PDA

View Full Version : Първата консултация


Страници : [1] 2

Stil
28th September 2006, 07:41
Мили дами реших да отворя нова тема , защото на 03 октомври отивам на първата си консултация с Д-р Динев за поставяне на импланти в бюста.Ще посетя и други хирурзи докато взема окончателно решение при кой да се оперирам,но ви моля за помощ :!: Какви са най важните въпроси които трябва да задам на първата консултация :?: :?: Много полезна информация има във форума/благодаря ви/,но въпреки това съм доста объркана,може би защото много се вълнувам :roll: Моля ви момичета дайте ми съвет :1252: Целувки на всички :girl_kiss2:

Lady1357
28th September 2006, 07:48
Мисля,че тук си получила отговорите на почти всички въпроси.А лично за теб кое е най-доброто той ще ти каже.Смятам,че избора ти за хирурга е добър.Успех. :lol:

Stil
28th September 2006, 09:48
Да права си Лейди ,на срещата доста неща научих :lol: Но ако нямате нищо против ми се иска да разбера как е минала например твоята първа консултациа .Какви въпроси си задавала .Защо си избрала точно този доктор :?:И т.н. :girl_kiss2:

milena127
28th September 2006, 09:53
Ето за какво се сещам в момента:

1. Видове имплантанти и методи на поставяне ПОДХОДЯЩИ за теб.
2. Как протича самата операция, колко дена ще се възстановяваш.
3. Рисковете по време и след операцията
4. Имплантанти и бременност (евентуално)
5. Какъв документ дава, да ти покаже снимки на негови пациентки

Запиши си въпросите предварително, щото там се забравя :roll:

Stil
28th September 2006, 14:36
Много много благодаря за отговора :!: :lol: За документ въобще не се бях сетила.

Beauty
28th September 2006, 15:10
:?

Yansi
28th September 2006, 18:08
колко от вас момичета имат епикриза?
Аз също имам епикриза ,паспорт на имплантите където отново пише доктор ,дата на операцията ,размер и марка на имплантите плюс това имам около 20 страници документация от болницата ,в която пише какви лвкарства и в колко часа са ми давали :)

milena127
28th September 2006, 20:54
Аз имам само паспрт. Пише си кой е лекаря, дата, имплантанти.

Stil
3rd October 2006, 07:24
Мацки,днес в 16:00ч. отивам на консултация при Д-р Динев :!: Много се вълнувам :1242: А преди операцията сигурно ще припадна.Ако имате съвети и напътствия-Слушам много внимателно :lol:

sladkatony
3rd October 2006, 07:46
.Ако имате съвети и напътствия-Слушам много внимателно :lol:
Само не се шашкай ! То при зъболекар е по страшно :wink:

Chujdata
3rd October 2006, 08:18
Мацки,днес в 16:00ч. отивам на консултация при Д-р Динев :!: Много се вълнувам :1242: А преди операцията сигурно ще припадна.Ако имате съвети и напътствия-Слушам много внимателно :lol:
Първо и основно - гледай да не се влюбиш в него :lol: :wink: Шегичка :lol: Извади си от форума въпроси , които те интересуват, абе всичко което се сетиш, напиши си го на един лист и питай, той отговаря като поп, много е любезен и отзивчив. Въобще да не те притеснява, че си с листче с въпроси, само можете да се посмеете :lol:

Stil
3rd October 2006, 11:58
Това с листчето при мен е просто задължително,защото каквато съм коза като вляза ще си глътна граматиката :oops:

Beauty
3rd October 2006, 12:49
:D

Stil
3rd October 2006, 12:55
ООооо благодаря :lol:аз ,че ще ги направя-това е сиурно,но дали ще ги харесам после :?:

Мечтая за тази операция от 6г. а сега съм се разтреперила нещо.Дали не бъркам :?: дали ще са хубави :?: и т.н.

пп ако има добри хора ,моля застреляйте ме :(

Stil
3rd October 2006, 13:09
Това харесва моя мъж :oops: :oops: :oops:
http://www.implantinfo.com/photocenter/visitors/59_photos_breast_implants_carmen/index.html

apoklistika
3rd October 2006, 13:12
Това харесва моя мъж :oops: :oops: :oops:
http://www.implantinfo.com/photocenter/visitors/59_photos_breast_implants_carmen/index.html
Голям е.......максималист твоя мъж :lol: :lol:

Beauty
3rd October 2006, 13:13
:lol:

Stil
3rd October 2006, 13:29
Абе ,душа,ами той къде ще спи,като легнеш ти в леглото(единствения му вариант е между тях,ама да не го намериш посинял сутринта)... :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: Beauty,apoklistika ,вие ще ме спукате от смях :lachen:
Той не е максималист ,той ЦОМБОманиак .Такива бомби не бих пожелала и на най-злия си враг :lol: ЧЕСТНО :!:

blondi
3rd October 2006, 13:54
хехехех, а мъж ти ли ще ги носи?
:lol:

[bStil[/b], не само ще ти харесат а и за още ще питаш. Ние като решавахме (по-скоро мъж ми) и с доктора гледат там мислят как ще ми стоят и на мен 450 ми се виждаше супер много. Викам да не стане грозно после? Всъщност сега много си ми харесват и мисля че са екстра :D :D :D

blondi
3rd October 2006, 13:55
хехехех, а мъж ти ли ще ги носи?
:lol:

Stil, не само ще ти харесат а и за още ще питаш. Ние като решавахме (по-скоро мъж ми) и с доктора гледат там мислят как ще ми стоят и на мен 450 ми се виждаше супер много. Викам да не стане грозно после? Всъщност сега много си ми харесват и мисля че са екстра :D :D :

Stil
3rd October 2006, 13:57
Ами мацко пусни някоя снимчица да видиме твоя мъж на какво се е спрял :lol: :lol: :lol:

blondi
3rd October 2006, 14:02
Още са малко високо. Нека мине още малко време, а и на следващата среща ще се опитам да дойда и така.
Приятна консултация и дано да си харесаш доктора. Успех :D

Stil
3rd October 2006, 21:20
Приятна консултация и дано да си харесаш доктора. Успех :D
Благодаря Блонди :wink:

И така.... -да разкажа....
Д-р Динев ми каза: 350сс ,PIP.над жлезата,кръгли :!:
Мисля ,че това е моят доктор и ще се оперирам в началото на ноември.Чакам вашето мнение приятели :!: то е много важно за мен :!:

Lady1357
3rd October 2006, 21:29
Stil,мисля че това е идеален вариант за теб.Ти имаш гърди и то не малки така че ще изглеждаш перфектно.Не се шашкай и ни информирай.Желая ти успех.

Beauty
3rd October 2006, 22:44
8)

DANELA
4th October 2006, 06:53
Да и аз бих искала да разбера,защото той е един от лекарите към които съм се насочила,а искам при мен да бъдат подмускулно.И дали оперираните при него подмускулно изглеждат също толкова добре както и надмускулно?Stil успех мила

Stil
4th October 2006, 07:39
Stil,мисля че това е идеален вариант за теб.Ти имаш гърди и то не малки така че ще изглеждаш перфектно.Не се шашкай и ни информирай.Желая ти успех.

Благодаря,ти ме окуражи Lady1357.Аз първо си мислех че 350сс са малко,но видях една позната с толкова и сега ми се виждат доооста.

Stil
4th October 2006, 09:40
smooth, round -Момичета какво значи това?

леля мичИ
4th October 2006, 09:46
гладки, кръгли :wink:

Chujdata
4th October 2006, 10:31
Стил,радвам се,че най-после си взела решение и ти пожелавам само хубави неща,мила!Обръщам се към момичетата оперирани от д-р Динев-защо,според вас,доктора предлага масово само надмускулно-на раждали,нераждали,какви са му доводите,какво ви обяснява по консултациите?Моля ви,приемете въпроса ми като съвсем нормален,а не като упрек към вашия лекар,наистина ми е любопитно поради какви причини той не работи подмускулно(изключвам единичните случаи)... :D :D
Отговарям по ред :lol:
Първо школата му, демек френската е такава, той внесе PIP в България и е обучаван от френски хирурзи специално за тези имплантанти. Второ, прави толкова хубаво изпълнение на джоба, че ефектът е като непълно подмускулно поставяне. Трето, и не маловажно, по-малко травмираща операция за пациентката и бързо възстановяване, четвърто - постига се ефект на естествен бюст и на вид и на пипане, пето - правилно си преценява пациентките и ако жената е без никакъв бюст с асиметричните протези на тази фирма / само тя ги произвежда/, се постига ефект на подмускулно поставяне без изразен горен и вътрешен ръб. В Европа, ако се поинтересувате почти не се ползва поставяне напълно под мускула, за разлика от САЩ. Идеята е най-вече за максимално премахване на риска от лошо изпълнение, лесни корекции след години, обемът на имплантантите има таван, няма имплантанти с огромни кубици, които да доведат до рязко увисване и деформация.
Има още доста неща, но това се сещам за сега. Това ми е обяснил Динев като съм го питала в прав текст защо препоръчва тоя метод и дали не му е по-лесно така. Не се засяга на никакви въпроси и не реагира като ощипан, както са ми реагирали други светила.

Stil
4th October 2006, 10:51
гладки, кръгли :wink:

Моите ще са грапави и кръгли.

minididi
4th October 2006, 12:39
pip-hiqh profile-rownd textured-това са моите които ми препоръча-незнам обаче грапави ли са или не.

Chujdata
4th October 2006, 12:44
кръгли, грапави
С гладки имплантанти почти никой не работи, те са по-рискови за КК или се поставят задължително под мускула.

леля мичИ
4th October 2006, 13:24
гладки, кръгли :wink:

Моите ще са грапави и кръгли.
ОК , но smooth означава гладък :wink:

Chujdata
4th October 2006, 14:47
Права си, но явно са объркали. Реалното е rownd textured

Stil
4th October 2006, 21:49
гладки, кръгли :wink:

Моите ще са грапави и кръгли.
ОК , но smooth означава гладък :wink:

Аз питам какво значи защото разглеждах сайта със снимките :lol: моите не са smooth :lol:

Beauty
5th October 2006, 12:44
8)

Chujdata
5th October 2006, 13:20
Бюти, разбирам, че ще си ми вечна опозиция и понеже нямам нито време, нито желание да споря с който и да е, приемам, че ти си права.
Когато станеш на 1 година и 4 месеца след операцията и се чувстваш толкова добре, колкото аз, и изглеждаш толкова добре, колкото аз, можем да подновим диалог, ако може да се нарече такъв :lol:

Beauty
5th October 2006, 14:25
8)

junglegirl
5th October 2006, 14:46
При всички,официално признати предимства на подмускулното поставяне и единственото предимство на надмускулното(а то е по-краткия възстановителен период),мисля че няма база за сравнение на двата метода изобщо.Да не говорим,че вече почти никой на работи така.Всички,при които бях досега казаха единодушно,че такава е била техниката на работа преди време и го характеризират,като "грешка".

Stil
5th October 2006, 16:40
При всички,официално признати предимства на подмускулното поставяне и единственото предимство на надмускулното(а то е по-краткия възстановителен период),мисля че няма база за сравнение на двата метода изобщо.Да не говорим,че вече почти никой на работи така.Всички,при които бях досега казаха единодушно,че такава е била техниката на работа преди време и го характеризират,като "грешка".
Вече ме объркахте тотално.Операцията ми ще бъде на 16.10 тоест след две седмици.Ако до тогава не се побъркам ще черпя много :!: Juglegirl откъде имаш тази информация. :?:

Excel
5th October 2006, 16:43
Момичета , изобщо не сте прави ! Не си защитавайте метода . Не при всеки е приложим , така че колкото и да го защитавате , в определени ситуации е просто грешка да се приложи .
И двете доста сте се ровили в интернет и много добре го знаете този факт , излишно е да се държите по този некоректен начин .

Excel
5th October 2006, 16:55
Stil , съобрази се с конструкцията на бюстта си и с лекаря . Двамата може да прецените кой метод е по-подходящ за теб . През ръцете са му минали доста пациентки , от пръв поглед може да прецени .
Не се панирай от казани реплики , специално ти разгледах профила , с дете си , значи имаш минала една бременност , евентуално кърмене и може би разтегляне на бюстта .
Кой ще те оперира - съфорумки или хирург ? На кой- трябва да вярваш - на лекаря, който те е видял или на мнения за метод, който може да и да не е подходящ за теб .
Ако вече си се разколебала - отиди на втора консултация при същия хирург, и при друг .
Но това отношение вече наистина е прекалено . Наистина не зная с каква цел се прави . Предполагам , че и други са искали да изразят мнение в тази насока . Просто съм ги изпреварила .

Beauty
5th October 2006, 17:17
:D

Chujdata
5th October 2006, 17:24
Дива, абсолютно съм съгласна с всичко, което си написала. Никога не съм подкрепяла категорично метода на поставяне под жлезата и винаги съм казвала , че изборът трябва да се направи от хирурга и пациента и всеки случай е индивидуален. Напротив, ако някой си направи труда ще види, че съм се изказвала положително и за двата метода. Опитах се да обясня какво ми е казано на мен, но във форума има доста фанатизирани девойки, които с нокти и зъби спорят за неща, дето никоя от тях, включително и аз, не е компетентна достатъчно. Изобщо не знам дали забелязвате, но има съфорумки като Beauty и junglegirl, които определено се чудят какъв конфликт да заформят. И понеже наричам нещата със собствените им имена и ми е през онази работа, кой ще се разсърди. Определено байганясах да се разправям с разни малки инфантилни пикли, така че приключвам с този форум. Момичета, тези които познавам лично и които искат да поддържат връзка с мен, имате ми телефона и мейла, обаждайте се и пишете там. Извинете ме за спама, ще ми липсвате някои от вас :lol:

Beauty
5th October 2006, 17:33
:lol:

леля мичИ
5th October 2006, 17:34
Еееееееееее, как ще си отиваш бе :shock: :shock: :shock:
Чуждата, моля те не си тръгвай :cry: , много си ми приятна и на повечето във форума. :girl_in_love: СИГУРНА СЪМ
Да си ходи оная от джунглата :evil: :evil: :evil: , супер гаден дразнител :x , винаги компетентна по-всичко...
Момичета и момчета, моля ви , ако ви дразни тая(ДЖУНГЛА), дайте да я броим за ВЪЗДУХ - т.е. да не и обръщаме внимание с каквото и да ни дразни и тя ще си ОТИДЕ
Да си пишат ЛС с Бюти, тука да не е чат. :evil: :evil: :evil:

partalinaa
5th October 2006, 17:48
АЛО,какво става тук ! Кой къде тръгва ? Chujdata, ти си ветеран в този форум,НЯМАШ ПРАВО да лишиш хората от помоща си и съвета.

neli4ka
5th October 2006, 17:57
АЛО,какво става тук ! Кой къде тръгва ? Chujdata, ти си ветеран в този форум,НЯМАШ ПРАВО да лишиш хората от помоща си и съвета.
Аз се шашнах направо :shock: Момичета не се дрънкайте за дребни работи.Не си заслужава. :girl_hysteric:

Lady1357
5th October 2006, 18:02
Чуждата,аз също мисля,че си страшно необходима на всички и по този начин ни наказваш.Недей,please! :cry: :cry: :cry:

bimbi
5th October 2006, 18:02
Чуждата няма да си ходи, щото утре ше я ошамаря на кафето :lol: :lol:

Стил, я стига си се шашкала. Дива е много права. освен че всеки метод си има плюсове и минуси, и дори да приемем че подмускулното има повече плюсове, не е приложим метод за всички. При мен например с тая всичката висяща кожа просто беше абсурдно :roll: Наистина ако искаш отиди на консултация и при друг за твое успокоение, нищо че си насрочила вече операцията.

partalinaa
5th October 2006, 18:09
Чуждата няма да си ходи, щото утре ше я ошамаря на кафето :lol: :lol:

Стил, я стига си се шашкала. Дива е много права. освен че всеки метод си има плюсове и минуси, и дори да приемем че подмускулното има повече плюсове, не е приложим метод за всички. При мен например с тая всичката висяща кожа просто беше абсурдно :roll: Наистина ако искаш отиди на консултация и при друг за твое успокоение, нищо че си насрочила вече операцията.



bimbi,моля те -утре на кафето :wink: ! :D

apoklistika
5th October 2006, 18:26
Бимби,да я нашамариш и от мен :lol:

danitta
5th October 2006, 18:31
Чужда, сигурно всички ще се изредим с молбата да не напускаш форума. Нали знаеш,че по-умният отстъпва. Ти можеш и няколко крачки да дадеш назад. :lol:

Excel
5th October 2006, 18:35
Корегирам всички , да я нацелуваш от всички нас , защото това внимание заслужава и да разбере , че доста хора я обичат и ценят.
П.П. Други са за другото .

Aset
5th October 2006, 19:12
Chujdata, не те пускам никъде! Сигурна съм, че и другите!
Приемаме думите ти като моментно настроение, всички изпадаме такива.
Знаеш колко ти се възхищавам, знаеш колко много си дала на форума и как двама - трима човека започнахме и с увлекателни думи и разяснения, излагайки всичко, което знаем на показ го направихме това, което е.

Не си тръгвай!
Заради всички за които общуването с теб е удоволствие.


В общи линии спорът ви тръгна от нищо и е безсмислен. Методи има различни, хора и лекари има различни. Всеки метод си има предимства и недостатъци , всеки лекар има право на избор и познания, за да го направи. Всяка жена има право на избор. Има право дори на каприз - например да си сложи имплантите над мускула, за да не засягат мускулите й. Или заради болката.
Всичките методи се практикуват в момента. Не може да се говори за само един правилен и единствен, универсален за пациентките.

milena127
5th October 2006, 20:06
Леле, какво става тук??!!!
Чуждата - как така ще си ходиш бе жена?! Че ти ако не беше аз изобщо нямаше да го намеря този прекрасен лекар, да не говорим за неоценимата помощ преди и след операцията!!! И изобщо не съжалявам, че прецених да са под жлезата моите, чудни са даже!

Ма моля ти се недей така. Помисли си още колко момичета тук имат нужда от подкрепа и съвети. Че аз точно вчера тука пак те споменавах по някакъв повод с благодарности, пък ти сега ще си напускаш :roll:

Bimbi взимай мерки душко, да не се наложи да направим следващата сбирка на тунингованите във Варна със серенада под блока на Чуждата!

Stil
5th October 2006, 20:36
Чуждата ,моля те ,не си отивай.Аз много ценя мнението ти .Моля те :!: Ако съм те засегнала по някакъв начин те моля за извинение.Съжалявам ,че пуснах този пост - той изобщо не беше предназначен за теб:cry:Знаеш ,че много те уважавам,миличка.Не се ядосвай за тъпотии.Ти много ми помогна за избора ми.Ще размислиш ли?

Stil
5th October 2006, 20:49
Леле, какво става тук??!!!
Чуждата - как така ще си ходиш бе жена?! Че ти ако не беше аз изобщо нямаше да го намеря този прекрасен лекар, да не говорим за неоценимата помощ преди и след операцията!!! И изобщо не съжалявам, че прецених да са под жлезата моите, чудни са даже!

Ма моля ти се недей така. Помисли си още колко момичета тук имат нужда от подкрепа и съвети. Че аз точно вчера тука пак те споменавах по някакъв повод с благодарности, пък ти сега ще си напускаш :roll:

Bimbi взимай мерки душко, да не се наложи да направим следващата сбирка на тунингованите във Варна със серенада под блока на Чуждата!

Благодаря Миленка-ТОВА Е И МОЕТО МНЕНИЕ

Flame73
5th October 2006, 22:29
Искам да попитам нещо,не е свързано с "дефектната" ми гърда.Не ми е и до шеги!!!Не разбирам защо се стигна до този конфликт -но е неприятно отстрани да се допускат обиди спрямо една към друга.А,че Чуждата ще си тръгне-няма да го направи...
Неприятно е да сме некоректни една към друга,и не уважаме мнението на останалите,различно от нашето!
Поздрави!

milena127
5th October 2006, 22:33
Точно така, всеки тук трябва да си изказва мнението, каквото и да е!
Малко повече толерантност, моля!

Flame какво става с теб?! Нещо много зле ми звучиш?! Кажи, че те мислим тук!

Flame73
5th October 2006, 22:39
Точно така, всеки тук трябва да си изказва мнението, каквото и да е!
Малко повече толерантност, моля!

Flame какво става с теб?! Нещо много зле ми звучиш?! Кажи, че те мислим тук!
Ми,не спират болките...стои си все така твърдичка...и с отвратителна форма.Не искам да я поглеждам,а и не смея да я докосна.При допира със сутиена,при леко движение-болките се усилват.
Втори ден съм с температура,пия антибиотик,нурофен,витамин и,редувам-аулин с нимезил...към които вероятно съм се пристрастила,и не ми помагат.:cry:

milena127
5th October 2006, 22:42
Виж сега - при мен беше същото - болка, стои неподвижна и това само за едната. После се оправи. Но при теб май вече месец мина, нали?

Според мен трябва да те прегледа доктора, за да си сигурна, че е просто по-бавно възстановяване. Ако трябва му звъни непрекъснато и настоявай за преглед.

И не се тревожи предварително- наистина може да е просто по-бавно възстановяване!

И не се шашкай само защото някой друг се е възстановил по-бързо! То е като при раждане вероятно- при всеки е различно!

Айде и пиши!

junglegirl
6th October 2006, 07:45
А бе момичета,какво е станало тук... :roll: каква е тази истерия :? Нали всеки има право да си каже мнението,форумът е за това.А това не е мое или мнение на Beauty,аз повтарям думите на лекарите,при които бях...Същите тези думи ги пише и в трите US сайта,които прочетох,а тях ми ги дадохте точно вие във форума...Вижте-бях на 5 консултации,резултата е 4 към 1.А знаете ли кой беше този 1?..............................Обсъждани я сега доктор.Не казвам,че човека не работи добре,просто работи САМО така.Аз нямам птоза,но и на мен ми препоръча надмускулно... :?:
П.П.Stil,само на една консултация ли беше?Пари за консултации не се жалят,сега оценявам колко са необходими...
Милена 077-не разбирам злобата ти...

Стори ми се,че има леко недоразумение-не говоря за пълно подмускулното,а за ЧАСТИЧНОТО.

milena127
6th October 2006, 08:00
А това не е мое или мнение на Beauty,аз повтарям думите на лекарите,при които бях...Същите тези думи ги пише и в трите US сайта,които прочетох,а тях ми ги дадохте точно вие във форума...Вижте-бях на 5 консултации,резултата е 4 към 1.А знаете ли кой беше този 1?..............................
Стори ми се,че има леко недоразумение-не говоря за пълно подмускулното,а за ЧАСТИЧНОТО.

Знаете ли, аз пак се зачетох в дискусията. И прочетох аргументите ЗА надмуслулно, които е изброила Чуждата.
Затова мисля, че ще е полезно ти да изброиш също въпросните аргументи за подмускулно, които са ти казали тези лекари и защо над жлезата се счита вече за грешно поставяне. Все пак някакви причини трябва да има, нали? Интересно ми е какви са. Ето например аз съм с надмускулно. Да чукам на дърво, ама засега си стоят чудесно, никаква грешка не виждам! Но може би имат предвид за нещо след време?!

sladkatony
6th October 2006, 08:04
Аз също съм над мускула и считам, че за мен този метод не е удачен, тъничка ми е кожата и се получава кофти риплинг. Напипва се импланта от всякъде :( за това сега обмислям втора намеса - за поставяне под мускула... това е моя аргумент. Освен това дочух че Н.Г. вече препоръчвал да се поставят под мускула, защото имало много подобни "рекламации"

Stil
6th October 2006, 08:12
П.П.Stil,само на една консултация ли беше?Пари за консултации не се жалят,сега оценявам колко са необходими...
Милена 077-не разбирам злобата ти...

Как реши,че не съм ходила по консултации и още-повече ,че съм жалила пари за това.Когато имаш да извадиш 3000 евро за операция 100лв за консултация не са проблем не мислиш ли :!: :?: Защо се имаш за много компетентна :?: Парадираш тук със някакви знания и направо натрапваш мнението си.Не помагаш на никой по този начин ,а само объркваш хората.Ти си тази която внася раздори във форума.Имам чувството ,че го правиш нарочно :? Милена не е злобна - това се вижда от километри просто се дразни на "мега професионалните "ти съвети и мнения.Както и аз :evil:

milena127
6th October 2006, 08:16
Аз също съм над мускула и считам, че за мен този метод не е удачен, тъничка ми е кожата и се получава кофти риплинг.
Добре, ето явно един вариант, при който може би другия метод е по-удачен- ако ти е прекалено тънка кожата, за да не се получава риплиг.
Хайде момичета - напишете какви са другите предимства на подмускулното!

minididi
6th October 2006, 08:22
Напълно подкрепям думите на милена 127 и асет.Чуждата ти винаги си била полезна на всички.Всички ние сме чели достатъчно по въпроса и сме направили няколко консултации, затова всеки от нас си носи последиците от избора.А ако въпросният човек владее достатъчно добре техниката на този метод и по конкретния пациент избира най-подходящия имплант за случая-това гарантира добър резултат,какво лошо има,че използва една и съща техника ВАЖЕН Е КРАЙНИЯ РЕЗУЛТАТ.Затова моля Ви всеки има право на избор и след като сме почувствали че можем да му се доверим да не се провокираме непрекъснато с въпросчета.Желая приятен ден на всички.

sladkatony
6th October 2006, 08:29
Момичета, нека не се караме !
Хубаво е всеки да изказва мнение, за да има повече инфо !
Все пак всички сме големи хора и би било тъпо да се ръководим от мненията на околните, нали за това са хирурзите... Винаги има шанс да се обърка нещо, никой не е застрахован ! А и според моето скромно виждане "грешките" са много по-малко в сравнение с удачните корекции. Съвета ми е, слушайте внимателно какво ви обясняват на консултациите и си записвайте ! На всички въпроси тук, сме получавали отговори, но това не означава непременно, че те са повлияли на нашето решение ! Според мен решението идва от самосебе си, просто усещаш кое е най-доброто за теб !
Целувки на всички и много оложителни емоции !
П.П. Гледайте позитивно и ще се радвате на всичко което ви се случва :D

junglegirl
6th October 2006, 08:43
Милена 127,разбира се,че ще се конкретизирам.Искам само да съм полезна,както мен този форум ме спаси от грешка,и то само поради това,че нямах никаква информация.Хващам първата статия,която ми попада(линка го даде Апоклистика):

Над муск. Част.под муск. Напълно подмуск.


Мамография: Отбелязано влияние Миним.намеса Миним.намеса
дори с ........техника с........техника с........техника


Кап.контр: Най-висок риск По-малък риск Най-малък риск

Риплинг: Най-висок риск По-малък риск, Най-малък риск,
се очаква с всякакви дори с текст.импл. дори с текст.импл
текст.импл.

Натур.изглед: +/- Добър Добър

Ботъминг аут:Често срещан Често срещан Рядко срещан

Налич.на
гран.провисв: Обикн.изисква Възможно е належ. Може да се нал.
................... последв.птоза да по-късно повдигане повдигане
...................бъде поправена



http://www.advanced-art.com/Breast-Aug-Over-Under.htm
Ето го и него...
:lol:

Stil
6th October 2006, 08:46
Момичета какво значи "птоза" чета много пъти тази дума и незнам какво означава :roll:

junglegirl
6th October 2006, 08:48
Момичета какво значи "птоза" чета много пъти тази дума и незнам какво означава :roll:

Щом не ти помагам...

blondi
6th October 2006, 08:49
Птоза - спускане или незадържане на горния клепач

това намерих в нета

milena127
6th October 2006, 08:54
Зачетох се в този сайт. Наистина тук добре са обяснени предимства и недостатъци.
Зачудих се само - това е американски сайт. Той за кои имплантанти говори? Понеже в Америка доколкото съм чувала слагат от другите имплантанти - с физиологичен разтвор.

Stil
6th October 2006, 08:58
Момичета какво значи "птоза" чета много пъти тази дума и незнам какво означава :roll:

Щом не ти помагам...

Защо реши,че питам теб лично :?: Написах "момичета",а не junglegirl.Ето виждаш ли ,че си заядлива :!: :?:

blondi-благодаря ти мила :lol: ама не е ли нщо свързано с бюста :?: :roll:

Stil
6th October 2006, 08:59
Зачетох се в този сайт. Наистина тук добре са обяснени предимства и недостатъци.
Зачудих се само - това е американски сайт. Той за кои имплантанти говори? Понеже в Америка доколкото съм чувала слагат от другите имплантанти - с физиологичен разтвор.

Абсолютно вярно :!:

veselana
6th October 2006, 09:01
птоза - увисване :?

Stil
6th October 2006, 09:06
Значи аз имам птоза :roll:

junglegirl
6th October 2006, 09:13
Зачетох се в този сайт. Наистина тук добре са обяснени предимства и недостатъци.
Зачудих се само - това е американски сайт. Той за кои имплантанти говори? Понеже в Америка доколкото съм чувала слагат от другите имплантанти - с физиологичен разтвор.

Според мен,това са предимства и недостатъци,свързани основно с мястото на поставяне и не се влияят особено от вида на импланта.Но е истина,че те най-често използват с физиологичен разтвор.

milena127
6th October 2006, 09:21
Ще ми е интересно да прочета ако намериш европейски сайт с подобни сравнения. Понеже май в Европа не се ползва физиологичен разтвор. Аз вече съм с имплантанти де, но да знам какво да очаквам в бъдеще. Понеже малко ме притесни определението ти, че лекарите, с които си говорила вече определят надмускулното като грешка. Опитвам се да разбера кое е грешното в метода?! Например за въпросното отпускане - аз съм с надмускулно и се отпуснаха, но ми се иска още малко да слязат. Може да е въпрос на вкус - не ми харесва да седят като изкуствени, искам да изглежда като естествен бюст.
Та ако има още някой сайт, който си намерила пращай! Благодаря!

junglegirl
6th October 2006, 09:29
Мисля,че основно,заради риплинга,провисването и това,че се виждали ръбовете на импланта.Ако намеря Европейски сайт с удоволствие ще ти го пратя,но съм чела само US.А български май изобщо няма.А мамоложката,при която ходих (д-р.Дойчева)и която работи специално с жени с импл. каза,че стоели по-естествени,въпреки че аз лично харесвам точно неестествени гърди с обем в горната част(както са надмускулните) :lol:

milena127
6th October 2006, 09:32
Е тази информация ме успокои.
Щом е само заради естетическия вид - аз съм доволна засега. Даже както казах искам още малко да увиснат. Всеки има различен вкус явно.
Все пак не разбрах - тази ли грешка са имали предвид лекарите, с които си говорила?

junglegirl
6th October 2006, 09:54
ДА. :lol:

Beauty
6th October 2006, 11:32
:D

Stil
6th October 2006, 13:21
Така е Бюти форумът е общ.Ти каза своето мнение,в това няма нищо лошо.Според мен junglegirl нарочно създаде спора.Мисля ,че човек ,който не е изминал пътя докрай ,не трябва да дава съвети.Така мисля аз.

Aset
6th October 2006, 13:41
Провиснали цици е птоза.

леля мичИ
6th October 2006, 13:43
Така е Бюти форумът е общ.Ти каза своето мнение,в това няма нищо лошо.Според мен нарочно създаде спора.Мисля ,че човек ,който не е изминал пътя докрай ,не трябва да дава съвети.Така мисля аз.
В една тема която админа изтри, въпросната потребителка junglegirl каза че от "сигурен източник" знае, че импланти вкарани през подмишницата докарват рак на белия дроб. :!: :!: :!: Оттогава разбрах, че нещо не е в ред, за това СТИЛ, не и обръщай внимание !
Според мен хора , които не са наясно със себе си, се мъчат да объркват и тези около тях :roll: :roll: :roll:

леля мичИ
6th October 2006, 14:01
Момичета, сега се обадих на Чуждата и и казах колко много ще ни липсва и я помолих да прочете написаното от нас към нея и да размисли..... Аз не я познавам лично, но по гласа си личи че е ДУША-ЧОВЕК и аз мисля, че ще я разчувстваме и ще се върне.... :wink:

junglegirl
6th October 2006, 14:01
Май не си чела много подробно...ама не си струва!Можеш да си четеш и сама,точно както правя и аз.И това го каза Георгиев,не аз.И каза,че при поява на рак на гърдата,вместо да се отстрани гърдата и положението да се овладее,"всичко"(каквото и да значи това) отива в белите дробове.

apoklistika
6th October 2006, 14:07
Момичета, сега се обадих на Чуждата и и казах колко много ще ни липсва и я помолих да прочете написаното от нас към нея и да размисли..... Аз не я познавам лично, но по гласа си личи че е ДУША-ЧОВЕК и аз мисля, че ще я разчувстваме и ще се върне.... :wink:
Дано :!: :!: Защото от многото "компетентни" мнения напоследък в този форум,се лишихме от мнението на една от ветеранките тук.И това е жалко.

trini_ti
6th October 2006, 14:09
Забелязах че говорите за увеличаване на бюста, но прочетох че темата е първа консултация и искам да попитам да ми дадете някакви насочващи вапроси които да задам но за операция на клепнали уши или е по-добре да оставя лекаря сам да говори а аз да видя какво ще предложи тъй като вече се поразчетох във форума и видях горе долу кое е по-добрия варянт като вид операция какъв според вас е по-правилния подход.
ПП: :| виждам че сте с малко изострени нерви и ако не можете да ми помогнете само кажете, защото аз просто питам :lol:

Stil
6th October 2006, 14:19
Провиснали цици е птоза.

ОООО Асет радвам се да те видя :lol: Рядко се включваш напоследък :?: Защо така?

Stil
10th October 2006, 22:54
Добър вечер мили дами :lol:
Искам да ви кажа ,че живот и здраве моята операция за увеличаване и повдигане на "самочувствието" ще бъде този понеделник 16.10 в 14:00ч. Много ми е притеснено ,но също така и много се радвам.Страх ме е ужасно заради пълната упойка ,но ще го направя без да се замисляя :lol: :lol: Благодаря на всички за съветите и подкрепата.Стискайте ми палци :girl_in_love:
Чуждата - :girl_kiss2:

bimbi
10th October 2006, 22:58
аа с тебе сме душко, няма се притесняваш. и на другата среща те чакаме с гордо вдигната глава и напращели цици :girl_haha: :girl_kiss2:

danitta
11th October 2006, 06:16
Стискам палци. Желая ти спокоен и успешен понеделник. :girl_in_love:

Lady1357
11th October 2006, 07:27
Stil,много се радвам за теб.Мисли позитивно и всичко ще е наред.Притеснението е неизбежно,но си струва.Стискам палци и успех :girl_in_love:

Aset
11th October 2006, 07:31
Страх ме е ужасно заради пълната упойка ,но ще го направя без да се замисляя :lol:
Много се радвам, Stil!
Бъди спокойна , макар да знам, че е невъзможно, де, мин също много ме беше страх.
Всичко ще е наред и скоро ще ни пишеш подпряла гърди на клавиатурата, както казва Чуждата :wink:

А иначе се включвам рядко защото по цял ден ходя на стаж, надявайки се да остана на работа там след края на месеца. Като се върна почти не ми е до компютър, обикновено влизам колкото да ви чета и ако имам още някоя своб. минутка - пиша.

Stil
11th October 2006, 08:23
Момичета ,нямам думи да изкажа колко съм ви благодарна :lol: Много ви обичам всичките и се надявам скоро да се видим пак. :girl_in_love:

blondi
11th October 2006, 08:47
Успех Stil!!!
Ще броим заедно дните до 16-ти. Аз за нищо друго не се притеснявах освен за пълната упойка, ама докато започнеш да го мислиш и вече спиш, така че няма страшно. :wink:
И аз много искам да се запозная с всички и на следващата среща непременно ще дойда. :girl_in_love:

Stil
11th October 2006, 08:58
Мерси душко :girl_kiss2: Страх ме е много от интубацията,имам 4 /не пластични, а други/операции ,но никога не са били с пълна упойка.Треперя от страх :oops:

milena127
11th October 2006, 09:05
Миличка, просто ще си поспиш сладко, това е:)

Стискаме палци, ама страшно няма наистина.
Аз нещо съм пропуснала явно - последно къде ще се оперираш?

Chujdata
11th October 2006, 09:07
Мерси душко :girl_kiss2: Страх ме е много от интубацията,имам 4 /не пластични, а други/операции ,но никога не са били с пълна упойка.Треперя от страх :oops:
Няма интубация, споко, само венозна инжекцийка :lol:

Renkata
11th October 2006, 09:27
Аз пък щях да си проспа операцията,добре,че ми беше включена алармата,та се събудих :roll: Стискайте ми палци,след малко заминавам в клиниката и до няколко часа ще съм с цици :girl_haha:

bimbi
11th October 2006, 09:30
Аз пък щях да си проспа операцията,добре,че ми беше включена алармата,та се събудих :roll: Стискайте ми палци,след малко заминавам в клиниката и до няколко часа ще съм с цици :girl_haha:айде успех и на тебе, ти поне си наблизо и ще те видим скоро...с чуждата смятаме да организираме нова варненска среща :lol:

sladkatony
11th October 2006, 09:35
Аз пък щях да си проспа операцията,добре,че ми беше включена алармата,та се събудих :roll: Стискайте ми палци,след малко заминавам в клиниката и до няколко часа ще съм с цици :girl_haha:
стискаме, стискаме :D

blondi
11th October 2006, 09:43
Renkata
И на теб успех. Всичко да мине леко и бързо да се възстановиш. :girl_kiss2:

Кекси :girl_flirt: ставаме все повече и повече :wink:

Chujdata
11th October 2006, 10:10
Ренката, успех мила, айде утре на компютъра и с циците напред :lol:

leonessa
11th October 2006, 10:13
УСПЕХ!!!! и чакаме да разказваш :girl_kiss2:

Stil
11th October 2006, 12:27
Аз пък щях да си проспа операцията,добре,че ми беше включена алармата,та се събудих :roll: Стискайте ми палци,след малко заминавам в клиниката и до няколко часа ще съм с цици :girl_haha:
УСПЕХ :!: :!: :!: :!: :!Стискам силно палци :!: :!: :!:
пп Моята операция ще е във Вита при д-р Веселин Динев.

Асет трогната съм ,че си намерила време да драснеш два реда :) Пожелавам ти късмет в това което правиш :!: И още веднъж ви благодаря за всичко момичета,незнам какво щях да правя без всички вас :girl_in_love:

apoklistika
11th October 2006, 12:29
Успех и от мен и на двете,чакаме да се похвалите с новите придобивки :girl_dance: :1203:

Flame73
11th October 2006, 21:09
Късмет и прекрасни мигове при възстановяване ви пожелавам момичета!!!

Stil
15th October 2006, 10:50
Момичета,утре е моят ден :lol: :girl_hysteric: Моля ви мислете си за мен,много съм притеснена сърцето ми ще изхвръкне всеки момент :!: Искам да ви попитам колко време след операцията ще ме пусне упойката :?: :?:
пп Във Вита има ли кабелна :?: :lol:

danitta
15th October 2006, 10:54
Стил. стискам палци и на новата среща тунингована :!: :D

polincheto
15th October 2006, 10:56
Успех,миличка!Ще стискам много силно палци :D Моята операция е продължила някъде към 2 часа и съм се събудила 30 мин. след това :)

Aset
15th October 2006, 11:12
Stil,
пращам ти цялата си положителна енергия - смучи на воля и бъди смела :wink:
Периодът малко преди операцията, минути преди нея, на мен ми беше най- страшен. Другото гадничко е след излизането от упойка, но като си погледнеш новите бомби ще забравиш, че си малко като треснат с мокър парцал.

Пиши щом можеш, всички ще те мислим утре.
Много, много късмет ти желая!

леля мичИ
15th October 2006, 12:32
Stil, пожелавам ти УСПЕХ и здраво ще стискам палци :girl_in_love:

Yansi
15th October 2006, 12:44
Искам да ви попитам колко време след операцията ще ме пусне упойката :?: :?:

Аз все се ококорвах по-рано отколкото трябва :lol: та индивидуално ще да е...ама ти не се притеснявай.Всички ще се мислено с теб ,ще стискаме яко палци и ще чакаме с нетърпение да се включиш и да се хвалиш :1207: :girl_in_love:

DeSIKOS
15th October 2006, 12:47
Stil, Успех и от мен, ще видиш че не е никак страшно, от всичко най-болезнено е само боцкането за упойката! Утре ще стискаме палци! :)

eliza_m
15th October 2006, 14:25
Stil много, много успех и аз ще стисна палци. :D

milena127
15th October 2006, 19:40
И аз ще се присъединя към груповото стискане :wink: :D

Освен това си мисля и за Бел, утре май ще е консултацията по нейния проблем, дано не е сериозно и да не се налага реоперация, мила!

Beauty
15th October 2006, 19:46
:?

Aset
15th October 2006, 20:18
от всичко най-болезнено е само боцкането за упойката! Утре ще стискаме палци! :)
къде ти сложиха упойката? Имаше ли абокат и не я ли сложиха там? Или първо нея, а като си била вече упоена са ти сложили абокат? При останалите как беше?

Мен ми беше много страшна мускулната инжекция няколко часа преди операцията - беше с успокоително и премедикация с атропин :? От който пък после ти изсъхват всички лигавици, а нали не трябва да пиеш вода... Спомени! :D

milena127
15th October 2006, 21:07
Каква мускулна инжекция??!! Това понеже си била подмускулно ли е било? Аз нямам такава.

Stil
15th October 2006, 22:07
БЛАГОДАРЯ ВИ :!: ОБИЧАМ ВИ :!: ВСИЧКИ :!: ЧАО :girl_kiss2:

Aset
16th October 2006, 07:32
Каква мускулна инжекция??!! Това понеже си била подмускулно ли е било? Аз нямам такава.
Не, по- скоро е заради характера на упойката - въвеждане с диприван и после инхалационна,която май беше с халотан.
Атропинът пречи на обилното слюноотделяне, направо си го спира, както и на повръщането. Така се избягва рискът от повръщане и аспириране. Та едното л-во ми беше атропин или нещо от тази група.
Другото си беше успокоително, едно че трябваше да чакам час-два до операцията и друго, че вероятно също улеснява наркозата и предотвратява появата на гърчове. Може би нещо от рода на дормикум. Когато пък оперираха дъщеря ми от херния също премедикираха с дормикум.
Ама както и да е, говоря бегло и без да съм проверявала задълбочено, само от общи принципи. То схемите на наркоза са много видове, а и си е отделна специалност, която се учи бая време.
На мен мисълта ми беше, че много ме е страх от муск. инжекции, но този път не боля много :D След като ми я сложиха ми сложиха венокат и после през него ми пуснаха упойката в операционната.

bimbi
16th October 2006, 08:01
айде мацка, отново ти пожелавам успех, и не се притеснявай, всичко ще бъде ОК. с теб сме :girl_kiss2: и чакаме в най-скоро време да драснеш два реда как си :girl_in_love:

Stil
16th October 2006, 08:05
Бимб, мерси за всичко още съм в къщи ,но след малко тръгвам :lol: Утре като ме пуснат /живот и здраве/ веднага ще пиша всичко.МИСЛЕТЕ си за мен към 14:30ч :lol:

bimbi
16th October 2006, 08:14
ам ше ми дадеш ли да ги пипна на другата среща :oops: :lol: :lol:

Stil
16th October 2006, 09:12
Много ясно :!: :lol: Що за въпрос :lol:

:girl_kiss2:

Renkata
16th October 2006, 09:16
Денят на Stil :!: Да и стискаме палци!!!!

Относно упойката-на мен ми сложиха венозен път половин час преди да вляза в операционната.Там ми пуснаха упойката,интубирали са ме и после през него ми вливаха всичко-антибиотици,обезболяващи.Н ямах никакви мускулни инжекции. Абсолсолютно никакви реакции нямах-нито гадене,нито гърчове. Обаче от интубацията....то няма такава гадория! Два дена имах чувството ,че преглъщам камъни,можех само по няколко капки хладка вода,но и това минава:)

Stil
16th October 2006, 09:22
Докано съм тук ще благодаря на всеки поотделно :lol:
МЕРСИ Ренка :girl_kiss2: Но искам да си призная ,че си пиинах 2 капки кафе сутринта :oops: това лошо ли е :?: защото ми казаха да не ям нищо и да не пия нищо ,но аз не се удържах.Кажете ми това фатално ли е ,че сега много се притесних

sladkatony
16th October 2006, 09:24
:) Няма страшно, ама за по сигурно кажи го на доктора :)
Успех, миличка - стискам ти палци до посиняване !
Целувки :P

Renkata
16th October 2006, 09:31
:D 2 капки са нищо,миличка,ама ги спомени де...за всеки случай да не ти е гузно на теб :wink: И няма да се притесняваш,всичко ще е ОК,влез с усмивка в операционната,все пак това е едно ново начало,заслужаващо позитивната ти нагласа!
Целуваме те :girl_kiss2:

bel
16th October 2006, 09:51
Stil, стискам палци, мила!

apoklistika
16th October 2006, 09:57
И от мен успех,стискам палци.Всичко ще бъде наред,сигурна съм :)
(Офф-Сладка Тони,аватара ти е толкова брутален,че дори му се вързах-цяла минута го гледам тъпо и се чудя каква ли снимка си сложила,за да не може да я покаже :lol: ,май трябва трето кафе да пия,че съм много зле :lol: )

sladkatony
16th October 2006, 10:00
:D Оф, милата ! Разсмя ме до сълзи...я, вземи изпий още едно кафе :lol: :lol:

Chujdata
16th October 2006, 11:38
Току що говорих по телефона със Стил, тъкмо влиза в клиниката и умира от шубе. Казах и, че всички дружно и стискаме палци :lol: Ще се обади като може и ще пиша :lol:

Lady1357
16th October 2006, 11:46
Стил,и от мен успех и стискам палци. :wink:

DeSIKOS
16th October 2006, 12:02
Бях с венозна упойка, но лежах 4 часа да ми се стича едно лекарство от типа на ДЕГАН против повръщане, защото си бях хапнала преди операцията (въпреки изричните предупреждения на моята докторка) и хвърлих целия екип в смут, после ми вляха едно друго пред упоечно лекарство от което ми се зави свят беше нещо като наркотик и чак след още 30 мин вече истинската упойка, но незнам какво беше!

Chujdata
16th October 2006, 14:18
Стил се обади, току що излиза от упойка, чувства се добре , вече била в клуба, като пълноправен член :lol: Поздрави и целувки на всички от нея :lol:

sladkatony
16th October 2006, 14:19
Супер ! :lol:
Много се радвам за нея ! Честитооо, Stil ! И само положителни емоции с новите придобивки :wink:

Yansi
16th October 2006, 14:24
Ееееее браво :1203:
Chujdata, ако я чуеш пак прати и много целувки и от нас :girl_in_love:

bimbi
16th October 2006, 14:24
Добре дошла на новата членка :lol:
бтв тя колко кубика сложи, че не ми се рови назад 8)

junglegirl
16th October 2006, 14:24
Ееее,време е и аз да кажа ЧЕСТИТО!Да им се радваш много,много,много....... :1203: :1203: :1203:

Yansi
16th October 2006, 14:25
350 кубика :)

leonessa
16th October 2006, 14:28
ООООО ЧЕСТИТО и от мен!!! чакам с нетърпение да разказваш.
но най-важно е да се възтановиш бързо и без никакви неприятности.
УСПЕХ

Nikolette
16th October 2006, 14:29
Честито на новата цицла и от мен!!!!!!!!!! :1225:

Beauty
16th October 2006, 14:30
:D

леля мичИ
16th October 2006, 14:36
Честито Стил :1259: , със здраве да си периш БОМБИТЕ ! :wink:
Айде, честито и на тоя, дето ще ги мачка :lol:

Lady1357
16th October 2006, 15:02
Айде и от мен :1203: Бързо възстановяване и една нова среща да разправяш :lol: :lol: :lol:

Lady1357
16th October 2006, 15:09
Айде, честито и на тоя, дето ще ги мачка :lol:

Що ТОЯ бе,Миленка?Може да са ТЕЯ :1228:

bimbi
16th October 2006, 15:10
Айде, честито и на тоя, дето ще ги мачка :lol:

Що ТОЯ бе,Миленка?Може да са ТЕЯ :1228:палавница :lol: недей че мъжа й може да чете докат я няма вкъщи на компа :lol: :lol:

sladkatony
16th October 2006, 15:10
Айде, честито и на тоя, дето ще ги мачка :lol:

Що ТОЯ бе,Миленка?Може да са ТЕЯ :1228:
Абе колкото повече, толкова по-добре :wink:

Lady1357
16th October 2006, 15:17
Еми да чете..да не го е писала тя я...Виж моя ако прочете тогава го закъсах :girl_haha:

eliza_m
16th October 2006, 15:25
:1203: :1203: Ееееее браво!!! Честито ! С мнооого здраве да си ги носиш и да радваш хорските очи...е не съм съвсем убедена, че женските очи винаги ще гледат радостно към тях :lol:
:1206: Айде наздраве, да ги полеем, като се върнеш, но ти недей да пиеш :P

DeSIKOS
16th October 2006, 15:49
Честито и от мен. Вече месец от както съм в клуба и мога да крещя ДА ЖИВЕЕ ПЛАСТИЧНАТА ХИРУРГИЯ

polincheto
16th October 2006, 16:13
Честито и от мен,Stil!Със здраве да си ги носиш и показваш :1203:

blondi
16th October 2006, 16:50
Честито Still. Да се възстановиш бързо и да имаш мнооооого прекрасни мигове :girl_in_love:

Aset
16th October 2006, 17:59
Честито ,Stil! :1223: Със здраве да ги ползваш и да се възстановяваш бързо!

Абсолсолютно никакви реакции нямах-нито гадене,нито гърчове. Обаче от интубацията....то няма такава гадория! Два дена имах чувството ,че преглъщам камъни,можех само по няколко капки хладка вода,но и това минава:)
Не съм имала странични реакции ли? Съдрах се да повръщам след опирацията, през 15 минути, цяла нощ. Но си е много до индивидуална чувствителност. Дори след епидурална имах опит за повръщане, при положение, че се случва изключително рядко.

Виж, аз пък не съм имала никака реакция от трахеотубуса. Гърлото ми си беше тип- топ.

Renkata
16th October 2006, 21:54
:D Нашето Stil-че сигурно вече си оглежда щателно новото балконче! Кой знае как им се радва душичката :)))))

Crazy_girl
17th October 2006, 00:18
Здравейте момичета! Преди доста време писах за последен път и сигурно вече сте ме забравили но исках да се похваля че в четвъртак съм на първа консултация при Динев и умирам от очакване.
Мисля да взема мама с мен за да чуе и тя че няма нищо страшно,нали не е много бебешко?
Знам че е глупав въпрос, ама все пак, знам ли....

milena127
17th October 2006, 00:22
Що да не я вземеш?! Ако и двете ще се почувствате по-спокойни от това значи така трябва!
Айде чакаме ви и двете да разказвате :1203:

Renkata
17th October 2006, 07:16
:D Вземи я!На първата си консултация отидох с една приятелка,защото знаех ,че ще глътна бастуна на и половината въпроси щяха да останат неизказани.Пък и за морална подкрепа :wink:

eliza_m
17th October 2006, 11:21
Как няма да я вземеш! :lol: Друго си е мама да се успокои малко, сигурно тя се притеснява повече от теб. Трябва да им угаждаме малко, че и тяхната не е лесна :wink:

Renkata
17th October 2006, 11:24
Да ти кажа,докато не те види в къщи да си под нейните грижи-няма да се успокои,нали виждам моята сега :roll:

Nikolette
17th October 2006, 11:30
Щом си и казала, вземи я естествено.
Мама още не знае- направо ми се стори жестоко да и казвам на какво ще се подлагам, а и тя си е от по-старото поколение. И до сега се оправдавам с подплънки в сутиена. От всички роднини знаее само сестра ми, но и тя изпадна в "шок и ужас" :lol:

eliza_m
17th October 2006, 12:05
Да ти кажа,докато не те види в къщи да си под нейните грижи-няма да се успокои,нали виждам моята сега :roll:
така е си е, а моята като ме видя на сутринта след операцията за малко да се разплаче. Трябваше да я поуспокоя малко, че всъщност въобще не ме боли. :?

леля мичИ
17th October 2006, 18:10
Яяяяяяяяя, гледам СТИЛ е тук.....
Айде още веднъж ЧЕСТИТО :1203: и разказвай.....

mari77
17th October 2006, 18:11
здравейте,вчера ми беше опеraciata.Боли ме ,но се търпи,не мога да ставан cама,а итази превръзка толкова ми стиска,направих си го подмускулно,250.разрезат е под гърдата,защото доктора ми обясни плюсовете и минусите на 4 варианта и решик,че под гърдата е най-подходящ за мен,не съм раждала.Снощи не съм спала,понеже не мога да стоиа цяла вечер по гръб,надявам се до няколко dни да ми мине.чао за сега,понеже сам си правила операцията в Америка,някои ако го интересува нещо за операциите извън Бг може да пита,въпреки не вярвам dа има някаква разлика.Чао за сега и много целувки.

Chujdata
17th October 2006, 18:16
Честито нови цицки :lol: Когато можеш, разкажи повече, предполагам, че всички се интересуват как е там, само сме чели :lol:

Stil
17th October 2006, 18:19
Миличките ми :lol: Вие ме разплакахте от радост :lol: Благодаря ви :!: Нямам думи да изкажа колко ви обичам всички до една :lol: Току що влизам и веднага сядам да ви напиша колко ви обичам и колко ви благодаря.На другата среща ще ви разцелувам :girl_kiss2: В момента съм със много големи отоци и цоците ме наболват,гърбът също.Операцията мина много леко ,но после цяла нощ повръщах като ненормална.Сега ми е малко гадничко на стомаха :P :lol:
Мари ,честито миличка :1203:

neli4ka
17th October 2006, 19:13
Честито и на двете :1203: Радвам се,че всичко е минало добре.Сега почивайте и дерзайте. :lol:

Renkata
17th October 2006, 19:14
:D Добре дошла отново с цицорките,Стилче:))))Малко ще е болезненичко,ама да не обръщаш внимание,пий си аулинчето и си казвай,че това е временно :wink:
Айде, цунки и от нас,почивай-сега ти се е паднало :wink:

milena127
17th October 2006, 19:21
Mari, непременно разкажи как е в Америка. Ние тук доста коментираме бг лекарите. Много ми е интересно - какво препоръчват и какви съвети дават американските! И как минава самата операция.
Какви имплантанти ти сложиха?

Стилче здрасти мила, вече си видяла, че нищо страшно няма, почивай сега и после - тука да докладваш! :1241: :girl_haha:

Renkata
17th October 2006, 19:30
здравейте,вчера ми беше опеraciata.Боли ме ,но се търпи,не мога да ставан cама,а итази превръзка толкова ми стиска,направих си го подмускулно,250.разрезат е под гърдата,защото доктора ми обясни плюсовете и минусите на 4 варианта и решик,че под гърдата е най-подходящ за мен,не съм раждала.Снощи не съм спала,понеже не мога да стоиа цяла вечер по гръб,надявам се до няколко dни да ми мине.чао за сега,понеже сам си правила операцията в Америка,някои ако го интересува нещо за операциите извън Бг може да пита,въпреки не вярвам dа има някаква разлика.Чао за сега и много целувки.

Честито,Мари :) Със здраве да се пъчиш и леко възстановяване :girl_kiss2: А като се поосафериш пиши наистина каква е процедурата там и какво казват тамошните лекари като съвети за "ползване" и възстановяване! Поздрави от БГ :)))))

Nikolette
17th October 2006, 19:33
Честито Мари!
Много щастие с новите бомби :1203: :girl_dance: :1203:

apoklistika
17th October 2006, 21:52
Честито и на двете,със здраве да си носите циците и да си ги перите :lol:
Мари,разкажи наистина малко по-подробно за операцията в Америка :)

blondi
18th October 2006, 10:01
Честито и от мен на МАРИ :D
Бързо възстановяване и на теб и много радости.

Stil добре дошла. :lol: :lol:

Stil
19th October 2006, 08:28
Здравейте милички,днес ми е трети ден от операцията.Не искам да се хваля предварително ,но пък искам да споделя :lol: Спала съм много добре през нощта.Даже мъжо ме намерил да спя на една страна и ме събуди ,за да се обърна по гръб.Не съм взимала аулин сутринта,защото няма и следа от болка :lol: /само леко усещам шевовете /Нямам температура и вече тежестта не е задушаваща.Това е хубаво-НАЛИ :?:

sladkatony
19th October 2006, 08:34
Това е хубаво-НАЛИ :?:
Даже е много добре, мила :!: Само ако знаеш как съм те мислила снощи :? ама ти си силна личност :)

Nikolette
19th October 2006, 09:15
Браво Stil ,много добре се възстановяваш :1259:

Stil
19th October 2006, 09:44
Дано,дано се възтановя нормално.но лявата ми е по-чувствителна от дясната и започнах да усещам нещо под мишниците

Nikolette
19th October 2006, 09:48
Това е напълно нормално, то и без операция пак си имат различна чувстжителност, поне моите :lol:

polincheto
19th October 2006, 09:48
Не се притеснявай,ако имаш различни усещения на двете гърди,все пак това са две различни операции:)При мен също дясната ме наболяваше доста повече и я чувствах по-странно от лявата,а и дясната ми беше доста по-голяма,но сега вече са еднакви:)

milena127
19th October 2006, 10:07
Дано,дано се възтановя нормално.но лявата ми е по-чувствителна от дясната и започнах да усещам нещо под мишниците

И при мен имаше разлика. А за това под мишниците - и аз имах чувството, че имплантанта ми отива там:) Ама се оказа, че само така си мисля:)

Цвета С
19th October 2006, 17:59
Аз пак последна разбирам .много се радвам за теб мила !!Да си ги носиш със здраве!!Намям търпение да ги видя!!

mari77
21st October 2006, 04:39
Благодаря ви на всички.Днес ми е 5 ден,а ми е страшно трудно да ставам сама.Вчера ми махнаха тази така стягаща превръзка,но ми сложиха една лента леко над половината на гърдите ,за да ги притиска надолу,не е мн.стегната,отгоре мед.сутиен и отново превръзка,но също не толкова стегната.И трябва да си правя масажи първия месец по 3 пъти на ден-5 минути,втория месец -два пъти на ден ,и на третия месец един път дневно.Но са страшно болезнени.Вие сигурно правите същите масажи,и в момента,в които си пусна гърдите чувствам силна прериязваща болка..От четвъртия ден мога да се къпя без проблем,но не с гореща вода.Тук сте чували,че работят повече с физиологичен разтвор,освен ако ти не проявиш претенции за силикон.Но разтвора се резорбира от тялото и няма проблеми,и плюс това разрезите са доста по-малки,понеже ,след като вкарат импланта,след това го пълнят с разтвора,а при силикона,няма такъв начин.Относно къде да се сложи импланта,доктора не даде и дума да става за надмускулно-единственият плюс бил по-бързото възстановяване и ,че е доста по-безболезнено.най-популярен бил разрезат около ареолата,но тези които не са раждали-20% от тях имали проблеми с кърменето.През папа изобщо не го препоръчва,а за подмишницата,каза,че там най-много възпъленя могат да станат, лимфни възли и т.н.Аз съм 46кг.висока сам 163 и му казах,че искам нормални за моето тяло гърди,той ме измери и подходящи за мен са 300 и 250,аз избрах 250 и сега като ги гледам не съжалявам ,а и мн.се притеснявах да не получа стрий.Имплантите ми са Ментор.Не знам в Бг колко чакате да ви запишат час,но аз чакаx близо месец,и като разбрах,че първата свободна дата за операцията ми е след 3 седмици полудях,но тук всеки 3 си прави палстична операция на какво ли неПреписаха ми 7 вида лекарства,като всички бяха с нормални цени,но имаше едни 6 хапченца против повръщане ,които струваха $45 всяко.Мажат ми си прави преди няколко месеца операция на ушите,бяха му малко клепнали,преписаха му само 2 лекарства за $80,а моите общо бяха 400,това е безбожие.Той беше с местна упойка и чуваше всичко и неговата операция продължи 3 часа.Представям си какъв кошмар е преживял.Но както и да е ,аз се чувствам доста зле,едва се обръщам,ако изобщо успея да го направя,гърдите ми са като камък,болят ме,ту отстрани,ту зърнатa.Кажете кoга започват да омекват и да не болят.Кога ще мога да си вървя нормално,а не прегърбена.По цял ден нищо не правя,само спя,хапвам нещо,лежа,а се чувствм толкова уморена.От кога започвате масажите в Бг,какво представляват,болят ли.Благодаря ви предварително.Желая успех на всички.Чай и целувки.

mari77
21st October 2006, 05:02
Една операция за уголемяване на гърди варира между$6000 и $8000 а за уши към $4500-$6000,зависи какво ще им правят на ушите.Само за доближаване до глават е $5000.Тук се плаща упойка $875,стая $800,цената на доктора $3700 ,моите импланти струваха$1250 и всичко ми излезе кам$7000.Тук интересното е ,че всичко се плаща на час.На мъжа ми по неизясними причини се удълги операцията с половин час и ни пратиха сметка от $650 да си платим допълнително.По същия начин е и с упойката.Иначе са страшно любезни,преди операцията ти се обаждат 2-3 пъти,за да потвърдиш това което искаш да ти правят,да ти напомнят,да не ядеш или пиеш нищо след полунош.След операцията ти пращат цветя от доктора и.т.н.

mari77
21st October 2006, 05:05
Извинявам се за грешките,но ползвам кирилизатора и затова се получава така.

danitta
21st October 2006, 06:08
Здравей мари77,честита придобивка и бързо възстановяване :1203: Радвам,че споделяш с нас, как е в Америка. Много ми беше интересно и го прочетох го 2 пъти. Аз не съм си слагала импланти и не мога да ти дам съвет, но останалите момичета с радост ще ти помогнат.

bimbi
21st October 2006, 07:30
Честито и от мен :D желая ти бързо възстановяване :)

apoklistika
21st October 2006, 09:31
Желая ти бързо възстановяване и мерси,че сподели с нас,беше интересно :)

kari_d
21st October 2006, 10:29
mari77, желая ти бързо и безпроблемно възстановяване.

milena127
21st October 2006, 10:35
Мари привет!
Много благодаря за информацията, изключително ми беше интересна.

Тук май само ти си с физиологичен разтвор. Иначе и при нас се правят масажи. Моите имплантанти са над и масажите не бяха нищо особено - не ме боляха кой знае колко и не съм била много редовна - сутрин докато се къпя по 5 мин. Но при момичетата с подмускулно сигурно не е така, може би там боли повече. Макар че тук май има и такива, които не са правили масажи по препоръка на лекаря си. Иначе ако си горе-долу като нас след първата седмица трябва да се почувстваш по-добре. Подмускулното е с по-бавно възстановяване, но все пак след 1-2 седмици ще можеш по-спокойно да се оглеждаш в огледалото:)
Айде и разказвай как си!

П.П - И аз съм 46кг и си сложих 245. Да то кажа - доволна съм, спаднаха, но изглеждам съвсем симетрично и седят отлично.

partalinaa
21st October 2006, 10:37
Бързо въстановяване mari77 ! Дръж се,болките ще отшумят една по една и към 20 ден ще се чувстваш така все едно винаги си била с тези цицки.Може от време на време да усещаш леки болки и леко да те дразнят зърната и после ,но и това ще отмине.

polincheto
21st October 2006, 11:45
Честито,Мари! И аз съм с подмускулно и другата седмица става месец от операцията ми:)Първата седмица е така страшно много ме болеше и мен и ходих страшно изгърбена и чак не вярвах че някога ще се оправя:) но вече всичко ми е зад гърба и си се пъча без проблем :D Трябва да минат поне 2 седмици и ще видиш разликата:) Аз започнах масажите началото на 3-тата седмица и тогава вече болката беше отминала,но наистина масажите са доста неприятни:( Сега ги чакам гърдите ми да слязат надолу и надявам се след 2 месеца вече да са супер:) Така че не се притеснявай,най-сташното е минало:)

mari77
21st October 2006, 20:25
благодаря ви на всички за подкрепата.Много сте мили.Но ми е интересно защо в Бг започват масажите толкова късно,а тук се започват на четвъртия ден след операцията.На това отгоре и днес ми дойде и вече нито ми е за масажи,нито за гърди,толкова ми е зле.Гърдите ме болят двойно повече без масаж,а представям си ако започнах и да ги притискам от тук от там.И най-интересното е,че едната гарда ме боли горе близо до мишницата,а другата отдолу близо до мишницата.Не знам как ще работя,а на третата седмица сам на работа,в никакв случаи не мога да си позволя да стоиа в къщи-мн.ще ми се отрази зле финансово.Но както казвате повечето до две седмици ще се почувствам доста по-добре-много се надявам и искам да е така.И пак едно oгромно благодаря на всички.Чао и успех.

Stil
22nd October 2006, 11:07
Здравейте :girl_kiss2: Мари ,само аз не съм ти честитила.ЧЕСТИТО!Аз се оперирах на 16.10. днес ми е шести ден ,като не броя деня на самата операция.Искам да ти кажа ,че въпреки че съм с надмускулно поставяне аз имам същите усещания под мишниците ,но вече нямам никакви болки а само ме сърби :lol:
Много ме е страх от махането на конците :roll: Боли ли?
Страх ме е да се хваля ,но сега гърдите ми нямат нищо общо с това което бяха на втория ден.Започнаха да придобиват красива форма ,което много ме радва :lol: Само ме притеснява ,че са много твърди :( Кога ще станат нормални :?: Също така искам да попитам с какъв крем за синки и отоци се мазахте???Доктора ми го каза по телефона ,но аз го забравих и сега ме е срам да звъня да питам пак :oops: :oops:
:girl_kiss2:

bimbi
22nd October 2006, 11:16
Махането на конците не боли въобще :)
Моите гърди бяха твърди може би до втория месец. Ама да не те притеснява толкова. Иначе зърната ме боляха доста повече.
Поне до 6-я ще спадат и ще се оформят, зареди се с търпение :)
За синки и отоци не бях чувала да се маже с нещо. А за белези също не съм мазала с нищо, по съвет на Бояджиев. Едва сега се мацам малко със Зерадерм-а, белезите ми са съвсем малки, ама ако изчезнат напълно още по-добре.

Renkata
22nd October 2006, 11:16
Махането на конците не боли :wink: Даже ще ти олекне после.Твърди ще са още ...незнам колко,щото и аз съм още като с олово,а ми е 11 ден.Ще се отпуснат :)

ПП.На кю-то съм ти оставила съобщение.Не съм забравила :P

Stil
22nd October 2006, 11:22
Аууууу как се радвам ,че сте тука.Благодаря за отговорите.Аз имам търпение ,ама мъжо... :lol:
Моля ви кажете ми и кога мога да се изкъпя като човек,защото вече и пор няма да посмее да доближи до мен.Ще взема да хвана някоя краста.Много е гадно .Косата ми я мие фризьорката ми ,от кръста на долу се "къпя" и нагоре с мокри кърпи./Господ да поживи този който ги е измислил/ Но се чувствам като пор вдовец и ме е срам от хората :cry:

bimbi
22nd October 2006, 11:27
ами сега като ти махнат конците ше се изкъпеш. чак пък да миришеш...все пак не сме юли :lol:

milena127
22nd October 2006, 11:43
Привет!
Крема за синини и отоци се казва Auriderm K2 Gel.
Махането на конците беше най-безболезнената процедура изобщо. Няма да усетиш нищо, понеже те намазват с едно нещо.
Съветвам те да изчакаш с къпането. Гадно е, обаче може да инфектираш или възпалиш белезите (чуждата имаше нещо подобно), така че наистина изчакай поне докато свалят конците!
А иначе - все по-хубави ще стават! :1203:

Renkata
22nd October 2006, 11:52
Аз се къпах на 2-я ден,имах лепенки,водоустойчиви и нямаше проблем.Доктора ми каза така.След конците пак ми сложи лепенки,хартиени,които пак нямаше проблем да се мокрят:)

Yansi
22nd October 2006, 11:59
Много ме е страх от махането на конците :roll: Боли ли?
Не боли грам!но въпреки това за мен усещането е адски неприятно, после обаче наистина олеква :)
Също така искам да попитам с какъв крем за синки и отоци се мазахте???
С такова нещо не съм се мазала :roll:
Само ме притеснява ,че са много твърди Кога ще станат нормални
Има време , след 2-3 месеца ще са екстра мекички :D

Косата ми я мие фризьорката ми ,от кръста на долу се "къпя" и нагоре с мокри кърпи.
Всички сме били така.. :lol: аз можех да се къпя и преди свалянето на конците (защото шева ми бил някакъв специален :roll: )но аз не рискувах.Най-добре е доктора да ти каже кога :)

Страх ме е да се хваля ,но сега гърдите ми нямат нищо общо с това което бяха на втория ден.Започнаха да придобиват красива форма ,което много ме радва
Ааааа виде ли :1203: все по-хубави и по-хубави ще стават :girl_dance:

Stil
22nd October 2006, 12:00
Привет!
Крема за синини и отоци се казва Auriderm K2 Gel.
Махането на конците беше най-безболезнената процедура изобщо. Няма да усетиш нищо, понеже те намазват с едно нещо.
Съветвам те да изчакаш с къпането. Гадно е, обаче може да инфектираш или възпалиш белезите (чуждата имаше нещо подобно), така че наистина изчакай поне докато свалят конците!
А иначе - все по-хубави ще стават! :1203:

Господ здраве да ти дава :lol: А аз в аптеката казах"аураслим" и жената каза че е за отслабване.Умрях от срам. Мерси мерси много точно това е кремчето.Ще отърча да си го купя веднага :lol:
Миленка ти си злато ,миличка :girl_kiss2: Бимбе ,ти май се подиграваш на моето страдание :lol:

ПП Янси мила благодаря ти много много много

Aset
22nd October 2006, 12:22
Stil, моля те като го купиш или друг, който има крема да пише какво съдържа. Чисто и просто ми е любопитно на какъв принцип е.

milena127
22nd October 2006, 12:52
Съдържа:
2% витамин К под формата на нанозоми за предотратяване на зачервявания. Още - вода, пропилен гликол, пантенол, триетаноламин, фитондион, лецитин, карбомер, етоксидигликол, фисфолипиди, аскорбинов палмитат, ретинил палмитат, EDTA, токоферол, токоферилов ацетат.

Малеййй, изпотих се докато ги напиша тия термини. На мен нищо не ми говорят :cry:

Solley
22nd October 2006, 17:56
Здравейте на всички,отдавна чета този форум ,събирам информация,събирам пари :1228: събирам смелост!
Моята операция ще е на 10.11 за увеличаване на бюста 375 кубика,евросиликон-кръгли и изцяло под мускула,Остават ми близо 2 седмици и нещо,но се чудя дали е възможно да изтърпя и една ринопластика-да реша кардинално всичко две в един ден :roll:
На някоя от вас случвало ли е подобно нещо -дали е разумно ?
А и цената би трябвало да падне като са две операции наведнъж!
Как мислите ?

колкото повече си гледам носа ,толкова повече не мога да го гледам :lol: -УЖАСНО Е ТОПЧЕСТ

Renkata
22nd October 2006, 18:02
От моя доктор знам ,че не е желателно,но принципно е възможно.Удължава се времето под упойка за две едновременно,доктора се уморява и се увеличава риска от грешки и куп други работи,за които не се впусна в подробности.Това знам аз,защото така ми отговори като питах за увеличаване на бюст и абдоминопластика едновременно:)

bimbi
22nd October 2006, 18:16
по принцип се намаля цената, най-малкото заради една спестена упойка. аз мислех заедно с циците да си направя липосукция, и Бояджиев ми смъкна 400 евро.

Stil
22nd October 2006, 21:52
Здравей Solley,добре дошла :lol:
Не те съветвам да правиш двете операции на един път,защото и при двете възтановяването не е толкова леко, особено когато имплантите на гърдите ти ще са напълно подмускулно.След операцията на бюста няма да се чувстваш добре поне 4-5 дни,а повярвай ми на мен 2 ми се видяхя безкрайни./Аз съм с надмускулно/Трябва много да се пазиш и т.н.А и болката не е за пренебрегване и при двете интервенции.Аз лично не бих се подложила на такова нещо за нищо на света.А и не всеки хирург който е добър на цици прави хубави носове и обратното.НО това е моето лично мнение.Поинтересувай се и най важното-консултация с хирурга и ще вземеш правилното решение :wink: Желая ти УСПЕХ :!: и да се похвалиш после :lol:

ПП кой ще те оперира???

Solley
22nd October 2006, 22:20
Благодаря ви момичета че се отзовахте толкова бързо!
знаете ли мисля че основния проблем ,който започва да ме мъчи е вманиячаването ..
мечтах ,мечтах за тази операция на бюста ,изпросих кредит ,сега когато е почти постигната трябва да си намеря нова цел -безумие е знам !
Дано утре като се събудя да съм се поозаптила малко :P
Още веднъж благодаря за съветите

Stil
23rd October 2006, 10:39
Споко мила всички сме така.5 год. мечтая за тази операция сега я направих и си мечтая да живея в мезонет :lol:

Stil
24th October 2006, 13:06
Много ми е неприятно да отбележа ,че вече почти никой не пише във форума от около 3-4 дни :( .Дано да е случайно.
Исках да ви попитам кога най-рано може да се прави секс след операцията?? :oops: :oops:

Nikolette
24th October 2006, 14:08
Хе-хе, значи определено вече си добре. :lol:
Ами като :lol: ти махнат конците не ти пречи да правиш секс, но много внимателно. Използвайте мисионерската или лъжички. Да не вземеш да се правиш на ездачка, че отидоха новите цици. Така 1 месец. И никакво дърпане, стискане и мачкане на гърдите през това време. Аз даже си правех секс със сутиена с 1-2 изключения.
:1211: :1210: :1221: Хайде- нежно и внимателно.

