PDA

View Full Version : Силикон и фитнес


Legally Blonde
13th October 2006, 11:09
Здравейте момичета!!! Въпреки, че в отделните теми сте споменавали колко време след операция на гърдите сте се върнали към ежедневните си занимания, в т.ч и къмв фитнеса, искам да поставя нова тема - след колко време се върнахте в залата (или към практикуване на любимите си спортове? Как тренирахте в първите месеци - имаше ли "забранени" упражнения, използвахте ли пътека, кростренажор или само карахте колело? Треньорите в залата бяха ли подготвени да тренират тунингована дама?
Бившата ми инструктурка по фитнес имаше силикон 2 по 500 кубика и ми сподели, че първата година след слагането е карала колело, тренирала е крака и е ходила на ниска степен на пътеката, а горната част на тялото плюс интензивната аеробика я е започнала след 8 месеца от операцията.

polincheto
13th October 2006, 11:15
Това е много хубава тема:) аз преди операцията тренирах усилено йога и сега се чудя кога мога да я почна пак,защото както ви е известно в йогата се правят доста движения с ръцете,а и моята операция е точно с разрез под мишницата.Ще съм много благодарна ако има момичета които са наясно кога може спокойно да започна отново да тренирам:)

Yansi
13th October 2006, 11:30
Тук докторите казват ,че след 3-ия месец не е проблем да се тренира активно горната част, защото се смята ,че това е времето през което имплантите са се фиксирали.В чужбина обаче до 3-ия месец едва ли не им мерят колко тежки са дамските им чанти и дигат луди скандали ако са около 1 кило :shock: :D Та и на мен ми казаха ,че ще е най-добре да изчакам повече време 6-8-12 месеца и аз така и направих ,започнах да тренирам горната част година по-късно, а до тогава правех основно кардио упражнения и по малко крака :)

bimbi
13th October 2006, 11:39
аз чак сега започнах с фитнеса, на 2 ноември ще стане 1 година от операцията ми. може да казват че след 3-я месец няма проблеми, ама като гледам на bel на 4-я й се е разместил импланта...явно трябва да се пазим повече :?

Legally Blonde
13th October 2006, 11:42
А проблем ли е да тренирате долна част - примерно бягане на пътека - 8 км/ч, кростренажор, степер...?

Yansi
13th October 2006, 11:48
А проблем ли е да тренирате долна част - примерно бягане на пътека - 8 км/ч, кростренажор, степер...?

Бягането не става, защото гърдите бая се подрусват ,а това хич не е добре, кростренажора също не е става, степера по може.
На пътеката може да се ходи с умерено темпо, пак се изгарят калории :)

bimbi
13th October 2006, 11:49
бягане и скачане лекаря ми забрани, заради друсането. докато се закрепят имплантите. ама кога става това...? както писах по-горе, явно не е към 3-я месец :roll:

Renkata
13th October 2006, 11:53
:1246: Май трябва да забравя за гребния тренажор поне половин година...Какво ще препоръчате за първо време?

Legally Blonde
13th October 2006, 11:55
Ясно - една година без активна аеробика и ще стана по-кръгла от кръглите импланти, които съм си харесала. Явно ще е голям глад!!! А бях чела изказване на Маги Вълчанова, че едва ли не на 2-я месец след операцията си вече тренирала тежко ... То бива изхвърляне, ама чак пък толкова.....

polincheto
13th October 2006, 11:57
На мен лекаря ми каза че след първия месец мога да правя упражнения само за долната част на тялото,а вече след втория и за горната :? но мен нещо ме е страх и май ще почна по-късно,въпреки че тялото ми така беше свикнало на спорт че сега за 2 седмици така се отпуснах 4е....ужас,незнам после как ще отслабвам :) мислех си да ходя на целутрон,нали няма да има проблем,момичета,няма да им стане нещо на силиконките от тока нали? :D

bimbi
13th October 2006, 11:59
от тока не съм чула да им става нещо, само не ходете на вибросауна ли кво беше там...абе сякви уреди с инфраред, щото наистина можело да стопи силикона, питах доктора :roll:

Renkata
13th October 2006, 11:59
:P Е няма на циците да си правиш процедурата :)))Сигурно няма проблем за целутрон...къде е задника,къде са циците :lol:

polincheto
13th October 2006, 12:01
Ще пробвам и ще ви кажа :D

sladkatony
13th October 2006, 12:02
:P Е няма на циците да си правиш процедурата :)))Сигурно няма проблем за целутрон...къде е задника,къде са циците :lol:
За целутрона сигурно няма проблем, ама вибросауната те покрива чак до гушката. Вярно е, че може да се ползва и без инфраред, ама то товава по-добре ( и по-евтино) да отидеш на обикновенна парна баня

DeSIKOS
2nd November 2006, 12:35
Мили дами, първо извинявам се че Ви връщам към вече обсъждана и малко позабравена тема, но смятам че също така много важна за голяма част от Вас! Сигурна съм, че тук сме се събрали все жени с големи претенции и уважаващи себеси иначе не бихме хвърляли толкова усилия и средства за да изглеждаме добре! Мисля че тук е тамата в която искам да споделя моите страхове и опасения относно външния си вид, моля всеки който знае нещо по въпроса или има моя проблем ми помогне! Спортувам откакто се помня и на мен дългото бездействие ми се отразявя много, ама много зле. Само аз ли съм почнала с фитнеса толкова рано, едва изчаках да минат 20 дни от операцията и се нахвърлъх върху уредите. Обявила съм война на целулита, а тя не става без помоща и на аеробика или други подобни дейности. КОГА ДА ПОЧНА С АЕРОБИКАТА!!! Моята докторка ми отговаря много уклончиво на този въпрос, действително ли тя ще бъде табу за мен в близките години. Моля кажете как поддържате фигурите си, знам че го правите иначе не бихте искали да изгклеждате така перфектни! Посочете други алтернативи, например плуването ставали?!Абе с една дума, как се поддържате и колко време след операцията! Целувки на всички

Nikolette
2nd November 2006, 13:36
DESIKOS, не бързай! Нека мине поне 1 месец и тогава лекинко. Първо на велото няколко пъти, после включи упражнения за крака и така до втория месец. А АЕРОБИКАТА НЕ ТИ ЯПРЕПОРЪЧВАМ- С ТОВА СКАЧАНЕ. :roll:

Stil
2nd November 2006, 13:46
Ами силикон и :1210: :?: :roll: :lol:
Тамън си сложих цоци ,а мъжо ми ще избяга , :oops: :oops: защото не му давам да ги "види":oops:

Yansi
2nd November 2006, 13:52
Аеробиката с това подскачане най-рано каде 6-ия месец и то с яко стегнат сутиен за да не ти се друскат придобивките :lol: Сега можеш да караш велоаргометър, степер, или да ходиш на пътека.

Ами силикон и :1210: :?: :roll: :lol:
E айде де, можеш вече :lol: ама полекичка :wink: и със сутиен! :girl_haha:

Stil
2nd November 2006, 13:54
Монашески секс :lol: Но мога поне да си сваля чорапите и това е нещо все пак :biggrin:

Lady1357
2nd November 2006, 13:57
Всичко ще е наред.Само не бързай. :lol:

DeSIKOS
2nd November 2006, 15:21
Благодаря Ви момичета, жалко че моята аеробика отива по дяволите до първите 6 месеца, но наистина ще Ви се доверя и няма да бързам, а и радвам се че която и тема да подхванем винаги стигаме до ...как да кажа sex

Chujdata
2nd November 2006, 15:26
Аз пък се радвам, че се радваш :wink: :girl_kiss2:

DeSIKOS
2nd November 2006, 15:36
Ee сладуранка, много целувки и на теб!

