PDA

View Full Version : още един въпрос за коса


Karlson
12th January 2007, 16:34
Здравейте на всички,

От известно време чета този форум и реших и аз да се регистрирам за да попитам нещо.

Скоро си боядисах косата за пръв път, не че исках - бели коси. Проблема е, че стана суха, не е толкова жива и `и се загуби блясъка. Помощ!! Кажете с какво да я мажа, за да не я убия съвсем?

Ol`Dirty`Bitch
12th January 2007, 16:43
Виалитон(от някоя ветеринарна аптека)-ти ще си прецениш количеството+жълтък=50 гр.твърд алкохол.2-3 пъти в месеца.Нама начин да не помогне!
скоро чух и за Тривитаминол,не съм го ползвала но със сигурност и тва е добро

Lady Marmalade
12th January 2007, 16:47
С каква боя се боядиса?

milenva
12th January 2007, 18:54
Задължително си вземи шампоан и балсам за боядисана коса. от Виалитона, за който става въпрос, ще ти пада по- бързо боята, иначе е супер за косъма

Beautiful_
12th January 2007, 22:03
Тривитаминол :!: + бадемово масло и жълтък :D

Dqvolicata
14th January 2007, 14:46
От къде мога да си намеря този Тривитаминол? :oops:

Kerry_Hennessy
14th January 2007, 20:08
Във ветеринарните аптеки го има. Чувала съм че наистина действа, но знам че се прилага в комбинация с още нещо-не помня какво :roll:

alica
14th January 2007, 20:38
Виж в Как да засиля растежа на косата
:D

Karlson
17th January 2007, 11:18
Благодаря Ви.

Сложих си от Стимуланта за коса на Икаров и вече е по-добре :D

BuBitoo
17th January 2007, 14:15
Виалитон(от някоя ветеринарна аптека)-ти ще си прецениш количеството+жълтък=50 гр.твърд алкохол.2-3 пъти в месеца.Нама начин да не помогне!
скоро чух и за Тривитаминол,не съм го ползвала но със сигурност и тва е добро
видях че си от Пловдив, та можеш ли да ми кажеш от каде взимаш този Виалитон, от коя ветеринарна аптека, защото аз не се сещам каде има такава аптека? :2016: :1231:

Lady Marmalade
17th January 2007, 14:42
видях че си от Пловдив, та можеш ли да ми кажеш от каде взимаш този Виалитон, от коя ветеринарна аптека, защото аз не се сещам каде има такава аптека? :2016: :1231:
Аз мога да ти кажа откъде си взимам Тривитаминол. Предполагам, че има и Виалитон, ако държиш на него. Всъщност разликата между двете е, че Тривитаминола е на мастна основа, а Виалитона на водна.
Аптеката е на "П. Д. Петков" 42, до Видеозоната на ъгъла, пада се в един вход, на 1 ет.
Казаха ми, че имало ветеринарна аптека и някъде зад Четвъртък пазара.
А може и от някоя ветеринарна клиника да си поръчаш.

BuBitoo
17th January 2007, 22:44
мерси много за инфото!! :girl_dance: но да ви кажа честно мисля да мина на гас, мас и оцет :girl_haha: честно казано това е най-добрата маска за коса която познавам не обичам да експериментирам с такива неща защото косата ми е много важна за мен :1231:

bonbonito
1st February 2007, 15:52
ахайде стига с тоя икаров, всички знаем, че не е чудо

Aset
1st February 2007, 16:40
Ууу, изкупихте ни ветеринарните препарати, бре :!:
Няма с какво да лекуваме животинките после :1223:

apoklistika
1st February 2007, 16:43
Асет, я ти като разбирач кажи, доколко е безопасно ползването на тези препарати? Или е също толкова несигурно, колкото и миенето на косата с омекотител за дрехи :1242:

Aset
1st February 2007, 16:54
Абсолютно безопасно, гаранция :1207: Те са си витаминки.

Омекотителя още не съм го пробвала, ама ме е страх да не ми хареса да мириша на бадемово масло, хибискус и рози :2018:

chick
1st February 2007, 17:00
ахайде стига с тоя икаров, всички знаем, че не е чудо
Що бе, какво му има на стимуланта на Икаров? На мен лично ми се отрази много добре на косата...

Aset
1st February 2007, 17:03
Що бе, какво му има на стимуланта на Икаров? На мен лично ми се отрази много добре на косата...
Там е работата - нищо му нема :wink:
Шегувам се.

apoklistika
1st February 2007, 17:04
Щом ти казваш, че е безопасно, сериозно се замислям и аз да почна да се плеска, а за омекотителя... да.... има голяма опасност от пристрастяване към миризмата :girl_haha:

chick
1st February 2007, 17:06
Ако трябва да бъда честна косата ми не е станала гъста и невероятна, но придоби по-добър вид и има блясък откакто започнах да използвам стимуланта на Икаров. И затова предполагам, че това се дължи на него.

Aset
1st February 2007, 17:11
Ама разбира се, каквото и масълце да ползваш е добре за косата. Всъщност каквито и грижи да полагаш тя ти се отблагодарява, ако пък са и редовни - чудесно.

chick
1st February 2007, 17:15
Аз, за разлика от повечето жени, не очаквах чудеса като започнах да го използвам. Не съм си и помисляла, че косата ми ще стане супер гъста, или пък ще порасне за отрицателно време. И може би затова сега оценявам и се радвам и на минималните резултати,които постигнах.

Celine
1st February 2007, 18:12
на мен тези масла за коси не ми действат явно какот се очаква ли просто много очаквам, Икаров .... даже сега си купих палмово масло на Леонор Грей, много я рекламират тази марка в последни време. Ми ок ама само като си го сложа, и няколко часа след това. иначе краищата ми (които са с руси кичури) са все сухи, а в корените мазни. Май и за косата важи това което и за кожата -Овлажняването ( хидратация ) е по важно. ше взема да си купя един Дав балсам.

alica
1st February 2007, 20:11
Ако трябва да бъда честна косата ми не е станала гъста и невероятна, но придоби по-добър вид и има блясък откакто започнах да използвам стимуланта на Икаров. И затова предполагам, че това се дължи на него.
И аз съм много доволна от маслото на Икаров. Всеки сезон го ползвам задължително.