PDA

View Full Version : Подмладяваща терапия с LPG


bimbi
13th January 2007, 11:19
Хора, някой правил ли си е подобно нещо на лицето? Току-що ми звъннаха от салона, където си правя фотоепилацията, че съм спечелила такава процедура от новогодишната томбола, та се чудя дали да се радвам :? Кожата на лицето ми е доста чуствителна, да не вземе да ми стане нещо :roll:

sladkatony
13th January 2007, 11:24
Хора, някой правил ли си е подобно нещо на лицето? Току-що ми звъннаха от салона, където си правя фотоепилацията, че съм спечелила такава процедура от новогодишната томбола, та се чудя дали да се радвам :? Кожата на лицето ми е доста чуствителна, да не вземе да ми стане нещо :roll:
А, може ли да я преотстъпваш на някого :1242:
Моята кожа е като на тапир, тъй че нищо не може да и навреди :girl_dance:

bimbi
13th January 2007, 11:25
хаха много скъпо ще ти излезе бе мацо :lol:

Excel
13th January 2007, 12:38
Възползвай се , дори и да няма ефект , няма да ти навреди .
Да се похваля и аз - с белезчета съм от втора мезотерапия и почти не ме боля . / на лицето /

bimbi
13th January 2007, 15:48
Да се похваля и аз - с белезчета съм от втора мезотерапия и почти не ме боля . / на лицето /бе то майната му дали боли, поне да има ефект :D кажи по-натам как мислиш, има ли смисъл :)

sillygirl
13th January 2007, 18:56
Bimbi,там където си правих LPG-то на тяло ,идваха някой жени за лице и момичето което работи с апарата каза ,че има ефект, а тя беше доста откровена за възможностите му и съм склонна да и вярвам

maeva
13th January 2007, 19:03
Bimbi,там където си правих LPG-то на тяло
Извинявам се за въпроса ако е глупав,но какво узначава това

sillygirl
13th January 2007, 19:10
Имах прид вид салонa, в който съм си правила процедури с LPG

maeva
13th January 2007, 19:11
Да де , ама какво е LPG :oops:

Excel
13th January 2007, 19:42
Бимби , точно на половината път съм - 2 мезотерапии - добри , и един хим.пилинг . След две седмици ще правя 75 % гликолов , първия ми беше 35 % , иска ми се да отдалеча все още употребата на ботокс . За челото виждам , че има поразителна разлика , горе-долу се научавам да не вдигам вежди несъзнателно , или поне да си ги смъквам , като се усетя , но не мога да спра да се усмихвам или да мисля за хубави неща , така че за около очите нямам това мнение все още .

Olivia
13th January 2007, 20:28
Bimbi мила,няма к'во да се чудиш.LPG процедурата активира/възтановява нормалните функции на кожата.Счита се ,че е единствената технология която стимулира еластичността на кожата,включвайки натурален "фейс-лифтинг" ефект.

bimbi
13th January 2007, 20:30
ок, мерси на всички. може би в петък ще я направя /за по-сигурно ако се изприщя/, после ще ви уведомя за какво става въпрос 8)

Enerdji
18th January 2007, 19:50
Възползвай се , дори и да няма ефект , няма да ти навреди .
Да се похваля и аз - с белезчета съм от втора мезотерапия и почти не ме боля . / на лицето /
Белези ли остават??? :shock: Разкажи, моля те... (ако някъде си разказвала, не съм влизала дълго време и съм го пропуснала...)

bimbi
8th February 2007, 13:07
най-накрая се наканих да ида да си получа наградата :lol: записах си час за събота следобед, ще ви уведомя дали съм се подмладила :lol: :lol:

Excel
8th February 2007, 18:37
Не оставят белези / трайни / от мезотерапия . От убожданията стават пъпчици с връхче като от комар , тях имах предвид . Утре съм на трета .
Бенджи , видях ти снимките - преди и след - страхотна разлика , но от какво е - ботокс или пластична операция ? Щях да ти гледам профила , за да разбера .
Бимби , ще следим развитието .

bimbi
10th February 2007, 18:44
айде подмладих се с 6-7 месеца :lol: :lol:

сега сериозно :lol: : цялата работа се състоеше в дренаж на лицето и шията с едни малки вакуумчета, в продължение на 20 минути. много е приятно и безболезнено, още 5 минути и щях да заспя :oops: :lol: макар че ми казаха, че от една процедура ефект няма да има, като се погледнах в огледалото, лицето ми сякаш светеше...но може и да си внушавам :roll:

Gavr1
10th February 2007, 23:48
като се погледнах в огледалото, лицето ми сякаш светеше...но може и да си внушавам :roll:
Дори и да си внишавала е по-добре отколкото да се видиш и да изпищиш!Радвам се, че си се почуватвала по-добре!Честито! :wink:

Excel
11th February 2007, 09:35
Супер , Бимби . Включвай си го в програмата от време на време .