PDA

View Full Version : силиконови подплънки


maeva
30th December 2006, 15:52
Някой ползвал ли е такива?
Дори и да е странно,аз вчера чух за тях и ме интересува как се ползват,от къде мога да си ги купя и каква работа вършат.
По-точно дали могат да се слагат лятото с бански :?:

goddes
30th December 2006, 16:10
Да, има силиконови подпланки.На мен са ми подарявали от чужбина.Мн са удобни и можеш да ги носиш вместо сутиен и евентуално в банскияVНаскоро видях силиконов сутиен.Страшен е.Напално прилепва по тялото и е като незабележим.Мисля че веше доста скап, обаче.....

apoklistika
30th December 2006, 16:30
Ако говориш за това (http://images.quelle.de/is-bin/intershop.static/WFS/Quelle-quelle_de-Site/-/de_DE/images/1f/100000123201_a_294.jpg),аз имам,но не съм очарована.А за бански предполагам,че ще става,зависи от модела.

maeva
30th December 2006, 16:40
Ами незнам дали е точно това , но предполагам ДА,защото аз не съм ги виждала,а по описанието мисля че са такива.
Ти защо не си доволна,не прилепват ли добре,личи ли си под бански например :?:

EMPRESS
31st December 2006, 04:21
Тва от линка е самозалепващ се сутиен, а не подплънки, и ако питаш мен, по-добре без него...Ако се изпотиш или нещо такова, и се отлепва.Става за рокли с гол гръб, ако чак толкова не искаш да е без сутиен отдолу.а подплънки под бански - абсурд.Едно, че си личи, второ,че се изпотяваш,трето, че ако са по-големи подплънките, шти тежат, а представи си, като се намокрят да ти се ''изсипят'' някъде. Супер непрактично и неудобно(тва ако са само подплънките и са в банския).Все едно си носиш силиконовите импланти отвънка :) Ако са по-малки подлпънки и си ги слагаш в сутиена, е ОК :P

milena127
31st December 2006, 11:38
Аз имам силиконови подплънки точно за бански. Това са две малки парчета нещо като прозрачен гел,приличат на подпънка за сутиен, слагаш ги в банския и спокойно се къпеш. Нямах никакъв проблем с тях и си ги носех постоянно. Купих си ги навремето заедно с банския от един магазин на Графа. Попитай в магазините за бански, сигурна съм че имат и бяха няколко лева.
Това, което показват на линка е съвсем друго- това си е сутиен за рокля по тялото, а не подплънки.

L0LLy
1st January 2007, 12:52
тоя сутиен на картинката хич не е удобен , постоянно се отлепва :roll:

tina
3rd January 2007, 02:43
Абе тъпо е да си с ЕЙЙЙЙЙ ТАКИВА БАЛКОНИ :P :shock: :D и после като се стигне "от главата за краката" и там каквото ще правите с мъжлето и.............ААА!КОМАР ЛИ ТЕ ЗАХАПА 'МЪ,ЖЕНА :shock: гДЕ СА ТИ ЦИЦИТЕ?? :lol: :lol: :lol: Поне аз така си представям ситуацията :lol: Или също ще е гадно ако се създала заблудата за приятно напиращи извън сутиена стегнати гърди и в един момент пада сутиен,подплънки и не знам си какво още......и пропадне доскоро хубавото бюстче :roll: По-добре без подплънки,а само с хубавата чашка на хубавия сутиен :D

innna
6th January 2007, 00:08
те силиконовите подплънки не се различават особено от обикновените май... :roll: