не може да се изварши през разрез под мишницата,а той точно този начин ми предложи при положение че ще ми слага 330.Впрочем аз исках поне 350(а и не са много слабичка 173/59 кг) но той ме посъветва максимум 330.Вече направо незнам,нещо да не ме излага той:(( много се притеснявам дали да му се доверя или да кажа че искам през ареолата:(( Ти как схте ме посъветваш?

apoklistika
21st September 2006, 19:45
Поли,по американските сайтове съм виждала и много повече кубици,поставени през разрез под мишницата.Може би за всяка пациентка кубиците са индивидуални.Все пак хирурга,който си избрала е един от най-добрите и си разбира перфектно от работата.Аз на твое място бих послушала съвета му.
Каквото и да решиш,стискам ти палци всичко да мине без проблем и да се радваш на новите си придобивки :D

Beauty
21st September 2006, 19:51
8)

Beauty
21st September 2006, 19:53
8)

apoklistika
21st September 2006, 20:12
Извинявам се за объркването,сега погледанх,че наистина почти всички са с физиологичен разтвор.Тук-там се срещат и по 400сс силикон,но ми прави впечатление,че е винаги на по-едри и не дотам слаби жени,така че наистина сигурно зависи от доста неща.А Поли,щом и сама казваш,че не си слаба,сигурно е преценил правилно.Ако пък толкова се притесняваш,винаги остава варианта с разрез под гърдата :D
А между другото,току що говорих с моя позната,която е с разрез под мишницата и 350сс,но с много добре развита гръдна мускулатура,наистина зависело и от това колко кубика могат да се сложат.

polincheto
21st September 2006, 20:24
Момичета благодаря ви за подкрепата:))Смятам да се доверя на д-р Стоянов,все пак не вярвам да ми предлага нещо,което няма да може да направи,като по-лесно му е да ми направи разрез отдолу(каза че този метод най-малко го предпочита).За избора на инплатите каква марка да са и аз останах много очудена че той сам ми предложи да са PIP, аз исках Макган,сравнявахме ги всичките и той ми каза че тези на PIP били много подходящи за подмускулно,и аз незнам момичета:((Beaty,ти как си ги избра инплантите?Също незнам защо ми предложи да са най-много 330 кубика:((

Beauty
21st September 2006, 20:44
8)

polincheto
21st September 2006, 22:44
Консултацията ми беше сега на 19-ти и общо взето аз исках операцията да е възможно по-скоро защото другата седмица започвам училище(студентка съм 3-ти курс) и не искам да изпускам много от материала,затова и операцията ми е на 26-ти. А за цената -инплантите са 1600 евро,а за труда и всички консумативи 3200 лева,Стоянов каза че този метод е по-скъп с около 500 лева,но се замисли за няколко секунди и каза че няма да ми взима повече,незнам защо

polincheto
21st September 2006, 22:51
Beauty,исках да те питам също при твоята консултация д-р Стоянов показа ли ти някакви снимки на свои пациентки?На мен не.Малко ми порисува само как ще изглеждат в началото и след време:)Също,знаеш ли дали ги поръчва инплантите отделно за всяка пациентка или може би ги има в наличност,защото започнах да се чудя дали тези 330 куб. ще ми харесат,защото все пак давам толкова пари и ако накрая резултата не е толкова забележим...незнам:((много съм объркана вече и съм изпаднала в паника:((

Beauty
21st September 2006, 23:05
8)

polincheto
22nd September 2006, 09:41
Beauty,не съм му искала снимки,аз така се бях шашнала и притеснила че съмсем изключих:)имам чувството че той си помисли че съм отишла ей така на консултация, просто да питам(а пък аз съм от Варна и специално ходих за това ) защото малко сякаш набързо мина всичко(имаше още хора които чакаха и той бързаше),и накрая ми каза да му се обадя ако реше,а пък аз му вика да ми записва направо час:)Незнам как става това претегляне с гърдите,но не съм съвсем без хич,нося 75В(не пълно) имам нещо,но не харесвам това че в ханша съм по-широка и някакси бюста ми не се вписва в цялата картинка:)Beauty,можеш ли да ми кажеш колко дни трябва да си предвидя да остана в София след операцията,кога се сменят превръзки,конци?Благодаря ти за моралната подкрепа:)

Beauty
22nd September 2006, 12:05
8)

polincheto
22nd September 2006, 14:03
Аз сигурно ще остана една вечер,тъй като ще съм с майка ми и вече сме си резервирали стая в х-л Витоша и не ми се ще да плащам и на двете места:),но явно трябжа да остана за първата превръзка,а за втората казаваш че си си я правила в града от където си,може би и аз така ще направя и ще отида направо да ми махнат конците.Сега малко ме е яд че ще ми бъдат 330,незнам защо така реши лекаря,при теб той ли те посъветва да са 390, а и казваш че си слабичка,приятеля ми вика че може да няма очевадна разлика защото кубиците не са много,ама аз не вярвам:)надявам се да остана доволна от размера:)Ти как ще ме посъветваш да рискувам ли с разрез под мишницата,чудя се дали ще издаржа на болката?Благодаря ти че ми отговаряш и се извинявам че те занимавам :oops:

Beauty
22nd September 2006, 14:20
:?

polincheto
22nd September 2006, 14:38
Не ми е удобно да го притеснявам човека по телефона,а и най-вероятно ги е поръчал вече,а и са почивни дни,може би той и да е прав да си сложа по-малко,защото каза че колкото е повече,толкова повече се травмира тялото и да не предизвикам нещо(майка ми е оперирана от рак на гърдата ),а пък за разреза под мишницата,не вярвам да ми предлага този метод ако не е сигурен че ще го направи като хората при положение че може да мине по по-лесния начин,да ми каже да е под гърдата,така че смятам да му се доверя:)абе като отида,в деня на операцията ще приказваме пак и ако той е сигурен ще се съглася с него, а пък болките ще видя как ще ги приживея:) м/у другото ти на колко години си?защото аз съм мъничка на 21:) а и Стоянов не ме пита на колко съм,може би му изглеждах достатъчно голяма:)Исках също да те питам ти купи ли си преди операцията сутиен,защото нищо не ми казаха?

polincheto
22nd September 2006, 14:42
Нищо не знам за инплантите освен че са кръгли na PIP и успях да му кажа малко преди да излезем от стаята че не искам да са с висок профил(като на някоя фолк дива:)) и той ми каза"Да,да знам,ще са с нисък профил",но нищо не ми показа,останах с впечатлението че ще са такива каквито гледахме от мострите

Beauty
22nd September 2006, 14:46
:?

polincheto
22nd September 2006, 14:51
:)Ваче се чудя дали не избързвам със слагането на силикон при положение че още съм малка :oops: ама си ми е голям комплекс и сигурно няма да съжалявам когато другото лято се покажа на плажа :P :lol: При теб как беше за избора на инплатите,нещо измервал ли те е за да определи диаметрите,или не,защото мен много на бързо ме прецени:) ПП.какъв размер сутиен да си взема,може би 75 С ще ми стане:)след това де

Beauty
22nd September 2006, 16:06
8)

Excel
22nd September 2006, 16:27
:cry:

Beauty
22nd September 2006, 17:17
:cry:

diastemma
22nd September 2006, 21:02
Beauty, много се радвам за теб:)))

polincheto
22nd September 2006, 21:39
Diva,теб кой те е оперирал?Нещо съм пропуснала тази информация:)

polincheto
23rd September 2006, 10:05
Beauty,Стоянов ли ти каза какъв крем против стрии да използваш,защото на мен ми каза че няма опасност да ми се нацепи кожата и намало смисъл да се мажа,но моята кожа по принцип е много нееластична и бързо се нацепва така че смятам да се презастраховам:)

Beauty
23rd September 2006, 10:14
:D

polincheto
23rd September 2006, 11:00
Ще отида в някоя Санита и от там ще купя нещо хубаво, за всеки случей ще се мажа че после да не съжалявам:)

polincheto
25th September 2006, 08:12
Момичета,днес заминавам за София и утре ще е големият ден,искрено се надявам че д-р Стоянов ще си свърщи работата отлично:)така че да ми стискате палци,а аз като се върна ще разказвам:)

