PDA

View Full Version : Странните знаци по тялото ни-какво значение имат те..


Olivia
9th January 2007, 03:04
Установих,че имам червено петно на тила. :shock: Незнам дали е по рождение или се е появило в последствие но знам, че е там.Понякога петното се увеличава,или просто става много червено,а понякога дори изчезва.Не ме боли,и не е релефно.Установих също, че и други хора имат такова петно-на същото място.От какво ли може да е?! :2016: Веднъж гледах едно предаване,говореха за такова петно и го наричаха Синдром.../на нещо си,не помня вече к'во,тогава не обърнах внимание/.Някъде пък четох ,че е свързано с енергията на човека.Някой има ли идея какво е? И как мога да го махна? :2016: :2022:

uspeh
9th January 2007, 03:25
Говориш за това (http://esotherica.freecom-int.com/bg-11.htm) и за този (http://esotherica.freecom-int.com/) човек.

neli4ka
9th January 2007, 04:45
Аз съм чувала за тоя ръб,за който Uspeh пише.Той казваше,че това означавало,че имаш магия.Ама знам ли :2016:

леля мичИ
9th January 2007, 07:00
Ми аз съм го гледала тоя.... той малко екстрасенс го дава, гледам, че ги лекува от екрана :? :roll:

goddes
9th January 2007, 09:50
Според въпросния Захариев, такова петно се появява на някоя част от тялото , когато човек е стресиран.Аз лично също имам такова петно - на челотои се появява , най- вече когато съм ядосана и изнервена. Имам го от бебе. По този повод съм гледала и предаванията на човека.Моето мнение е , че говори мн глупости тоя. И все пак мислила съм си и предполагам , че тези петна имат някакво значение и къде се намират също , но нямам повече информация за това.и на мен ще ми бъде интересно да разбера нещо повече.... :) :) :)

Olivia
9th January 2007, 16:41
Точно за това става въпрос.Благодаря ти Успех! :D
Не мисля ,че това е магия или нещо подобно,но съм сигурна ,че има някакво значение.Мисля ,че става по видимо когато съм напрегната ядосана или стресирана.
А дали може да се махне?!(е ся няма начин да не се ядосвам до края на живота си...) :roll:

desitta
9th January 2007, 20:55
Установих,че имам червено петно на тила. :shock: Незнам дали е по рождение или се е появило в последствие но знам, че е там.Понякога петното се увеличава,или просто става много червено,а понякога дори изчезва.Не ме боли,и не е релефно.Установих също, че и други хора имат такова петно-на същото място.От какво ли може да е?! :2016: Веднъж гледах едно предаване,говореха за такова петно и го наричаха Синдром.../на нещо си,не помня вече к'во,тогава не обърнах внимание/.Някъде пък четох ,че е свързано с енергията на човека.Някой има ли идея какво е? И как мога да го махна? :2016: :2022:
аз също имам такова червено петно на тила, то ми е по рождение, а понякога ме сърби и направо ме вбесява :x