PDA

View Full Version : СИНЯ КРЪВ


goddes
3rd January 2007, 22:28
Здравейте!Днес ходих на козметик и тя ми предложи терапия - билков пилинг, при който се използват продукти " Синя кръв". Допреди малко тарсих информация за тези прддукти и нищо не намерих. Някой чувал ли е за тях?Струват ли си парите? :?: :?: :?:

Excel
4th January 2007, 18:12
А защо не пита на място ?

goddes
4th January 2007, 18:36
А защо не пита на място ?Защото тя през цялото време ми обяснявя колко са актуални тези продукти и колко много клиентки са доволни от пилинга в комбинация с тази серия.А в нета няма нищо по този въпрос.
АААА, някои приятелки само са чували за товар, значи че го има... :?

apoklistika
4th January 2007, 18:50
http://www.ultracosmetics.com/Skin1.html

goddes
4th January 2007, 19:09
Благодаря ти , Apoklistika! А правила ли си си билков пилинг с тези продукти и доволна ли си от резултата.? Има ли от това гадно обелване на кожата? Притеснявам се защото не мога да си взема отпуск точно сега.... :2008:

apoklistika
4th January 2007, 19:18
Аз лично за първи път чувам за тази серия,така че не знам за какво става въпрос :2016:
Просто опровергавам твърдението,че в нета няма нищо :wink:

margi
5th January 2007, 10:06
Правила съм билков пилинг и исползвах маска Синя кръв вечерно време по препоръка на козметичката.На мен ми хареса.След билков пилитг лющенето не е много голямо,така че няма нужда да вземаш отпуска.

goddes
5th January 2007, 14:45
А колко ти струваше? И на колко процедури си ходила? :lol:

margi
5th January 2007, 15:45
Количество на процедурите зависи от това,какви проблеми искаш да решиш с помощта на пилинга.Ако е само за избистряне на тена,премахване на мъртвите клетки,малките бръчици и т.п.,стига и една процедура.Аз имах петенца на брадичката и правих 3 процедури,докато исчезнат съвсем.Едната процедура-50лв.Плюс маска за вкъщи.