Nikolette
2nd November 2006, 15:51
от тока не съм чула да им става нещо, само не ходете на вибросауна ли кво беше там...абе сякви уреди с инфраред, щото наистина можело да стопи силикона, питах доктора :roll:

Aми аз преди си ходех на инфраред сауна. Сега няма ли да мога повече? :cry:

sladkatony
2nd November 2006, 15:54
Aми аз преди си ходех на инфраред сауна. Сега няма ли да мога повече? :cry:
Инфраред - Не, няма да можеш и на мен ми забраниха :cry:

Stil
2nd November 2006, 16:02
Може ли да си мажа раните с натурален ,домашно приготвен екстракт от невен ,за да ми заздравеят по-бързо :?: :roll:

Chujdata
2nd November 2006, 16:09
Абе я по-хубаво недей. Иди при Динев и му поискай от вълшебното кремче. Ще ти го изцърка в една спринцовка и ти ще си църкаш на цицките :lol:

Excel
2nd November 2006, 18:07
Какви са тези ваши тайни ? :1246:

Chujdata
2nd November 2006, 18:20
Няма тайна, просто аз имах проблем с моя белег, защото се изкъпах веднага след операцията, въпреки забраната. Та Динев ми даде някакъв крем за бързо зарастване, който е в голяма туба и затова ми го сложи в спринцовка.

Нали ми знаеш стила:lol:

Excel
2nd November 2006, 18:35
Знаех за този случай и предположих , че е това . :wink:

milena127
2nd November 2006, 23:46
Да и аз получих от хубавото кремче в една тубичка:)

Flame73
3rd November 2006, 15:40
....крем за бързо зарастване...
Здрасти! :lol:
Знаеш ли наименованието на това кремче?Освен за бързо зарастване,дали ще е полезен и при проблемно такова на белези?
:roll:

Chujdata
3rd November 2006, 16:25
Не мило, нали ти казвам че беше в една голяма туба, която той си носи и ми отсипа в спринцовка. Наистина е много бързодействащ, защото моят белег беше отворен и сълзеше. Иначе си е такъв лилав поне до края на 1-ия месец, , когато и можеш да почнеш мазането с крема за белези. Доколкото си спомням кремът си го носеше от Франция, и не може да се купи от тук. Аз исках да си го взема и за други рани, но май така ми обясни.

kassi_k
7th November 2006, 20:16
предполагам става дума за zeraderm, на мен ми казаха да забравя за контратубекс

Excel
7th November 2006, 20:22
:cry:

kassi_k
7th November 2006, 20:27
благодаря! ще се възползвам от съвета.

Stil
8th November 2006, 08:53
Аз пък съм доволна от контартубекса . и защото вече .
Контратубекс е за релефни белези и доколкото знам не се препоръчва за белези като нашите :roll:

Aset
8th November 2006, 08:58
Аз пък съм доволна от контартубекса . и защото вече .

Контратубекс е за релефни белези и доколкото знам не се препоръчва за белези като нашите :roll:
Абе те според някои лекри всчки са за релефни блези и даже можели да предизвикат нежелано хлътване на белега, ако се прилагат без нужда. Т.е. предлагат да се види ще се оформя ли прекалена тъкан и тогава да се прилагат. Ама аз до сега не зная на някой да му е хлътнал белега от крем против белези. Знам такива, на които не е подействал.

bimbi
8th November 2006, 09:25
Динев ми каза, че е виждал разяден от Контратубекса белег до такава степен, че са се показали дори конците. Каза ми да не го използвам в никакъв случай.
а Бояджиев след операцията като го питах с какво да се мажа, каза "С нищо" :shock: защото понякога тия кремове за белези вместо да помагали, правели голяма беля. може би е имал предвид това, което ми каза Динев. и наистина без да съм се мазала с нищо, белезите ми са доста тънки и малки. все пак си купих Зерадерм, ако могат да изчезнат напълно няма да е зле, въпреки че въобще не ме притесняват и в тоя си вид.

Stil
8th November 2006, 10:01
Да ина мен така ми каза Динев за Контратубекса :roll:

Chujdata
8th November 2006, 10:28
предполагам става дума за zeraderm, на мен ми казаха да забравя за контратубекс
Не не е нито единия от тях, този не е за заличаване на белези, а за лекуване на рани.

DeSIKOS
8th November 2006, 12:01
Да се включа и аз относно темата за мазане на белези, и на мен Калкова ми каза да не се мажа с нищо, а само с едно кремче на Авен, не знам дори за какво е, но не е против белези! Все пак на пипане белега ми е целия на малки възли, не знам при Вас така ли е!
А сега по темата, от днес почнах аеробоката с два сутиена, бюста ми беше здраво стегнат и въобще не се тресеше, ами това е, не можах да издържа, ако не друго поне на практика ще се разбере дали действително е вредно да се играе аеробика 45 дена след операцията! :wink:

sladkatony
8th November 2006, 12:04
ако не друго поне на практика ще се разбере дали действително е вредно да се играе аеробика 45 дена след операцията! :wink:
Че кому е нужно подобно доказателство :roll:

DeSIKOS
8th November 2006, 14:53
Ами хора с различни предпочитания и желания! Мен това ме интересува и за това пиша!

Raia
8th November 2006, 16:32
ако не друго поне на практика ще се разбере дали действително е вредно да се играе аеробика 45 дена след операцията! :wink:
Че кому е нужно подобно доказателство :roll:
Че кой пък говори за доказателства, тук става въпрос за теория и практика, ето Деси примерно е решила да експериметира в/у себе си:)

sladkatony
8th November 2006, 16:35
Че кой пък говори за доказателства, тук става въпрос за теория и практика, ето Деси примерно е решила да експериметира в/у себе си:)
Да, така е ! Аз въобще не споря, а питам кому е нужно да си рискува здравето ? Но всичко е въпрос на личен избор, щом и е толкова неудържим порива за аеробика - нека си я практикува :!:

DeSIKOS
8th November 2006, 18:53
Първо много е важно да уточня, че съм разбрана не правилно, аз съвсем не съм някоя лекомислена авантюристка, да подлагам на тест собственото си тяло за да спомогна пластичната медицина! Моето беше в кръга на майтапа, ама както и да е :)

Excel
8th November 2006, 19:37
Темата стана малко двустранна , но все пак - на какво мнение сте - кое лекува белезите - времето или лекарството ? Бях писала за бузката на едно детенце - ами като спряха зерадерма - белега се отвори .

Yansi
9th November 2006, 00:51
кое лекува белезите - времето или лекарството?
аз залагам повече на времето без да подценявам кремовете, и без да очаквам чудеса от тях.

Chujdata
9th November 2006, 11:05
Точно, Янси е права. Аз се мазах 3 месеца само и белезите ми са невидими, но не знам от какво е резултат това. Зависи от кожата, според мен.

Stil
9th November 2006, 13:15
кое лекува белезите - времето или лекарството?
аз залагам повече на времето без да подценявам кремовете, и без да очаквам чудеса от тях.Точно, Янси е права. Аз се мазах 3 месеца само и белезите ми са невидими, но не знам от какво е резултат това. Зависи от кожата, според мен.
Прави сте дами.Всичко зависи от типа кожа и от раната -как заздравява.При по-тъмна кожа белезите се заличават по-лесно според мен.Кремовете за белези нямат тооолкова голямо значение .Времето заличава белега ,а крема помага ,но не е основното :roll:

Beauty
9th November 2006, 13:33
:?

Flame73
9th November 2006, 15:45
Ами хора с различни предпочитания и желания! Мен това ме интересува и за това пиша!
Уау! :D
На кои уреди тренираш,Деси?