Stil
24th October 2006, 14:16
:oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:
Ами, да чукна на дърво засега съм добре,нямам болки и тежест почти не чувсвам,но знам че е рано за хвалене .Конците ще ми ги махат другата седмица в понеделник. :lol:

ПП ЕЕЕЕЕЕ човек да не попита нещо по-така :oops: и веднага се почват картинките :1210: Сега сигурно ще ми излезне име във форума :lol:
Мерси за отговора,че бях започнала да се притеснявам :lol:

Nikolette
24th October 2006, 15:05
:oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:
Ами, да чукна на дърво засега съм добре,нямам болки и тежест почти не чувсвам,но знам че е рано за хвалене .Конците ще ми ги махат другата седмица в понеделник :lol:
Е малко останало. Стилче, ти пък сега да не ми се разсърдиш, душичко- всички си мислим за секс. Аз току що си поръчах бельо от сексшоп :1211:

Chujdata
24th October 2006, 15:09
Абе я се устискай още малко. Освен заради друсането, имаше нещо там с притока накръв и кръвното налягане. Аз моичкия го държах на диета около 20 дни, а после със сутиен до края на втория месец. Аз моите голямо пазане ги пазих, основно за да предотвратя въртенео на имплантанта. Денонощно два месеца със сутиен. Само под душа сутрин за 15 мин. :girl_kiss2:
РР Ти как си?

Yansi
24th October 2006, 15:36
Исках да ви попитам кога най-рано може да се прави секс след операцията?? :oops: :oops:
ми аз започнах със секса още преди да ми свалят и бинта и конците :1252: :lol: ама лекичко и внимателно :wink: ма най-добре е да си питаш доктора :)
...Денонощно два месеца със сутиен.
пп.аз със сутиена откарах 4 месеца денонощно, а сега само спя без него ,имам чувството ,че се е страстнал с мен :lol:

Flame73
24th October 2006, 15:55
Много ме е страх от махането на конците :roll: Боли ли?

НЕ,не боли миличка.При мен беше много приятна манипулацийката....дори ми щръкнаха зърната! :lol: :oops:

Flame73
24th October 2006, 15:57
Исках да ви попитам кога най-рано може да се прави секс след операцията?? :oops: :oops:
Ами аз не устисках,и се емнахме с моичкия на третата седмица...на почивки,интервали....придър айки цицорите да не"изпопадат"...Много смешни ситуации бяха де! :lol: :oops:

Stil
24th October 2006, 20:01
ООООООООООООООООООООООООО О Флейм :lol: ЗДРАВЕЙ :!:
Радвам се да те видя :lol: Ако знаеш колко те мисля тези дни :lol:
РАЗКАЗВАЙ как си :?: Оправиха ли се нещата :?: ...

Yansi ,мила на жена като теб трудно може да се устои :lol:
Nikolette,как ще ти се сърдя,така съм се смялааа :biggrin:

Момичета не си мислете ,че съм луднала без секс.Хич не ми е до това,още не мога да се зарадвам истински ,защото критичния период не е минал.Просто попитах ,защото моя ми пуска някакви тънки намеци :oops: Аз много се пазя.Чак днес се изкъпах и си ги придържах да не паднат докато съм без сутиена :lol:
Целувки на всички- :girl_kiss2: Chujdata- :girl_kiss2:

Флейм да не зачезнеш пак :?: :lol:

Nikolette
24th October 2006, 20:13
НЕ,не боли миличка.При мен беше много приятна манипулацийката....дори ми щръкнаха зърната! :lol: :oops:
AХ ти палавнице... :lachen:

Yansi
24th October 2006, 20:25
... и си ги придържах да не паднат докато съм без сутиена :lol:
Хахахахаха :lachen: и аз правех същото и никой не можеше да ме убеди ,че няма да паднат :lol:

DeSIKOS
25th October 2006, 08:14
Ей Стилче, мнопго пикантна тема си подхванала и ето че всички се отзовахме да помагаме :wink: Аз първите 20 дена не посмях и да си помисля за sex, ама аз съм друг модел жена за мен беше добре дошло!

Stil
25th October 2006, 08:32
От кой модел си душко :roll: :?:

DeSIKOS
25th October 2006, 09:36
От тез за които секса си е просто работа, която трябва да се свърши!

Lady1357
25th October 2006, 10:46
Стил,радвам се че си вече добре.Аз нямах комп. иначе не съм те забравила.Целувки и успешен ден :girl_in_love:

leonessa
25th October 2006, 11:24
От тез за които секса си е просто работа, която трябва да се свърши!
и аз и аз

DeSIKOS
25th October 2006, 11:27
Ура! Значи не съм сама :lol:

Stil
25th October 2006, 14:39
Ура! Значи не съм сама :lol:
Защо така бе момичета??Много са странни за мен вашите думи :roll: Какво означават?Че не обичате секса ли?Може да звучи тъп въпроса ми,но аз наистина не схващам какво искате да кажете :roll:

Лейди здрасти душко :lol: Тъкмо се чудех защо не пишеш,а ти си нямала компютър :lol: Благодаря за милите думи :girl_in_love: Мися скоро да пусна тема за нова срещичка-да се видим и да се наприказваме :wink:

Nikolette
25th October 2006, 14:46
От тез за които секса си е просто работа, която трябва да се свърши!
и аз и аз
СТИЛ, и на мен са ми странни тия думи.
:1242:
Дали пък дамите не си изкарват хляба по този начин щом е работа за тях.
Или пък ако са оттегчени да не го правят, или да сменят партньора, или.... де да знам може би при сексолог.

Renkata
25th October 2006, 15:24
Дали пък дамите не си изкарват хляба по този начин щом е работа за тях.

Ооооо,това много грозно прозвуча :twisted: Тук става въпрос за либидо,не начини за прехрана! Николет,с цялото ми уважение към теб,но не прави такива изводи,сигурно не познаваш лично никоя от дамите за да изказваш подобно мнение :!: :!: :!:

junglegirl
25th October 2006, 15:45
Между другото четох,че уголемяването на гърдите се отразявало драстично на сексуалния живот (и сексуално желание на жените).Кажете на вас как ви се отрази? :lol: :lol: :lol:

Nikolette
25th October 2006, 16:20
Ооооо,това много грозно прозвуча :twisted: Тук става въпрос за либидо,не начини за прехрана! Николет,с цялото ми уважение към теб,но не прави такива изводи,сигурно не познаваш лично никоя от дамите за да изказваш подобно мнение :!: :!: :!:
Изобщо нямах за цел да звуча грозно и съжалявам, че така ви се е сторило. Просто малко английски хумор. Знам, че повечето тук са сериозни жени затова и форумът ми харесва. Но наистина не е хубаво да се гледа на секса като на досадна работа и човек да се насилва да го прави.
Още веднъж пърдон за дебелашката шега :girl_kiss2:

bimbi
25th October 2006, 18:12
Ура! Значи не съм сама :lol:
Защо така бе момичета??Много са странни за мен вашите думи :roll: и за мен са странни, но хора разни, не се учудвайте толкова, няма нищо лошо в това. физиология...
Лейди здрасти душко :lol: Тъкмо се чудех защо не пишеш,а ти си нямала компютър :lol: Благодаря за милите думи :girl_in_love: Мися скоро да пусна тема за нова срещичка-да се видим и да се наприказваме :wink:към 5-10 може би ще се завъртя към София, ще се радвам да се видим. още не мога да кажа със сигурност обаче точните дати.
Лейди и аз се затъжих за теб :girl_kiss2:

blondi
25th October 2006, 18:17
Хайде и аз искам срещичка, много ще ми е кеф да се запознаем :girl_kiss2: И повече ако се завъртят към София ще е супер. :girl_dance:

Excel
25th October 2006, 18:42
:cry:

DeSIKOS
25th October 2006, 20:06
Ооооо,това много грозно прозвуча :twisted: Тук става въпрос за либидо,не начини за прехрана!
Ренка, много си мила, благодаря ти, че имаш добро впечатление за мен :lol: :lol: :lol: . А на хумора на Николет се смях от сърце :lol: :lol:

Stil
25th October 2006, 20:06
Между другото четох,че уголемяването на гърдите се отразявало драстично на сексуалния живот (и сексуално желание на жените).Кажете на вас как ви се отрази? :lol: :lol: :lol:
просто нямаш спиране и само за това мислиш . Ми то с тези масажи !! :oops:
:biggrin: :mrgreen: :lachen:

junglegirl
26th October 2006, 07:28
Аз да ви кажа-откачих :lol: :lol: По цяла нощ сънувам,че имам дупки в гърдите и ходя на консултации да ми пробват различни обеми.Накрая не знам дали не си го избрах насън,но се спрях на 375 :lol: :lol:

Stil
26th October 2006, 07:30
Браво-идеален размер според мен .Нито са малки,нито грамадни :1203:

Nikolette
26th October 2006, 07:45
DА наистина 375 е идеално. . Имай предвид, че при подмяна на имплантите се слага една идейка по-големи, така че остави за тогава 400 или 450. Аз лично втория път ще сложа 350 и малко ще ги повдигна- струва ми се 400 е пределът за мен.
Успех Момиче от джунглата :wink:

Lady1357
26th October 2006, 07:50
5-10 може би ще се завъртя към София, ще се радвам да се видим. още не мога да кажа със сигурност обаче точните дати.
Лейди и аз се затъжих за теб :girl_kiss2:
И аз за вас,сладурки :girl_kiss2: :girl_kiss2: :girl_kiss2:
Бимби,непременно среща,мила.Трябва да празнуваме двоен р.д. нали знаеш :girl_dance:

junglegirl
26th October 2006, 08:03
Благодаря ви,не знам какво щях да правя без вас... :girl_kiss2: :girl_kiss2:

toniksan
31st October 2006, 13:23
Току що си запазих час при д-р Динев за другият вторник :wink:
Много съм развълнувана и очаквам с нетърпение да отида...
Ще ви държа в течение. :roll:

jedira
1st November 2006, 14:16
Цитат:
Това харесва моя мъж :oops: :oops: :oops:
http://www.implantinfo.com/photocenter/visitors/59_photos_breast_implants_carmen/index.html
Не знам как ще ви прозвучи,може би не ми е тук мястото ,но дали правят обратната операция?Цял живот изглеждам като втората снимка а бих предпочела другата.Май всеки иска това,което няма.

milena127
1st November 2006, 14:27
Току що си запазих час при д-р Динев за другият вторник :wink:
Много съм развълнувана и очаквам с нетърпение да отида...
Ще ви държа в течение. :roll:
Ще чакаме! Успех!