Stil
25th September 2006, 08:15
Лек път и Успех :1207: Всичко ще бъде наред.Стискам ти палци мила :!: :lol:

junglegirl
25th September 2006, 09:07
Успех и от мен! :1201: Не се тревожи,при него всички са доволни.Желая ти бързо и безпроблемно възстановяване и после да пишеш! :lol:

beibi1
25th September 2006, 11:46
Успех мила адашке,как ще си малка и аз съм на 21 и вече имам дъщеричка на 1год.7мес. и веднага когато ми се отдаде възможност ще легна под ножа за едно повдигане,а защо не и малко силиконче да вкарам 8)

Дано си доволна от резултата и се чувстваш много секси и женствена с новите придобивки :girl_dance:

Beauty
25th September 2006, 11:46
:D

neli4ka
25th September 2006, 16:18
Успех и от мен и лек път :1201:

Yansi
25th September 2006, 16:36
Айде и аз да се включа в стискането на палци :D И после да се похвалиш :1207:

Chujdata
25th September 2006, 20:59
Стискам палци мило, всичко ще е наред :lol:

rage
26th September 2006, 01:51
Успех и от мен!Чакаме те с "резултатите" :1259:

zhenya chavdarova
26th September 2006, 09:36
Успех, мила. Стискам ти здраво палци. :girl_kiss2:

polincheto
30th September 2006, 12:13
Здравейте,момичета!Вчера се прибрах от София(пътуването беше просто ужасно).Сега да разказвам:)Разрезите ми са под мишниците(до последно се колебаех дали да са там,но в деня на операцията д-р Стоянов ме убеди че там ще е най добре и аз се съгласих с него).Сестрите и той бяха сташно мили,много съм доволна от отношението,все едно не бях в болница.След операцията се събудих в леглото в реанимацията и цялата се тресях,явно от упойката,сестрата ми вика"Искаш ли да ги видиш", а на мен ми беше толкова зле че нищо не ми се гледаше,е видях ги де,не са много големи,но са достатачни,изобщо не изглеждат изкуствени и са си на място,защото една ластична лента ги държи(от нея не мога да дишам направо и ми минава точно през отоците и още повече ме боли)..иначе са много хубави.Останах в болницата две нощувки,защото бях много зле:(деня след операцията само повръщах,имах страшни болки,ама наистина страшни,тогава толкова много съжалявах че съм се подложила на това мъчение,че не ми се живееше направо,изобщо не можех да се надигам от леглото,болките бяха адски силни и никакви обезболяващи не ми помогнаха.Вечерта след операцията сестрите ме накараха все пак да се опетим да се надигна за да отида до тоалета и с много опити,болки и много сълзи успях да се надигна,но пак ми стана много много лошо,пак повръщах,пречерня ми и сестрата каза да лягам и ми даде подлога:(добре че майка ми през цялото време беше с мен че направо незнам какво щях да правя:(На следващия ден д-р Стоянов мина към 11ч. на ме види и каза че ще ми махне дренажите след обяда защото доста се пълнеха и каза че няма да бърза.Към обяд ме насилиха направо да стана,пак беше много трудно и ме качиха на горния етаж в друга стая,защото аз все още бях в реанимацията.Към 15ч. д-р Стоянов дойде,разхлаби ми ластичния бинт и ми махна дренажите(беше адски гадно и много болезнено),каза че някой от форума се е обаждал да пита за мен(за което много благодаря) и много се смя че толкова много информация си споделяме:)След това вече отидох до тоалета с помоща на мама:)беше много гадно,нето мога да си сваля гащите сама,нито да си ги вдигна :cry: сега вече го мога макар и доста трудно.На следващия ден майка ми дойде сутринта и пак с много мъки ме вдигна и тогава дойде и доста трудния момент когато трябваше тя да ме облича защото вече трябваще да си ходим,най-трудно беше да ми вдигне дънките:( Днес на 4-я ден след операцията съм доста по-добре,но още много ме боли,но все пак имам напредък днес сама се надигнах от леглото без никой да ми помогне,но много боля,движенията на ръцете са ми много ограничени и отстрани ме боли много,може би защото като се вкарва инпланта се отлепят мускулите по по-различен начин отколкото като се вкарва под гърдата.Иначе самите шевове не ме болят,поне не ги усещам,защото другата болка е по-силна.Една от сестрите каза че поне месец ще ме боли :cry: Ако нещо не съм написала може да питате спокойно:) Благодаря ви момичета за подкрепата,много ми помогнахте!

Stil
30th September 2006, 12:21
Господи ,Поли ти си герой :1203: :1203: :1203: Браво мила :!: Честити нови придобивки .Желая ти много бързо възтановяване и всичко най-хубаво :!: Много се радвам за теб :!:

bimbi
30th September 2006, 12:22
пу, че що толкоз болка, повръщане и т.н. :?
стискам палци да се възстановиш бързичко, и да се радваш на новите цици :)

Flame73
30th September 2006, 12:24
...........

Beauty
30th September 2006, 12:26
:D

apoklistika
30th September 2006, 13:00
Поли,честито :1203: Чаках с интерес твоето включване,защото знам,че до последно се чудеше къде да е разреза.Сигурна съм,че си взела най-правилното за теб решение,още повече,че това беше съвета и на доктора.
Сега остава само да се възстановиш възможно най-скоро,желая ти го от сърце,и да се радваш на новите придобивки :1207:

Chujdata
30th September 2006, 13:41
Честито Поленце!!!!Споко мила, ще ти минат болките, пий си аулинчето и не се напъвай много :lol:

polincheto
30th September 2006, 14:40
Момичета,много ви благодаря за подкрепата,наистина помага:) само се моля тези болки да отшумят че трябва да ходя на лекции и не искам да изпускам много,но като гледам и другата седмица ще пропусна,защото не съм много за пред хора:(малко съм се прегърбила,раменете ми са се забили във врата направо..ужас,много страшно изглеждам:) а и тази ластична лента трябва да я нося 3 седмици а така ме драшти и стага...

Beauty
30th September 2006, 14:48
:?

polincheto
30th September 2006, 15:04
Аз я носих тази гадната лента до 3-я ден когато ми направи първата превръзка,тогава ми махна тази много стегнатата и ми сложи една беличка(с която съм и в момента) и нея трябва да я нося някъде каза 3 седмици..така че май аз съм най-прецаканата:)

Beauty
30th September 2006, 15:20
:?

polincheto
30th September 2006, 15:22
хехехе,трябва да се радваш че поне тя няма да те измъчва:)той д-р Стоянов каза че с моите мускули доста се е поизморил,така че сега ще си я нося 3 седмици:(

Excel
30th September 2006, 18:33
:cry:

Beauty
30th September 2006, 20:08
:?

Flame73
30th September 2006, 20:19
:lol: :lol: :lol:

Beauty
30th September 2006, 20:22
:?

Flame73
30th September 2006, 20:31
Не е той,мила!

Stil
30th September 2006, 22:31
А КОЙ :?: :?: :?: :?: :?:

Lady1357
1st October 2006, 17:35
Д-р Н.Георгиев и напълно подмускулно....? :shock: :shock:

Потвърждавам 8)

zefira
2nd October 2006, 11:16
аз също съм сигурна че ако в някакъв момент си поставя ще са под мускулно. Почти навсякъде пише че това е за предпочитане.

