PDA

View Full Version : Реоперация на гърди!


Beauty
11th December 2006, 00:16
8)

emisof
17th December 2006, 11:25
Вторият път боли по-малко, щото по-малко кожа се разтяга, а и знаеш кво те очаква :wink: Не мисля,че рисковете са по-големи заради това, че не ти е първа оп. Аз след 2 седмици ще си правя трета и никой не ми е казал, че това е вредно. Следващите оп. са по-дълги, тъй като първо отстраняват капсулите и старите гърди, а след това тепърва оформят новия джоб и слагат новите. Ми това е. Белезите са си същите, дори и да са по-дълги, това са няколко мм и аз не видях разлика.

Beauty
19th December 2006, 00:52
:?

Атина
20th December 2006, 08:59
Момичета-отчаяна съм.вълничките ми стават все по видими.до скоро си ги забелязвах само аз,но вчера и една приятелка ме видя и каза,че се виждат.Замислям се за нова операция,а от първата са минали само три месеца.не знам дали има шанс да се заличат или не.Лошото при мен е че са по предната страна на гърдите-не отстрани.А още по лошото е,че ако си направя подмускулно ще се наложи поставянето на много голям размер-съветваха ме да сложа 450 а аз тежа само 46 кг исъм висока 162см.представете си на какво ще приличам...направо ужас.Другата алтернатива е изтегляне на кожата-обаче тогава-белези...изобщо май нямам шанс.... :(

grace
20th December 2006, 12:08
Атина, 450cc наистина звучи много за твоите мерки, но имай предвид че при напълно подмускулното се губят около 100cc заради притискането на мускула.

Nikolette
20th December 2006, 14:53
Атина, кой е тоя лекар, който те съветва да слагаш такава кубатура на твоя ръст и тегло :shock:
С повдигане и по-малко силикон няма ли да стане по-естетично. 450 е много секси, но мисля че е за по-едра жена. Аз съм с 400 и съм 176 и ми се струват големи, но пък знам ли :roll: аз като цяло не харесвам огромни гърди...

DeSIKOS
20th December 2006, 15:03
Ники, онзи ден се запознах с една мацка с 400 кк, на височина е близо 168-170 не мога да преценя, но не е висока, колкото теб и кубиците и стояха страхотно!! :lol: Искам да кажа, че кубатурата зависи освен от височината, така и от подгръдна и надгръдна обиколка за да има мегдан да си ги сложиш ( аз и да искам не мога да си ги сложа)! :cry:
Атина, и аз имам такива вълнички и моите май са видни с просто око, ама въобще не смятам да се подлагам на втора операция заради тях, абсурд, при всички случаи сега деколтето ми е по-добре отколкото преди! :lol: :lol: Това е един от недостатъците на надмускулното поставяна, някои казват, че след време изчезвали или намалявали... :?

Атина
21st December 2006, 17:46
Здравейте мили момичета....лекарите който ме съветваха да си сложа голямите кубици са Охеда и Георгиев.Динев-при който се оперирах категорично ми каза че няма да ми сложи толкова много.решихме да са 350-пак не малко,според него,заради многото кожа,която имах.Сега са красиви-стоят леко увиснали,но това ги прави по естествени,според мен....ох,само да не бяха тези вълни...благодаря ви че ме успокоявате....страхотни сте наистина.добре,че сте вие..... :D

Nikolette
21st December 2006, 18:35
Десикос, не знам ама ми се струва че Атинката е съвсем крехкичка- само 46 килца и тия големи кубици малко неестествено ще стоят. Но пък зависи от много неща- състояние на гърдите, подгръдна, цялостна структура на тялото и т.н.
Сега като се размисля щом ще са подмускулно може би ще изглеждат като 350-400 надмускулно... Така че защо не :roll:
Абе лекарите са тези, които трябва да кажат. Ние само си гадаем :lol:
Както и да е все ще е красиво. Вече зависи кой какво излъчване иска да има.

Атина
21st December 2006, 20:58
Николетче аз вече съм оперирана....каквото такова...Преди да се деформират гърдите ми си бяха доста големички-по голяма гръдна обиколка имах,отколкото ханш....абе направо цицорана... :D сега са големички,може би а аз бих искала малко по малки,но за съжаление имаше много кожа....Добре,че съм широка в раменцата,иначе наистина щеше да е неестествено.

grace
20th January 2007, 15:01
Бюти, както вече всички знаем, ти се подложи на реоперация. Би ли ни разказала (ако имаш желание, разбира се) за всички онези неща за които питаше в тази тема - за болката след втората операция, за белезите, за възстановяването...Ще бъде от полза за всички, защото както сама каза "Никой не е застрахован от нищо". :roll:

Beauty
20th January 2007, 15:18
:lol:

grace
20th January 2007, 15:26
Разбира се че е индивидуално, но сподели при теб как са нещата. Кога отшумя болката, по-слаба ли е от първия път и как са белезите? Ще се радвам и други момичета да се включат в темата и да разкажат как е било при тях.

Beauty
20th January 2007, 15:45
:?

grace
20th January 2007, 15:58
Много се радвам, че не те е боляло както първия път, знам колко се страхуваше :lol: Казвах ти аз да не се шашкаш, ама кой ме слуша :2010: :girl_in_love:

bimbi
20th January 2007, 16:12
дано и мен не ме боли :lol:

Beauty
20th January 2007, 16:13
:D

grace
20th January 2007, 16:21
Бимби, стискам палци да не усетиш нищичко. Ти какво реши всъщност, ще се оперираш ли и при кого?

bimbi
20th January 2007, 16:21
утре в 12 съм на консултация, още нищо не съм решила

apoklistika
20th January 2007, 16:33
Бимбе, да пишеш как е минало, дано да не се стига да още една операция :2020:

Nikolette
20th January 2007, 19:09
Стига бе Бимби. Няма да се наложи втора операция. Между другото има ли промяна в положението на импланта? Все си мисля че може да си заеме старото място сам.

grace
20th January 2007, 20:35
И аз се надявам да не се наложи реоперация, но според мен изобщо не е нормално да се върти така и да си го намества сама. Аз поне непрекъснато бих се притеснявала да не се случи пак :roll:

bimbi
20th January 2007, 20:38
Аз поне непрекъснато бих се притеснявала да не се случи пак :roll:именно...по-скоро бих се подложила на реоперация, отколкото цял живот да си ги намествам :roll:

grace
20th January 2007, 20:41
Така е Бимбе, ами представяш ли си да се случи докато сте се разгорещили с някой сладур, какво тогава..."момент само да си ги наместя" и продължавате? :wink:

Nikolette
20th January 2007, 20:53
Така е Бимбе, ами представяш ли си да се случи докато сте се разгорещили с някой сладур, какво тогава..."момент само да си ги наместя" и продължавате? :wink:
:lachen: Е това му е готиното на тоя форум. Че каквото и да стане все ще имаме сила за някой майтап :wink:

Ама и при реоперация дали няма пак да има вероятност от разместване. Според мен да го намести сега в неделя д-ра и ако инцидентът започне да се повтаря, само тогава да се пристъпи към второ "клъцни-срежи".

Beauty
27th January 2007, 15:39
:?

DeSIKOS
27th January 2007, 16:28
Бюти, май като гледам няма отговор на твоите въпроси, веднъж сложиш ли си таралежа в гащите ще си носиш и отговорността да те боде! Ето, Емисоф след месеци се качва на джет и пада и прави КК, това означава, че винаги ще сме в стрес, къде ходим, какво правим и все различни питанки, така стоят нещата и със ските и много други удоволствия за които за напред трябва да сме много по внимателни!

Beauty
27th January 2007, 16:38
:2035:

forka
27th December 2007, 21:55
Здравейте момичета и аз май ще се подлагам на реоперация.Искам по-големички.
Моите са 350 ПИП подмускулно,но аз съм 176 висока и ми се виждат малки.Аз поначало си исках по големички ама д-ра Не,щяла съм да бъда като крава,много ме е яд че го послушах.
Искам също да питам на някоя от вас стоят ли й гърдите меки от вътрешната част?Като че ли имам празна кожа и сега ме дразни защото се чувствам като преди да си поставя имплантите

Valenta
28th December 2007, 08:06
Форка,аз тук навсякъде по темите казвам-искайте максимума кубатура.Аз съм 164-55 кг и съм с 390сс.Тонев искаше 350сс максимум,ама моят мъж-не 390сс.Все пак който плаща той поръчва музиката.Сега и на мен ми изглеждат малки макар,че съм на 25 дена.Док след операцията ми каза,че съм можела и по голяма кубатура да сложа-имам широка гръдна плочка.Сега се замислям до годиа да си сложа към 450сс,ама времето ще покаже.
Отивай и слагай по големи-друго си е.Но с тая височина над 420сс според мен.
Ти включена ли си в програмата на ПИП?Защото до 5 години ти дават инплантите безплатно.При кой лекар се оперира?

Excel
29th December 2007, 13:55
Чета ви , чета ви и не мога да ви разбера . 1,68 см , 51-53кг , при спор от 255 и 275 , д-р Тонев предпочете 275кк . И кво излиза , че имам плюнка ? Просто си зависи от дрехите , дали бюстта ще изглежда голям или не . / и от вида на сутиена /

blanco y negro
29th December 2007, 17:36
Чета ви , чета ви и не мога да ви разбера . 1,68 см , 51-53кг , при спор от 255 и 275 , д-р Тонев предпочете 275кк . И кво излиза , че имам плюнка ? Просто си зависи от дрехите , дали бюстта ще изглежда голям или не . / и от вида на сутиена /
Има ли къде да погледнем твои снимки?