PDA

View Full Version : Контролен преглед


sladkatony
2nd October 2006, 15:33
Здравейте, момичета !
До сега не ми се беше случвало (а вече са минали 7мес. от операцията) но днес ми се обадиха от клиниката на д-р Н. Георгиев и любезно ме поканиха на контролен преглед. Някой от вас получавал ли е подобна покана :roll:

Beauty
2nd October 2006, 15:34
:D

sladkatony
2nd October 2006, 15:37
И аз така си помислих... за това ви питам вас или аз съм единствената "с привилегии" 8) даже се съгласиха да ме приемат в събота :roll: когато на мен ми е удобно :)

Beauty
2nd October 2006, 15:43
:wink:

Lady1357
2nd October 2006, 16:01
И аз имах обаждане.Казаха ми,че е за всички пациентки от началото на годината.

milena127
2nd October 2006, 17:46
Това е много добра инициатива. И при мен минаха 7 месеца и все се каня да отида на контролен преглед. Май скоро ще го направя.

Stil
2nd October 2006, 21:40
:1203: :1203: :1203: Да не би нашия любим форум да има принос за това... :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
На това му се вика акула в бизнеса :lol:

danitta
2nd October 2006, 22:09
И на мен ми се обадиха за контролен преглед. Акула ,или не има подход към клиентите.

Excel
2nd October 2006, 22:27
:cry:

Stil
3rd October 2006, 00:19
Акула ,или не има подход към клиентите.

И аз това казвам бе душко :lol:

Invisibles
3rd October 2006, 07:09
И аз искам безплатни импланти! :girl_in_love: Дано и за мен останат. :lol:

П.П.Stil,много ти е готин аватара. :wink:

Stil
3rd October 2006, 07:19
П.П.Stil,много ти е готин аватара. :wink:
Благодаря :lol: Аз бях с едно тигърче ,но с ужас установих ,че се повтаряме с един батко :lol: тука във форума и сега съм Рошко :lol

Chujdata
3rd October 2006, 08:15
Аз ходих на контролен преглед на 1 м., на 3 м., на 6 м. + ехограф и сега ще отида само ако имам проблем. Иначе ехограф на 6 м. задължително. Моят хирург ми е обяснил кои са обезпокоителните признаци, за които си заслужава да се мъкна до София. Ако поискам през 5 мин. ще ме преглежда, но смятам, че е излишно. И без това ми идва в повече това ходене по лекари, както мразя :lol:

veselana
3rd October 2006, 08:21
Някой от вас получавал ли е подобна покана :roll:

Мен не са ме викнали още :? Мойта приятелка също е пациентка на Н.Георгиев (оперира се май месец) , но и тя няма покана :? Нищо де, аз мисля да се самопоканя :lol: и без това не съм била в новата клиника

blondi
3rd October 2006, 08:52
Когато станаха 2 седмици от махането на конците трябваше да отида на контролен преглед. Тогава аз му звъннах (на Н. Георгиев) да се уговорим в колко часа и той ми каза, че може и по-късно да ми звъне секретарката, защото е извадила документите на оперираните, които имат нужда от контролен. Мисля, че това е практика при него.
Утре и аз ще ходя на преглед, става един месец от операцията ми. :D :D :D

junglegirl
3rd October 2006, 09:53
Мисля, че това е практика при него.


Добрите навици са много важни
:shock: