PDA

View Full Version : Как се чувствате седмица след вашата операция


DeSIKOS
23rd September 2006, 16:33
Седмица след моята операция всичко върви добре. Единствено когато ставам от леглото чувствам ужасна болка около зърната. Докторката при която си слагах силикон ме увери че било нормално тъй като зърната ми били твърде малки и сега им е нужно време за да се разтегнат. Интересува ме имали ли сте подобни проблеми. Започвам да се притеснявам това нормално ли е, имали и други случаи като моя и въобще колко време трае тази ужасна болка!

Chujdata
23rd September 2006, 17:45
Къде са ти сложени имплантантите, под или над мускула и с какъв разрез?

DeSIKOS
24th September 2006, 09:01
Над мускула с разрез под гърдата

tiara_71
24th September 2006, 12:12
Няма логика да имаш болка около зърната в такъв случай!Аз съм с разрез около ареолара и освен по-голяма чувствителност,не изпитвам болка в тази област!А са минали около 2 седмици от моята операция!Но не се тревожи предполагам,че ще отмине с времето! :)

DeSIKOS
24th September 2006, 13:12
Мисля, че при разрез около ареолата е нормално да нямаш болки там все паки мен не ме боли самата операция, но много ме притеснявя тази болка около ареолата и зърната, въобще питам се дали не съм частен случай и дали пък нещо не е наред и въобще ми се въртят мисли като капсоловане на гърдата и какви ли не притеснения!

junglegirl
25th September 2006, 09:13
Това не е ли по-скоро свръхчувствителност,а това е нормално.А за КК ми казаха,че става бавно(месеци след операцията),така че е излишно да се тревожиш. :lol:

Beauty
25th September 2006, 12:44
:D

DeSIKOS
26th September 2006, 10:57
Да !!! Наистина трябва да говоря с нея, ама вече знам какво ще ми отговори, "Малки зърна, така ще е докато се разширят", ама дали наистина е така, не срещнах до сега в форума друг с такъв проблем АЗ ЛИ САМО имам малки зърна ...( и малки цици), предполагам, че повечето подложили се на така операция, също им е липсвал този атрибут!

Beauty
26th September 2006, 12:12
:?