PDA

View Full Version : липосукция


debi
20th October 2006, 16:55
Итересувам се дали ниакои от вас си е правил липосукция на корем и бедра?За болката ми е ясно,това не ме притеснява.Искам да знам дали не се натрупва мазнина отново след време?

neli4ka
20th October 2006, 16:57
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=3969

diastemma
20th October 2006, 16:59
Не би трябвало - ако човек не напълнява, естествено! Защото се отнемат мастни клетки от конкретното място, а те спират да се размножават след пубертета.
А ти какъв ефект искаш да получиш?

ПП. Аз нямам липосукция засега:)

debi
20th October 2006, 17:35
Прочетох форума за липосукцията......искате да ме откажете,аз така сам се навила,не издаржам,колкото и диети и спорт да правия не мога да ди смакна тези кг.и то отвътрешната страна на бедрата,бричовете и корема.

blondi
20th October 2006, 18:38
Аз си правих на корема и паласките на 04.09. Въобще не ме боля, но това е индивидуално за всеки. След това ходих на процедури с ултразвук за да ми минат синините и оттоците по-бързо. Когато ми минаха направих целутрон 10 процедури+масажи. И засега съм супер доволна. Аз обаче не бях пълна, просто от две раждания кожата ми се беше поотпуснала и имах мазнинки. Сега корема вече почти ми се прибра, паласки нямам и се харесвам доста.
Решението е твое обаче :lol:

Цвета С
20th October 2006, 20:28
Липосукция на 14.юни тази година изсмукаха ми 1литър и 700 ,но резултат е убийствен ,в последствие отслабвах още много (това е ефект ,който си беше търсен и очакван от лекаря след липосукцията)два номера по-малки дънки ,но до ден днешен си имам бодежи и с развалянето на времето започна доста да ме боли на моменти.Отоците все още не са спаднали.аз съм си мн доволна въпреки това ,но всеки решава сам