polincheto
10th October 2006, 11:26
Здравейте,момичета!Вчера д-р Стоянов ми махна конците:)(беше ми 13-ти ден),все още мястото на разреза ми е доста подуто,но той ме успокои че просто при този вид операция е доста по-бавно възстановяването и все пак ще спадне,(самият ми белег е почти незабележим,съвсем тъничак),все още не мога да си вдигам много нависоко ръцете,но се надявам по-бързо да отшуми:)За съжаление ластичната лента трябва да я нося още 1 седмица,но като се налага ще я нося:)Показа ми и какви масажи трябва да правя(от другата седмица ги почвам),доста са гаднички и усещенето е доста неприятно и в началото ще ми е доста трудно да ги свикна,но с практика ще се науча:)Трябва да ги правя всяка сутрин преди да стана от леглото и вечер като си легна,по 5 мин. на всяка гърда.Д-р Стоянов каза че масажите са много важни и от тях зависи как ще ми изглеждат гърдите,така че задължително трябва да ги правя 2 месеца:) Каза също че нормални сутиени мога да нося като мине 1 месец от операцията и нямам търпение да отида и да си купя: :D Взех си и епикризата и паспортите . Общо взето това беше.Момичета,наистина съм много,много доволна от Стоянов,страхотен професионалист и човек! :D

Chujdata
10th October 2006, 11:32
Честито!!!! Бързо възстановяване и на Нова година с голяяяямо деколте :lol:

leonessa
10th October 2006, 12:00
сега само ще си позволя /доста сам заета в момента/ да ви кажа че сте страхотни всичките!!!! много помагате и на мен с цялата тази инфо!!! благодаря. имам и някои въпроси, но след малко
супер сте!!!
поли честито миличка и се радвай че страшното мина!!!!
:1203:

leonessa
11th October 2006, 10:37
ето ме отново, здравейте. от написаното от вас ми става ясно, че си боли. не това обаче ме притеснява /скоро ще се оперирам/, а че няма да съм трудоспособна толкова дълго време. 2 седмици не мога да отсъствам в никакъв случай. даже казах, че вероятно ще се върна на следващия ден след операцията /иначе не ме пускат/. какво да правя не знам!? наистина ли е невъзможно?

Chujdata
11th October 2006, 10:43
Аз се оперирах в петък, по същата причина. Събота и неделя почивам, в понеделник бях на работа. Можех и в в неделя. Но аз съм с надмускулно, никакъв проблем. След изписването на другия ден на обяд обикаляхме с моичкия из София, пазарихме си, пихме кафета и дживче. Пиех по едно обезболяващо сутрин и това е. При подмускулно поставяне обаче си приготви поне 7 дни. Това беше и едната от причините, поради която избрах този вид поставяне. Мен не ме търси да ме принуди нещо да бездействам и да не съм трудоспособна. Можеш да си насрочиш около коледа операцията за да ти се съберат повече почивни дни, ако имаш почивка тогава де :lol:

Teara
11th October 2006, 11:11
Аз се оперирах във вторник и от четвъртък бях на работа по цял ден. Инплантите ми са поставени подмускулно. Имайте в предвид , че съм по цял ден в офис, пред компютър.Бях с болки, но не толкова нетърпими, че да не мога да работя.

Chujdata
11th October 2006, 11:16
Аз се оперирах във вторник и от четвъртък бях на работа по цял ден. Инплантите ми са поставени подмускулно. Имайте в предвид , че съм по цял ден в офис, пред компютър.Бях с болки, но не толкова нетърпими, че да не мога да работя.
Напълно или частично подмускулно?

Teara
11th October 2006, 11:40
Частично подмускулно са поставени. Докторът ми обясни, че при моя вид импланти /асиметрични/, протезите се слагат частично, защото при напълно се сплесква долната част на импланта и ефектът е неестетичен

Chujdata
11th October 2006, 12:32
Точно така, само кръгли са подходящи за напърно подмускулно, иначе си даваш парите напразно, все пак капковидните са по-скъпи. Частично подмускулното също не е толкова травматиращо, Асет примерно се е възстановила също бързо. А иначе , как си ти Теара, добре ли се чувстваш? :lol:

leonessa
11th October 2006, 12:58
тогава да се позамисля дали да не е частично под мускулно? :?
аз също работя в офис без физ. натоварване, а мога и да не седя цял но не и да не идвам изобщо... абе риск печели риск губи... ще се справя. толкова много го искам!
има и нещо друго - вероятно ще трябва да ми се "изреже" и малко от кожата. така поне аз искам иначе ще трябва да ми сложат по 1кг :lol: ! та в тази връзка ще бъде ли по-сложно след това според вас? на някой правено ли му е?
това не е по темата на Поли, но къде да питам?
извинявай Поли

leonessa
11th October 2006, 12:59
Точно така, само кръгли са подходящи за напърно подмускулно, иначе си даваш парите напразно, все пак капковидните са по-скъпи.

аз кръгли не искам, не са ли по-неестествени?

Chujdata
11th October 2006, 13:03
Малина е с напълно подмускулно,но ги "раздруса" в клипа си"Черни очи"на 2та седмица.Достоверно е инфото,тъй като познавам нейна рода,освен това май е единствената която ми е лицеприятна и разпитвах за нейния тунинг! :lol: :lol: :lol:
Вчера четох, че Малина щяла да съди хирурга си, защото не била доволна от новия си бюст.

Chujdata
11th October 2006, 13:06
Точно така, само кръгли са подходящи за напърно подмускулно, иначе си даваш парите напразно, все пак капковидните са по-скъпи.

аз кръгли не искам, не са ли по-неестествени?
Ако се поставят над мускула стоят неестествено, ама то зависи какво искаш, някои им харесва да им стоят горе високи, а не с извивка като естествена гърда.

bimbi
11th October 2006, 13:13
Малина е с напълно подмускулно,но ги "раздруса" в клипа си"Черни очи"на 2та седмица.Достоверно е инфото,тъй като познавам нейна рода,освен това май е единствената която ми е лицеприятна и разпитвах за нейния тунинг! :lol: :lol: :lol:
Вчера четох, че Малина щяла да съди хирурга си, защото не била доволна от новия си бюст.ми тя да ги друска на втората седмица, пък иска и да е доволна :roll:

Teara
11th October 2006, 14:22
Точно така, само кръгли са подходящи за напърно подмускулно, иначе си даваш парите напразно, все пак капковидните са по-скъпи. Частично подмускулното също не е толкова травматиращо, Асет примерно се е възстановила също бързо. А иначе , как си ти Теара, добре ли се чувстваш? :lol:
Да, перфектно. А и аз се оперирах на 9 май. Имам чувството, че винаги съм била с тези гърди.
Резултатът е много хубав и гърдите изглеждат напълно естествено.

Teara
11th October 2006, 14:25
Точно така, само кръгли са подходящи за напърно подмускулно, иначе си даваш парите напразно, все пак капковидните са по-скъпи.
аз кръгли не искам, не са ли по-неестествени?
Трябва да ти кажа, че моите импланти са анатомични ,с нисък профил и абсолютно никой не може да повярва, че са изкуствени! :D Ефектът е ПОРАЗЯВАЩ

leonessa
11th October 2006, 15:00
супер! блазе ви! много се вълнувам искам и аз!
много сте ми полезни

emisof
17th December 2006, 11:18
Здравейте, аз имам две операции за увеличаване на бюста - от 1997 и от 2000 г. При първата направих капсулна контрактура, което наложи и втората оп. След Нова година ми предстои трета операция - за по-нови и по-големи гърди :wink: . Ще я комбинирам и с мини абдоминопластика, да видим какво ще стане. :D Чудя се само дали размерът, който д-р ми препоръча не е малко голям :shock: Аз съм 156 см., 45 кг., той предлага 350 сс :? Какво мислите?

milena127
17th December 2006, 14:06
Мила, би ли описала по-подробно как точно получи капсулната и какво беше усещането? Какво точно ти направиха за да я отсранят?
При кой доктор бяха операциите?

Astreia
17th December 2006, 14:17
Аз съм 156 см., 45 кг., той предлага 350 сс :? Какво мислите?
Аз лично мисля, че е много 350. Като пропорция ще стои смешно, особено в профил.