DeSIKOS
9th November 2006, 22:59
Ей, пусто женско любопитство :D аз тренирам, ама и много подбирам :D

Flame73
10th November 2006, 13:57
Ей, пусто женско любопитство :D аз тренирам, ама и много подбирам :D
Окей,не ми казвай....:? аз питах за фитнес уредите....Ама то пусто женско подсъзнание.... :1351:

DeSIKOS
10th November 2006, 15:05
Как няма да ти кажа бе, ще ти кажа, ако наистина те интересува имам една четиридневна програма, която е убиец, сигурна съм че за 2 месеца тренировки всяко дупе ще е като на аватара на Бенджи! :D Аз вече втора седмица работя по нея и има ефект! :)

Nikolette
13th November 2006, 10:09
Momичета, въпросът ми не е точно свързан с фитнес, но не ми се прави нова тема за такова нещо.
Може ли да се ходи на сауна, когато си с импланти ?
Питам, защото смятам да си монтирам душ-кабина в къщи от тези парните. А то си е нещо като сауна. Та се чудя- няма ли да им навреди на цоците това нещо :lol:

http://vicard.911.bg/a2/offers.asp?p=1330535

Flame73
13th November 2006, 14:19
Как няма да ти кажа бе, ще ти кажа, ако наистина те интересува имам една четиридневна програма, която е убиец....
Инструктор ли ти я изготви тази програма?
Следв.седмица като мине 20дни от реоп.ми да я почвам,че започнах да "оформям" дупе,баджаци,че и коремче... :oops: :lol:

Stil
13th November 2006, 15:07
Momичета, въпросът ми не е точно свързан с фитнес, но не ми се прави нова тема за такова нещо.
Може ли да се ходи на сауна, когато си с импланти ?
Питам, защото смятам да си монтирам душ-кабина в къщи от тези парните. А то си е нещо като сауна. Та се чудя- няма ли да им навреди на цоците това нещо :lol:

http://vicard.911.bg/a2/offers.asp?p=1330535
Сладката Тони каза ,че може само да не е инфраред :roll:

kassi_k
13th November 2006, 15:17
зравеейте отново, бях се позагубила малко защото в софия ми минава много бавно времето и отскочих до провинцията. Какво може да им направи инфраред на циците? аз като ще минавам границата на скенера це се види ли че със с цици? Ужас!

sladkatony
13th November 2006, 15:44
Сладката Тони каза ,че може само да не е инфраред :roll:
Благодаря Стилче, че ме цитира !
И това не е само мое твърдение, потвърдено е и от доктора на Бимби
Инфрареда топял силикона :1246:

Nikolette
13th November 2006, 17:15
Значи моя д-р :lol:
Няма да му се обаждам за глупости на човека.
Много ме зарадвахте с тази информация момичета- отдавна мечтая да си го купя това чудо :lol:

Stil
13th November 2006, 22:33
Сладката Тони каза ,че може само да не е инфраред :roll:
Благодаря Стилче, че ме цитира !
И това не е само мое твърдение, потвърдено е и от доктора на Бимби
Инфрареда топял силикона :1246:
:lol: :lol: :lol:

stilna_mlada
21st January 2008, 16:43
И да се върнем пак на фитнеса....
Мисля, че има значение дали имплантите са поставени под или надмускулно. Аз съм подмускулно и тренирам за долна част на тялото от 9-тия ден след операцията със покачване на натоварването- никакви проблеми. Но вече 3-ти месец след операцията, и в момента, в който се опитам да направя нещо за бицепс, трицепс или гръб имам чувството, че циците ми ще гръмнат или ще ми се качат на врата. Страхувам се, че вече никога няма да мога да направя пълноценна тренировка на цялото тяло. Моля, който има опит в това и е с подмускулни да каже нещо по въпроса!

Valenta
22nd January 2008, 07:17
Ами аз какво да кажа,като работих преди горна част с много тежко?Сега не мога да играя нити бицепс и трицепс,нито рамена....Ама какво да се прави-която иска цици,ще се сбогува с мускулите...

stilna_mlada
22nd January 2008, 09:34
Какви килограми- аз пробвам с 10-15кг и мускулът на гърдите ми подскача. Като имаш предвид, че правя упражнения за трицепс, бицепс и гръб. Опитвам се да изолирам движението, но не става. Винаги натоварвам, макар и леко гръдния мускул.

susi
22nd January 2008, 12:52
И аз не можах да издържа, че започнах да се чувствам като мекица :cry: и на 14 ден след операцията реших да започна лееекинко с тренировките.Само велоергометър и степер засега.А с горната част като гледам-доста ще поизчакам, да не вземе нещо да им стане на циците :lol:

stilna_mlada
22nd January 2008, 14:28
След всяко физическо натоварване, в което гръдните ми мускули са участвали веднага усещам, че имплантите ми са се качили по-нагоре и гърдата отдолу ми е леко изпразнена. Респективно и формата на гърдите се влошава. Но радостното е, че после се връщат в изходно положение.

aniK
22nd January 2008, 23:11
Аз си мисля, че лявата ми гърда се оформя по-бавно точно з'то мускупът ми е по-натоварен. Сега без да се усещам помръдвам с мускул като културистка (или като Луи дьо Финес в един от неговите филми :D ). Представям си, ако тренирах горна част на тялото. Мисля, че поне 6 месеца ще се пазя, само от кръста надолу ще тренирам.

stilna_mlada
23rd January 2008, 16:56
И на мен едната ми гърда се оформя по-бавно. И не знам дали ще се уеднаквят изобщо. Но не бива да издребнявам. Това само аз си го виждам.

Valenta
24th January 2008, 08:05
Гръдите мускули участват във всяко движение с ръце.Било бицепс или гръб,все се натоварват дори и леко.Затова тренирайте за сега само долна част....Все пак не сте мъже и една почивка от кръста нагоре няма да е пагубно за тялото.Важното е коремчето,дупето и бедрата.

stilna_mlada
24th January 2008, 09:21
Ами така ще правя явно!

susi
25th January 2008, 13:25
И аз. Аз правя вело и степер пет поредни дни и се чувствам добре-днес е 18 ден от операцията. Малко със страх тръгнах в залата, но виждам , че има и други, че и по отрано почват, така, че...

Desi82
26th January 2008, 16:33
Здравейте! Аз съм подмусколно и 2 седмици след операцията моята докторка ми каза, че няма проблем да тренирам на кростренажор, но аз не използвах ръцете и си слагах освен сутиена и стягащата лента от операцията. Един месец след операцията ми позволи и фитнес, но аз започнах интензивно да тренирам горна част на тялото след 7 месеца и вече 3 месеца така. Не чувствам никакво неудобство.

stilna_mlada
27th January 2008, 09:06
Деси, голямо успокоение за мен! А не усещаш ли, че имплантите ти застават по-високо след тренировка?

Desi82
27th January 2008, 10:21
Ами не, стоят си на едно и също положение. :D Забелязала съм единствено когато правя коремни пресни с повдигане на краката, че гърдите ми леко се напрягат и съответно повдигат, просто защото тежеста е върху ръцете. Но това в никакъв случай не ми е неприятно.

stilna_mlada
27th January 2008, 11:39
А правиш ли упражнения за гръден мускул?

Desi82
28th January 2008, 09:27
Да засега правя 3 вида упражнения, но с по 3-4-5кг и на уреда за гърди с 2 плочки. Все пак трябва да се внимава. :D

Valenta
28th January 2008, 10:15
Деси,защо изобщо играеш за гърди?Вместо да си губиш времето с тези три упражнения,наблегни на глутеусите(седалищите мускули).Давам ти съвсем приятелски и професионален съвет.Разбира се ти решаваш!

Desi82
28th January 2008, 13:57
Да, хубав въпрос. Но аз съм на мнение, че като се тренира, трябва да се натоварва всеки мускул т.е. цялото тяло и да не се пренебрегва дадена част пък било то и тунингована. Само по себе си всяко едно упражнение натоварва и други мускули. Аз ходя 3 пъти седмично на фитнес, като във всеки отделен ден натоварвам определени мускули и се получава, че гърди тренирам един път седмично, повечето време отделям за кардио, коремни преси и т.н. През останалите дни тренирам само 30мин. на кростренажор вкъщи. Забелязвам, че откакто тренирам/т.е. от 3 месеца/ горната част на тялото ми се оформя много добре. Долната част си е добре, само се поддържам, че през тези зимни месеци човек е склонен да натрупва. :D

aniK
28th January 2008, 21:58
Аз бих послушала съветите на sexy007 :wink:
Аз днес си направих страхотна тренировка ... от кръста надолу :cool: Малко ми е гадно, че не мога да се напъна хубавичко, но...ще чакам :(

Valenta
29th January 2008, 07:55
Момичета,отдавна съм спряла да давам съвети относно тренировките.Преди казвах кое е правилно,а си правят каквото си знаят.Както казва един колега Янислав Тачев(европейски и световен шампион)-всеки в Бг разбира или от футбол или от фитнес... :lol:
Аз понеже си ви обикнах ще дам няколко съвета:
1.Отделете два пъти седмично за долна част на тялото като клекове с щанга,напади,разгъване на машина за предна част,сгъване на машина за задна част и наклони с дъмбели(питайте инструктора в залата за това упражнение).Казва се"добро утро".Велоергометъра го оставете за кардио след тренировка за краката.Около 30 мин.Не ми се обяснява защо.За сериите индивидуално за всеки,но около 3 работни е достатъчно.
2.Отделете поне една тренировка за горна част като наблегнете на рамената.Много е важно една жена да има хубави и оформени рамена.А и с хубав бюст е просто завършек...За бюста забравете.Е,може да играете само вътрешна част гърди т.е разтваряне или машина или дъмбели.Ох,унесох се..Ако има нещо питайте.Мога да ви отговоря,но само на момичета от нашата компания-на тунинга.Не искам да ви прозвучи нескромно,но съм много на ясно с тренировките :lol: .Многократна републиканска и европейска шампиока съм по фитнес.Гордея се с това защото с много много труд съм постигнала това.

Desi82
29th January 2008, 11:14
Здравей Секси! Първо искам да кажа, че аз ваобще не съм професионалистка и тренирам само за тонус и стягане с леки тежести. Напълно съм съгласна със съветите ти.Общо взето и аз изпълнявам тези упражнения за които пишеш, но си ги разпределям по друг начин като наблягам на кардио. Тези за гърди-разтваряне на дъмбели или машина и аз правя+ още едно-избутване на дъмбели/4-5кг/от наклонена лежанка. Не мисля, че прекалявам. Искам и още нещо да те попитам. Аз отдавна търся професионално мнение по въпроса и бих се радвала да ми отговориш защо ваобще не трябва да се тренират силиконовите гърди? Благодаря ти предварително! :D

gaby1704
3rd February 2008, 10:36
Здравейте момичета, искам да ви попитам как стои въпроса с коремните преси и силикона? На три седмици съм от операцията ми и мисля да започвам лека полека фитнес.

Valenta
3rd February 2008, 15:56
Рано е за кореми преси!Трябват поне два месеца.При вдигане на тялото за горна част се натоварват гърдите,а за долна част да не говорим.Изчакай малко още.Храни се по-малко особенно вечер.Корем се прави не само с коремни,а и с диета. :wink:

gaby1704
4th February 2008, 09:05
Благодаря ти sexy, беше ми важно да го знам. Аз по принцип не вечерям, ограничавам се. Гледам последното ми хранене да е до 17ч. :roll: Проблемна зона ми е корема.

еМ ДжИ
13th February 2008, 14:50
Здравейте! Искам да попитам, аз имам по-специална операция от вашите, местен ми е мускул от гърба и е сложен отпред, свързан е с един кръвоносен съд, за да държи импланта на гърдата (едната), операцията ми беше през септември, преди 1 месец (януари) започнах да тренирам - карам по 30-40 мин на ден кростренажор и два пъти в седмицата ходя на гимнастика. Там правим упражнения за всяка част от тялото, но напоследък наблюдавам странно напрежение там, където ми е операцията... Та.. въпроса ми е - ако някой знае - възможно ли е да има опастност от скъсване на този кръвоносен съд, който захранва мускула? Като имате предвид, че за ръце работя с 2 кг и правя съвсем малко упражнения. Защото усещам едно опъване , но незнам какво е, а ще ходя на преглед чак след месец, но дотогава не искам да спирам да тренирам, тъкмо постигнах някакви резултати. ..

sibi
13th February 2008, 15:33
еМ ДжИ, непременно се обади на доктора си и питай! Не си прави експерименти!

