PDA

View Full Version : Здрвейте,


bolqrche
25th January 2007, 22:14
Искам да попитам как мога да се справя с кожа на дупето леко неравна е имам предвид като настръхнала?! :cry: Доста ме притеснява може би не е забележимо ,знам ли но щом мен ме притеснява мисля че имам проблем.. та има ли някои които може да ми помогне или да ме насочи?! Благодаря предварително! :roll:

djudistka
26th January 2007, 09:41
Как като настръхнала бе болярче, обясни по -добре, не е целулит така ли ?

Armand
26th January 2007, 09:47
ами, вероятно става дума за нещо като малки грапавини по кожата..

всеки път когато се къпеш ползвай ексфолиант и по-твърда гъбка.. и след това задължително се мажи с някакво мляко :)

Sunflowera
26th January 2007, 11:59
Грапава кожа на дупето често се получава от много седене на стол през деня. Олио за тяло за нивеа помага, както и повече движение.

bolqrche
26th January 2007, 18:55
djudistka е не целулит нямам :) поне това нямам.
Благодаря много за съветите!! :wink:

Armand
27th January 2007, 00:39
за нищо, пиши кво стана по-нататъка :)

Beautiful_
27th January 2007, 11:32
защо не отидеш на дерматолог? дане би кожата да е такава каквато става например след бръснене? защото на мен така ми е по ръцете :oops: ...а аз не си махам там космите :cry: и да не те отчайвам ама нищо не помага! на мен ми предписа някакво лекарство да се мажа два пъти на ден - Дипрозалик. има ефект обаче мн бързо свършва щото е 15грама, пък е 10 лв в най добрия случаи...дано ти да нямаш този проблем :)

innna
27th January 2007, 13:15
ползвай ексфолиант! а можи и олио или лосион! помага! :wink:

djudistka
27th January 2007, 20:25
Точно така, пробвай с ексфолиант и след това с някакъв лосион или масажно масло. Най добре обаче е да отидеш на дерматолог :) .

DD
7th February 2007, 17:42
това се казва "кокоша кожа". напиши в гугъл и ще ти излезнат доста нещица за четене :)

SquasH
7th February 2007, 21:15
...