Големината е въпрос на вкус, но все пак има и такова нещо като хармония на пропорциите, както в архитектурата, която не бива да се нарушава.

grace
17th December 2006, 15:03
Аз съм 167,48кг и съм с 300cc....но още е рано да преценя как ми стоят. Казах на лекаря че искам да ми пасват на структурата и той ми определи този размер.

emisof
18th December 2006, 12:52
Уфф, сори за тъпо поставения въпрос. Сега съм с 200 сс надмускулно и нося 75В, ама доста празен стои. Д-р каза, че пак трябва да съм над мускула, та затова се чудя на размера. Птоза чак нямам, но с тия импланти родих второто, и малко се промениха.
Milena127, капсулната не е толкова страшна работа, както я описват. Аз си ходих така 3 години. Това, което първоначално усещаш е леко напрежение и стягане на едната гърда. После става по-твърда и в зависимост от степента на КК, се и деформира. При мен не си личеше в сутиен и дрехи, но на голо е гадно.

Nikolette
18th December 2006, 16:46
350 е супер като кубатура :lol: Ако обаче не може да изпълни отпуснатата кожа сложи повече или направи и повдигане.

Бюти, гърдите ти са перфектни мила не бъди алчна :lol:

Joana.
14th October 2007, 23:06
Здравейте,момичета!Вчера д-р Стоянов ми махна конците:)(беше ми 13-ти ден),все още мястото на разреза ми е доста подуто,но той ме успокои че просто при този вид операция е доста по-бавно възстановяването и все пак ще спадне,(самият ми белег е почти незабележим,съвсем тъничак),все още не мога да си вдигам много нависоко ръцете,но се надявам по-бързо да отшуми:)За съжаление ластичната лента трябва да я нося още 1 седмица,но като се налага ще я нося:)Показа ми и какви масажи трябва да правя(от другата седмица ги почвам),доста са гаднички и усещенето е доста неприятно и в началото ще ми е доста трудно да ги свикна,но с практика ще се науча:)Трябва да ги правя всяка сутрин преди да стана от леглото и вечер като си легна,по 5 мин. на всяка гърда.Д-р Стоянов каза че масажите са много важни и от тях зависи как ще ми изглеждат гърдите,така че задължително трябва да ги правя 2 месеца:) Каза също че нормални сутиени мога да нося като мине 1 месец от операцията и нямам търпение да отида и да си купя: :D Взех си и епикризата и паспортите . Общо взето това беше.Момичета,наистина съм много,много доволна от Стоянов,страхотен професионалист и човек! :D

Поли,хайде година по късно да разкажеш как се 4устваш с новите си гърди,промени ли се нещо в живота и ежедневието ти,какво мислят приятелите ти и най-важното-как се възприемаш ти самата.Благодаря ти,много ще ми е интересно да 4уя отзивите ти!

polincheto
15th October 2007, 11:15
Година след операцията ми се чувствам много добре :) Нямам никакви усложнения (да не ме чуе дяволчето само) Спортувам си както преди :) Само ме е яд че не сложих по-голям размер,защото ми се струват малки :? Като свършена работа от страна на доктора не съм много доволна,защото разстоянието между гърдите ми не е малко(близо 3 пръста ).За разрезите...почти не се забелязват,надявам се че до следващото лято ще са избледнели съвсем :) Иначе приятелите ми ги харесват :D

huanita
15th October 2007, 21:37
Полинче, това включване е много навреме за мен. Аз имам насрочена дата за 23.11 при Стоянов, остава ми по-малко от седмица и колебанията започват да ме обгръщат. Аз съм висока 1.72 и тежа 56 кг. Не съм предплащала импланти, защото тези, които исках аз ги има на склад - 295 сс Макган за изцяло подмускулно с разрез под гърдата / на което аз държа/. Вече се колябая само за размера на импланта. Все си мисля че един 330 е по- подходящ за мен. Кажи ми моля те ниския профил как ти стои? Може ли една снимчица на лични? :D

Valenta
16th October 2007, 07:10
Абе момичета,много ме уплашихте с това описаие на след операцията.Ноември съм за увеличавана,ама като прочетох какво пишете и се побърках.Все пак имам бебче на два месеца и се притесявам как после ще се грижа за него......Толкова ли боли?????????????

sladkatony
16th October 2007, 07:24
Абе момичета,много ме уплашихте с това описаие на след операцията.Ноември съм за увеличавана,ама като прочетох какво пишете и се побърках.Все пак имам бебче на два месеца и се притесявам как после ще се грижа за него......Толкова ли боли?????????????
Здравейте на всички :)
На въпроса ти sexy007 - ДА боли, но при всеки прага на болка е различен, мен лично много ме боля, а има момичета които нямаха такива болки. Все пак щом вече си решила, че е дошъл момента, подсигури си някой да ти помага първите няколко дена - сама ще прецениш, кога ще може да продължиш с грижите за бебето сама.
Пожелавам ти успех и гледай малко по-ведро :wink:

Valenta
17th October 2007, 05:57
Аз имам кой да ми помага,имам бавачка,ама вечер си отива и се притеснявам малко.Е,щом секциото не ме болеше чак толкова,значи и тази болка ще изтърпя.На 23.10 съм на преглед при Тонев да видим какво ще каже.Аз искам 350 кб защото си имам кожа,ама пълнеж нямам.Дори си мисля,че 350 ше са ми малки.Висока съм 165,55 кг но гърбът ми е широк и ще ми ходят големички.Кажете ми вечерта след операцията спахте ли в клиниката,и имахте ли дренажи?

junglegirl
17th October 2007, 07:40
Аз съм висока 1.72 и тежа 56 кг. - 295 сс Макган... Вече се колябая само за размера на импланта. Все си мисля че един 330 е по- подходящ за мен.Аз съм за 330,даже и +нагоре.Като имаш предвид,че аз НЕ харесвам много големи гърди.Просто за твоите мерки тези ще са малки/според мен/.Освен ако и сега си нямаш хубави гърди,а да държиш само на леко попълване....
Стоянов колко ти препоръча? :roll:

П.П.Имай предвид,че McGhan са меки импланти и ниският профил може още повече да се смачква от мускула.Подхвърлям ти само тема за размисъл :D

huanita
17th October 2007, 09:10
Джангълче, как си за 330? В смисъл той ти каза че за теб е добре 330? И аз вече си мисля че ще слагам по-големия, казах на Док да приготви и големите импланти и като отида ще видя на място. Защото честно казано само Лейди Блу беше шокирана от размера си , всички други съжаляват за "малкия" си размер. Освен това бюста предстои да се променя. Мен ме тревожи факта, че искам още едно дете. Ако сега сложа по-голям размер, дали няма да се нацепи повече или да увисне???? :roll: ей такива................ :1246:

junglegirl
17th October 2007, 09:35
Имах предвид,че в твоят случай съм за 330СС и нагоре.На мен Стоянов ми каза поне 450,но аз сложих 375СС,защото не харесвам много големи гърди.Ти си висока и даже 330СС ми се виждат малко,особено за подмускулно.
Кожата няма да ти се нацепи,защото опъването се поема от мускула,а не от нея.За увисването си права-колкото по-голям имплант,толкова по-вероятно,но не мисля че има за какво да се тревожиш.
Не разбрах доктора колко ти препоръча?На мен ми каза,че около 40,50СС при смяна са достатъчни,за да оберат появилото се увисване. :D

huanita
17th October 2007, 12:24
Ами тий държи на 335 подмускулно :lol:

junglegirl
17th October 2007, 13:13
Значи е преценил,че ще ти отиват и че е възможно да се поставят :wink:

Divinemouse
17th October 2007, 14:38
Добре че сте вие ветераните защото ние нищо не знаем ,а след време ще се смеем затова как сме се притеснявяли за всичко :D

Monique
18th October 2007, 08:23
Добре че сте вие ветераните защото ние нищо не знаем ,а след време ще се смеем затова как сме се притеснявяли за всичко :D
Според мен зависи от гърдите, според това което имаме понякога има при4ини за притеснение :roll: Като при мен :lol:

Divinemouse
18th October 2007, 08:38
Извинявай за въпроса но при теб какво се е слечило? :(