PDA

View Full Version : Може ли да съм постигнала обратен ефект


lionche
14th March 2005, 11:57
На 20 съм,177/59,ходя от 2 месеца на комбинирана гиманстика,и наистина знам,4е ефектите идват бавно,но аз вместо да сваля кг,ка4их,щото бях 57,а наистина играя поне 2 пъти в залата гиманстика и още поне 3 пъти вкъщи по 1 час комбинирано с Тае бо,(което го играя от филмчетата които съм си свалила).Правя поне по 200 коремни преси и нещо явно не правя както трябва,защото гледам и да се храня разумно и умерено,не ям мазни храни и гледам да избягвам(но не мога още напълно)сладките работи,въобще не ям тестени работи,да не говорим за друго освен пиле6ко месо>Оба4е съм ка4ила-а пък наистина виждам по дерхите си най-ве4е дънките,4е са ми отпуснати.Кое не му е наред на режима ми?
А и ако някой може да ми каже линк откъдето да си сваля филм4ета с йога,щото от оби4айните сайтове като дата.бг няма такива:)
мерси предварително

Теди
15th March 2005, 14:35
Здравей, доколкото съм запозната мускулите тежат повече от мазнините, така че качването може да се дължи на това, още повече щом го усещаш по дрехите си :) Успех

Милко Георгиев
16th March 2005, 10:38
Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.На 20 съм,177/59,ходя от 2 месеца на комбинирана гиманстика,и наистина знам,4е ефектите идват бавно,но аз вместо да сваля кг,ка4их,щото бях 57,а наистина играя поне 2 пъти в залата гиманстика и още поне 3 пъти вкъщи по 1 час комбинирано с Тае бо,(което го играя от филмчетата които съм си свалила).Правя поне по 200 коремни преси и нещо явно не правя както трябва,защото гледам и да се храня разумно и умерено,не ям мазни храни и гледам да избягвам(но не мога още напълно)сладките работи,въобще не ям тестени работи,да не говорим за друго освен пиле6ко месо>Оба4е съм ка4ила-а пък наистина виждам по дерхите си най-ве4е дънките,4е са ми отпуснати.Кое не му е наред на режима ми?
А и ако някой може да ми каже линк откъдето да си сваля филм4ета с йога,щото от оби4айните сайтове като дата.бг няма такива:)
мерси предварително
Качила си, защото си яла повече калории. Не си ги усетила, но са факт.
Коремните преси и 2000 да ги направиш, ефектът ще е същия. Прави по-друдни упражнения за корем и лимитирай бройката на 10. Аз дори я лимитирам на 5. Тук на дъното има за упражнения за корем - Тренировка у дома (http://spidersport.com/home-workout.php). Ако са ти лесни - използвай тежести. Има и други (по-)яки упражнения.
Ако мазнината е нерафинирана/непреработене, то не е вредна, дори напротив. Прочети тук, ако искаш ВМ-НВД (http://spidersport.com/forum/viewforum.php?f=4)

18th March 2005, 11:30
Prekrasno e 4e ima hor akojto vi kazvat poglednete tuk qla si pove4e i t.n. E sorry ama ako si instruktor napravo ne znam kak si stanal takav ako ne si prosto kato dava6 saveti vnimavaj. Tova moni4e tarsi predi vsi4ko okurajenie i nqkoj da i obqsni kakvo to4no se slu4va s tqloto i. A ne nq koj da j kaje mi qla si mn i pravi tezi i tezi uprajneniq kak vaob6te moje podobno ne6to da se pi6e? Izvinete ama vseki e razli4en i razli4nite uprajneniq dejstvat po-razli4en na4in na vseki! Drugoto na tozi sait spidersport.com ima interesni uprajneniq, no molq vi sega kato gi vidqt 10-15 momi4eta i 6te huknat da si kopuvat gimnasti4eski topki 6toto si nqmat vka6ti! Ta molq vi vnimavajte kakvo pi6ete vse pak vseki iska da e zdrav i da nqma travmi!
Ta otnosno problema s kilogramite! Naistina e vazmojno muslulite ti v momenta da tejat pove4e ot mazninite tova e ne6to koeto 6te se opravi s trenirovkite samo ako prodalji6! Ne se slu4va samo na teb po4ti s vsi4ki e taka! V na4aloto ka4va6 sled vreme ne6tata izlgejdata po drug na4i i zapomni ne e vajno kolko teji6 vajno e da izglejda6 i da se 4uvstva6 dobre! Ima hora kojto blagodarenie na ne4ij savet po4ti spirat da qdat ne slabeqt i po-cql den im se vie svqt ta 4ak stigat do kolabirane! Vsi4ko trqbva da e umereno! Me e neobhodimo da se pravqt po 200 koremni presi 3 serij po ot 10 do 20 pati sa mapalno dostata4ni! Vse pak ne zabravqjte 4e muskula zapo4va da raboti ima pik na tazi rabota i posle spad na rabotata mu! Sama moje6 da go useti6 v na4aloto pri zagrqvaneto use6ta6 leka toplina sled koeto muskula kato zagree ve4e trqbva da use6ta6 drug vid toplina vsa6nost tova e zagretiq muslkul a kogato mine6 1 4as trenirovka muskula ve4e e s po-niska temperatura. Perfeknata trenirovka e mejdu 45 min i 1 H. Ot pove4e nqma smisal izmorqvame se i stavame nevnimatelni i togava se polu4avat naj-golemite kontuzij. Za celulita ve4e pisah porazgledaj foruma i 6te nameri6 edna dalga statiq po vaprosa.

18th March 2005, 11:35
P.S. zabravi za yogata otidi na www.ftlbg.com i v tarsa4kata pi6i prosto yoga ima ne samo mn i interesni filme4eta no i mn info.

liophy
18th March 2005, 11:42
Дори не си направих труда ( защото наистина е много трудно) да чета масивите от думи на латиница които си струпал/а

Идеята на този форум е всеки да сподели каквото знае за спорта, фитнеса и всичко по темата. Това е форум. Това не е секта и нямаме намерение да се молим на никого да отслабне, ако той самият не го желае.

Проблема с мотивацията си е изключително личен въпрос. Няма инструктор, който да направи каквото и да било, ако този на който се опитва да помогне няма желание. Разбира се може да се окуражи и да му се помогне. Но не и да му се моли едва ли не.

Само искам да ти кажа, че Милко е един доста опитен човек, дава доста компетентни съвети. Убеден съм обаче, че той няма за цел да влиза в ролята на инструктор тук в този форум. Нито му плащат, нито извлича някакви дивиденти. Така че моля, не си мислете че човека е длъжен да се съобразява само и единствено с вас.

the1
18th March 2005, 12:22
Nmq na4in za sega pi6a na latinica 6toto taj se nalaga!
Moeto mnenie e(a kakto ti pisa vseki ima pravo da go dade) e 4e kogato dava6 savet na nqkoj i o6te pove4e kogato tozi nqkoj go iska trqbva da mu dade6 max info a ne samo povarhnostna retrospekciq! I az ne polu4avam dividenti kato pomagam na horata s info no se staraq kato go pravq da go pravq pone ka4estvano ina4e nqma smisal! Moje i da e kompetenten tova ne znam i ne si li4i ot tova koeto e pisal, a 6to se otnasq do motivaciqta vseki moje da bade motiviran i okurajen da prodalji ili da zapo4ne ne6to! Az sam 4ovek kojto trqbva da motivira horata da dojdat pak na trenirovkite mi i da dadat 100% ot sebe. Tova mi e rabotata ako nqkoj doijde samo 1 poat na moq trenirovka zna4i ne sam si svar6ila dobre rabotata. Taka4e derzajte!

18th March 2005, 17:28
мерси на всички за отговорите:)
Истината е, че за момента съм намалила все пак натоварването малко,което не значи 4е пък съм се положила на зверска диета-напротив опитвам се да приложа разу4ените от мен в последно време полезни работи за организма ми и съм в процес на усещане кои всъщност храни ми влият най-добре:)

noname
19th March 2005, 15:57
До първия писал - откъде си сваляш филмчето за Тае -бото ?
Мерси ако ме информираш.
:roll:

19th March 2005, 23:22
Може да си свалиш Тай бо от www.data.bg !

Милко Георгиев
20th March 2005, 10:23
Prekrasno e 4e ima hor akojto vi kazvat poglednete tuk qla si pove4e i t.n. E sorry ama ako si instruktor napravo ne znam kak si stanal takav ako ne si prosto kato dava6 saveti vnimavaj. Tova moni4e tarsi predi vsi4ko okurajenie i nqkoj da i obqsni kakvo to4no se slu4va s tqloto i. A ne nq koj da j kaje mi qla si mn i pravi tezi i tezi uprajneniq kak vaob6te moje podobno ne6to da se pi6e? Izvinete ama vseki e razli4en i razli4nite uprajneniq dejstvat po-razli4en na4in na vseki! Drugoto na tozi sait spidersport.com ima interesni uprajneniq, no molq vi sega kato gi vidqt 10-15 momi4eta i 6te huknat da si kopuvat gimnasti4eski topki 6toto si nqmat vka6ti! Ta molq vi vnimavajte kakvo pi6ete vse pak vseki iska da e zdrav i da nqma travmi!
Ta otnosno problema s kilogramite! Naistina e vazmojno muslulite ti v momenta da tejat pove4e ot mazninite tova e ne6to koeto 6te se opravi s trenirovkite samo ako prodalji6! Ne se slu4va samo na teb po4ti s vsi4ki e taka! V na4aloto ka4va6 sled vreme ne6tata izlgejdata po drug na4i i zapomni ne e vajno kolko teji6 vajno e da izglejda6 i da se 4uvstva6 dobre! Ima hora kojto blagodarenie na ne4ij savet po4ti spirat da qdat ne slabeqt i po-cql den im se vie svqt ta 4ak stigat do kolabirane! Vsi4ko trqbva da e umereno! Me e neobhodimo da se pravqt po 200 koremni presi 3 serij po ot 10 do 20 pati sa mapalno dostata4ni! Vse pak ne zabravqjte 4e muskula zapo4va da raboti ima pik na tazi rabota i posle spad na rabotata mu! Sama moje6 da go useti6 v na4aloto pri zagrqvaneto use6ta6 leka toplina sled koeto muskula kato zagree ve4e trqbva da use6ta6 drug vid toplina vsa6nost tova e zagretiq muslkul a kogato mine6 1 4as trenirovka muskula ve4e e s po-niska temperatura. Perfeknata trenirovka e mejdu 45 min i 1 H. Ot pove4e nqma smisal izmorqvame se i stavame nevnimatelni i togava se polu4avat naj-golemite kontuzij. Za celulita ve4e pisah porazgledaj foruma i 6te nameri6 edna dalga statiq po vaprosa.
Ако смяташ, че можеш да помагаш по-добре от мен, то никой не те спира.
Питат ли ме за спорт и хранене - отговарям. Не са ме питали за друго.
Ако смяташ, че съм отговорил неправилно/опасно, опровергаваш ме.

Милко Георгиев
20th March 2005, 10:29
Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.Nmq na4in za sega pi6a na latinica 6toto taj se nalaga!
Moeto mnenie e(a kakto ti pisa vseki ima pravo da go dade) e 4e kogato dava6 savet na nqkoj i o6te pove4e kogato tozi nqkoj go iska trqbva da mu dade6 max info a ne samo povarhnostna retrospekciq! I az ne polu4avam dividenti kato pomagam na horata s info no se staraq kato go pravq da go pravq pone ka4estvano ina4e nqma smisal! Moje i da e kompetenten tova ne znam i ne si li4i ot tova koeto e pisal, a 6to se otnasq do motivaciqta vseki moje da bade motiviran i okurajen da prodalji ili da zapo4ne ne6to! Az sam 4ovek kojto trqbva da motivira horata da dojdat pak na trenirovkite mi i da dadat 100% ot sebe. Tova mi e rabotata ako nqkoj doijde samo 1 poat na moq trenirovka zna4i ne sam si svar6ila dobre rabotata. Taka4e derzajte!
Ела на една моя тренировка, след това си сложи ръката на сърцето и напиши в този форум какво мислиш!
Иначе лозунги и популизъм може да се пишат много.
Предложението ми е сериозно! Щом се занимаваш с професионализма ми, то действай навътре в темата.
Чакам те.