PDA

View Full Version : Герасимов от гр. Бургас - Някой има ли представа как работи?


elinor
16th November 2006, 13:39
здравеите.една приятелка си прави цици при др.Герасимов в Бургас и каза че е много добьр .аз и видях циците и много ми харесаха.под жлезата са на Мак Ган и операцията и стуваше 4000лв с имплантите.моля ви ако някои има някакво мнение или е чул нещо нека сподели . :girl_dance:

MELISA
18th November 2006, 12:36
Къде работи този Герасимов за първи път го чувам ? Маджаров е завеждащ МБАЛ Бургас моята операция ми я направи той.

DeSIKOS
18th November 2006, 13:55
Знаеш ли моята информация е от втора ръка, така че не разчитай много на нея. На моя приятелка, приятелката си е правила операция при него и е много доволна от крайния резултат, друго не знам за него. Проучи повече варианти не бързай с избора :lol: :lol:

diastemma
18th November 2006, 18:33
Maджаров и Герасимов работят заедно, в една клиника. Предимно протези (надмускулно) и липосукции.

zuzina
19th November 2006, 15:30
Маджаров, Герасимов и Калудов(много добре познат в този форум) са тримата хирурзи, работещи в отделение по пластики и изгаряния в бургаската болница. Не знаех обаче , чеМаджаров и Герасимов работят и в клиника.

diastemma
19th November 2006, 23:00
Моя грешка, в едно Отделение работят.
Но не знам дали не наемат хирургични зали в една и съща частна клиника.

Malvina
19th November 2006, 23:35
Моя грешка, в едно Отделение работят.
Но не знам дали не наемат хирургични зали в една и съща частна клиника.
Маджаров и Герасимов извършват пластичните операции в държавната болница при това като час-мак, тъй като парите сещате се че не отиват в здравното заведение, а и отделението е за изгаряния. Калудов наема операционна в очната клиника.