еМ ДжИ
13th February 2008, 15:41
Питала съм и ми казаха, че мога всичко да правя, още не ми е поставен импалнта, през април ще го слагат, засега съм с експандер само - балон за разширяване на кожата. И даже ми препоръча лекарката да не нося никакъв сутиен, за да може да се заршири кожата... но въпреки това се страхувам. А и не мога да и се обадя, защото тя е доста ... особена... и без това след 2-3 седмици ще ходя при нея на преглед... Ще питам тогава.

fani_83s
27th July 2008, 21:14
Момичета, здравейте и в тази тема :D Вчера стана точно един месец от операцията ми и исках да ви попитам дали мога да правя някакви леки упражнения - например въртене на колело, качване на стълби и коремни преси за долната част на корема /от тези, които лежиш и си вдигаш краката :lol: / И един малко смешен въпрос - аз си танцувам без проблем, ама не съм сигурна дали е правилно да го правя все още :roll:

aniK
28th July 2008, 06:15
Колелото и стълбите не би трябвало да са ти проблем, коремните преси ги пробвай и сама ще усетиш дали напрягаш гърдите. За танците - задължително със сутиен. Пази се!!!
Аз съм на 8 месеца от операцията и гърди и гръб не мога да тренирам :( Хайде гърдите ги забравям, но и за гръб като се напъна, имплантите ми се повдигат изместват настрани :(

gaby1704
28th July 2008, 09:58
Искам да споделя, че аз ходя на фитнес от първия месец. Карах колело, вървене на пътека, тренировка крака. След втория започнах и ръце. А след третия започнах да тичам по-малко. Но ходя стегната на фитнес - със спортния сутиен и лентата задължително си я слагам като бягам.

fani_83s
28th July 2008, 12:43
мерси много :lol:

fani_83s
28th July 2008, 15:27
а масажите едни и същи ли са независимо от поставянето на импланта?

diastemma
6th September 2008, 17:12
За джогинг даже жените без импланти ТРЯБВА да слагат спортен сутиен (не просто потниче, а як затворен ластичен сутиен), иначе рискуват гърдите им да увиснат.

buba-77
11th October 2008, 10:33
Я сега вижте упражнението (http://vbox7.com/play:dfb58887) :D

Excel
11th October 2008, 14:44
Прилича ми на танца с хлебчетата . :lol:

aniK
16th October 2008, 11:32
Момичета, връщам тази стара тема, за да се похваля: от една-две седмици нямам никакъв проблем да правя упражнения за гръб и гърди. Минаха 10 месеца от операцията. Доскоро имплантите ми скачаха доста неприятно нагоре, когато правех опити за тези упр-я. Сега спокойно си правя лицеви опори и си дърпам скрипец. Явно е трябвало време :D

Марулка
16th October 2008, 11:34
:bravo: на нашата фитнес мацонка....... :lol:

Benti
19th October 2008, 14:16
Прилича ми на танца с хлебчетата . :lol:

Не се бях смяла така отдавна :2055:

liuskata8305
21st October 2008, 10:47
:lol: яко е много :lol:

franchi
19th November 2008, 16:35
Момичета от утре тръгвам на фитнес :2013:
Минаха два месеца от операцията :naked: и смятам да ходя да стягам от кръста надолу че не мога да се гледам в този вид.

Babri
19th November 2008, 18:19
И аз вече ходя на фитнес,но тренирам само долната част на тялото.

Не че има проблем да работя за ръце и гърди,тъй като мина повече от година от операцията ми.

Divinemouse
19th November 2008, 20:49
И аз вече ходя на фитнес,но тренирам само долната част на тялото.

Не че има проблем да работя за ръце и гърди,тъй като мина повече от година от операцията ми.

Давай мацка че ще идвам на уроци :lol:

Babri
19th November 2008, 21:06
Давай мацка че ще идвам на уроци :lol:

Нямаш проблем,мацо :girl_in_love: