PDA

View Full Version : imam svrax problem s tegloto!


12th April 2005, 09:37
stradam ot svrax nadnormeno teglo lqtoto bqx uspqla da vlqza vav forma no sled tazi zima otnovo sam sa6toto debelo....!nqkoi moje li da mi kaje kak sledkato stigna jelanoto teglo da go zadarja!i kak da se spravq s bolkite vav stavite pri bqganeto!

Теди
13th April 2005, 10:04
Добре де, но според моите скромни познания, месото е основния представител на белтъчините, а не трябва да се прекалява с него, ако човек е предразположен към пълнеене. И освен това не може цял живот да се храниш само с белтъчини, защото организма има нужда и от други вещества - има разни пропорции на различните групи храни, които били установени като здравословни.

13th April 2005, 14:39
Момичета, вие не четете ли? Само в този сайт има поне 50 съвета, които ни учат как да станем по-слаби и как да изглеждаме по-добре. Порови се малко, почети. Прочети инфо статията на админа в началото на форума и тогава питай. А и ти не си уточнила как така сваляш килограми, а после пак ги качваш. С диети ли, с фитнес ли? Уточни, please.

14th April 2005, 07:50
ami s fitnes i bqgane no nqmam vaznojnost da xodq celogodi6no!i kato spra za 2-3 meseca kg mi se vazvra6tat!