PDA

View Full Version : Daite savet!


Veneta
17th March 2005, 11:37
Molia vi,kazete mi kak da napalnea samo ot krasta nagore!V dupeto i krakata sam dobre,hodia na kalanetika,imam oformeni muskuli.Iskam da natrupam malko masa samo v ramenete,rucete i gradnia kosh,zashtoto tam sam mnogo slaba i bih kazala zilava.Nadolu ne triabva da palnea!Daite savet!Mersi predvaritelno!

Veneta
19th March 2005, 22:53
Haide de,daite niakakav savet!!Niakakvi upraznenia li da pravia,kakvi?Nikoi li ne iska da mi pomogne?

tedi
21st March 2005, 09:20
Моля пишете на кирилица.
Ами аз не съм кой знае какъв специалист, но другите като не се отзовават - ще споделя моя опит.
По принцип за напълняване и трупане на маса се препоръчват тежести - гирички и др. тежести във фитнесите, като упражненията се правят с повече тежести и бавно (за отслабване е с малки тежести и бързо темпо). Миналата година бях попрекалила с фитнеса и се оказа че и ръцете и гърба ми са натрупали доста маса (явно съм предразпололожена), макар че не целях точно този ефект. Така че - бягай на лежанките и питай фитнес инструкторите за повече инфо:)))
Веднъж като ти покажат какви упражнения да правиш - ще можеш да ги правиш и вкъщи.

Veneta
22nd March 2005, 11:27
Mnogo ti blagodaria:)Shte probvam upraznenia s po-tezki girichki:)